WEDSTRIJD AFGESLOTEN!
WINNAAR PAKKET 14: WALTER D'HAENE
WINNAAR PAKKET 15: MARTINE BROUWER
Met dank aan Arboris, Ballon Comics, Blloan, Bries, Casterman, Daedalus, Dargaud, Dupuis,Glénat, Le Lombard,
Microbe, Oogachtend, Saga Uitgaven, Sherpa, Silvester, Soul Food Comics, Uitgeverij HUM!

PAKKET 15 GEWONNEN DOOR WALTER D'HAENE
De Lach van de Clown Lance Crow Dog Medici's 1 Zen zonder Meester Meer Als het Klikt Dickens & Dickens Holmes 1 Sterrenwaas 1
Enola 1 Münchhausen en Freud Het 9e Eiland De Complete Brammetje Bram 1 Robbedoes Special 2 luxe Kuifje in het Land van de Sovjets Sint-Bartholomeüs 1  

PAKKET 14 GEWONNEN DOOR MARTINE BROUWER
De Complete Brammetje Bram 1 Buffalo Runner Stille Woorden 1 Zen zonder Meester Te Mooi Om Waar Te Zijn 1 Hazes 1 Holmes 1 Het Eiland
ABBA Zoekt Frida Teleurstellen Vergt Lef Het 9e Eiland De Jeugd van Mickey Goblins 1 Zeep 1 Moederland 1-2  


PAKKET 13 GEWONNEN DOOR MARIJKE BOULET
De Complete Brammetje Bram 1 Buffalo Runner Münchhausen en Freud De Zwerver Sint-Bartholomeüs 1 De Ogen van de Kat Holmes 1 Het Eiland
ABBA Zoekt Frida Teleurstellen Vergt Lef White Cube Guust: Fegeliciflaters! Zeep 1 Moederland 1-2 Over God z'n Broer en Andere Fijne Vleeswaren  


PAKKET 12 GEWONNEN DOOR STEPHANE VAN DAMME
De Complete Brammetje Bram 1 Buffalo Runner Münchhausen en Freud Te Mooi Om Waar Te Zijn 1 Wat Is het Heelal toch Klein Sint-Bartholomeüs 1 Holmes 1 Het Eiland
ABBA Zoekt Frida Teleurstellen Vergt Lef White Cube De Zwerver Assassin's Creed 6 Zeep 1 Moederland 1-2  


PAKKET 11 GEWONNEN DOOR ERWIN ANNYS
De Complete Brammetje Bram 1 Buffalo Runner Weg De Zwerver Guust: Fegeliciflaters! Assassin's Creed 6 Holmes 1 Het Eiland
ABBA Zoekt Frida White Cube De Complete Tanguy en Laverdure 8 Over God z'n Broer en Andere Fijne Vleeswaren Sint-Bartholomeüs 1 Berentand 1 Zeep 1  


PAKKET 10 GEWONNEN DOOR BART DE BREMME
De Complete Brammetje Bram 1 Buffalo Runner Stille Woorden 1 De Post- en Liefdebezorger Jonathan Cartland 1 Classic Tanguy en Laverdure 1 Moses Rose 1 Vasten 1-2-3
ABBA Zoekt Frida De Complete Tanguy en Laverdure 8 Over God z'n Broer en Andere Fijne Vleeswaren Napoleon 1 Tex Willer Classics 7 Zeep 1 Het Eiland  


PAKKET 9 GEWONNEN DOOR LAURENS SLAGMOLEN
De Complete Brammetje Bram 1 Buffalo Runner The Walking Dead 1-2 Moeder Rusland integraal Jonathan Cartland 1 Classic Tanguy en Laverdure 1 Moses Rose 1 Vasten 1-2-3
De Furox 1-2 Van Roken Ga Je Dood De Complete Tanguy en Laverdure 8 Napoleon 1 Tex Willer Classics 7 Guust: Fegeliciflaters! Verstild Leven  


PAKKET 8 GEWONNEN DOOR TOMMY PLAQUET
De Complete Brammetje Bram 1 Buffalo Runner UUR U 9 De Minimensjes integraal 1 De Witte Ezel Classic Tanguy en Laverdure 1 Moses Rose 1 Vasten 1-2-3
De Furox 1-2 Van Roken Ga Je Dood De Complete Tanguy en Laverdure 8 Napoleon 1 Tex Willer Classics 7 Robbedoes door De Verdwaalde Kapitein 1  


PAKKET 7 GEWONNEN DOOR KATERIEN DUCHATEAU
De Complete Brammetje Bram 1 Buffalo Runner Rimpels De Meesters van White Plain 1 De Witte Ezel Classic Tanguy en Laverdure 1 Moses Rose 1 Vasten 1-2-3
De Furox 1-2 Van Roken Ga Je Dood De Complete Tanguy en Laverdure 8 Napoleon 1 Tex Willer Classics 7 De Brokkenmakers integraal 2 Robbedoes door  


PAKKET 6 GEWONNEN DOOR JOHAN HIERS
De Complete Brammetje Bram 1 Buffalo Runner Orion 1 De Meesters van White Plain 1 De Witte Ezel Classic Tanguy en Laverdure 1 Moses Rose 1 Vasten 1-2-3
Fantomia Playin' / Smilin' / Fightin' / Cookin' Weg Napoleon 1 Tex Willer Classics 7 Robbedoes door Robbedoes Special 2  


PAKKET 5 GEWONNEN DOOR LEENTJE GOOSSENS
De Complete Attila Buffalo Runner De Orde van de Drakenridders 17 De Dominee 1 Voyeur integraal 1 Classic Tanguy en Laverdure 1 Moses Rose 1 Vasten 1-2-3
Fantomia Playin' / Smilin' / Fightin' / Cookin' Weg Medici's 1 Charley's Oorlog 3 De Meesters van de Gerst integraal 1 Robbedoes door  


PAKKET 4 GEWONNEN DOOR GIACOMO WULLEN
De Complete Attila Cognac 1 Merlijn - De Profeet 1 Boes integraal 5 Washita 1 Classic Tanguy en Laverdure 1 Moses Rose 1 Vasten 1-2-3
Fantomia Playin' / Smilin' / Fightin' / Cookin' Medici's 1 Charley's Oorlog 3 Robbedoes door Robbedoes Special 2 Robbedoes Special 2 luxe  


PAKKET 3 GEWONNEN DOOR WOUTER NOTTEBAERT
De Complete Attila Centaurus 3 Het Masker van Fudo 1 Boes integraal 2 Topaze 1 Classic Tanguy en Laverdure 1 Moses Rose 1 Vasten 1-2-3
Barst Papa Zoglu Medici's 1 Charley's Oorlog 3 De Cambridge Five 1 De Oorlog der Werelden 1-2 Rio 2  


PAKKET 2 GEWONNEN DOOR ARNOR MESSELIER
De Complete Attila Broadway - Een Straat in New York 1 Hemel in Strijd 1 Zeven 12 Roze Bottel integraal 2 Classic Tanguy en Laverdure 1 Moses Rose 1 Vasten 1-2-3
Barst Papa Zoglu Medici's 1 Charley's Oorlog 3 De Cambridge Five 1 Kuifje in het Land van de Sovjets Rio 2  


PAKKET 1 GEWONNEN DOOR MICHEL WÖSS
De Complete Attila Acriborea 5 De Engelsman die niet van Vuurwapens Houdt 1 Wollodrïn 7 Roze Bottel integraal 1 Classic Tanguy en Laverdure 1 Moses Rose 1 Vasten 1-2-3
Barst Papa Zoglu Sint-Bartholomeüs 1 Charley's Oorlog 3 De Cambridge Five 1 De Janitor 5