Daedalus Don Lawrence Collection Saga Uitgaven  
 
Striplijst 2015

In 2015 verschenen 1.232 uitgaven waarvan 152 herdrukken, 62 heruitgaven, 85 integrales of (pocket)bundelingen en 63 verzamelboxen, -banden, -sleeves of -wikkels bij 95 verschillende uitgeverijen en partners.
Spring snel door naar de volgende uitgevers:
Arboris
vzw Arcadia
Ballon Comics
De Bezige Bij
Big Balloon Publishers
Blake en Mortimer
Blloan
Bonte
Brabant Strip vzw
Bries
Casterman
Catullus
Christelijke Tijdschriften BV
Daedalus
Dargaud
Dark Dragon Books
Davidsfonds Uitgeverij
Don Lawrence Collection
Dragonetti
Dupuis
De Eenhoorn
Les Éditions Albert René
Éditions Art & B.D.
Éditions Moulinsart
 
Eureducation
Fantasia
De Geus
Glénat
Gorilla
Graton
Griffioen Grafiek
Hachette
Hauwaerts Uitgeverij
De Harmonie
INdruk
Interstat
Jessecartoons
Jil
Joker Editions
Julius de Goede BV
Just Publishers
Khani
Koning Boudewijnstichting
Lannoo
Lecturis
Loeb
Le Lombard
Lucky Comics
Mandarijn
Manteau
Mario De Koninck
Marsu Productions
Meinema 
Mevrouw Kern / Museum Boerhaave
Museum Meermanno - Huis van het Boek
Nijgh & Van Ditmar
Oogachtend
Oog & Blik | De Bezige Bij
't Pallieterke
Pear Productions
Pelikaanpers
Prestige
Querido
Rijperman
Rubinstein
RW Uitgeverij
Saga Uitgaven
Sanoma
Schrijverspunt
Scratch Books
Sherpa
Silvester
Soul Food Comics
Standaard Uitgeverij
Standaard Uitgeverij / Marvel
Standaard Uitgeverij / Stribbel Strips
Stokerkade
Strip2000
Studio Vitalski
Syndikaat
Uitgeverij De Boemerang
Uitgeverij Divo
Uitgeverij HUM!
Uitgeverij L
 
Uitgeverij 't Mannekesblad vzw
Uitgeverij Personalia
Uitgeverij Podium
Uitgeverij Van Gennep
 
Uitgeverij Van Halewyck
Uitgeverij Vrijdag
VOS Uitgeverij
De Wakkere Muis
 
WalburgPers
Wintertuin
Xander Uitgevers BV
Xtra
Raadpleeg ook onze striplijsten van de laatste vijf jaar:
2013, 2014, 2015, 2016, 2017
 
Arboris (33)
• De Complete Baard en Kale 2: Op het Spoor van de Misdaad: 16. De Spookschaduw - 17. Tegen de Cobra - 18. De Vervloekte Rots (Will + Maurice Tillieux) (HC) <-april
• De Complete Baard en Kale 2: Op het Spoor van de Misdaad: 16. De Spookschaduw - 17. Tegen de Cobra - 18. De Vervloekte Rots (Will + Maurice Tillieux) (HC/luxe + prent)
<-april
• De Complete Baard en Kale 3: Getekend: Stomp: 7. Spurten! - 9. Villa Long-Cri - 8. Stomp in het Louvre (Will + Maurice Rosy) (HC) <-oktober
• De Complete Baard en Kale 3: Getekend: Stomp: 7. Spurten! - 9. Villa Long-Cri - 8. Stomp in het Louvre (Will + Maurice Rosy) (HC/luxe met prent) <-oktober
• De Complete Beverpatroelje 2: Op naar Verre Oorden: Op Mowgli's Voetspoor / De Fles in Zee / De Tropee van Zwartheuvel (MiTacq + Jean-Michel Charlier) (HC) <-maart
• De Complete Beverpatroelje 2: Op naar Verre Oorden: Op Mowgli's Voetspoor / De Fles in Zee / De Tropee van Zwartheuvel (MiTacq + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe + ex-libris) <-maart
• De Complete De Beverpatroelje 3: Het Dreigende Water: 7. Het Geheim van de Verboden Bergen - 8. Het Verzonken Dorp - 9. De Man met de Donkere Bril (MiTacq + Jean-Michel Charlier) (HC) <-augustus
• De Complete De Beverpatroelje 3: Het Dreigende Water: 7. Het Geheim van de Verboden Bergen - 8. Het Verzonken Dorp - 9. De Man met de Donkere Bril (MiTacq + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met prent) <-augustus
• De Complete Guus Slim 1: Privédetective, Aangenaam...: Vlinder Neemt de Vlucht / Popaïne en Oude Kunst / De Verdronken Wagen (Maurice Tillieux) (HC)
<-juni
• De Complete Guus Slim 1: Privédetective, Aangenaam...: Vlinder Neemt de Vlucht / Popaïne en Oude Kunst / De Verdronken Wagen (Maurice Tillieux) (HC/luxe met prent)
<-juni
• De Complete Guus Slim 2: Guus Slim, Detective op Dreef: 4. Vrachtboten in de Avond - 5. De Hel van Texiguay - 6. Bomaanslag in de Bergen (Maurice Tillieux) (HC)
• De Complete Guus Slim 2: Guus Slim, Detective op Dreef: 4. Vrachtboten in de Avond - 5. De Hel van Texiguay - 6. Bomaanslag in de Bergen (Maurice Tillieux) (HC/luxe met prent)
• De Complete Tanguy en Laverdure 2: Het Escadrille van de Ooievaars: Gevaar in de Lucht / Spionnen en Sabotage / Mirages te Koop (Albert Uderzo + Jean-Michel Charlier) (HC) <-januari
• De Complete Tanguy en Laverdure 2: Het Escadrille van de Ooievaars: Gevaar in de Lucht / Spionnen en Sabotage / Mirages te Koop (Albert Uderzo + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met prent)
<-januari
• De Complete Tanguy en Laverdure 3: Koers Nul: 6. Gevaar op Groenland - 7. Geheime Basis - 8. Luchtpiraten (Albert Uderzo + Jean-Michel Charlier) (HC) <-september
• De Complete Tanguy en Laverdure 3: Koers Nul: 6. Gevaar op Groenland - 7. Geheime Basis - 8. Luchtpiraten (Albert Uderzo + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met prent) <-september
• De Complete Tanguy en Laverdure 4: Geheime Missies: 10. Speciale Opdracht - 9. De Zwarte Engelen - Eerste Opdracht - Zijn Grote Droom - Valstrik voor een Piloot (Jijé + Jean-Michel Charlier) (HC)
<-november
• De Complete Tanguy en Laverdure 4: Geheime Missies: 10. Speciale Opdracht - 9. De Zwarte Engelen - Eerste Opdracht - Zijn Grote Droom - Valstrik voor een Piloot (Jijé + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met prent)
<-november
• Durango 1: Sterven als een Hond in de Sneeuw (Yves Swolfs) (herdruk) <-maart
• Durango 13: Zonder Genade (Yves Swolfs) (herdruk) <-maart
• In het Land van Horus 4: Nakhtamon of de Woede van Sekhmet (Isabelle Dethan)
<-juni
• In het Land van Horus 4: Nakhtamon of de Woede van Sekhmet (Isabelle Dethan) (HC) <-juni
• Kapitein Kreiss 4: De Gasmijnen van Gyon (John Heijink) <-maart
• Kapitein Kreiss 4: De Gasmijnen van Gyon (John Heijink) (HC) <-maart

• Kronieken van de Zwarte Maan 0: In een Wreed Spel (Fabrice Angleraud + François Froideval) <-september
• Kronieken van de Zwarte Maan 0: In een Wreed Spel (Fabrice Angleraud + François Froideval) (HC) <-september
• Pokereiland 4: Zomer (Michele Condosta) <-september
• Pokereiland 4: Zomer (Michele Condosta) (HC) <-september
• De Vier Ruiters van de Apocalyps 3: Het Einde der Tijden (Simon Bisley + Michael Mendheim)
<-juni
• De Vier Ruiters van de Apocalyps 3: Het Einde der Tijden (Simon Bisley + Michael Mendheim) (HC) <-juli
• De Vier Ruiters van de Apocalyps verzamelbox <-juli

• De Vrije Balloen (diverse auteurs) <-december
• Willems Wereld 16: Kom Je Hier Vaker? (Aloys Oosterwijk) <-april
• Willems Wereld 16: Kom Je Hier Vaker? (Aloys Oosterwijk) (HC)
<-april


vzw Arcadia (8)
Arcadia Archief
• 30. Benjamin: Talent Zonder Grenzen (Hachel) (HC) <-maart
• 30. Benjamin: Talent Zonder Grenzen (Hachel) (HC/luxe + twee kleurenprenten in luxedoos)
<-maart
• 31. Govert Suurbier 7: Zeppelin (Laurent Verron + Yann) (HC) <-mei
• 31. Govert Suurbier 7: Zeppelin (Laurent Verron + Yann) (HC/luxe)
<-mei
• 32. Maria en Giel: Dreiging op Alguam (Magda + Chris Lamquet) (HC) <-september
• 32. Maria en Giel: Dreiging op Alguam (Magda + Chris Lamquet) (HC/luxe) <-september
• 33. Sagen en Legenden: De Pad (Marc-Renier) (HC) <-oktober
• 33. Sagen en Legenden: De Pad (Marc-Renier) (HC/luxe) <-oktober


Ballon Comics (86)
• Angry Birds 1: Operatie Omelet (Óscar Martin + Pascal Oost) (herdruk) <-januari
• Angry Birds 3: Piggyland (Óscar Martín + Pascal Oost)
<-mei
• Angry Birds 4: De Lokvogel (Óscar Martín + Pascal Oost) <-oktober
• Angry Birds 5: Jingle Birds (Óscar Martín + Pascal Oost) <-november
• Assassin's Creed 6: Leila (Djilali Defali + Eric Corbeyran) <-januari
• Assassin's Creed 6: Leila (Djilali Defali + Eric Corbeyran) (HC)
<-januari
• Dance Academy 9 (Cripa + Béka) <-oktober
• Game Over 12: Royal Barbecue (Adam / Midam + Midam / www.gameoverforever.com) (herdruk) <-maart
• Game Over 13: Toxic Affair (Adam / Midam + Midam / Patelin) <-november
• Insecten 2 (Cosby + Christophe Cazenove / François Vodarzac)
<-mei
• Jommeke 1: De Jacht op een Voetbal (Jef Nys) (herdruk)
<-januari
• Jommeke 5: De Muzikale Bella (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover) <-maart
• Jommeke 6: Het Hemelhuis (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-mei
• Jommeke 17: Diep in de Put (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-december
• Jommeke 21: Het Verkeerde Land (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-juni
• Jommeke 28: De Samsons (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-december
• Jommeke 30: Jommeke in de Far West (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover) <-maart
• Jommeke 34: Jommeke in de Knel (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-juni
• Jommeke 33: Jacht op Gobelijn (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-mei
• Jommeke 46: De Tocht naar Asnapije (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 47: Diamanten in de Zoo (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-oktober
• Jommeke 51: De Fwietmachine (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover)
<-januari
• Jommeke 52: De Zingende Oorbellen (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover)
<-januari
• Jommeke 53: Het Kristallen Eendje (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 54: Broeder Anatolius (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-augustus
• Jommeke 60: Alarm in de Rode Baai (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-april
• Jommeke 62: Luilekkerland (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-augustus
• Jommeke 65: De Grasmobiel (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-april

• Jommeke 69: Straffa Toebaka (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-oktober
• Jommeke 70: De Verborgen Tempel (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover) <-februari
• Jommeke 79: Het Plezante Kliekske (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover) <-januari
• Jommeke 80: De Njam-Njambloem (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-april
• Jommeke 83: De Stenen Aapjes (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 85: De Granda Papiljan (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover) <-maart
• Jommeke 88: Jommeke in Bobbejaanland (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 90: De Kleine Professor (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover) <-februari
• Jommeke 91: Prins Filiberke (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-mei
• Jommeke 96: Paniek rond Odilon (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-mei
• Jommeke 98: De Kaart van Wawa Wang (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-juni
• Jommeke 108: De Sidderplanten (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-juni
• Jommeke 110: De Viool van Varazdina (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-december
• Jommeke 114: Het Kriebelkruid (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-oktober
• Jommeke 117: De Stenen Handdruk (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 118: De Bedrogen Miljonair (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover) <-februari
• Jommeke 127: De Watervallen van Svanjabak (Jef Nysmet nieuwe cover)
<-januari
• Jommeke 128: De Grote Zeilrace (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 130: Het Geheim van Ambiorix (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover) <-februari
• Jommeke 144: De Pijp van Geurig Gras (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-juni
• Jommeke 148: De Vliegende Brigade (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover) <-maart
• Jommeke 150: De Gestoorde Zeereis (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-juni
• Jommeke 157: De Koningin van Kachar El Nachar (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-mei
• Jommeke 161: De 3 Toverstokjes (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-augustus
• Jommeke 174: Het Zevende Zwaard (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-mei
• Jommeke 182: Het Zingende Moeras (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-augustus
• Jommeke 186: De Pruik van Anatool (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 193: De Zilveren Traan (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 202: De Panda van Wanda (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover) <-maart
• Jommeke 203: De Lachende Mango's (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-april
• Jommeke 204: De Verdwenen Tuinkabouter (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-december
• Jommeke 278: Het Nianmonster (Sarina Ahmad-Nys)
<-december
• Jommeke 210: Het Pompoenenkasteel (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 222: De Strijd om de Bizon (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover) <-maart
• Jommeke 223: De Komkommerprinses (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover)
<-januari
• Jommeke 225: De Erfenis van Sorgeloos (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-oktober
• Jommeke 232: Duel in Venetië (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 236: De Dobbelmannetjes (Jef Nys) (herdruk met nieuwe cover)
<-januari
• Jommeke 243: Het Zwarte Prikgevaar (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 273: Odilon Vermist (Philippe Delzenne) <-februari
• Jommeke 274: Baron Anatolsky (Philippe Delzenne) <-april
• Jommeke 275: Chaos in Pimpeltjesland (Philippe Delzenne)
<-juni
• Jommeke 276: De Onderwatertoerist (Philippe Delzenne + Edwin Wouters) <-augustus
• Jommeke 277: De Babbelpil - De Bling Bling Editie (Philippe Delzenne) <-oktober
• Kathy's Kat 3 (Yrgane Ramon + Christophe Cazenove / Hervé Richez) <-maart
• Kathy's Kat 4 (Yrgane Ramon + Christophe Cazenove / Hervé Richez) <-september
• Kid Paddle - buiten reeks: Monsters (Midam + Midam / Aracelli Cancino)
<-april
• OMG! - Ongelooflijk Maffe Grieten: Dance Academy 1 - Kathy's Kat 1 - Sisters 1 (Crip / Yrgane Ramon / William + Béka / Christophe Cazenove / Hervé Richez) <-oktober 
• Sisters 9: Mijn Zuster Ten Voeten Uit! (William Maury + Christophe Cazenove / William Maury) <-maart
• Sisters - buiten reeks: Kookboek (William Maury + Christophe Cazenove / Brigitte Carrère) <-mei
• Stella 1: Het Gouden Ei-land (Kmixe + Audrey Alwett / Mélanÿn) <-juni
• Voetbalgek! 7 (Olivier Saive + Christophe Cazenove / Jenfèvre / Olivier Sulpice) (herdruk) <-juni
• Voetbalgek! 9 (Olivier Saive + Christophe Cazenove / Jenfèvre / Olivier Sulpice) <-juni
• Voetbalgek! 10 (Olivier Saive + Christophe Cazenove / Jenfèvre / Olivier Sulpice) <-november
• Wielergek! 8 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra) <-juni
• Wielergek! 9 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra) <-november
• De Zijden Sjaal: Waterloo 1815. Een Verhaal van Liefde en Bravoure (Griffo + Ronald Grossey) (HC) <-juni


De Bezige Bij (3)
De Verhalen van Olivier B. Bommel 4: Nog Meer Listen van Tom Poes: Het Land van de Blikken Mannen / De Betoverde Spiegel / De Bergmensen (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-mei
De Verhalen van Olivier B. Bommel 12: Eh... Dinges: De Volvetters / Het Wegwerk / Eh... Dinges (Marten Toonder) (HC) (heruitgave)
<-mei
De Verhalen van Olivier B. Bommel 31: Krijg de Teter!: De Grauwe Razer / Het Kukel / De Wilde Wagen (Marten Toonder) (HC) (heruitgave)
<-mei


Big Balloon Publishers (7)
Disney Filmstrips
• Binnenstebuiten (-Disney / Pixar-) <-oktober
• Frozen (-Disney-)
<-mei
• Frozen: Coole Avonturen (-Disney-) <-oktober
• Frozen: IJskoude Verhalen (-Disney-) (HC) <-oktober
• The Good Dinosaur (-Disney/Pixar-) (HC)
<-november
• Planes 2: Redden & Blussen (-Pixar-)
<-mei
• TinkerBell en de Piraten (-Disney-)
<-mei


Blake en Mortimer (4)
• De Avonturen van Blake en Mortimer 8: S.O.S. Meteoren (Edgar P. Jacobs) (herdruk) <-januari
• De Avonturen van Blake en Mortimer 9: De Valstrik (Edgar P. Jacobs) (herdruk) <-januari
• De Avonturen van Blake en Mortimer 22: De Septimusgolf (Antoine Aubin / Etienne Schréder + Jean Dufaux) (HC/luxe) <-december
• Juillard 317 Tekeningen (André Juillard) (genummerde HC met prent) <-december 


Blloan (11)
• El Mesías (Wauter Mannaert + Mark Bellido) <-maart
• De Kat 2: De Kat Open en Bloot (Philippe Geluck) <-maart
• De Kat 3: Op en Top De Kat (Philippe Geluck) <-oktober
• Kinky & Cosy 1 (Nix) <-april
• Kinky & Cosy 2 (Nix) <-september
• Kinky & Cosy: Compilatie (Nix) (HC) <-september
• Pablo 4: Picasso (Clément Oubrerie + Julie Birmant) (HC)
<-mei
• De Toorn van Fantomas 2: Al het Goud van Parijs (Julie Rocheleau + Olivier Bocquet) (HC) <-februari
• Verkild Hart (Johan De Moor + Gilles Dal) (HC) <-september
• De Wezentrein 4: Joey (Xavier Fourquemin + Philippe Charlot) (HC) <-april
• De Wezentrein 5: Cowpoke Canyon (Xavier Fourquemin + Philippe Charlot) (HC) <-oktober


Bonte (7)
• De Avonturen van Karel en Johnny: De Zaïre Connection (João Carlos Pacheco de Mendonça + Ataide Braz) <-november
• Bruxman integraal (Yurg + Stan Lauryssens) <-januari
• Edwin Wouters Gebundeld (Edwin Wouters) (HC) <-januari
• De Familie Pekelbuik: De Jaren 1983 - 1986 (Eric van der Heijden) <-maart
• Parallelle Wereldreis (Herbert Staljanssens)
<-november
• Rolfke en Rulfke: De Diamant van de Vredo (Geo) <-november
• Slimmeke Slim 5: De Tramlijnbus (Yurg + Yaack) <-maart


Brabant Strip vzw (9)
Collectie Fenix
• 102. Kari Lente: De Dolle Binken (Bob Mau) <-mei
• 103. Kari Lente: De Drakodillen (Bob Mau)
<-mei
• 104. Pluk Zoekt Zijn Vader (Pink) <-september
• 105. Bimmelabom en Zijn Zus Bibaboe (Jacques Laudy) <-september
• 106. De Vrolijke Bengels 1 (Willy Vandersteen) <-september
• 107. De Vrolijke Bengels 2 (Willy Vandersteen) <-september
• 108. De Daverende Daden van Dees Dubbel en Cesar!: De Gouden Telefoon (Rik Clément) <-december
• 109. Tijl en Lamme: Kasteel Zwartendale! (Gray) <-december
• 110. De Avonturen van Nonkel Zigomar, Snoe en Snolleke: De Zwarte Draak (Bob De Moor) <-december 


Bries (3)
• Arsène Schrauwen (Olivier Schrauwen) (HC) <-februari
• Lily (Martha Verschaffel) <-februari
• Mijn Begrafenis (Maarten De Saeger) <-april


Casterman (31)
• De 12: Variaties op de Atlantic Type 12 (François Schuiten) (HC) <-september
• 14-18 Missie Alaska 2: Melun, Lente 1915 (Félix Brune + Michael Delbosco / Daniel Duhand) (HC) <-augustus
• 1914-1919 De Grote Slachting (Jacques Tardi + Jean-Pierre Verney) (HC) (herdruk met nieuwe cover) <-juni
• Airborne 44 6: Winter onder de Wapens (Philippe Jarbinet) (HC)
<-december 
• Alex 34: Aan de Overkant van de Styx (Marc Jailloux + Mathieu Bréda)
<-december 
• Alex Senator 4: De Demonen van Sparta (Thierry Démarez + Valérie Mangin) <-december
• De Avventuure van Kuifje: De Sieraoj van Bianca Castafiore (Hergé) (HC) (Tilburgs dialect) <-november
• Het Bloed van Lafaards 2: De Slager (Jean-Yves Delitte) (HC) <-augustus
• De Cambridge Five 1: Trinity (Olivier Neuray + Valérie Lemaire) <-september
• Canardo 23: Moord op het Meer (Pascal Regnauld + Benoît Sokal / Hugo Sokal) (HC)
<-april
• Corto Maltese 13: Onder de Middernachtzon (Rubèn Pellejero + Juan Díaz Canales) (HC) <-november
• Dracula: integrale editie: 1. Vlad de Spietser - 2. Bram Stoker - 3. Transsylvanië (Hermann / Séra / Dany + Yves H.) (HC) <-mei
• Hergé, Kuifje en de Treinen (Hergé) (HC) <-september
• Historische Personages: Napoleon Bonaparte 4 (Jean Torton + Pascal Davoz) <-juni
• Holly Ann 1: De Geit Zonder Hoorns (Stéphane Servain + Kid Toussaint) <-maart
• Ik, René Tardi, Krijgsgevangene in Stalag IIB 2: Mijn Terugkeer naar Frankrijk (Jacques Tardi) (HC) <-januari
• Lefranc 26: Operatie Antarctica (Christophe Alvès + François Corteggiani)
<-december 
• Lois 7: De Gevangene van de Aartsengel (Olivier Pâques + Pierre Valmour) <-mei
• Loopgravenoorlog (Jacques Tardi) (HC) (herdruk) <-januari
• De Kleur van de Lucht (Enki Bilal) (HC) <-januari
• Nestor Burma 10: Gekonkel in het Quartier Latin (Nicolas Barral naar de roman van Léo Malet) (HC)
<-december 
• NSA 1: Het Orakel (Sergio Bleda + Thierry Gloris)
<-april
• Oorlog en Liefde 7: Korte Metten (Jean-Michel Beuriot + Philippe Richelle) (HC) <-oktober
• De Oorlog van de Lulu's 3: 1916 - De Hoop Stenen (Hardoc + Régis Hautière) <-oktober
• Oorlogsvrouwen 2: Sophie Scholl (Marc Veber + Régis Hautière / Francis Laboutique / Emmannuelle Polack) <-februari
• Oorlogsvrouwen 3: Berthie Albrecht: Een Gevaarlijke Terroriste Aangehouden door de Gestapo (Ullcer + Régis Hautière / Francis Laboutique / Emmanuelle Pollack) <-september
• Op Drift (Xavier Coste) (HC) <-maart
• Paradise: Integrale Uitgave: 1. Het Onweerseizoen - 2. De Molgravenwoestijn - 3. Zamarat - 4. De Zwarte Kluis (Brice Bingono + Benoît Sokal) (HC) <-november
• De Reportages van Lefranc: De Ondergang van het Derde Rijk (Olivier Weinberg + Yves Plateau) <-juni
• De Rest van de Wereld 1 (Jean-Christophe Chauzy) (HC) <-september
• Zo Maak Je Fortuin in Juni 1940 (Laurent Astier + Fabien Nury / Xavier Dorison naar een roman van Pierre Siniac) (HC) <-november 


Catullus (2)
• Fokke & Sukke: Het Afzien van 2015 (Jean-Marc Van Tol + Bastiaan Geleijnse / John Stuart Reid) <-november
• Fokke & Sukke: Scheurkalender 2016 (Jean-Marc Van Tol + Bastiaan Geleijnse / John Stuart / Jean-Marc Van Tol) <-september 


Christelijke Tijdschriften BV (1)
• Ivo en de Vikingszoon 2: Het Gevaar in de Grot (Roelof Wijtsma) <-april


Daedalus (88)
• De 7 Wonderen 1: Het Beeld van Zeus - 432 v. Chr. (Stefano Andreucci + Luca Blengino) <-december
• De 7 Wonderen 1: Het Beeld van Zeus - 432 v. Chr. (Stefano Andreucci + Luca Blengino) (HC)
<-november
• De 7 Wonderen 2: De Hangende Tuinen van Babylon - 585 v. Chr. (Roberto Ali + Luca Blengino)
<-december 
• De 7 Wonderen 2: De Hangende Tuinen van Babylon - 585 v. Chr. (Roberto Ali + Luca Blengino) (HC)
<-november
• 14-18 1: De Kleine Soldaat (augustus 1914) (Étienne Le Roux / Loïc Chevallier + Eric Corbeyran) (HC)
<-juni
• 14-18 2: De Wegen van de Hel (september 1914) (Étienne Le Roux / Jérôme Brizard + Eric Corbeyran) (HC)
<-juni
• Antarcides 3: Het Gouden Touw (Val / Notaro / Saverio Tenuta + Alain Paris)
<-mei
• Arawn 6: De Verbrande Aarde (Sébastien Grenier + Ronan Le Breton) (HC)
<-april
• Bloedkoninginnen: Eleonora - De Zwarte Legende 3 (Carlos Gomez + Arnaud Delalande / Simona Mogavino) (HC) <-september
• Bloedkoninginnen: Isabelle - De Wolvin van Frankrijk 2 (Jaime Calderón + Thierry Gloris / Marie Gloris) (HC) <-maart
• Chimère(s) 1887 3: De Furie van Sint-Lazarus (Vincent + Christophe Arleston / Melanÿn) (HC) <-maart
• De Clan van de Draak 6: Vergeten (Michel Suro + Eric Corbeyran) <-januari
• Complot 1: De Ondergang van de Tempeliers (Brice Cossu + Alcante) <-november
• Complot 1: De Ondergang van de Tempeliers (Brice Cossu + Alcante) (HC)
<-november
• De Cyclus van Cyann 6: De Zachte Dageraad van Aldalarann (Frank Bourgeon + Christian Lacroix / Frank Bourgeon) (HC)
<-juni
• Deep 3: Het Möbiuskluwen (Federico Pietrobon + Stéphane Betbeder) (HC) <-december
• De Druïden 5: De Steen van het Lot (Jacques Lamontagne + Jean-Luc Istin / Thierry Jigourel) (herdruk)
<-juni
• De Druïden 8: De Geheimen van het Oosten (Jacques Lamontagne + Jean-Luc Istin)
<-juni
• Elfen 4: De Uitverkorene der Halfelfen (Jean-Paul Bordier + Eric Corbeyran) <-maart
• Elfen 4: De Uitverkorene van de Halfelfen (Jean-Paul Bordier + Eric Corbeyran) (HC) <-februari
• Elfen 5: De Dynastie van de Zwarte Elfen (Ma Yi + Marc Hadrien)
<-mei
• Elfen 5: De Dynastie van de Zwarte Elfen (Ma Yi + Marc Hadrien) (HC)
<-april
• Elfen 6: De Missie van de Blauwe Elfen (Kyko Duarte + Jean-Luc Istin)
<-augustus
• Elfen 6: De Missie van de Blauwe Elfen (Kyko Duarte + Jean-Luc Istin) (HC)
<-juni
• Elfen 7: Het Krystal van de Boselfen (Gianluca Maconi + Nicolas Jarry)
<-november
• Elfen 7: Het Krystal van de Boselfen (Gianluca Maconi + Nicolas Jarry) (HC)
<-november
• Erik de Rode: integrale editie: 1. Het Bloed van de Vikings - 2. Vinland (Laurent Sieurac + Jean-François Di Giorgio) (HC) <-december
• De Eeuw der Schimmen 5: Het Verraad (Michel Suro + Eric Corbeyran) <-januari
• Excalibur - Kronieken 3: Luchar (Alain Brion + Jean-Luc Istin)
<-april
• Excalibur - Kronieken 3: Luchar (Alain Brion + Jean-Luc Istin) (HC) <-maart
• Final Incal 3: Gorgo-de-Smerige (José Ladrönn + Alejandro Jodorowsky)
<-mei
• [Genetiks]™ 4 (Jean-Michel Ponzio + Richard Marazano) (HC)
<-augustus
• De Glazen Degens 4: Dolmon (Laura Zuccheri + Sylviane Corgiat) (HC) <-september
• De Heren van Cornwall 3: Over Hartstocht en Haat (Alessio Lapo / Giuseppe Quattrocchi + Éric Nieudan + Sylvain Cordurié) (HC)
<-augustus
• Inferno (Armando Rossi + Susanna Raule) (HC) <-december
• Inlandsis 3: De Nalatenschap van de Eerste Mensen (Paul Frichet + Stéphane Betbeder) (HC) <-maart
• Lady Spitfire 2: Der Henker (Maza + Sébastien Latour) <-maart
• Lady Spitfire 2: Der Henker (Maza + Sébastien Latour) (HC) <-februari
• Lancelot 4: Arthur (Alexe + Olivier Peru) (HC) <-maart
• Man van het Jaar 3: 1815 - De Man die 'Merde' Riep in Waterloo (Gin + Sébastien Latour) (HC) <-maart
• Man van het Jaar 4: 1967 - De Man die Che Guevarra Doodde (Gaël Séjourné + Wilfrid Lupano) (HC)
<-november
• Metronom' 3: Operatie Zelfmoord (Grun + Eric Corbeyran)
<-mei
• Mjöllnir: integrale editie: 1. De Hamer en het Aambeeld - 2. Ragnarök (Pierre-Denis Goux + Olivier Peru) (HC)
<-december 
• Het Narrenschip 1: Gekwater (Turf)
<-december 
• Het Narrenschip 1: Gekwater (Turf) (HC)
<-december 
• Het Narrenschip 2: Regenmaand 627 (Turf)
<-december 
• Het Narrenschip 2: Regenmaand 627 (Turf) (HC) <-december
• De Onthoofde Arenden Bundeling 10: 19. Het Oordeel van de Koning - 20. De Orde van de Tempel (Michel Pierret + Michel Pierret / Jean-Charles Kraehn) <-februari
• De Onthoofde Arenden 19: Het Oordeel van de Koning (Michel Pierret + Michel Pierret / Jean-Charles Kraehn)
<-april
• De Onthoofde Arenden 20: De Orde van de Tempel (Michel Pierret)
<-juni
• Orakel 2: De Slaaf (Bertrand Benoît + Ronan Le Breton) <-maart
• Orakel 2: De Slaaf (Bertrand Benoît + Ronan Le Breton) (HC) <-februari
• Orakel 3: De Kleine Koning (Gwendal Lemercier + Nicolas Jarry)
<-augustus
• Orakel 3: De Kleine Koning (Gwendal Lemercier + Nicolas Jarry) (HC)
<-juni 
• Prometheus 7: De Theorie van de 100e Aap (Stefano Raffaele + Christophe Bec) <-februari
• Prometheus 8: Necromanteion (Stefano Raffaele + Christophe Bec) <-november
• Questor 3: De Prins met de Gouden Krabben (Nicola Saviori + Jean-Luc Sala) (HC)
<-december
• Red Skin 1: Welcome to America (Terry Dodson + Xavier Dorison) <-december
• Samoerai 1: Het Hart van de Profeet (Frédéric Genêt + Jean-François Di Giorgio) (herdruk)
<-juni
• Samoerai 6: Shobei (Frédéric Genêt + Jean-François Di Giorgio) (herdruk)
<-mei
• Samoerai 9: Ogomo (Frédéric Genêt + Jean-François Di Giorgio)
<-november
• Sektor 4: Doortocht (Éric Stalner) (HC) <-februari
• Servitude IV: Iccrins (Eric Bourgier + David Fabrice / Eric Bourgier) (HC) <-maart 
• Surcouf 2: De Tijger van de Zeeën (Guy Michel + Arnaud Delalande / Erick Surcouf) <-februari
• Tempelridder 3: In de Greep van Lucifer (Lucio Alberto Leoni / Emanuela Negrin + Stéphane Louis)
<-augustus
• Thomas Silane 7: Roots (Roberto Zaghi + Patrice Buendia / Philippe Chanoinat) <-februari
• Troje 3: De Mysteries van Samotraki (Erion Campanella Ardisha + Nicolas Jarry) (HC)
<-april
• U-Boot 2: Jude (Jean-Yves Delitte) (HC)
<-juni
• Uchronie[s]: New Delhi 2 (Louis Lachance + Eric Corbeyran) (HC) <-februari
• Uchronie[s]: New Moscow 2 (Nicolas Otéro + Eric Corbeyran) (HC) <-januari
• Vito 2: De Trimangre (Éric Stalner) (HC)
<-augustus
• Woestijnvalk 5: Novgorod (Franz Zumstein)
<-december 
• Woestijnvalk 5: Novgorod (Franz Zumstein) (HC) <-december
• Wunderwaffen 2: Bij de Poorten van de Hel (Maza + Richard D. Nolane) (herdruk)
<-juni
• Wunderwaffen 3: De Verdoemden van het Reich (Maza + Richard D. Nolane)
<-juni
• Wunderwaffen 3: De Verdoemden van het Reich (Maza + Richard D. Nolane) (HC)
<-juni
• Wunderwaffen 4: De Linkerhand van de Führer (Maza + Richard D. Nolane)
<-november
• Wunderwaffen 4: De Linkerhand van de Führer (Maza + Richard D. Nolane) (HC) <-november
• Wunderwaffen Stelt Voor: Zeppelin's War 1: De Nachtraiders (Vicenç Villagrasa + Richard D. Nolane)
<-mei
• Wunderwaffen Stelt Voor: Zeppelin's War 1: De Nachtraiders (Vicenç Villagrasa + Richard D. Nolane) (HC) <-april
• Een Zakje Knikkers 3: Tafelvoetbal (Vincent Bailly + Kris naar de roman van Joseph Joffo) (HC) <-november
• De Zang van de Vampiers 8: Uitdagingen (Richard Guérineau + Eric Corbeyran) (herdruk) <-januari
• De Zang van de Vampiers 15: Hybriden (Richard Guérineau + Eric Corbeyran) <-januari

1800
• Jack The Ripper 2: Het Hypnoseprotocol (Jean-Charles Poupard + François Debois / Jean-Charles Poupard) (HC)
<-november
• De Maanbeer 2: Nukpana (Florent Bossard + Sébastien Viozat) (HC) <-september
• Mandragora 2: Het Sombere Deel (Marco Santucci + Sylvain Cordurié) (HC) <-september
• Sherlock Holmes - Crime Alleys 1: Probleem Nummer 1 (Alessandro Nespolino + Sylvain Cordurié) (HC) <-december

Plankgas
• Ayrton Senna: Verhaal van een Mythe (Robert Paquet / Christian Papazoglakis + Lionel Froissart) (herdruk) <-juni


Dargaud (45)
• De Bank 1: 1815-1848 - Eerste Generatie: Handel met Voorkennis (Julien Maffre + Pierre Boisserie / Philippe Guillaume) <-maart
• De Bank 2: 1815-1848 - Eerste Generatie: De Afrekening (Julien Maffre + Pierre Boisserie / Philippe Guillaume) <-maart
• De Bank 3: 1857-1871 - Tweede Generatie: De Haussmannspeculatie (Malo Kefriden + Pierre Boisserie / Philippe Guillaume) <-september
• Barracuda 1: Slaven (Jérémy Pétiqueux + Jean Dufaux) (herdruk) <-januari
• Barracuda 5: Kannibalen (Jérémy Petiqueux + Jean Dufaux)
<-augustus
• Betoveringen 3 (José-Luis Munuera + Jean Dufaux)
<-april
• Black Op 8 (Hugues Labiano + Stephen Desberg)
<-mei
• Blacksad 1: Ergens tussen de Schaduwen (Juanjo Guarnido + Juan Díaz Canales) (herdruk)
<-juni
• Blacksad integrale: 1. Ergens Tussen de Schaduwen - 2. Arctic-Nation - 3. Rode Ziel - 4. De Hel - 5. Amarillo (Juanjo Guarnido + Juan Díaz Canales) (HC) <-oktober
• Blueberry: Integrale Uitgave 1: 1. Fort Navajo - 2. Dreiging in het Westen - 3. De Eenzame Adelaar (Jean Giraud + Jean-Michel Charlier) (HC)
<-december
• Bollie & Billie 32: Beestenboel (Laurent Verron) <-januari
• Djinn 1: De Favoriete (Ana Mirallès + Jean Dufaux) (herdruk) <-januari
• Djinn 4: De Schat (Ana Mirallès + Jean Dufaux) (herdruk) <-januari
• Djinn 12: Hervonden Eer (Ana Mirallès + Jean Dufaux) <-januari
• Drie Vruchten (Oriol Hernández + Zidrou) (HC) <-maart
• Grand Prix: integrale uitgave (Marvano) (HC)
<-juni
• Insiders Genesis 4: Op Bevel van het Kartel (Luc Brahy + Jean-Claude Bartoll) <-januari
• De Joodse Brigade 2: TTG (Marvano) (HC)
<-juni 
• De Klaagzang van de Verloren Gewesten 9: De Heksen 1: Blackhead (Béatrice Tillier + Jean Dufaux) <-november
• Krasse Knarren 1: Doodgaan Kan Altijd Nog (Paul Cauuet + Wilfrid Lupano) (HC) (herdruk) <-augustus
• Krasse Knarren 3: Wie Vertrekt... (Paul Cauuet + Wilfrid Lupano) (HC)
<-december
• De Laatste Grens 2 (Icar + Léo)
<-december 
• Marina 2: De Profetie van Dante Alighieri (Mattéo + Zidrou) <-januari
• Mooie Zomers 1: Zuidwaarts! (Jordi Lafebre + Zidrou) <-oktober
• Murena: Artbook (Philippe Delaby + Jean Dufaux) (HC)
<-december 
• Namibia 5 (Bertrand Marchal + Léo / Rodolphe)
<-mei
• De Nar (Francis Porcel + Zidrou) (HC) <-september
• Ontboezemingen (Olivier Pont) (HC)
<-december
• Op Zoek naar de Tijdvogel: integrale editie (Régis Loisel + Serge Le Tendre) (HC) (herdruk)
<-mei
• Over de Grenzen van de Tijd: integrale uitgave (Olivier Pont + Georges Abolin / Olivier Pont) (HC) (heruitgave met nieuwe cover en extra katern) <-mei
• Stern 1: De Doodbidder, de Zwerver en de Moordenaar (Julien Maffre + Frédéric Maffre / Julien Maffre) <-oktober
• Undertaker 1: De Goudvreter (Ralph Meyer + Xavier Dorison) <-februari
• Undertaker 2: De Dans van de Gieren (Ralph Meyer + Xavier Dorison)
<-december
• De Wapenmeester (Joël Parnotte + Xavier Dorison) (HC) <-november
• Wayne Shelton 2: Het Verraad (Christian Denayer + Jean Van Hamme) (herdruk)
<-januari
• De Werelden van Aldebaran: Antares 6 (Léo) <-oktober
• Witte Klauw 3: De Weg van de Sabel (Olivier TaDuc + Serge Le Tendre) <-oktober
• XIII Mystery 8: Martha Shoebridge (Colin Wilson + Frank Giroud) <-augustus
• XIII Mystery 8: Martha Shoebridge (Colin Wilson + Frank Giroud) (HC) <-augustus
• XIII Mystery 8: Martha Shoebridge (Colin Wilson + Frank Giroud) (HC/luxe met ex-libris) <-augustus
• XIII Mystery 9: Felicity Brown (Christian Rossi + Matz) <-oktober
• XIII Mystery 9: Felicity Brown (Christian Rossi + Matz) (HC) <-oktober
• XIII Mystery 9: Felicity Brown (Christian Rossi + Matz) (HC/luxe met ex-libris) <-oktober

Zwartlijn
• Zwijgen als Vermoord (Philippe Berthet + Zidrou) <-november


Dark Dragon Books (102)
• Belle en het Beest 2 (Looky + Maxe L'Hermenier) (HC) <-mei
• Belle en het Beest Collector's Pack deel 1+2 (Looky + Maxe L'Hermenier) (2 x HC + sleeve) <-juni
• Campus Stellae - De Weg naar Compostella 1: De Eerste Weg - Van Puy naar Moissac (Andrea Mutti + Pierre-Roland Saint-Dizier) <-september
• Campus Stellae - De Weg naar Compostella 2: De Twee Relieken - Van Parijs naar Sauve Majeure (Andrea Mutti + Pierre-Roland Saint-Dizier) <-september
• Campus Stellae - Op de Weg naar Compostella 3: De Brug van de Drie Duivels - Van Arles naar de Pyreneeën (Andrea Mutti + Pierre-Roland Saint-Dizier)
<-december 
• Celestine en de Paarden 1: Salar Vliegt! (Stefano Turconi + Lili Mésange) <-juli
• Celestine en de Paarden 2: Engelachtige Hummie (Stefano Turconi + Lili Mésange) <-oktober
• ElfQuest 1: De Laatste Tocht 1 (Wendy Pini / Richard Pini) (herdruk) <-januari
• ElfQuest 4: De Laatste Tocht 4 (Wendy Pini / Richard Pini) <-januari
• ElfQuest 5: De Laatste Tocht 5 (Wendy Pini + Wendy Pini / Richard Pini) <-juli
• ElfQuest 6: De Laatste Tocht 6 (Wendy Pini / Richard Pini) <-november
• Engel / Duvel 1: Inferno (Mirka Andolfo) <-september
• Experience Death: Integraal - Het Schip van Ra (Jean-Michel Ponzio + Denis Bajram / Valérie Mangin) (HC) <-mei
• A Game of Thrones 12 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar George R. R. Martin)
<-april
• A Game of Thrones verzamelbox deel 1-2-3-4 (4 x SC in box) <-september
• A Game of Thrones verzamelbox deel 1-2-3-4 (lege box) <-september
• A Game of Thrones verzamelbox deel 5-6-7-8 (4 x SC in box) <-september
• A Game of Thrones verzamelbox deel 5-6-7-8 (lege box) <-september
• A Game of Thrones verzamelbox deel 9-10-11-12 (4 x SC in box) <-september
• A Game of Thrones verzamelbox deel 9-10-11-12 (lege box) <-september
• De Gouden Jaren van Mickey Mouse 2: 1938 | 1939 (Floyd Gotffredson) (HC) <-maart
• De Gouden Jaren van Mickey Mouse 3: 1939 | 1940 (Floyd Gotffredson) (HC) <-juli
• De Hagenridder - A Game of Thrones Prequel 2 (Tommy Patterson + Ben Avery naar George R. R. Martin) <-januari
• De Hagenridder - A Game of Thrones Prequel 3 (Tommy Patterson + Ben Avery naar George R. R. Martin) <-april
• De Hagenridder - A Game of Thrones Prequel 4 (Mike S; Miller + Ben Avery naar George R. R. Martin) <-juli
• De Hagenridder - A Game of Thrones Prequel 5 (Tommy Patterson + Ben Avery naar George R. R. Martin) <-oktober
• Heartland Stories: Robocity (Marlon Theunissen) (HC) <-juni
• Isabellae 1: Nachtmensen (Gabor + Sandro Raule)
<-december 
• Isabellae 2: Een Zee van Kadavers (Gabor + Sandro Raule)
<-december
• Het Kasteel van de Sterren 1: 1869: De Verovering van de Ruimte (Alex Alice) (HC) <-mei
• Khaal - Kronieken van een Galactische Keizer Collector's Pack deel 1+2 (Valentin Sécher + Stéphane Louis) (2 x HC + sleeve) <-juni
• Kinderen van Kapitein Grant verzamelbox deel 1-2-3 (3 x HC + box + prent) <-september
• Kinderen van Kapitein Grant verzamelbox deel 1-2-3 (lege box + prent) <-september
• Miauw! 1: Kat-Chacha (Paolo Antista + Frédéric Brrémaud) <-september
• Mickey - De Cyclus van de Magiërs 1 (Lorenzo Pastrovicchio + Marco Gervasio + Stefano Ambrosio) <-februari
• Mickey - De Cyclus van de Magiërs 2 (Marco Palazzi / Alessandro Perina + Stefano Ambrosio) <-juli
• Mickey - De Cyclus van de Magiërs 3 (Marco Mazzarello / Vitale Mangiatordi + Stefano Ambrosio) <-september
• Mickey - De Cyclus van de Magiërs 4 (Alessandro Pastrovicchio + Stefano Ambrosio)
<-december
• Ravine 4: Balans (Stjepan Sejic + Ron Marz) <-januari
• Ravine 5: Strijd (Stjepan Sejic + Ron Marz) <-januari
• Ravine 6: Kracht (Stjepan Sejic + Ron Marz)
<-april
• Sara Lone 1: Pinky Princess (David Morancho + Erik Arnoux) <-september
• Sara Lone 2: Carcano Girl (David Morancho + Erik Arnoux) <-september
• Shi Xiu - Koningin der Piraten 1: Oog om Oog (Qing Song Wu + Nicolas Meylaender) <-januari
• Shi Xiu - Koningin der Piraten 2: Allianties (Qing Song Wu + Nicolas Meylaender) <-januari
• Shi Xiu - Koningin der Piraten 3: Het Lokaas (Qing Song Wu + Nicolas Meylaender)
<-april
• Shi Xiu - Koningin der Piraten 4: Heerschappij (Qing Song Wu + Nicolas Meylaender) <-november
• Sláine verzamelbox 2 deel 5-6-0 (3 x HC + box + prent) <-september
• Sláine verzamelbox 2 deel 5-6-0 (lege box + prent) <-september
• Solo 1: Een Wereld Vol Kannibalen (Oscar Martín) <-april
• Solo 2: Een Bittere Strijd (Oscar Martín) <-september
• Sparta 1: Smeek Nooit Om Genade (Christophe Simon + Patrick Weber) <-februari
• Sparta 2: Negeer Pijn (Christophe Simon + Patrick Weber) <-februari
• Sparta 3: Vrees de Dood Niet (Christophe Simon + Patrick Weber) <-juli
• Star Wars: Darth Vader 1: Duistere Missie (Salvador Larroca + Kieron Gillen) <-december
• Star Wars: The Force Awakens - Het Officiële Filmboek (diverse auteurs)
<-december
• Star Wars: Skywalker Slaat Toe 1 (John Cassaday + Jason Aaron)
<-december
• Star Wars door Jeffrey Brown 1: Vader en Zoon (Jeffrey Brown) (HC) <-september
• Star Wars door Jeffrey Brown 2: Vaders Kleine Prinses (Jeffrey Brown) (HC) <-september
• Star Wars door Jeffrey Brown 3: Vaders Beste Vrienden (Jeffrey Brown) (HC) <-oktober
• Star Wars door Jeffrey Brown 4: Welterusten Darth Vader (Jeffrey Brown) (HC) <-oktober
• Het Universum van Stefan Wul: Enorme Angst 2: De Vijand uit de Diepte (Mathieu Reynès + Denis Lapière naar de roman van Stefan Wul) <-november
• Het Universum van Stefan Wul: Niourk 3: Alpha (Olivier Vatine naar de roman van Stefan Wul) <-november
• Het Universum van Stefan Wul: Valstrik op Zarkass 3: Gaïa Wegwezen! (Didier Cassegrain + Yann naar de roman van Stefan Wul) <-november 
• Urban 3: Laat Er Licht Zijn... (Roberto Ricci + Luc Brunschwig) <-april
• Het Wolkenvolk V: Cyclus 3: Draak & Diamant (Ralf Schlüter / Horst Gotta + Yann Krehl naar de roman van Kai Meyer) (HC) <-mei
• Het Wolkenvolk VI: Cyclus 3: Draak & Diamant (Ralf Schlüter / Horst Gotta + Yann Krehl naar de roman van Kai Meyer) (HC) <-mei
• Het Wolkenvolk Collector's Pack deel 3+4 (Ralf Schlüter / H Gotta + Yann Krehl naar de roman van Kai Meyer ) (2 x HC + sleeve) <-juni
• Het Wolkenvolk Collector's Pack deel 5+6 (Ralf Schlüter / H Gotta + Yann Krehl naar de roman van Kai Meyer ) (2 x HC + sleeve) <-juni

Art Collection
• Best of Mike S. Miller (Mike S. Miller) (HC) <-maart
• The Book of Giants (Petar Meseldzija) (HC) <-oktober
• Collector's Pack Best of Vincenzo Cucca + Hot Charlotte (Vincenco Cucca) (2 x HC + sleeve) <-juni
• Collector's Pack Best of Paul Renaud + Red Sonja by Paul Renaud (Paul Renaud) (2 x HC + sleeve) <-juni
• Collector's Pack Best of Mike Ratera + Kabur (Mike Ratera) (2 x HC + sleeve) <-juni

Celtic Collection
• Blackwood Collector's Pack deel 1+2 (Kan-J + Nicolas Jarry) (2 x HC + sleeve) <-juni
• De Koningssmeden Collector's Pack deel 1+2 (Tregis + Nicolas Jarry) (2 x HC + sleeve) <-juni

Dark Dragon Books Games Collection
• Avatar 5 - Cyclus 2: De Zoektocht 2: De Legende van Aang 2 (Studio Gurihiru + Gene Luen Yang) <-februari
• Avatar 6 - Cyclus 2: De Zoektocht 3: De Legende van Aang 3 (Studio Gurihiru + Gene Luen Yang) <-juni
• Rabbids 4: Krabbels (Romain Pujol + Thitaume) <-februari
• Rabbids 5: Leven in Roze (Romain Pujol + Thitaume) <-oktober
• Skylanders 1: Klein Maar Sterk (Mike Bowden / David Baldeon + Ron Marz) <-juli
• Skylanders 2: Klein Maar Sterk (Mike Bowden / David Baldeon + Ron Marz) <-oktober
• Star Wars 1: De Schaduw van Yavin 1 (Carlos D'Anda + Brian Wood) (herdruk) <-maart / juni / september
• Star Wars 2: De Schaduw van Yavin 2 (Carlos D'Anda + Brian Wood) (herdruk) <-maart / juni / september
• Star Wars 3: De Schaduw van Yavin 3 (Carlos D'Anda + Brian Wood) (herdruk) <-maart / juni
• Star Wars 4: De Ruïnes van Alderaan 1 (Ryan Kelly / Carlos D'Anda + Brian Wood) (herdruk) <-maart / juni
• Star Wars 5: De Ruïnes van Alderaan 2 (Ryan Kelly / Carlos D'Anda + Brian Wood) <-maart
• Star Wars 6: De Ruïnes van Alderaan 3 (Carlos D'Anda + Brian Wood) <-maart
• Star Wars 7: Rebellenprinses 1 (Stéphane Créty + Brian Wood) <-juni
• Star Wars 8: Rebellenprinses 2 (Stéphane Créty + Brian Wood) <-juni
• Star Wars 9: Schaduw over het Keizerrijk 1 (Facundio Percio + Brian Wood) <-september
• Star Wars 10: Schaduw over het Keizerrijk 2 (Carlos D'Anda + Brian Wood) <-september
• Star Wars Filmspecial: Episode IV: A New Hope (Matteo Piana / Alessandro Pastrovicchio + Alessandro Ferrari) <-juli
• Star Wars Filmspecial: Episode V: The Empire Strikes Back (Matteo Piana / Alessandro Pastrovicchio + Alessandro Ferrari) <-september
• Star Wars Filmspecial: Episode VI: Return of the Jedi (Matteo Piana / Alessandro Pastrovicchio + Alessandro Ferrari)
<-november
• Teenage Mutant Ninja Turtles 5: Schaduwen uit het Verleden 1 (Dan Duncan + Kevin Eastman / Tom Waltz) <-februari
• Teenage Mutant Ninja Turtles 6: Schaduwen uit het Verleden 2 (Dan Duncan + Kevin Eastman / Tom Waltz) <-juni
• Tomb Raider 4: De Duistere Waarheid (Nicolás Daniel Selma / Derlis Santacruz + Gail Simone / Rhianna Pratchett) <-maart
• Tomb Raider 4: De Duistere Waarheid (Nicolás Daniel Selma / Derlis Santacruz + Gail Simone / Rhianna Pratchett) (limited edition met cover van Romano Molenaar) <-maart
• Tomb Raider 5: De Jacht Is Geopend (Nicolás Daniel Selma / Derlis Santacruz + Gail Simone / Rhianna Pratchett) <-september

Crown Collection
• Love 1: De Vos (Federico Bertolucci + Fréderic Brrémaud) (HC) (herdruk) <-juni

Graphic Novel Collection
• 5. Axa: Het Ontstaan (Enric Badía Romero) (HC) <-juni
• 6. Maori (Giuseppe Camuncoli + Caryl Férey) (HC) <-juni


Davidsfonds Uitgeverij (1)
• Lectrr Leeft: Het Jaar in Cartoons (Lectrr) <-december 


Deltas (1)
• Violetta 1 (Arianna Rea + Alessandro Ferrari) <-mei


Don Lawrence Collection (31)
• 24/7 1: Politieverhalen van de Straat (Patrick Van Oppen + Sytse S. Algera) <-september
• Amorfati 2: Moord en Brand (Jan Dirk Barreveld / Robby van der Meulen / Maarten Gerritsen / Jan Cleijne / Pieter Hogenbuirk / Ben Westervoorde / Jordi Peters / Charles Guthrie + René Leisink) <-maart
• Amorfati 2: Moord en Brand (Jan Dirk Barreveld / Robby van der Meulen / Maarten Gerritsen / Jan Cleijne / Pieter Hogenbuirk / Ben Westervoorde / Jordi Peters / Charles Guthrie + René Leisink) <-maart
• Argus 2015 - Het Nieuwsoverzicht van 2015 in Meer dan 200 Cartoons (René Leisink)
<-november
• De Vries 3: Ontspoord (Patrick Van Oppen + Sytse S. Algera) <-september
• Douwe Dabbert 5: Het Monster van het Mistmeer (Piet Wijn + Thom Roep) (heruitgave) <-maart
• Douwe Dabbert 5: Het Monster van het Mistmeer (Piet Wijn + Thom Roep) (HC met dossier) (heruitgave) <-maart
• Douwe Dabbert 6: De Schacht naar Noord (Piet Wijn + Thom Roep) (opnieuw ingekleurde heruitgave) <-juli
• Douwe Dabbert 6: De Schacht naar Noord (Piet Wijn + Thom Roep) (HC met dossierpagina's) (opnieuw ingekleurde heruitgave) <-juli
• Douwe Dabbert 7: De Weg naar West (Piet Wijn + Thom Roep) (opnieuw geletterde en ingekleurde heruitgave) <-oktober
• Douwe Dabbert 7: De Weg naar West (Piet Wijn + Thom Roep) (HC) (opnieuw geletterde en ingekleurde heruitgave met extra dossierpagina's) <-oktober
• Elsje 9: Met Die Gelukkige Jeugd Moet Je Dan Maar Leren Leven (Gerben Valkema + Eric Hercules)
<-november
• Elsje 9: Met Die Gelukkige Jeugd Moet Je Dan Maar Leren Leven (Gerben Valkema + Eric Hercules) (HC)
<-november
• Guardian 2: Gillian - Edward (Robbert Damen) <-oktober
• Guardian 2: Gillian - Edward (Robbert Damen) (HC) <-oktober
• January Jones 7: Het Lijk van Lenin (Eric Heuvel + Eric Heuvel / Martin Lodewijk) <-maart
• January Jones 7: Het Lijk van Lenin (Eric Heuvel + Eric Heuvel / Martin Lodewijk) (HC) <-maart
• Rhonda 2: Rebecca (Hans van Oudenaarden) <-oktober
• Rhonda 2: Rebecca (Hans van Oudenaarden) (HC) <-oktober
• Schaduwwerk II (Jorg de Vos) (HC) <-maart
• Sparkle The Brain (Romano Molenaar) (HC) <-april
• Storm 29: Het Koraal van Kesmee (Romano Molenaar / Jorg de Vos + Rob van Bavel) <-oktober
• Storm 29: Het Koraal van Kesmee (Romano Molenaar / Jorg de Vos + Rob van Bavel) (HC) <-oktober
• Storm - De Kronieken van Roodhaar 1: De Legende van Krill (Romano Molenaar + Roy Thomas) (HC/luxe/dossieruitgave) <-maart
• De Verloren Verhalen van Lemuria 1: De Bergen van Moran (Apri Kusbiantoro + Sytse S. Algera) (HC met andere cover) (heruitgave) <-oktober
• De Verloren Verhalen van Lemuria 1: De Bergen van Moran - Dossiereditie (Apri Kusbiantoro + Sytse S. Algera) (HC met andere cover) (heruitgave) <-oktober
• De Verloren Verhalen van Lemuria 2: Strijd Onder Water (Apri Kusbiantoro + Sytse S. Algera) <-oktober
• De Verloren Verhalen van Lemuria 2: Strijd Onder Water (Apri Kusbiantoro + Sytse S. Algera) (HC met andere cover) <-oktober
• De Verloren Verhalen van Lemuria 2: Strijd Onder Water - Dossiereditie (Apri Kusbiantoro + Sytse S. Algera) (HC met andere cover) <-oktober
• Ward 3: Kapers op de Kust (Marissa Delbressine + Willem Ritstier) <-september


Dragonetti (1)
• België Gestript - Het Ultieme Naslagwerk over de Belgische Strip (Geert De Weyer) (HC) <-november


Dupuis (81)
• Alleen 2: De Meester van de Messen (Bruno Gazzotti + Fabien Vehlmann) (herdruk) <-december
• Alleen 9: Voor het Middernachtkind (Bruno Gazzotti + Fabien Vehlmann)
<-november
• Berentand 3: Werner (Alain Henriet + Yann) (HC) <-juni
• De Blauwbloezen 4: Outlaw (Louis Salvérius / Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-maart
• De Blauwbloezen 5: De Deserteurs (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-augustus
• De Blauwbloezen 6: De Nor in Robertsonville (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-januari
• De Blauwbloezen 7: De Blauwe Groentjes (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-augustus
• De Blauwbloezen 8: De Hoogvliegers van de Cavalerie (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-augustus
• De Blauwbloezen 14: De Melkmuil (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-maart
• De Blauwbloezen 23: De Neven van de Overkant (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-april
• De Blauwbloezen 26: Canadees Goud (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-juni
• De Blauwbloezen 37: Duel in het Kanaal (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk)
• G. Raf Zerk 31: Doodjammer (Marc Hardy + Raoul Cauvin)
• De Blauwbloezen 38: De Onderduikers (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-juni
• De Blauwbloezen 41: De Blauwen Nemen de Benen (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-september
• De Blauwbloezen 42: Blutch, Zweet en Tranen (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-april
• De Blauwbloezen 43: De Blauwblues (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-september
• De Blauwbloezen 45: Oproer in New York (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-januari
• De Blauwbloezen 46: Requiem voor een Blauwbloes (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-november
• De Blauwbloezen 48: Arabesk (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk)
<-november
• De Blauwbloezen 50: De Klopjacht (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-april
• De Blauwbloezen 52: De Blauwen in de Mist (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-april
• De Blauwbloezen 59: De Vier Evangelisten (Willy Lambil + Raoul Cauvin) <-november
• Buck Danny 54: Een Schaduw in de Nacht (Gil Formosa + Frédéric Zumbiehl)
<-december
• Buck Danny "Classic" 2: Duel boven Mig Alley (Jean-Michel Arroyo + Frédéric Zumbiehl) <-april
• De Campbells 3: De Gijzelaar (Jose Luis Munuera) <-september
• Cédric 29: Meneertje Blits (Laudec + Raoul Cauvin) <-mei
• De Durvers: Alleen 1 - Mooie Navels 1 - De Campbells 1 (Bruno Gazzotti / Marc Delaf / Jose Luis Munuera + Fabien Vehlmann / Maryse Dubuc) <-oktober
• Esteban 5: Bloed en IJs (Matthieu Bonhomme) <-mei
• Guust 18: Van Flaters tot Kraters (André Franquin) (heruitgave) <-juni
• Guust 19: Een Flater Komt Nooit Alleen (André Franquin) (heruitgave) <-september
• Guust Best Of 5: Het Contract Flater (André Franquin / Jidéhem + André Franquin)
<-december
• Guust oblong verzamelbox met deel 1-2-3-4-5 (André Franquin) (box + 5 x HC/oblong) <-oktober
• Guust oblong verzamelbox voor deel 1-2-3-4-5 (André Franquin) (lege box) <-oktober
• Johan en Pirrewiet: De Integrale 1: 1. De Nederlaag van Basenau - 2. De Heer van Rodensteyn - 3. De Dwerg in het Rotsbos (Peyo) (HC) <-augustus
• Johan en Pirrewiet: De Integrale 2: 4. Het Raadsel van de Maansteen - 5. De Eed der Vikingen - 6. De Bron der Goden (Peyo) (HC) <-augustus <-augustus
• Johan en Pirrewiet: De Integrale 3: 7. De Zwarte Pijl - 8. De Slotheer van Schoonburg - 9. De Fluit met Zes Smurfen (Peyo) (HC) <-september
• Johan en Pirrewiet: De Integrale 4: 10. De Oorlog der 7 Bronnen - 11. De Ring der Merenbergers - 12. Het Onzalige Land - 13. De Hekserij van Bozerik (Peyo) (HC) <-september
• De Kleine Robbe 17: Iedereen Ziet Je! (Janry + Tome) <-december
• Lucky Luke 4: Avonturen in het Westen (Morris) (herdruk) <-januari
• Lucky Luke 7: Dr. Doxey's Elixer (Morris) (herdruk) <-oktober
• Lucky Luke 10: De Blauwvoeten op het Oorlogspad (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-januari
• Lucky Luke 14: De Trek naar Oklahoma (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-mei
• Lucky Luke 15: De Daltons Breken Uit (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-mei
• Lucky Luke 31: Tortillas voor de Daltons (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-oktober
• Millennium 5: Gerechtigheid 1 (José Homs + Sylvain Runberg naar de roman van Stieg Larsson) <-mei
• Millennium 6: Gerechtigheid 2 (Man + Sylvain Runberg naar de roman van Stieg Larsson) <-oktober
• Minions 1: Banana! (Renaud Collin + Didier Ah-Koon) <-juni
• Minions 2: Evil Panic (Renaud Collin + Stéphane Lapuss') <-november
• Mooie Navels 7: Haast Volmaakt Geluk (Marc Delaf + Maryse Dubuc) <-oktober
• Op Weg naar Compostella 2: De Ankou, de Duivel en de Novice (Jean-Claude Servais) <-november
• Papyrus 33: Farao Papyrus (Lucien Degieter) <-september
• De Psy 20: 'n Geweldige Therapie (Bédu + Raoul Cauvin) <-januari
• Robbedoes en Kwabbernoot 54: Een Piccolo in Sniper Alley (Yoann + Fabien Vehlmann) <-januari
• Robbedoes door... 8: Pas Op, Robbedoes! (Tehem + Makyo / Toldac) <-april
• Soda IV: God Stierf Vanavond (Bruno Gazzotti + Philippe Tome) (herdruk) <-januari
• Soda V: Elk Klooster Heeft Zijn Kruis (Bruno Gazzotti + Philippe Tome) (herdruk) <-januari
• Soda VI: Biecht in Up-Tempo (Bruno Gazzotti + Philippe Tome) (herdruk)
<-januari
• Soda VII: Sta Op en Sterf! (Bruno Gazzotti + Philippe Tome) (herdruk) <-maart
• Soda VIII: Dood in Vrede (Bruno Gazzotti + Philippe Tome) (herdruk) <-maart
• Soda IX: Verlos Ons van het Kwaad (Bruno Gazzotti + Philippe Tome) (herdruk) <-maart
• Soda X: God Mag het Weten (Bruno Gazzotti + Tome) (herdruk) <-mei
• Soda XI: Gebeden en Ballistiek (Bruno Gazzotti + Tome) (herdruk) <-mei
• Soda XII: Code Apocalyps (Bruno Gazzotti + Tome) (herdruk) <-mei
• Een Verhaal van Robbedoes en Kwabbernoot door... 3: Het Graf van de Rommelgems (Fabrice Tarrin + Yann) (herdruk) <-september
• Een Verhaal van Robbedoes en Kwabbernoot door... 5: Piccolo in Veldgroen (Olivier Schwartz + Yann) (herdruk) <-september
• Vrouwen in 't Wit 37: Gepokt en Gemazeld (Philippe Bercovici + Raoul Cauvin) <-april
• Yoko Tsuno 27: Khany's Geheim (Roger Leloup) <-augustus

Spotlight
• Aria 37: Laat de Beschuldigde Zwijgen (Michel Weyland) <-september
• Jeremiah 34: Jungle City (Hermann) <-november
• Jeremiah 34: Jungle City (Hermann) (HC) <-november
• Lady S. 11: De Breuklijn (Philippe Aymond) <-december
• Largo Winch 20: 20 Seconden (Philippe Francq + Jean Van Hamme) <-november
• Largo Winch 20: 20 Seconden (Philippe Francq + Jean Van Hamme) (HC) <-december
• Largo Winch 20: 20 Seconden (Philippe Francq + Jean Van Hamme) (HC/luxe) <-december 

Vrije Vlucht
• De Fotograaf: integrale uitgave (Didier Lefèvre / Emmanuel Guibert / Frédéric Lemercier) (HC) <-oktober
• De Grote Odalisk 2: Olympia (Bastien Vivès / Florent Ruppert / Jérôme Mulot) (HC)
<-november
• De Poort naar de Hemel 2 (Eugenio Sicomoro + Makyo) (HC) <-juni
• Het Uitstel: Integrale Uitgave (Jean-Pierre Gibrat) (HC) <-april
• Vier Jaargetijden (Cyril Pedrosa) (HC) <-oktober
• Zoo: Integrale Uitgave (Frank Pé + Philippe Bonifay) (HC) <-april


Les Éditions Albert René (2)
• Asterix 33: Het Geheime Wapen (Albert Uderzo) (herdruk) <-december
• Asterix 36: De Papyrus van Caesar (Didier Conrad + Jean-Yves Ferri) <-oktober


Éditions Art & B.D. (1)
• Harry Dickson 10: De Wachters van de Duivel: De Wachters van de Diepte 2 (Philippe Chapelle + Christian Vanderhaeghe) (HC) <-april


Éditions Moulinsart (1)
• Over Mensen en Machines: Op Ontdekking in de Wereld van de Trein (catalogus) <-september


De Eenhoorn (2)
• Kito & Boris 3: Speel Je Mee? (Aimée de Jongh) <-maart
• Slimme Pim 1: Nerd Alert! (Aimée de Jongh) <-oktober


Eureducation (2)
• Willem I - Koning van Nederland en België (Thomas Du Caju + Jan Kragt) <-september
• Willem I - Koning van Nederland en België (Thomas Du Caju + Jan Kragt) (HC) <-oktober


Fantasia (2)
• Jeremiah 34: Jungle City (Hermann) (HC/luxe met ex-libris) <-november
• Zonder Pardon (Hermann + Yves H.) (HC/luxe met ex-libris) <-februari


De Geus (2)
• De Arabier van de Toekomst: Een Jeugd in het Midden-Oosten (1978-1984) (Riad Sattouf) <-maart
• De Arabier van de Toekomst 2: Een Jeugd in het Midden-Oosten (1984-1985) (Riad Sattouf) <-november


Glénat (30)
• Antarctica 2: Overwintering (Bernard Köllé + Jean-Claude Bartoll) (HC) <-september
• Ars Magna 3: V.I.T.R.I.O.L. (Milan Jovanovic + Alcante)
<-november
• Black Crow 2: De Vervloekte Schat (Jean-Yves Delitte) (HC) (herdruk) <-februari
• Black Crow 6: Eldorado (Jean-Yves Delitte) (HC)
<-november
• Black Crow Vertelt 3: De Muiterij der Gedoemden (Jean-Yves Delitte) (HC) <-februari
• Caravaggio 1: Met Degen en Palet (Milo Manara) (HC) <-juni
• Het Derde Testament: integrale editie (Alex Alice + Xavier Dorison / Alex Alice) (HC) <-juni
• Het Derde Testament - Julius IV (Thimothée Montaigne + Alex Alice / Xavier Dorison) (HC) <-juni
• Conquistador IV (Philippe Xavier + Jean Dufaux)
<-april
• Flor de Luna 3: La Fabrica (Éric Lambert / Éric Stalner + Pierre Boisserie / Éric Stalner) (HC) (herdruk) <-februari
• De Geheime Driehoek - Hertz 5: De Derde Dood van de Keizer (Denis Falque / Christian Gine + Didier Convard / Éric Adam) (HC) <-mei
• De Grote Dode 2: Pauline... (Vincent Mallié + Régis Loisel / Jean-Blaise Djian) (HC) (herdruk) <-maart
• De Grote Dode 5: Paniek (Vincent Mallié + Régis Loisel / Jean-Blaise Djian) (HC) <-maart
• Joe Bar Team 2 (Fane) (herdruk) <-februari
• Joe Bar Team 4 (Fane) (herdruk) <-februari
• De Katamarom 35: Het Schuilhol van Satic (Gos / Walt) (herdruk)
<-april
• De Katamarom 39: De Sleutel van het Hexagram (Gos / Walt) (herdruk)
<-april
• Liefde in Oorlogstijd 3: Geel Berlijn (Olivier Mangin + Jack Manini) (HC)
<-november
• Lou! 4: Idyllen (Julien Neel) (herdruk) <-februari
• Lou! 5: Laserninja (Julien Neel) (herdruk) <-februari
• Mexicana 2 (Gilles Mezzomo + Mars / Matz) (HC) <-februari
• Mexicana 3 (Gilles Mezzomo + Matz) (HC)
<-november
• Pinkerton 3: Dossier De Slachting bij Antietam *1862* (Sébastien Damour + Rémi Guérin) <-maart
• De Piraten van Barataria 8: Gaspesie (Franck Bonnet + Marc Bourgne) (HC) <-april 
• De Prins van de Nacht 7: De Eerste Dood (Yves Swolfs) (HC) <-mei
• Rosa 1: De Weddenschap (François Dermaut) (HC) <-september
• Shadow Banking 2: Het Raderwerk (Eric Chabbert + Frédéric Bagarry/Eric Corbeyran) (HC)
<-november
• Silas Corey 3: Het Zarkoff-Testament 1 (Pierre Alary + Fabien Nury) (HC)
<-augustus
• Titeuf 13: Word Toch Eindelijk Volwassen, Titeuf! (Zep) <-november
• Walhalla 2: Het Onverenigd Koninkrijk (Marc Lechuga + Nicolas Pothier) <-november


Gorilla (38)
• Camping Paraiso (Marcel Rouffa + Marc Legendre) (HC) <-juni
• Eightball Hunter 1: Loser (Callixte + Michel Kœniger) (HC) <-mei
• EightBall Hunter 2: Winner (Callixte + Michel Kœniger) (HC)<-augustus
• Futura 1: Terra Incognita (Jean-Charles Kraehn) (HC) <-mei
• Gung Ho 1: Zwarte Schapen (Thomas von Kummant + Benjamin von Eckartsberg) (HC) 
<-februari
• Gung Ho 2: Kortsluiting (Thomas von Kummant + Benjamin von Eckartsberg) (HC) <-oktober
• De Hand van Pangboche 1 (André Taymans) (HC)
<-januari
• De Hand van Pangboche 1 (André Taymans) (HC/luxe) <-juli
• Hellship (Jared Muralt) (HC) <-augustus
• Kroniek der Onsterfelijken 1: Aan de Rand van de Afgrond (Thomas von Kummant + Benjamin von Eckartsberg naar de roman van Wolfgang Hohlbein) (HC)  <-februari
• Kroniek der Onsterfelijken 2: Aan de Rand van de Afgrond (Thomas von Kummant + Benjamin von Eckartsberg naar de roman van Wolfgang Hohlbein) (HC) <-maart
• Kroniek der Onsterfelijken 3: De Vampier 1 (Chaiko + Benjamin von Eckartsberg naar de roman van Wolfgang Hohlbein) (HC) <-mei
• Kroniek der Onsterfelijken 4: De Vampier 2 (Chaiko + Benjamin von Eckartsberg naar de roman van Wolfgang Hohlbein) (HC) <-juli
• Kroniek der Onsterfelijken 5: De Genadeslag 1 (Chaiko Cai Feng + Benjamin von Eckartsberg naar de roman van Wolfgang Hohlbein) (HC) <-oktober
• Mauro Caldi 1: Mille Miglia (Michel Constant + Denis Lapière) (HC) (heruitgave)
<-januari
• Mauro Caldi 2: Cinecittà (Michel Constant + Denis Lapière) (HC)
<-april
• Mauro Caldi 3: De Dievegge (Michel Constant + Denis Lapière) (HC)
<-juni
• Mauro Caldi 4: De Baai der Leugenaars (Michel Constant + Denis Lapière) (HC) <-juli
• Mauro Caldi 5: De Oorlog van de Families (Michel Constant + Denis Lapière) (HC)
<-november
• McQueen 1: Drie Kleine Aapjes (Emilio Van der Zuiden) (HC) <-maart
• Narcisse 1: Memoires van de Andere Wereld (Chanouga) (HC) <-augustus
• Nora Stalle 1: Nora (François Walthéry / Bruno Di Sano + Etienne Borgers) (HC)
<-januari
• De Reis van de Vaders 1: Jonas (David Ratte) (HC) <-juli
• De Reis van de Vaders 2: Alfeüs (David Ratte) (HC) <-oktober
• De Reis van de Vaders 3: Simon (David Ratte) (HC)
<-december 
• Sinclair 1: Bathurst 68 (Stefano Carloni + Laurent-Frédéric Bollée) (HC)
<-december
• Het Tiende Volk 1: Aha (Emmanuel Despujol) (HC) 
<-februari
• Het Tiende Volk 2: Dahouti (Emmanuel Despujol) (HC) <-september
• De Tijgerwals 1: De Winter Rally (Skiav + Fred Weytens) (HC)
<-april
• De Tijgerwals 2: Doel Londen (Skiav + Fred Wytens) (HC)
<-december
• Tin Lizzie 1: De Mooiste van Ponchatowla (Dominique Monféry + Thierry Chaffoin) (HC)
<-april
• Tin Lizzie 2: Rodeo Junction (Dominique Monféry + Thierry Chaffoin) (HC) <-september
• De Weeskinderen 1: Er Was Eens een Nacht (Cyril Knittel) (HC)
<-juni
• De Weeskinderen 2: Er Was Eens een Dag (Cyril Knittel) (HC) <-november
• Het Zwaard van Ardenois 1: Garen (Etienne Willem) (HC) <-maart
• Het Zwaard van Ardenois 2: De Voorspelling (Etienne Willem) (HC) <-juni
• Het Zwaard van Ardenois 3: Nymelle (Etienne Willem) (HC) <-september
• Het Zwaard van Ardenois 4: Nuhy (Etienne Willem) (HC) <-november


Graton (2)
• Michel Vaillant 4: Crash (Marc Bourgne / Benjamin Benéteau + Denis Lapière / Philippe Graton) <-november
• Michel Vaillant 4: Crash (Marc Bourgne / Benjamin Benéteau + Denis Lapière / Philippe Graton) (HC) <-november


Griffioen Grafiek (1)
• Honky Zombie Tonk: De Blauwe Geesten van New Orleans (Henning Wagenberth) (+ bijlage) <-januari


Hachette (1)
• Asterix en de Ronde van Gallië (Albert Uderzo + René Goscinny) (heruitgave met extra dossier) <-juli


Hauwaerts Uitgeverij (2)
• Uit de Archieven van 1: Hurey (Hurey) (HC) <-december 
• Uit de Archieven van 2: Erik (Erik Vandemeulebroucke) (HC)
<-december


De Harmonie (11)
• 2 Personen Vinden Dit Leuk (Paul Faassen) <-november
• Het Gat (Øyvind Torseter) (HC) <-april
• KSX (Roel Venderbosch)
<-april
• Lust en Strijd (Willem) (HC) (heruitgave)
<-november
• Lust en Strijd (Willem) (HC + dvd) (heruitgave)
<-november
• Peter's Zeurkalender 2016 (Peter van Straaten) <-september
• Over Tekenen en over de Natuur (Peter van Straaten)
<-november
• Rondje voor de Hele Zaak (Peter van Straaten) <-april
• S1ngle 14: Fantasy (Hanco Kolk + Peter de Wit / Hanco Kolk)
<-april
• Sigmund: Vijfentwintigste Sessie (Peter de Wit)
<-november
• Sigmunds Dikke Pil (Peter de Wit) <-maart


INdruk (9)
• Apostata I: De Purperen Vloek (Ken Broeders) (heruitgave) <-augustus
• Apostata II: De Heks (Ken Broeders) (heruitgave)
<-augustus
• Apostata III: Argentoratum (Ken Broeders) (heruitgave)
<-augustus
• Apostata IV: Paulus Catena (Ken Broeders) (heruitgave)
<-augustus
• Apostata V: Caesar Augustus (Ken Broeders) (heruitgave)
<-augustus
• Châteaux Bordeaux 5: Het Klassement (Espé + Eric Corbeyran) (HC) <-oktober
• Highlands 2: De Overlevende van de Donkere Waters (Philippe Aymond) (HC) <-oktober
• De Katamarom 42: De Reus van Imenoca (Gos / Walt + Gos) <-april
• Tony Corso 3: Het Fortuin van Warren Bullet (Olivier Berlion)
<-april


Interstat (1)
• Garfield: Scheurkalender 2016 (Jim Davis) <-september


Jessecartoons (2)
• De Rechter 17: Recht op Rolletjes (Jesse van Muylwijck) <-oktober
• De Rechter 18: Heelmeesters in de Rechten (Jesse van Muylwijck) <-oktober


Jil (1)
• Uier 6 (ckoe) <-februari


Joker Editions (1)
• De Rode Duivels 4: Op naar Parijs! (Philippe Bercovici + André Lebrun) (HC) <-november


Julius de Goede BV (4)
• Matho Tonga 1 (Hans G. Kresse) (HC) (bibliofiele heruitgave) <-mei
• Matho Tonga 2 (Hans G. Kresse) (HC) (bibliofiele heruitgave)
<-mei
• Matho Tonga 3 (Hans G. Kresse) (HC) (bibliofiele heruitgave)
<-mei
• Matho Tonga 4 (Hans G. Kresse) (HC) (bibliofiele heruitgave)
<-mei


Just Publishers (1)
• Charley's Oorlog 2: 1 Augustus 1916 — 17 Oktober 1916 (Joe Colquhoun + Pat Mills) (HC) <-november


Khani (3)
• De Nieuwe Avonturen van Bob Morane 1: Rijke Grond (Dimitri Armand + Luc Brunschwig / Aurélien Ducoudray) (HC/luxe) <-december 
• Soda XIII: Verrijzenis (Dan Verlinden + Tome) (HC/luxe met ex-libris) <-februari
• XIII Mystery 9: Felicitiy Brown (Christian Rossi + Matz) (HC/luxe) <-december 


Koning Boudewijnstichting (1)
• Didier Comès: De Schittering van Diep Zwart (Didier Comès) <-december


Lannoo (3)
• Asterix: Het Pop-Up-Boek!: De Veldslagen (Albert Uderzo) (HC) <-november
• Ben X (nDurlie + Senne De Beul naar het verhaal van Nic Balthazar) (HC)
<-april
• Cafard - De Odyssee van een Belgisch Pantserkorps in WOI (Jan Bultheel) (HC) <-september 


Lecturis (1)
• Jheronimus (Marcel Ruijters) (HC) <-oktober


Loeb (8)
• Garfield 117: Is Bij de Tijd (Jim Davis) <-april
• Garfield 118: Maakt Zich Er Meester van (Jim Davis)
<-april
• Garfield 119: Verboden voor Katten (Jim Davis) <-juli
• Garfield 120: Wild in het Westen (Jim Davis) <-oktober
• Garfield Dubbel-Album 31 (Jim Davis)
<-augustus
• Garfield Pocket 85: Op Avontuur (Jim Davis) <-juli
• Garfield Pocket 86: Garfield de Versierder (Jim Davis) <-augustus
• Garfield Pocket 87: Van Hot naar Her (Jim Davis) <-september


Le Lombard (32)
• Cassio 9: Het Rijk van de Herinneringen (Henri Reculé + Stephen Desberg) <-oktober
• Dokus, de Leerling 21: On-ver-be-ter-lijk! (Godi + Zidrou) <-augustus
• Duizend en Meer Nachten 1: Jaisalmer (Henri Reculé + Stephen Desberg)
<-juni
• Gloria Victis 1: De Zonen van Apollo (Mateo Guerrero + Juanra Fernández) <-augustus
• Golden Dogs 3: Judge Aaron (Griffo + Stephen Desberg) <-maart
• Golden Dogs 4: Vier (Griffo + Stephen Desberg) <-september
• Golias 4: Met de Dood in het Hart (Jérôme Lereculey + Serge Le Tendre)
<-november
• H.ELL 2: De Nacht Is het Rijk van Moordenaars (Bernard Vrancken + Stephen Desberg)
<-mei
• Hans Integraal 3: De Prinses van Ultis / Het Regenbooggevaar / Het Geheim van de Tijd / Het Land van de Afgronden (Kas + André-Paul Duchâteau) (HC)
<-mei
• Heroveringen 3: Het Bloed van de Scythen (François Miville-Deschênes + Sylvain Runberg) <-augustus
• De Legende van het Wisselkind: Integrale Uitgave: 1. Het Buitenbeentje - 2. De Boeman - 3. Spring Heeled Jack - 4. Schaduwranden - 5. Asrai-Nacht (Xavier Fourquemin + Pierre Dubois) (HC) <-september
• De Nieuwe Avonturen van Bob Morane 1: Rijke Grond (Dimitri Armand + Luc Brunschwig / Aurélien Ducoudray)
<-november
• De Nieuwe Avonturen van Rik Ringers 1: R.I.P., Rik! (Simon Van Liemt + Zidrou)
<-juni
• De Platenspeler (Raphaël Beuchot + Zidrou / Raphaël Beuchot) (HC) <-september
• Rani 5: Wilde (Francis Vallès + Alcante / Jean Van Hamme)
<-juni
• Ton en Tineke integraal (André Franquin + diverse scenaristen) (HC)
<-juni
• Vasco 25: Stad onder de As (Dominique Rousseau + Gilles Chaillet)
<-april
• De Werelden van Thorgal - De Jonge Jaren van Thorgal 3: Runa (Roman Surzhenko + Yann)
<-april
• De Werelden van Thorgal - De Jonge Jaren van Thorgal 3: Runa (Roman Surzhenko + Yann) (HC) <-april
• De Werelden van Thorgal - Kriss van Valnor 6: Het Eiland van de Verloren Kinderen (Roman Surzhenko + Xavier Dorison / Mathieu Mariolle) <-november
• De Werelden van Thorgal - Kriss van Valnor 6: Het Eiland van de Verloren Kinderen (Roman Surzhenko + Xavier Dorison / Mathieu Mariolle) (HC) <-november
• De Werelden van Thorgal - Wolvin 5: Skald (Roman Surzhenko + Yann) <-februari
• De Werelden van Thorgal - Wolvin 5: Skald (Roman Surzhenko + Yann) (HC) <-februari

Derde Stroming
• De Advocaat 1: Juridische Spelletjes (Frédéric Volante + Frank Giroud / Laurent Galandon) <-oktober
• Alfa - Eerste Wapenfeiten 2: Solo (Eric Loutte + Emmanuel Herzet) <-december
• I.R.$. 16: Oorlog in Optie (Bernard Vrancken / Daniel Koller + Stephen Desberg)
<-november
• Miss Oktober 4: Man, Politieagent (Alain Quereix + Stephen Desberg) <-oktober
• Niklos Koda 6: Zwarte Magie (Olivier Grenson + Jean Dufaux) (herdruk) <-april
• Niklos Koda 13: No Song (Olivier Grenson + Jean Dufaux) <-april

Getekend
• Little Tulip (François Boucq + Jerome Charyn) (HC) <-februari
• Sykes (Dimitri Armand + Pierre Dubois) (HC)
<-december 
• Zonder Pardon (Hermann + Yves H.) (HC) <-februari


Mandarijn (2)
• DirkJan 5 (Mark Retera) (herdruk) <-augustus
• Dirkjan 21 (Mark Retera) <-oktober


Manteau (1)
• Het Knuffelbos (Jeroom) (HC) (herdruk) <-mei


Mario De Koninck (1)
• Familie De Koninck 1: Ik Ben NIET Boos!! (Mario De Koninck) <-december 


Marsu Productions (2)
• Marsupilami 28: Biba (Batem + Stéphane Colman) <-maart
• Marsupilami 29: Kieldemoahl (Batem + Stéphane Colman) <-december 


Meinema (1)
• Wereldheerschappij in Beeld (Margreet de Heer) <-oktober


Mevrouw Kern / Museum Boerhaave (2)
• Ehrenfest! (Fred de Heij + Ad Maas) <-oktober
• Ehrenfest! (Fred de Heij + Ad Maas) (HC met andere cover) <-oktober


Museum Meermanno | Huis van het Boek (1)
• Dick Matena - Getekend Leven (Rob van Eijck / Dick Matena) <-juni


Nijgh & Van Ditmar (1)
• Kunnen We het Niet over Iets Leukers Hebben? (Chast Roz) (HC) <-september


Lucky Comics (1)
De Avonturen van Lucky Luke naar Morris 6: De Oompjes Dalton (Achdé + Laurent Gerra / Jacques Pessis) <-januari


Oog & Blik | De Bezige Bij (5)
• De Aanslag (Milan Hulsing naar de roman van Harry Mulisch) (HC) <-april
• eenverhaal (Gipi) <-maart
• Hier (Richard McGuire) (HC) <-oktober
• Pelgrim of Niet? - Een Voettocht naar Santiago (Judith Vanistendael) (HC) (heruitgave) <-juli

Oog & Blik Classics
• Maus: De Volledige Editie (Art Spiegelman) (herdruk) <-mei


Oogachtend (5)
• ABBA Zoekt Frida (Maarten Vande Wiele) (HC) <-oktober
• Esther 13: Enkel voor Onbevoegden (Kim Duchateau) <-oktober
• Guaranda (Jeroen Janssen) (HC) <-september
• Morgen Weer een Dag 3 (Bart Schoofs)
<-juni
• Wij Twee Samen (Ephameron) (HC) <-februari


't Pallieterke (1)
• Jef Nys: De Beginjaren als Cartoonist (Thomas Verachtert / Jef Nys) (HC) <-juni


Pear Productions (1)
• De Parel der Wijsheid (Paul Geerts) (HC) <-juni


Pelikaanpers (2)
• Slag om de Grebbeberg (Hennie Vaessen) (HC) <-april
• Slag om de Grebbeberg (Hennie Vaessen) (HC voor kinderen met andere cover)
<-april


Prestige (4)
• Jaybird (Lauri Ahonen + Jaakko Ahonen) (HC) <-september
• Nomaden (Xosé Tomás) (HC) <-november
• De Partizanen Integraal 1: Het Konvooi / Het Geheime Document / De Krijgsgevangene / Commando-eenheid "Y" (Julio Radilovic + Dorde Lebovic) (HC)
<-juni
• De Partizanen Integraal 2: De Brug - De Zwarte Wolven - De Dubbelganger - De Ontvoering - Een Val voor Dragon (Julio Radilovic + Dorde Lebovic) (HC) <-september 


Querido (1)
• De Aankomst (Shaun Tan) (HC) (herdruk) <-december 


Rijperman (1)
Dick Matena-Collectie
• 5. De Argonautjes: De Bruid van Icarus / De Doos van Pandora / Buitenspel (Dick Matena + Lo Hartog van Banda) (HC) <-maart
• 6. De Argonautjes: Het Zwaard van Damocles (Dick Matena + Lo Hartog van Banda) (HC) <-maart


Rubinstein (1)
• Het Gouden Boek van Donald Duck en Zijn Vrienden (Disney) (HC) <-september


RW Uitgeverij (59)
• 100 Bullets 17 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-januari
• 100 Bullets 18 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-februari
• 100 Bullets 19 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-maart
• 100 Bullets 20 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-mei
• 100 Bullets 21 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-oktober
• Aquaman 2: De Others (Ivan Reis + Geoff Johns) (HC) <-september
• Batman and Robin 2: Parel (Patrick Gleason / Lee Garbett / Tomas Giorello + Peter J. Tomasi) (HC) <-augustus
• Batman: De Cultus Deluxe (Bernie Wrightson + Jim Starlin) (HC) <-februari
• Batman: The Dark Knight 2: Cyclus van Geweld! (David Finch + Gregg Hurwitz) (HC) <-juli
• Batman: De Dark Knight Slaat Weer Toe Deluxe (Frank Miller) (HC) <-oktober
• Batman: Detective Comics 2: Bangmakerij (Tony S. Daniel / Ed Benes / Julio Ferreira / Eduardo Pansica / Romano Molenaar / Pere Derez / Henrik Johnson / Szymon Kudranski + Tony S. Daniel / Gregg Hurwitz / James Tynion IV) (HC)
<-juni
• Batman Incorporated 2: Gothams Most Wanted (Chris Burnham / Jason Masters / Jorge Lucas / Andrei Bressan + Grant Morrison) (HC)
<-augustus 
• Batman: De Lange Halloween Deluxe (Tim Sale + Jeph Loeb) (HC) <-januari
• Batman: Jaar Twee (Alan Davis / Todd McFarlane / Jerry Bingham + Mike W. Barr) (HC) <-januari
• Batman: Pinguïn: Pijn en Vooroordeel (Szymon Kudranski + Gregg Hurwitz) (HC)
<-november
• Batman 2: Nacht der Uilen (Greg Capullo / Jason Fabok / Rafael Albuquerque / Becky Cloonan / Andy Clarke + Scott Snyder / James Tynion IV) (HC) <-september
• Batman: Scooby-Doo! Kidz 1 (Dario Brizuela + Sholly Fish) <-september
• Batman: Het Zwaard van Azrael Deluxe (Joe Quesada + Dennis O'Neil) (HC)
<-december
• Batwoman 1: Hydrologie (J.H. Williams III / Amy Reeder / Richard Friend + J.H. Williams III / W. Haden Blackman) (HC) <-januari
• Batwoman 2: Verdrink de Wereld (W. Haden Blackman + J.H. William III) (HC) <-februari
• Before Watchmen: Nite Owl (Andy Kubert + J. Michael Straczynski) (HC) <-januari
• Broeder Lono 2: ¡El Perro Loco! (Eduardo Risso + Brian Azzarello) (HC) <-januari
• Fables Deluxe 4 (Mark Buckingham / Steve Leialoha / Tony Akins / Jimmy Palmiotti / John Bolton / Charles Vess / Michael Wm. Kaluta / Jill Thompson / Esao Andrews / Tara Mc Pherson / Mark Wheatley / James Jean / Derek Kirk Kim / Brian Bolland + Bill Willingham) (HC) <-januari
• Fables Deluxe 5 (Mark Buckingham / Steve Leialoha / David Hahn / Lan Medina / Andrew Pepoy / Dan Green + Bill Willingham) (HC)
<-augustus
• Flash 3: Gorillaoorlog (Francis Manapul / Marcio Takara / Marcus To / Ryan Winn + Francis Manapul / Brian Buccellato) (HC)
<-juni
• Green Lantern 2: De Wraak van Black Hand (Doug Mahnke / Ethan Van Sciver + Geoff Johns) (HC) <-mei
• Green Lantern 3: Het Einde (Doug Mahnke / Szymon Kudranski / Dan Jurgens / Phil Jimenez / Ardyan Syaf + Geoff Johns) (HC)
<-november
• Hellboy 1: Kiem van het Kwaad (Mike Mignola) (HC) (heruitgave) <-januari
• Hellboy 4: De Rechterhand des Oordeels (Mike Mignola) (HC)
<-april
• Injustice 1: Gods Among Us (Jheremy Raapack / Mike S. Miller / Axel Gimenez / Bruno Redondo / David Yardin / Tom Derenik + Tom Taylor) (HC) <-september
• Justice League 2: Weg naar de Misdaad (Jim Lee / Gene Ha / Carlos D'Anda / Ivan Reis / Ethan Van Sciver / David Finch + Geoff Johns) (HC)
<-december
• Mortal Kombat X (Dexter Soy / Geraldo Borges + Shawn Kittelsen) (HC) <-september
• Multiversity 1: Het Huis der Helden (Ivan Reis + Grant Morrison) <-februari
• Multiversity 2: veroveraars van de Tegenwereld (Chris Sprouse + Grant Morrison) <-maart
• Multiversity 3: De Rechtvaardigen (Ben Oliver + Grant Morrison) <-mei
• Multiversity 4: Pax Americana (Frank Quitely + Grant Morrison) <-juni
• Multiversity 5: Thunderworld-avonturen (Cameron Stewart + Grant Morrison) <-juli
• Multiversity 6: Reisgids (Marcus To / Paulo Siqueira + Grant Morrison)
<-augustus
• Neverwhere (Glenn Fabry + Mike Carey naar de roman van Neil Gaiman) (HC) <-januari
• Preacher Deluxe 2 (Steve Dillon + Garth Ennis) (HC) <-november
• Ronin (Frank Miller) (HC) <-januari
• Saga 2 (Fiona Staples + Brian K. Vaughan) (HC)
<-april
• Sandman Deluxe 3 (Kelley Jones / Charles Vess / Colleen Doran / Malcolm Jones III / John Bolton + Neil Gaiman) (HC)
<-juni
• Sin City 1: Een Wreed Vaarwel (Frank Miller) (HC) (heruitgave met nieuwe cover) <-oktober
• Sin City 4: Die Gele Klootzak (Frank Miller) (HC) <-juli
• Superman 2: Geheimen en Leugens (Dan Jurgens / Jesús Merino / Vicente Cifuentes / Rob Hunter / Ray McCarthy / Pascal Alixe / Marco Rudi / Tom Raney / Micosuayan + Keith Giffen / Dan Jurgens / Scott Lobdell / Fabian Nicieza) (HC)
<-april
• Superman: Action Comics 2: Kogelvrij (Rag Morales / Brad Walker / Cully Hamner / Gene Ha / Ben Oliver / Cafu / Ryan Sook / Rick Bryant / Andrew Hennessy / Bob McLeod + Grant Morrison / Sholly Fisch / Max Landis) (HC) <-januari
• Superman: Earth One 3 (Ardian Syaf + J. Michael Straczynski) (HC) <-juli
• Superman: The Laatste God van Krypton (Greg Hildebrandt / Tim Hildebrandt / Walt Simonson + Walt Simonson) (HC) <-maart
• Superman: De Oogst (Pascual Ferry / Tom Raney /Tom Derenick / Duncan Rouleau + Joe Kelly) (HC)
<-november
• Superman: Rode Zoon (Dave Johnson / Andrew Robinson / Kilian Plunkett / Walden Wong + Mark Millar) (HC)
<-augustus
• Superman: Voor Alle Seizoenen (Tim Sale + Jeph Loeb) (HC) <-februari
• Transmetropolitan 11: Ik Haat het Hier (diverse tekenaars + Warren Ellis) <-januari
• The Vampire Diaries 1 (Tony Shasteen / Cat Staggs / Alan Quah / Xermanico / Dennis Calero + Colleen Doran / B. Clay Moore / Heather Nuhfer / Sean E. Williams / Bobbie Chase) <-maart
• The Vampire Diaries 2: Dag van de Jager (George Kambadais / Beni Lobel / Tony Shasteen / Xermanico / Colleen Doran + Leah Moore / John Reppion / Sean E. Williams / B. Clay Moore / Colleen Doran / Beau Demayo) <-juli
• De Vijfde Beatle: De Brian Epstein Story (Andrew Robinson / Kyle Baker + Vivek J. Tiwary) (HC) <-april
• The Wake 2 (Sean Murphy + Scott Snyder) (herdruk) <-december
• Wonder Woman 3: Tranen (Cliff Chiang / Tony Akins / Amilcar Pinna + Brian Azzarello) (HC) <-oktober
• Yossel - 19 April 1943 (Joe Kubert) (HC) <-april


Saga Uitgaven (54)
• Alleen op de Wereld: Chavanon (Bart Proost naar de roman van Hector Malot) <-november
• Alleen op de Wereld: Chavanon (Bart Proost naar de roman van Hector Malot) (HC) <-september
• Betoverd Venetië 1: De Vreemde Dood van Lord Montbarry (Vincent Wagner + Roger Seiter naar de roman van Wilkie Collins)
<-mei
• Betoverd Venetië 1: De Vreemde Dood van Lord Montbarry (Vincent Wagner + Roger Seiter) (HC) <-januari
• Betoverd Venetië 2: Het Geheim van Kamer 14 (Vincent Wagner + Roger Seiter naar de roman van Wilkie Collins) <-juni
• Betoverd Venetië 2: Het Geheim van Kamer 14 (Vincent Wagner + Roger Seiter naar de roman van Wilkie Collins) (HC) <-april
• Cross Fire 4: Godfinger (Pierre-Mony Chan + Jean-Luc Sala) (HC)
<-december 
• Frommeltje en Viola: De Vier Seizoenen - integraal (Bernard Hislaire) (HC) <-december
• Garfield Compleet 1: 1978 tot 1980 (Jim Davis) (HC) <-oktober
• De Koning van de Ribauds 1 (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) (HC) <-september

Collectie Bamboe
• Aan de Rand van de Wereld 1: De Odyssee van Sir Ernest Schackleton (Olivier Frasier + Jean-François Henry / Jacques Malaterre / Hervé Richez) <-april
• Aan de Rand van de Wereld 2: De Odyssee van Sir Ernest Schackleton (Olivier Frasier + Jean-François Henry / Jacques Malaterre / Hervé Richez)
<-mei
• Aan de Rand van de Wereld - De Odyssee van Sir Ernest Shackleton Integraal (Olivier Frasier + Jean-François Henry / Jacques Malaterre / Hervé Richez) (HC) <-februari
• De Erfenis van de Duivel 3: Rex Mundi (Paul Gastine + Jérome Félix) <-maart
• Een Nacht in Rome 1 (Jim) (herdruk) <-januari
• Het Oog van de Dobermanns 2: De Schaduw van de Honden (Beb Zanat + Patrick Cothias / Patrice Ordas) <-april
• Het Oog van de Dobermanns 1: Voor de Glorie van de Duivel (Beb Zanat + Patrick Cothias / Patrice Ordas) <-januari
• De Rafale 1: De Rode Rails (Winoc + Patrick Cothias / Patrice Ordas) <-maart
• De Rafale 1: De Rode Rails (Winoc + Patrick Cothias / Patrice Ordas) (HC) <-januari
• De Rafale 2: De Tocht naar Song-Lap (Winoc + Patrick Cothias / Patrice Ordas)
<-april
• De Rafale 2: De Tocht naar Song-Lap (Winoc + Patrick Cothias / Patrice Ordas) (HC) <-februari
• De Rafale 3: Eindstation Saigon (Winoc + Patrick Cothias / Patrice Ordas) <-juni
• De Rafale 3: Eindstation Saigon (Winoc + Patrick Cothias / Patrice Ordas) (HC)
<-mei
• Sienna 4: Irak, Terrorisme en Broederschap (Chetville + Philippe Emmanuel Filmore) <-februari
• S.O.S. Lusitania 1: De Kruiser der Hoogmoedigen (Jack Manini + Patrick Cothias / Patrice Ordas) <-mei
• S.O.S. Lusitania 1: De Kruiser der Hoogmoedigen (Jack Manini + Patrick Cothias / Patrice Ordas) (HC) <-maart 
• S.O.S. Lusitania 2: 18 Minuten om te Overleven (Jack Manini + Patrick Cothias / Patrice Ordas) (HC) <-oktober
• De Wilde Vlucht 3: Het Konijn van Alice (Hamo + Laurent Galandon) <-februari
• De Wilde Vlucht 4: De Doos met Herinneringen (Hamo + Laurent Galandon) <-februari

Collectie Extra
• Block 109 5: Operatie Loden Zon (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) <-januari
• Block 109 6: New York 1947 (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) <-maart
• Het Boek van het Lot IV: De Ander (Franck Biancarelli + Serge Le Tendre)
• Het Boek van het Lot IV: De Ander (Franck Biancarelli + Serge Le Tendre) (HC) <-maart
• Het Boek van het Lot V: De Laatste Bladzijde (Franck Biancarelli + Serge Le Tendre) <-oktober
• Het Boek van het Lot V: De Laatste Bladzijde (Franck Biancarelli + Serge Le Tendre) (HC) <-juni

Collectie Mitton
• The Phantom: Dood in Brugge (Jean-Yves Mitton) <-november
• The Phantom: Dood in Brugge (Jean-Yves Mitton) (HC) <-september
• Quetzalcoatl 1: Twee Maïsbloemen (Jean-Yves Mitton) (heruitgave met nieuwe cover)
<-april
• Quetzalcoatl 1: Twee Maïsbloemen (Jean-Yves Mitton) (HC) (heruitgave) <-januari
• Quetzalcoatl 2: De Bloedberg (Jean-Yves Mitton)
<-mei
• Quetzalcoatl 2: De Bloedberg (Jean-Yves Mitton) (HC) <-februari
• Quetzalcoatl 3: De Nachtmerries van Moctezuma (Jean-Yves Mitton) (heruitgave met nieuwe cover) <-juni
• Quetzalcoatl 3: De Nachtmerries van Moctezuma (Jean-Yves Mitton) (HC) <-maart
• Quetzalcoatl 4: De God van de Caraïben (Jean-Yves Mitton) <-september
• Quetzalcoatl 4: De God van de Caraïben (Jean-Yves Mitton) (HC) (heruitgave met nieuwe cover) <-april
• Quetzalcoatl 5: De Hoer en de Conquistador (Jean-Yves Mitton) <-september
• Quetzalcoatl 5: De Hoer en de Conquistador (Jean-Yves Mitton) (HC) (heruitgave met nieuwe cover) <-juni
• Quetzalcoatl 6: De Treurnacht (Jean-Yves Mitton) <-oktober
• Quetzalcoatl 6: De Treurnacht (Jean-Yves Mitton) (HC) <-september
• Quetzalcoatl 7: Het Geheim van La Malinche (Jean-Yves Mitton)
<-november
• Quetzalcoatl 7: Het Geheim van La Malinche (Jean-Yves Mitton) (HC) <-oktober

Geheimen van het Vaticaan
• Succubus 4: Messalina (Marco Dominici + Thomas Mosdi) (HC) <-oktober
• Het Vijfde Evangelie 3: Herodion (Roberto Jorge Viacava / Thimothée Montaigne + Jean-Luc Istin) <-januari
• Het Vijfde Evangelie 4: Revelatie (Benoît Dellac + Jean-Luc Istin) (HC) <-december 


Sanoma (10)
• Jan, Jans en de Kinderen 3 (Jan Kruis) (herdruk) <-december 
• Jan, Jans en de Kinderen 4 (Jan Kruis) (herdruk)
<-december 
• Jan, Jans en de Kinderen 5 (Jan Kruis) (herdruk)
<-december 
• Jan, Jans en de Kinderen 6 (Jan Kruis) (herdruk)
<-december 
• Jan, Jans en de Kinderen 7 (Jan Kruis) (herdruk)
<-december 
• Jan, Jans en de Kinderen 16 (Jan Kruis) (herdruk)
<-december 
• Jan, Jans en de Kinderen 21 (Jan Kruis) (herdruk)
<-december 
• Jan, Jans en de Kinderen 22 (Jan Kruis) (herdruk)
<-december 
• Jan, Jans en de Kinderen 55 (Studio Jan Kruis) <-juli
• Jan, Jans en de Kinderen 56 (Studio Jan Kruis) <-november


Schrijverspunt (1)
• Lemen Voeten (Livinus) <-juni


Scratch Books (23)
• De Beeldhouwer (Scott McCloud) <-maart
• De Beeldhouwer (Scott McCloud) (HC) <-maart
• Chlorophyl integraal 1: Operatie Geitenblad - 1. Chlorophyl Tegen de Zwarte Ratten - 2. Chlorophyl en de Samenzweerders - 3. Geen Salami voor Philomeen (Raymond Macherot) (HC)
<-november
• Dagboek van een Spook (Nicolas de Crécy) (HC) <-januari
• Het Experiment (Nicolas Debon) (HC)
<-april
• Hilda 1: Hilda en de Trol (Luke Pearson) (HC)
<-mei
• Hilda 2: Hilda en de Reus van Middernacht (Luke Pearson) (HC)
<-mei
• Hilda 3: Hilda en de Vogelparade (Luke Pearson) (HC)
<-augustus
• Hilda 4: Hilda en de Zwarte Hond (Luke Pearson) (HC)
<-augustus
• Jan Kordaat integraal 1: 1941-1946 (Jijé + Jean Doisy) (HC) <-oktober
• De Jeugd van Alan: Herinneringen aan Allan Ingram Cope (Emmanuel Guibert)
<-april
• Mijn Vriend Dahmer (Derf Backderf)
<-januari
• Mijn Vriend Dahmer (Derf Backderf) (HC) <-februari
• De Onwetenden: Kroniek van een Kruisbestuiving (Étienne Davodeau) (HC)
<-mei
• Sukkwan Island (Ugo Bienvenu naar de roman van David Vann) <-april
• Tibet: De Genezing van Mhusha de Slagersdochter (Mark Hendriks) <-april
• Trashed: Een Ode aan de Rotbaan Aller Rotbanen (Derf Backderf) (HC) <-december 
• Het Tuitel Complex (Wasco) (HC) <-oktober
• Een Tweede Jeugd (Pascal Rabaté) (HC) (heruitgave) <-april
• Vermoord Mijn Moeder (Jules Feiffer) <-februari
• Vermoord Mijn Moeder (Jules Feiffer) (HC) <-maart
• De Wachters van het Louvre (Jirô Taniguchi) (HC) <-september
• De Worstelrepubliek (Nicolas de Crécy) <-november


Sherpa (32)
• Aâma 2: De Onzichtbare Menigte (Frederik Peeters) <-september
• Arman & Ilva 1: Regina (Thé Tjong-Khing + Lo Hartog van Banda) (HC met extra brochure) <-maart
• Arman & Ilva 1: Regina (Thé Tjong-Khing + Lo Hartog van Banda) (HC/luxe met origineel drukcliché)
<-mei
• Arman & Ilva 2: Het Bevroren Verleden (Thé Tjong-Khing + Lo Hartog van Banda) (HC) (heruitgave) <-september
• Arq 18: Hier (Andreas) (HC) <-oktober
• Blueberry: Ballade voor een Doodskist (Jean Giraud + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe) <-maart
• Capricornus 17: De Ruiters (Andreas) (HC) <-februari
• Capricornus 18: Zarkan (Andreas) (HC) <-februari
• Cyrrus/Mil (Andreas) (gebundelde heruitgave) (HC) <-juli
• Cyrrus/Mil (Andreas) (gebundelde heruitgave) (HC/luxe + prent) <-juli
• CythRaul: De Grot der Herinnering (Andreas) (HC) (heruitgave)
<-april
• CythRaul: De Grot der Herinnering (Andreas) (HC/luxe met twee prenten) (heruitgave)
<-mei
• Lone Sloane 1: De Zes Reizen van Lone Sloane (Philippe Druillet) (HC) <-oktober
• Lone Sloane 2: Delirius (Philippe Druillet + Jacques Lob) (HC)
<-december 
• Love in Vain - Robert Johnson 1911-1938 (Mezzo + Jean-Michel Dupont) (HC) <-juni
• Love in Vain - Robert Johnson 1911-1938 (Mezzo + Jean-Michel Dupont) (HC/luxe met gesigneerde ex-libris) <-juni
• Het Noorderlicht - Het Gouden Kompas 1 (Clément Oubrerie + Stéphane Melchior naar de roman van Philip Pullman) (HC) <-september
• Het Noorderlicht - Het Gouden Kompas 1 (Clément Oubrerie + Stéphane Melchior) (HC/luxe met gesigneerde prent) <-november
• Het Noorderlicht - Het Gouden Kompas 2 (Clément Oubrerie + Stéphane Melchior) (HC)
<-november
• Het Noorderlicht - Het Gouden Kompas 2 (Clément Oubrerie + Stéphane Melchior) (HC/luxe met gesigneerde prent)
<-november
• Het Paradijs Verloren (Pablo Auladell naar het gedicht van John Milton) (HC) <-juni
• Het Paradijs Verloren (Pablo Auladell naar het gedicht van John Milton) (HC/luxe met gesigneerde prent en afwijkende cover)
• Ravian en Laureline 2: Het Keizerrijk der Duizend Planeten (Jean-Claude Mézières + Pierre Christin) (HC) (heruitgave met extra kortverhaal) <-maart
• Ravian en Laureline 3: Land Zonder Sterren (Jean-Claude Mézières + Pierre Christin) (HC) (heruitgave met extra kortverhaal) <-maart
• Ravian en Laureline luxeset deel 2+3 (HC/luxe) <-maart
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 5: De Kaperbrief / De Bevrijding van Fort de France / De Onzichtbare Piraat (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC) <-juli
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 5: De Kaperbrief / De Bevrijding van Fort de France / De Onzichtbare Piraat (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe + prent) <-juli
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 6: Khaïr de Moor / De Gevangene van de Moren / De Helleschuit (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC) <-november
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 6: Khaïr de Moor / De Gevangene van de Moren / De Helleschuit (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met prent)
<-december
• Simon van de Rivier - Kroniek van een Toekomstige Wereld integraal 1: De Ballade van Roodhaar - De Stam van de Ruiters - De Slaven (Claude Auclair) (HC) <-oktober
• Simon van de Rivier - Kroniek van een Toekomstige Wereld integraal 1: De Ballade van Roodhaar - De Stam van de Ruiters - De Slaven (Claude Auclair) (HC/luxe met prent) <-oktober
• The White People (Ibrahim R. Ineke naar een kortverhaal van Arthur Machen) (HC) <-september


Silvester (48)
• Aéropostale - Legendarische Piloten 1: Guillamet (Patrick Dumas + Christophe Bec) (HC) <-januari
• Angel Wings 2: Black Widow (Romain Hugault + Yann) (HC) <-december
• Arctica 7: Boodschapper uit de Kosmos (Boyan Kovacevic + Daniel Pecqueur) (HC) <-juli
• Amulet 4: De Laatste Raad (Kazu Kibuishi) (HC) <-augustus
• Atalante - De Legende 7: De Laatste van de Grote Ouden (Manu Grey + Crisse) (HC) <-oktober
• Atalante - Odyssee 1: Ramses de Onverschrokkene (Evana Kisa + Crisse) <-oktober
• Atalante - Odyssee 1: Ramses de Onverschrokkene (Evana Kisa + Crisse) (HC) <-oktober
• Atalante - Odyssee 2: De Eerste Wedloop (Evana Kisa + Crisse) <-oktober
• Atalante - Odyssee 2: De Eerste Wedloop (Evana Kisa + Crisse) (HC) <-oktober
• Belem 4: De Laatste Overtocht (Jean-Yves Delitte) (HC)
<-april
• De Bijbel 3: Het Oude Testament - Exodus 1 (Damir Zitko + Jean-Christophe Camus / Michel Dufranne) (HC) <-mei
• Centaurus 1: Het Beloofde Land (Zoran Janjetov + Rodolphe / Léo)
<-april
• Centaurus 1: Het Beloofde Land (Zoran Janjetov + Rodolphe / Léo) (HC + ex-libris)
<-april
• D 3: Mijnheer Caulard (Bruno Maïrana + Alain Ayroles) (HC) <-februari
• D verzamelbox deel 1-3 (lege box)
<-augustus
• Dirkjan 6 (Mark Retera) (herdruk) <-december
• Donjon Avondschemer 106: Omwentelingen (Obion + Joann Sfar / Lewis Trondheim) (HC) <-oktober
• Drakenbloed 8: Belofte Maakt Schuld! (Stéphane Créty + Jean-Luc Istin) (HC)
<-april
• De Engelsman die niet van Vuurwapens Houdt 2: In het Spoor van Madison (Paul Salomone + Wilfrid Lupano) (HC) <-april
• Golden Cup 6: De Helse Truck (Alain Henriet + Daniel Pecqueur) (HC) <-oktober
• Hauteville House 10: Jack Tupper (Thierry Gioux / Christophe Quet + Fred Duval) (HC)
<-december 
• De Hel van het Oostfront 2: De Grootmacht Ontwaakt (Olivier Speltens) (HC) (herdruk) <-maart
• De Hel van het Oostfront 3: Verschroeide Aarde (Olivier Speltens) (HC) <-juli
• Hemel in Puin 4: Valstrik in Pommeren (Olivier Dauger +/ Philippe Pinard) (HC) <-juli
• De Krabbenmars (Arthur de Pins) <-juli
• Legende van de Scharlaken Wolken - Izuna 2: Yamibushi (Carita Lupattelli + Saverio Tenuta / Bruno Letizia) (HC) <-oktober
• Major Arcanum 5: Lady Luck (Damien Jacob + Jean-Pierre Pécau) (HC)
<-april
• Major Arcanum 6: Strange Days (Damien Jacob + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-mei
• Marie der Draken 5: Vier (Thierry Démarez + Ange) (HC) <-februari
• Marie der Draken verzamelbox deel 1-5 (lege box + prent) <-februari
• Marie der Draken verzamelbox deel 1-5 (5 x HC + box) <-maart
• Merlijn - Queeste naar het Zwaard 5: De Dames van het Vuurmeer (Nicolas Demare + Jean-Luc Istin) (HC) <-februari
• Merlijn - Queeste naar het Zwaard verzamelbox deel 1-5 (5 x HC + box) <-maart
• Merlijn - Queeste naar het Zwaard verzamelbox deel 1-5 (lege box) <-februari
• De Orde van de Drakenridders 14: De Eerste (Christophe Palma / Brice Cossu / Alexis Sentenac + Ange) (HC) <-mei
• De Pijl van Nemrod verzamelbox deel 1-7 (lege box) <-februari
• De Pijl van Nemrod verzamelbox deel 1-7 (box + 7 x HC) <-februari
• Prins Valiant 24: Jaargang 60 (Hal Foster) (HC) <-januari
• Prins Valiant Boek 16: Jaargang 1967 - 1968 (Hal Foster) (HC) <-december
• Prins Valiant Boek 16: Jaargang 1967 - 1968 (Hal Foster) (HC/luxe case) <-december
• Ravermoon 2: De Kiem van het Kwaad (Leo Pilipovic + Sylvain Cordurié) (HC)
<-april
• UUR U: Leve de Keizer! (Stéphane Gess + Fred Duval / Jean-Pierre Pécau / Fred Blanchard)
<-juni
• UUR U 7: Leve de Keizer! (Stéphane Gess + Jean-Pierre Pécau / Fred Duval) (HC)
<-mei  
• De Verborgen Geschiedenis 27: Santa Muerte (Igor Kordey + Jean-Pierre Pécau) <-februari
• De Verborgen Geschiedenis verzamelbox deel 21-27 (lege box) <-augustus
• The Walking Dead 1 (Tony Moore + Robert Kirkman) <-oktober
• The Walking Dead 2 (Tony Moore + Robert Kirkman) <-oktober
• The Walking Dead 3 (Charlie Adlard + Robert Kirkman) <-oktober
• The Walking Dead 4 (Charlie Adlard + Robert Kirkman) <-oktober


Soul Food Comics (1)
• Supercrash: De Filosofe en de Tijdbom (Darryl Cunningham) <-oktober


Standaard Uitgeverij (62)
• Amoras 5: Wiske (Charel Cambré + Marc Legendre) <-mei
• Amoras 6: Barabas (Charel Cambré + Marc Legendre)
<-november
• De Avonturen van Nero integraal 2: 1966-1967: 59. Het Geheim van Slappe Bizon - 60. De Paarse Futen - 61. De Lolifanten - 62. De Matras van Madras (Marc Sleen) (HC)
<-november
• De Avonturen van Urbanus 19: Dieselman (Willy Linthout + Urbanus / Willy Linthout) (herdruk)
<-augustus
• De Avonturen van Urbanus 127: Bak toe de Roets (Willy Linthout + Urbanus / Willy Linthout) (herdruk)
<-augustus
• De Avonturen van Urbanus 162: Het Gaat Bergaf (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-januari
• De Avonturen van Urbanus 163: Retteketettekenetteke (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 164: De Schrikkeljarige (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout)
<-mei
• De Avonturen van Urbanus 165: De Muzikale Rits (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout)
<-augustus
• De Avonturen van Urbanus 166: Als Hulppietje (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout)
<-november
• Bakelandt - De Collectie 1: 62. Het Zwarte Goed - 64. De Erfenis van Casanova - 65. De Maskers van Venetië - 69. Een Wapen voor Eire (Hec Leemans)
<-december 
• F.C. De Kampioenen 88: De Geniale Djinn (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden)
<-december 
• F.C. De Kampioenen 37: De Kampioenen op Latten (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 84: Supermarkske Bakt Ze Bruin (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-maart
• F.C. De Kampioenen 85: De Corsicaanse Connectie (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden)
<-juni
• F.C. De Kampioenen 86: De Lotto-Kampioen (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-september
• F.C. De Kampioenen 87: DDT op het Witte Doek (Hec Leemans met medewerking van Wim Swerts en Vanas) <-oktober
• F.C. De Kampioenen Omnibus 7: Pascale Presenteert: 31. Kampioenen op Wielen - 32. De Zeep-Serie - 33. Kampioenen in Afrika - 34. Supermarkske op de Bres - 35. Agent Vertongen (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden)
<-november
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 10: Het Experiment van Professor Flessentrekker (Wim Swerts / Vanas + Hec Leemans) <-januari
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 11: Avontuur onder Nul (Wim Swerts / Vanas + Hec Leemans) <-mei
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 12: De Heer van Castelroc (Wim Swerts / Vanas + François Corteggiani /Hec Leemans)
<-augustus
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 13: De Zygomatiekers (Wim Swerts / Vanas + François Corteggiani / Hec Leemans) <-oktober
• F.C. De Kampioenen Special: De Filmsterrenspecial: 57. Carmen in het Nieuw - 60. De Erfenis van Maurice - 73. Komen Vreten! (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-oktober
• F.C. De Kampioenen Special: De Vertongen Draait Door Special (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden)
<-april
• De Geuzen 10: De Wildeman van Gaasbeek (Willy vandersteen) (HC/luxe) <-maart
• J.Rom - Force of Gold 2: Helder (Romano Molenaar + Bruno De Roover) <-maart
• J.Rom - Force of Gold 2: Helder (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC) <-maart
• J.Rom - Force of Gold 3: Verblind (Romano Molenaar + Bruno De Roover) <-september
• J.Rom - Force of Gold 3: Verblind (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC) <-september
• Junior Suske en Wiske 11: Op Reis door de Tijd (Jeff Broeckx + Anneke Scholtens)
<-november
• De Kiekeboes 142: Tot op de Bodem (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken)
<-april
• De Kiekeboes 143: De Truken van Defhoor (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Jos Vanspauwen)
<-augustus
• De Kiekeboes 144: Losse Flodders (Merho met medewerking van Kristof Fagard en bijdragen van Ivan Adriaenssen, Bruno De Roover en Marc Legendre)
<-december
• De Kiekeboes Special 6: In 3Dédé (Merho) <-maart
• De Kiekeboes Special 7: Knoflookgeur en Maneschijn: Het Witte Bloed - De Kus van Mona - Mona, de Musical (Merho) <-oktober
• Mega: 10 Strips (diverse auteurs) <-februari
• Nero - De Premières 3: Meneer Pheip: De Zwarte Voeten (Marc Sleen)
<-april
• De Rode Ridder 215: De Rode Kogge (Claus M. Scholz + Martin Lodewijk) (herdruk)
<-augustus
• De Rode Ridder 245: De Kinderrovers (Claus D. Scholz + Marc Legendre) <-februari
• De Rode Ridder 246: Dodendans (Claus D. Scholz)
<-mei
• De Rode Ridder 247: De Klauw (Claus D. Scholz) <-september
• De Rode Ridder 248: De Drakar des Doods (Claus D. Scholz + Peter Van Gucht)
<-december
• De Rode Ridder: De Duinenabdij en de Geheimen van Idesbald: 122. De Duinenabdij - 185. Het Geheim van Sint-Idesbald - 186. De Dodecaëder (Karel Biddeloo)
<-mei
• De Smurfen 34: De Smurfenheld (Jeroen De Coninck / Miguel Diaz + Alain Jost / Thierry Culliford)
<-augustus
• De Smurfen Omnibus: De Favoriete Strips van Lolsmurf (Peyo) <-november
• De Smurfen: Vakantieboek (-Peyo-)
<-juni
• Suske en Wiske 329: Suskewiet (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-maart
• Suske en Wiske 330: De Fabuleuze Freak (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht)
<-juni
Suske en Wiske 331: Sooi en Sientje (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-september
• Suske en Wiske 332: Het Verloren Verleden (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht)
<-december
• Suske en Wiske: De Angstige Avonturen (Studio Vandersteen) <-september
• Suske en Wiske: De Angstige Avonturen (Studio Vandersteen) (HC met afwijkende cover + door Luc Morjaeu gesigneerde ex-libris) <-september
• Suske en Wiske: De Beestige Brug (Studio Vandersteen + Peter Van Gucht) <-februari
• Suske en Wiske: De Beste 5: Het Eiland Amoras - De Knikkende Knoken - De Parel in de Lotusbloem - De Bokkenrijders - De Bronzen Sleutel (Willy Vandersteen / Studio Vandersteen) <-oktober
• Suske en Wiske Dubbeldik (Studio Vandersteen) <-juni
• Suske en Wiske: Het Mopperende Masker (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe)
<-april
• Urbanus Omnibus 4: 16. De Krottenwijkagent - 17. De Kleine Tiran - 18. Het Lustige Kapoentje - 19. Dieselman - 20. Het Kunstmatige Weeskindje (Willy Linthout + Urbanus / Willy Linthout)
<-mei
• Urbanus Special 13: Nabuko: 1. De Hittentitten Zien het Niet Zitten - 49. Nabuko Donosor Loopt voor de Voeten - 92. De Yellow Kid (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-oktober
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 16: Lossen het Op (Dirk Stallaert + Urbanus) <-maart
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 17: De Rare Cadeautjes van Oma Tulp (Dirk Stallaert + Urbanus) <-juni
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 18: De Slimste van de Klas? (Dirk Stallaert + Urbanus) <-augustus
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 19: De Dolle Mobieltjes (Dirk Stallaert + Urbanus) <-november


Standaard Uitgeverij / Marvel (12)
• All New X-Men 001 (Stuart Immonen + Brian Michael Bendis) <-oktober
• All New X-Men 002 (Stuart Immonen / Wade Von Grawbadger / David Marquez + Brian Michael Bendis)
<-december
 • Captain America 001 (John Romita Jr. + Rick Remender)
<-november
• Guardians of the Galaxy 001 (Steven McNiven + Brian Michael Bendis)
<-november
• Iron Man 001 (Greg Land + Kieron Gillen) <-oktober
• Iron Man 002 (Greg Land / Jay Leisten + Kieron Gillen)
<-december
• The Superior Spider-Man 001 (Richard Elson + Dan Slott) <-oktober
• The Superior Spider-Man 002 (Humberto Ramas / Victor Olazaba / Ryan Stegman + Dan Slott)
<-december
• Thor - God of Thunder 001 (Esad Ribic + Jason Aaron)
<-november
• Uncanny Avengers 001 (John Cassaday + Rick Remender) <-oktober
• Uncanny Avengers 002 (John Cassaday / Olivier Coipel / Daniel Acuña + Rick Remender) <-december 
• Wolverine 001 (Alan Davis + Paul Cornell) <-november 


Standaard Uitgeverij / Stribbel Strips (36)
• Amoras 5: Wiske (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/luxe met prent) <-mei
• Amoras 5: Wiske (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/superluxe met prent)
<-mei
• Amoras 6: Barabas (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/luxe)
<-november
• Amoras 6: Barabas (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/superluxe)
<-november
• Amoras luxeverzamelbox (Charel Cambré + Marc Legendre) (7 x HC/luxe in verzamelbox)
<-december
• J.Rom - Force of Gold 2: Helder (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC/luxe + ex-libris) <-maart
• J.Rom - Force of Gold 2: Helder (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC/superluxe + ex-libris) <-maart
• J.Rom - Force of Gold 3: Verblind (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC/luxe met ex-libris) <-september
• J.Rom - Force of Gold 3: Verblind (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC/superluxe met ex-libris) <-september
• De Kiekeboes 142: Tot op de Bodem (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken) (HC/luxe)
<-april
• De Kiekeboes 142: Tot op de Bodem (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken) (HC/superluxe)
<-april
• De Kiekeboes 143: De Truken van Defhoor (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Jos Vanspauwen) (HC/luxe met ex-libris)
<-augustus
• De Kiekeboes 143: De Truken van Defhoor (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Jos Vanspauwen) (HC/superluxe met ex-libris)
<-augustus
• De Kiekeboes 144: Losse Flodders (Merho met medewerking van Kristof Fagard en bijdragen van Ivan Adriaenssen, Bruno De Roover en Marc Legendre) (HC/luxe)
<-december 
• De Kiekeboes 144: Losse Flodders (Merho met medewerking van Kristof Fagard en bijdragen van Ivan Adriaenssen, Bruno De Roover en Marc Legendre) (HC/superluxe)
<-december 
• Nero - De Premières 3: Meneer Pheip (Marc Sleen) (HC/luxe)
<-april
• Nero - De Premières 3: Meneer Pheip (Marc Sleen) (HC/superluxe)
<-april
• De Rode Ridder 245: De Kinderrovers (Claus D. Scholz + Marc Legendre) (HC/luxe met ex-libris) <-februari
• De Rode Ridder 245: De Kinderrovers (Claus D. Scholz + Marc Legendre) (HC/superluxe met ex-libris) <-februari
• De Rode Ridder 246: Dodendans (Claus D. Scholz) (HC/luxe met prent)
<-mei
• De Rode Ridder 246: Dodendans (Claus D. Scholz) (HC/superluxe met prent)
<-mei
• De Rode Ridder 247: De Klauw (Claus D. Scholz) (HC/luxe met ex-libris) <-september
• De Rode Ridder 247: De Klauw (Claus D. Scholz) (HC/superluxe met ex-libris) <-september
• De Rode Ridder 248: De Drakar des Doods (Claus D. Scholz + Peter Van Gucht) (HC/luxe)
<-december 
• De Rode Ridder 248: De Drakar des Doods (Claus D. Scholz + Peter Van Gucht) (HC/superluxe)
<-december 
• Suske en Wiske 329: Suskewiet (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe + ex-libris) <-maart
• Suske en Wiske 329: Suskewiet (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe + ex-libris) <-maart
• Suske en Wiske 330: De Fabuleuze Freak (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe met ex-libris)
<-juni
• Suske en Wiske 330: De Fabuleuze Freak (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe met ex-libris)
<-juni
Suske en Wiske 331: Sooi en Sientje (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe met ex-libris) <-september
Suske en Wiske 331: Sooi en Sientje (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe met ex-libris) <-september
• Suske en Wiske 332: Het Verloren Verleden (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe)
<-december 
• Suske en Wiske 332: Het Verloren Verleden (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe)
<-december 
• Suske en Wiske Blauwe Reeks 4: De Schat van Beersel (Willy Vandersteen) (HC/luxe) <-maart
• Suske en Wiske Blauwe Reeks 5: Goud voor Rome (Willy Vandersteen) (HC/luxe) <-juni
• Suske en Wiske voor SOS Kinderdorpen verzamelbox (6 x HC/luxe + ex-librissen in box) <-oktober


Stokerkade (1)
• De Avonturen van Kick Wilstra, de Wonder-Midvoor integraal 1 (Henk Sprenger) (HC) <-maart


Strip2000 (53)
• Albert & Co: De Dikke Albert (Charel Cambré) <-oktober
• Ayak + Por 2: De Eenzame Sultan (Wilbert van der Steen + Marc Legendre) <-november
• Biebel - De Stroken 7: 1092 - 1273 (Ikke) <-januari
• Biebel - De Stroken 8: 1272 - 1451 (Ikke) <-mei
• Biebel - De Stroken 9: 1452 - 1631 (Ikke) <-juli
• Biebel - De Stroken 10: 1632 - 1811 (Ikke) <-september
• Biep & Zwiep 1: Opgewarmde Kost (Luc Morjaeu)
• Biep & Zwiep 2: Hokus Pokus Paks (Luc Morjaeu) <-november
• Het Buitenleven van Roos (Nelleke Haverhals) <-augustus
• Café Cowala 3 (Bruno de Roover) <-september
• Caztar 1 (Poetzarelli + Ivan Petrus) <-januari
• Commando Kerstman: Reddingsoperatie (Baba / Tichito + G. Benjamin)
<-december 
• Dating for Geeks 2: Sequel! (Kenny Rubenis) <-maart
• Dating for Geeks 3: Viral (Kenny Rubenis) <-september
• De Ruyter 3: Hijs de Zeilen! (Pieter Hogenbirk + Herman Roozen)
<-april
• Eugène 7: Goeie Zin (Jan Dirk Barreveld)
<-april
• Filip van België 2: Frituur Belgique (Charel Cambré) <-oktober
• Flo 7: Ego (Floor de Goede)
<-december 
• Hara Kiwi 11 (Lectrr) <-september
• Hermanus 1: Tweezaam (Crazie Dutch Men + Herman van Veen) <-maart
• Hermanus 2: Goed voor een Glimlach (Crazie Dutch Men + Herman van Veen) <-juni
• Hermanus 3: Applaus (Crazie Dutch Men + Herman van Veen)
<-december 
• Hotel Nevelzicht 3: Heartbreak Hotel (Mark van Herpen) <-augustus <-augustus
• Jump 7: De Tijd-Tattoo (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-januari
• Jump 8: Haai Five! (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover)
<-april
• Jump 9: Pulp Fictie (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-juni
• Jump 10: Vampieren met Ketchup! (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-juli
• Jump 11: Driezil! (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-november
• Jump 19: Trek Eens aan Mijn Vinger! (Charel Cambré) <-mei
• Junior & Co 2: Voetbalgek (Uco Egmond) <-februari
• Junior & Co 3: Vrije Trap (Uco Egmond + Joeri Donsu) <-september
• Michel, de Trouwe Hond 1: Rocks the House (Mic + Sti) <-juni
• Mr. Mack 1: Doortrucken (Schwantz) <-juni
• De Ontdekkers 1 (Mars Gremmen) 
<-april
• De Ontdekkers 2 (Mars Gremmen) <-augustus
• Pinanti United 1: De Bal Is Rond (Charel Cambré) <-oktober
• Snippers 5: Liever Surfen (Aimée de Jongh) <-maart
• Snippers 6: Gezellig, Toch? (Aimée de Jongh) <-oktober
• Spacey's 1 (Uco Egmond + Alex van Koten naar een idee van Ivo Niehe) <-december
• De Sprookjes van Prins Kat 1: De Zes Dienaren (Tommy A naar de gebroeders Grimm)
<-november
  
• Suus & Sas 8: Wie van de Drie (Gerard Leever)
<-december
• Swamp Thing 7: Ziet het Zonning in (Floris Oudshoorn) <-februari
• Tamara 7: Mijn Eerste Keer! (Christan Darasse / Bosse + Zidrou) <-oktober
• De Uitgeverij 1: Groots! (Ype Driessen) <-juni
• WAUW! 1: Oké, Daar Gaan We Dan! (Jean-Marc Krings + Zidrou) <-juli
• Ype 8: De Tand des Tijds (Ype Driessen) <-maart
• Yvonne de Amazone (Ben Westervoorde) <-mei
• Ze Jacky Touch 1: Slipgevaar (Pau + Sti) <-mei
• Zoociety 2: De GraaiCultuur Dossiers (Peter Koch) <-februari
• Zusje 1: Nr 1 (Gerrit de Jager) <-mei
• Zusje 2: Madame Zusje (Gerrit de Jager) <-augustus
• Zusje 3: De Eerste 9 Maanden (Gerrit de Jager) <-oktober
• Zusje Thuisagenda 2016 (Gerrit de Jager) <-augustus


Studio Vitalski (1)
• De Val van de Weerwolf (Gianmaria Gaschetto + Studio Vitalski) (HC) <-juni


Syndikaat (6)
• Alex en het Feest van Jeroen Bosch (Evi Nijs) (HC) <-oktober
• Evert Kwok 3 (Eelke de Blauw + Tjarko Evenboer) (herziene herdruk)
<-april
• Evert Kwok 5 (Eelke de Blauw + Tjarko Evenboer)
<-april
• Niconar 2: Eeuwig Schreeuwen (Niconar) <-oktober
• Squabe (Abe Borst)
<-april
• Zombie Hipsters (Daniel Arruda Massa) <-juli 


Uitgeverij De Boemerang (3)
• The Champions 25 (Gürsel) <-juli
• The Champions: Voetbal Scheurkalender 2016 (diverse auteurs) <-september
• Rooie Oortjes: Scheurkalender 2016 (diverse auteurs) <-september


Uitgeverij Divo (1)
• Claire 26: Klonen Zijn Bedrog (Robert van der Kroft + Jan van Die / Evert Geradts) <-oktober


Uitgeverij Favoriet (1)
Jan van der Voo Collectie
• 5. Pipo de Clown en de Groeineus (Jan van der Voo + Wim Meuldijk)
<-maart


Uitgeverij HUM! (10)
• Beeldschoon 1: Vervuld Verlangen (Kerascoët + Hubert) (HC) <-september
• Beeldschoon 2: Koningin Dubio (Kerascoët + Hubert) (HC) <-oktober
• Beeldschoon 3: Gewone Stervelingen (Kerascoët + Hubert) (HC) <-november
• Beeldschoon verzamelbox (Kerascoët + Hubert) (box + extra kortverhaal) <-september
• Beeldschoon verzamelbox deel 1+2+3 (Kerascoët + Hubert) (3 x HC in verzamelbox + extra kortverhaal)
<-december 
• Philemon 6 (T): Op Reis met de Ongelover (Fred) (HC) <-maart
• Philemon 7 (I): De Simbabbad van Batbad (Fred) (HC) <-september
• Philemon 10 (H): Het Topje van de A (Fred) (HC) <-juli
• Tex Willer Classics 3: Treinroof! (Jose Ortiz + Claudio Nizzi) <-maart
• Tex Willer Classics 4: Aasgieren en Outlaws (Bruno Brindisi + Claudio Nizzi) <-november


Uitgeverij L (40)
• 2015 - Het Jaar van Hein (Hein de Kort) (HC) <-december
• Agent 327 Dossier 20: De Daddy Vinci Code (Martin Lodewijk)
<-april
• Agent 327 Dossier 20: De Daddy Vinci Code (Martin Lodewijk) (HC)
<-april
• Agent 327 Dossier 20: De Daddy Vinci Code (Martin Lodewijk) (HC/luxe met schets)
<-april
• Agent 327: The Making Of 4: Te Land, ter Zee & in de Lucht (Pol Habraken met illustraties van Martin Lodewijk) (HC) <-februari
• Agent 327: The Making Of 4: Te Land, ter Zee & in de Lucht (Pol Habraken met illustraties van Martin Lodewijk) (HC/luxe met originele schets) <-februari
• De Boeken van de Zieners 8: Spreeuw (Christophe Picaud + Jean-Luc Clerjeaud naar de roman van Robin Hobb) (HC) <-juli
• Cutting Edge - Op het Scherp van de Snede 1 (Mario Alberti + Francesco Dimitri)
<-november
• Cutting Edge - Op het Scherp van de Snede 1 (Mario Alberti + Francesco Dimitri) (HC)
<-november
• Cutting Edge - Op het Scherp van de Snede 2 (Mario Alberti + Francesco Dimitri)
<-november
• Cutting Edge - Op het Scherp van de Snede 2 (Mario Alberti + Francesco Dimitri) (HC)
<-november
• Ekhö - De Spiegelwereld 3: Hollywood Boulevard (Alessandro Barbucci + Christophe Arleston) <-februari
• Ekhö - De Spiegelwereld 3: Hollywood Boulevard (Alessandro Barbucci + Christophe Arleston) (HC) <-februari
• Ekhö - De Spiegelwereld 4: Barcelona (Alessandro Barbucci + Christophe Arleston)
<-december 
• Ekhö - De Spiegelwereld 4: Barcelona (Alessandro Barbucci + Christophe Arleston) (HC)
<-december
• Lanfeust Odyssey 6: De Gallige Delta (Didier Tarquin + Christophe Arleston) <-april
• Lanfeust Odyssey 6: De Gallige Delta (Didier Tarquin + Christophe Arleston) (HC)
<-april
• Moréa - De Strijd tussen Draken en Engelen 1: Het Bloed van Engelen (Thierry Labrosse + Christophe Arleston) (heruitgave)
<-augustus
• Moréa - De Strijd tussen Draken en Engelen 1: Het Bloed van Engelen (Thierry Labrosse + Christophe Arleston) (HC) (heruitgave) <-augustus
• Moréa - De Strijd tussen Draken en Engelen 2: De Wervels van de Draak (Thierry Labrosse + Christophe Arleston) (heruitgave) <-oktober
• Moréa - De Strijd tussen Draken en Engelen 2: De Wervels van de Draak (Thierry Labrosse + Christophe Arleston) (HC) (heruitgave) <-oktober
• Moréa - De Strijd tussen Draken en Engelen 3: Het Vuur van de Tijd (Thierry Labrosse + Christophe Arleston) <-oktober
• Moréa - De Strijd tussen Draken en Engelen 3: Het Vuur van de Tijd (Thierry Labrosse + Christophe Arleston) (HC) <-oktober
• Moréa - De Strijd tussen Draken en Engelen 4: Het Parfum van de Eeuwigheid (Thierry Labrosse + Christophe Arleston)
<-november
• Moréa - De Strijd tussen Draken en Engelen 4: Het Parfum van de Eeuwigheid (Thierry Labrosse + Christophe Arleston) (HC)
<-november
• De Profeet 4: De Profundis (Mathieu Lauffray met assistentie van Éric Henninot en Patrick Pion) <-januari
• De Profeet 4: De Profundis (Mathieu Lauffray met assistentie van Éric Henninot en Patrick Pion) (HC) <-januari
• Trollen van Troy 19: Geen Kerst voor Vadertje Grommel (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) <-oktober
• Trollen van Troy 19: Geen Kerst voor Vadertje Grommel (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) (HC) <-oktober
• Trollen van Troy 20: De Erfenis van Waha (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston)
<-december 
• Trollen van Troy 20: De Erfenis van Waha (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) (HC)
<-december 
• Veroveraars van Troy 4: De Adelaarsberg (Ciro Tota + Christophe Arleston) <-februari
• Veroveraars van Troy 4: De Adelaarsberg (Ciro Tota + Christophe Arleston) (HC) <-februari
• Waterwereld Askell 1: De Balsem van Fortuin (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) (heruitgave)
<-augustus
• Waterwereld Askell 1: De Balsem van Fortuin (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) (HC) (heruitgave)
<-augustus
• Waterwereld Askell 2: Terugkeer naar Vocable (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) (heruitgave)
<-augustus
• Waterwereld Askell 2: Terugkeer naar Vocable (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) (HC) (heruitgave)
<-augustus
• Waterwereld Askell 3: Bloedkoraal (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) (heruitgave) <-oktober
• Waterwereld Askell 3: Bloedkoraal (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) (HC) (heruitgave) <-oktober
• Ythaq 12: De Sleutels van het Niets (Adrien Floch + Christophe Arleston) <-januari
• Ythaq 12: De Sleutels van het Niets (Adrien Floch + Christophe Arleston) (HC) <-januari


Uitgeverij 't Mannekesblad vzw (5)
• Bullet & Justine 1: Het Einde van het Begin (Mauro Padovani) (HC) <-juli
• Piet Pienter en Bert Bibber 11: Avontuur in San Doremi (Pom) (heruitgave met nieuwe cover)
<-juni
• Piet Pienter en Bert Bibber 11: Avontuur in San Doremi (Pom) (HC) (heruitgave met nieuwe cover)
<-april
• Piet Pienter en Bert Bibber 36: De Erfenis van Nonkel Bibber (Pom) (heruitgave met nieuwe cover)
<-juni
• Piet Pienter en Bert Bibber 37: Atoombrandstof Warwinkelarium (Pom) (HC) (heruitgave met nieuwe cover) <-november 


Uitgeverij Personalia (1)
• Afke's Tiental (Dick Matena naar het boek van Nienke van Hichtum) <-maart


Uitgeverij Podium (1)
• Styx of: De Zesplankenkoorts (Peter Pontiac) (HC) <-oktober


Uitgeverij Van Gennep (2)
• Dirkjan Scheurkalender 2016 (Mark Retera) <-oktober
• Evert Kwok 1: De Beste Woordgrappen (Evert Kwok) (herdruk) <-december


Uitgeverij Van Halewyck (1)
• Inkt, Zweet en Tranen (Marec) <-december


Uitgeverij Vrijdag (3)
• Saaie Boel Hier (Fritz Van den Heuvel) <-december
• Van 9 tot 5: Echt Episch Dit (Dirk Van de Wiel) <-oktober
• Het Zotte Geweld (Joris Vermassen) (HC)
<-juni


VOS Uitgeverij (5)
• Anders 2: Onthuld (Kristof Spaey + Bart Vaessen) <-november
• Fake Vintage Book Covers 1: Striped for Pleasure (Kristof Spaey) (HC)
<-november
• Muze Um (Alex Skim) (HC) <-september
• Paradijs op Aarde: Integraal (Stijn Gisquière) (HC) <-september
• A Song Called City 2 (Rik Willemen) <-oktober


De Wakkere Muis (1)
• Geronimo Stilton 11: Een Muis op de Maan (Ennio Bufi + Leonardo Favia) <-oktober


WalburgPers (1)
• Quaco: Leven in Slavernij (Eric Heuvel + Ineke Mok) <-juli


Wintertuin (1)
• Fauser (diverse auteurs) <-april


Xander Uitgevers BV (1)
• Hyperbool en Nog wat (Allie Bosch) <-januari


Xtra (8)
• Gen Barrevoets in Hiroshima 9: Grenzen Doorbreken (Keiji Nakazawa) <-april
• Gen Barrevoets in Hiroshima 10: Nooit Opgeven (Keiji Nakazawa) <-juli
• Gif (Barbara Yelin + Peer Meter) <-januari
• High Five (Serge Baeken) <-mei
• Natte Maan 5: Geen Ster meer die Schijnt (Sophie Campbell) <-september
• Tuff Ladies (Till Lukat) (HC) <-mei
• Het Verdriet van Turnhout (Serge Baeken naar de roman van Robert Baeken) (HC)
• Woekeraar (Pieter Coudyzer) (HC) <-juni  


TOEKOMST
Te Verschijnen
Op Stapel
TOPPERS
13 x XIII
14-18
De 25 bekendste konijnen
20 jaar Arcadia, 20 topstrips
25 jaar Vrije Vlucht
30 jaar Kiekeboe
49 Kanjers van Oranje
50 jaar De Rode Ridder
60 jaar Nero
70 jaar Kuifje-weekblad
Aantrekkelijkste Heldinnen Top 540
Asterix Top Six
Batmanspecial
BelgenTop 100
De Blauwbloezen Top 49
De Grenzeloze Top 500 (2010)
De Grenzeloze Top 500 (2012)
De Honderd Hoogtepunten van Willy Vandersteen
De Rest van de Wereld Top 50
FransenTop 100
Jaartoppers
Jommeke Top 10
Koppeltjestop 20
Napoleon in de strip
ReeksTop 50
Robbedoes
Schrijvers over Strips
Schurken- & Feeksentop
Star Wars
Suske en Wiske: 70 stroken in 70 dagen
Urbanus Top 15
De Wereld rond Franquin
Westernstrips