Daedalus Don Lawrence Collection Saga Uitgaven  
 

In 2014 verschenen 1.270 uitgaven waarvan 180 herdrukken, 57 heruitgaven, 1 facsimiles, 44 integrales of (pocket)bundelingen en 24 verzamelboxen, -banden, -sleeves of -wikkels bij 97 verschillende uitgeverijen en partners.
Spring snel door naar de volgende uitgevers:
Adhemar
Arboris
vzw Arcadia
Averbode / Callenbach
Bakermat
Ballon Comics
BenSeys.com Uitgaven
De Bezige Bij
Blake en Mortimer
Blloan
Bonte
Borgerhoff & Lamberigts
Brabant Strip vzw
Bries
Casterman
Catullus
Daedalus
Dargaud
Dark Dragon Books
Davidsfonds Uitgeverij
Die Keure
Diepenmaat
Divo
Dol-Fijn
Don Lawrence Collection
Dupuis
Editions Art & B.D.
Éditions du Signe
De Eenhoorn
EPO
Eureducation
Fantasia
Glénat
Graton
De Harmonie
INdruk
Joker Editions
Just Publishers
Khani
Kluitman
Koning Boudewijnstichting
Koper Comics
Lebowski Publishers
Le Lombard
Loeb
Lucky Comics
Mandarijn
Manteau
Marsu Productions
Medusa
Monastic Uitgevers
Nieuw Amsterdam
Oogachtend
Oog & Blik | De Bezige Bij
Pear Productions
Personalia
Plan A Uitgevers
Podium
Paul Rijperman
Rubinstein
RW Uitgeverij
Saga Uitgaven
Sanoma Uitgevers
Scratch Books
Sherpa
Silvester
Snoeck
Standaard Uitgeverij
Standaard Uitgeverij / Stribbel Strips
Strip2000
Strips2Go!
Stripgilde
Stripstift
Stripwinkel Alex
Stripwinkel Pierke

Syndikaat
Terra
TJ Editions
Uitgeverij Bibliodroom / Lectrr
Uitgeverij Boumaar
Uitgeverij De Boemerang
Uitgeverij Franka
Uitgeverij Hauwaerts

Uitgeverij HUM!
Uitgeverij L
Uitgeverij Nouga
Uitgeverij Personalia
Uitgeverij Rainbow
Uitgeverij 't Mannekesblad
Uitgeverij Van Gennep

Uitgeverij Van Halewyck
Uitgeverij Van Halewyck / Hans Kusters Music
Uitgeverij Vrijdag
Stichting Zet.El
Xtra
Raadpleeg ook onze striplijsten van de laatste vijf jaar:
2013, 2014, 2015, 2016, 2017
 
Adhemar (21)
• De Avonturen van een Vader en Zijn Zoon 16 (Marc Sleen) <-februari
• De Avonturen van een Vader en Zijn Zoon 17 (Marc Sleen) <-februari
• De Avonturen van een Vader en Zijn Zoon 18 (Marc Sleen) <-februari
• De Avonturen van een Vader en Zijn Zoon 19 (Marc Sleen) <-februari
• De Avonturen van een Vader en Zijn Zoon 20 (Marc Sleen) <-februari
• Jerom 36: Prof Barabas Verdwenen (Studio Vandersteen) <-mei
• Jerom 37: De Grote Zon (Studio Vandersteen) <-mei
• Jerom 38: De Sahara Rally (Studio Vandersteen) <-mei
• Jerom 39: De Vriendelijke Schildpad (Studio Vandersteen) <-mei
• Jerom 40: Het Geheimzinnige Eiland (Studio Vandersteen) <-mei
• Pakkeman en Poulet (Dirk Stallaert + Erik Meynen) <-maart
• Robert en Bertrand 16: Het Geheim van Flodderzeel (Willy Vandersteen) (HC/heruitgave in Klassiek-uitvoering met genummerde prent) <-maart
• Robert en Bertrand 17: Avontuur in Moldavië (Willy Vandersteen) (HC/heruitgave in Klassiek-uitvoering met genummerde prent) <-maart
• Robert en Bertrand 18: De Rode Kaproen (Willy Vandersteen) (HC/heruitgave in Klassiek-uitvoering met genummerde prent) <-maart
• Robert en Bertrand 19: De Duistere Machten (Willy Vandersteen) (HC/heruitgave in Klassiek-uitvoering met genummerde prent) <-maart
• Robert en Bertrand 20: Jacht op de Sperwer (Willy Vandersteen) (HC/heruitgave in Klassiek-uitvoering met genummerde prent) <-maart
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 16: Ridder Gloriant II (Willy Vandersteen) (HC) <-oktober
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 17: Willem Tell (Willy Vandersteen) (HC) <-oktober
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 18: Poppy en Maggy (Willy Vandersteen) (HC) <-oktober
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 19: Floche en Flache (Willy Vandersteen) (HC) <-oktober
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 20: Bill en Sam (Willy Vandersteen) (HC) <-oktober


Arboris (45)
• Asterix, de Vrolijke Wetenschap (Jaap Torenaar) (herziene, aangevulde herdruk in kleur inclusief Asterix en de Picten) (HC) <-oktober
• De Complete Baard en Kale 1: Die Duivelse Meneer Stomp: 4. De Baard en de Kale tegen de Witte Hand - 5. Stomp Komt Terug - 6. Hokus Pokus Pas (Will + Maurice Rosy) (HC) <-december
• De Complete Baard en Kale 1: Die Duivelse Meneer Stomp: 4. De Baard en de Kale tegen de Witte Hand - 5. Stomp Komt Terug - 6. Hokus Pokus Pas (Will + Maurice Rosy) (HC/luxe met wikkel en ex-libris) <-december
• De Complete De Beverpatroelje 1: Zes Bevers op Avontuur: 1. Het Geheim van Diepenbos - 2. De Vermiste Padvinder - 3. De Onbekende uit Villa Mysterie (MiTacq + Jean-Michel Charlier) (HC) <-december
• De Complete De Beverpatroelje 1: Zes Bevers op Avontuur: 1. Het Geheim van Diepenbos - 2. De Vermiste Padvinder - 3. De Onbekende uit Villa Mysterie (MiTacq + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met wikkel en ex-libris) <-december
• De Complete Tanguy en Laverdure 1: De Vliegschool van Meknès (Albert Uderzo + Jean-Michel Charlier) (HC) <-december
• De Complete Tanguy en Laverdure 1: De Vliegschool van Meknès (Albert Uderzo + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met wikkel en ex-libris) <-december
• Durango 10: De Prooi van de Jakhals (Yves Swolfs) (herdruk) <-oktober
• Durango 10: De Prooi van de Jakhals (Yves Swolfs) (HC) (herdruk) <-oktober
• Durango 14: Vuur uit de Hel (Thierry Girod + Yves Swolfs) (herdruk) <-oktober
• Garulfo 5: Dappere Heldendaden... (Bruno Maïorana + Alain Ayroles) <-juni
• Garulfo 5: Dappere Heldendaden... (Bruno Maïorana + Alain Ayroles) (HC) <-juni
• Héloïse van Montfort 1: De Vijf Boogschutters (Alfonso Font + Richard Marazano) <-januari
• Héloïse van Montfort 1: De Vijf Boogschutters (Alfonso Font + Richard Marazano) (HC) <-januari
• Héloïse van Montfort 2: De Duivelsbrug (Alfonso Font + Richard Marazano) <-september
• Héloïse van Montfort 2: De Duivelsbrug (Alfonso Font + Richard Marazano) (HC) <-september
• Kapitein Kreiss 3: De Spiegelplaneet (John Heijink) <-maart
• Kapitein Kreiss 3: De Spiegelplaneet (John Heijink) (HC) <-maart
• Krän 0: De Krän Encyclopedie (Eric Hérenguel + Benoît Clerc / Eric Hérenguel) (HC) <-februari
• Krän 1: De Runen van Cartakwel (Eric Hérenguel) (HC) <-februari
• Krän 2: De Waloe-Waloe Urn (Eric Hérenguel) (HC) <-februari
• Krän 3: Pas op voor de Weerwolven (Eric Hérenguel) (HC) <-februari
• Krän 4: Het Grote Toernooi (Eric Hérenguel) (HC) <-februari
• Krän 5: De Aanval van de Indringers (Eric Hérenguel) (HC) <-februari
• De Kronieken van Konvooi 2: Dubbelspel (Bengal / Thomas Labourot / Séverine Lefèbvre / Philippe Buchet / Pierre-Mony Chan + Jean-David Morvan) <-mei
• De Kronieken van Konvooi 2: Dubbelspel (Bengal / Thomas Labourot / Séverine Lefèbvre / Philippe Buchet / Pierre-Mony Chan + Jean-David Morvan) (HC) <-mei
• Kronieken van de Zwarte Maan 15: Terra Secunda 1 (Fabrice Angleraud + François Froideval) <-augustus
• Kronieken van de Zwarte Maan 15: Terra Secunda 1 (Fabrice Angleraud + François Froideval) (HC) <-augustus
• De Metabaronnen - Castaka 2: De Rivalen (Das Pastoras + Alejandro Jodorowsky) <-augustus
• De Metabaronnen - Castaka 2: De Rivalen (Das Pastoras + Alejandro Jodorowsky) (HC) <-augustus
• De Negen van het Godshuis 2: De Innerlijke Stem (Nathalie Berr + Rodolphe) <-maart
• De Negen van het Godshuis 2: De Innerlijke Stem (Nathalie Berr + Rodolphe) (HC) <-maart
• Oki Integrale Editie Band 1: De Japanse Au pair: 1. Aan het Einde Is de Dood - 2. Een Dode Teveel - 3. Voorgevoelens (Erik Juszezak + Christian Godard) (HC) <-maart
• Oki Integrale Editie Band 2: Afscheid van Hoan: 4. Een Duidelijk Geval van Zelfmoord - 5. De Geest in het Park - 6. Buikpijn (Erik Juszezak + Christian Godard) (HC) <-maart
• Pokereiland 3: Herfst (Michele Condosta) <-juni
• Pokereiland 3: Herfst (Michele Condosta) (HC) <-juni
• Tanguy en Laverdure 27: Operatie Opium (Renaud Garreta + Jean-Claude Laidin) <-juli
• Tanguy en Laverdure 27: Operatie Opium (Renaud Garreta + Jean-Claude Laidin) (HC) <-juli
• De Vier Ruiters van de Apocalyps 2: De Uitverkorenen (Simon Bisley + Michael Mendheim) <-maart
• De Vier Ruiters van de Apocalyps 2: De Uitverkorenen (Simon Bisley + Michael Mendheim) (HC) <-maart
• Het Vlindernetwerk integrale editie: De Perverse Baron (Cécil + Eric Corbeyran / Cécil) (HC) <-juli
• Willems Wereld 15: En Door! (Aloys Oosterwijk) <-maart
• Willems Wereld 15: En Door! (Aloys Oosterwijk) (HC) <-maart
• Zuster Fidelma 1: Absolutie door Moord (Carlos Vila / Josep Ferrer + Antonio Muñoz naar de roman van Peter Tremayne) <-september
• Zuster Fidelma 1: Absolutie door Moord (Carlos Vila / Josep Ferrer + Antonio Muñoz naar de roman van Peter Tremayne) (HC met andere cover) <-september
• Zuster Fidelma 1: Absolutie door Moord (Carlos Vila / Josep Ferrer + Antonio Muñoz naar de roman van Peter Tremayne) (HC/groot formaat met andere cover + drie prenten) <-september


vzw Arcadia (8)
Arcadia Archief
• 26. Chiwana 3: Anaconda (Malik) (HC) <-maart
• 26. Chiwana 3: Anaconda (Malik) (HC/luxe) <-maart
• 27. Sarah Spits: De Tornadojagers (Marc Wasterlain) (HC) <-mei
• 27. Sarah Spits: De Tornadojagers (Marc Wasterlain) (HC/luxe) <-mei
• 28: Pokervrouw: De Wolvinnen van Han (Renaud + Jean-Luc Vernal) (HC) <-september
• 28: Pokervrouw: De Wolvinnen van Han (Renaud + Jean-Luc Vernal) (HC/luxe + 2 prenten in doos) <-september
• 29. De Libellenpatroelje 2: De Blitz-Nederlaag (Marc Hardy + Yann) (HC) <-oktober
• 29. De Libellenpatroelje 2: De Blitz-Nederlaag (Marc Hardy + Yann) (HC/luxe) <-oktober


Averbode / Callenbach (1)
• Het Grote Stripboek van de Bijbel (Jose Perez Montero + Ben Alex) (HC) <-juni


Bakermat (2)
• Geronimo Stilton - Een Reis door de Tijd 10: De Snelste Trein van het Wilde Westen (Ennio Buffi + Leonarda Favia) <-juli
• PAKKET: Geronimo Stilton - Een Reis door de Tijd 10: De Snelste Trein van het Wilde Westen (Ennio Buffi + Leonarda Favia) (HC) + Geronimo Stilton Vakantieboek <-juli


Ballon Comics (102)
• Angry Birds 1: Operatie Omelet (Óscar Martin + Pascal Oost) <-juni
• Angry Birds 2: Piggies in het Paradijs (Óscar Martin + Pascal Oost) <-oktober
• Assassin's Creed 5: El Cakr (Djilali Defali + Eric Corbeyran) <-januari
• Assassin's Creed 5: El Cakr (Djilali Defali + Eric Corbeyran) (HC) <-januari
• Dance Academy 8 (Crip + Béka) <-mei
• Dino's 4 (Bloz + Arnaud Plumeri) <-oktober
• Game Over 11: Yes, I Can! (Adam / Midam / Julien Mariolle + Midam / Patelin) <-april
• Game Over 12: Royal Barbecue (Adam / Midam + Midam / www.gameoverforever.com) <-oktober
• Insecten 1 (Cosby + Christophe Cazenove / François Vodarzac) <-september
• Jommeke 2: De Zingende Aap (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 9: De Schildpaddenschat (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 10: De Straalvogel (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 12: Paradijseiland (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-mei
• Jommeke 16: De Gouden Jaguar (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-mei
• Jommeke 18: Met Fifi op Reis (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 19: Wie Zoekt die Vindt (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 20: Apen in Huis (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 24: De Verloren Zoon (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-mei
• Jommeke 25: De Zeven Snuifdozen (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-mei
• Jommeke 27: Geheime Opdracht (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-mei
• Jommeke 31: Knappe Mataboe (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 32: In Pimpeltjesland (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-mei
• Jommeke 37: De Schat van de Zeerover (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 38: Kaas met Gaatjes (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 42: De Witte Bolhoed (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 43: Filiberke Gaat Trouwen (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 44: De Jommekesclub (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 48: De Zilveren Giraf (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 49: De Groene Maskers (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 55: Tita Telajora (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 56: De Vruchtenmakers (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-mei
• Jommeke 59: De Kuko-Eieren (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 61: De Hoed van Napoleon (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-januari
• Jommeke 64: De Kristallen Grot (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-januari
• Jommeke 66: De Vrolijke Bende (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-mei
• Jommeke 67: De Slaapkop (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-januari
• Jommeke 68: De Gele Spin (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 77: Peuterweelde (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 84: De Plank van Jan Haring (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 86: De Lustige Slurvers (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-januari
• Jommeke 87: De Stad in de Vulkaan (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 89: Het Piepende Bed (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 95: Melanie (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 105: De Knook van Azmor (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 112: Het Ei van de Smartlapvogel (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 120: De Vlag van Lord Chester (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 122: Het Boheems Schommelpaard (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 123: De Schat van Angkor (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 124: Het Geheimzinnige Eiland (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 125: Drie in een Slag (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-januari
• Jommeke 131: De Kippen van Gobelijn (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 132: De Spookkrater (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 136: Het Monster uit de Diepte (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 139: De Blauwe Grot (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 143: Va Kwak en Moe Boemel (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-mei
• Jommeke 164: Het Verdwenen Kasteel (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 167: De Appelvreters (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 172: Fifi in de Knoei (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 173: Het Geheim van de Hoefslag (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 175: De Verdwaalde Vuurtoren (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 177: Kwistig Kwissen (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 181: De Valse Papegaai (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 184: De Kroon van Kazimir (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 188: De Vurige Inktvis (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 189: De Koppige Cobra (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 196: De Elfenbron (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 197: Het Schuimspook (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 198: De Kraaienburcht (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 200: Stefanie Stekkebeen (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-januari
• Jommeke 201: De Kovonita's (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 205: De Kopermicroben (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 206: De Ring van Mac Rum (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 207: De Geniale Malloten (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 212: De Limonadelelies (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-januari
• Jommeke 213: Zeven Sterren (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-januari
• Jommeke 215: De Kimono van Yamamatsu (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-januari
• Jommeke 217: Zoektocht naar Sorab (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-mei
• Jommeke 220: De Frietbaron (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 221: Wowofski (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 227: Het Brein van Gobelijn (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 228: De Goudkoorts van Anatool (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 230: Pekkie in Hollywood (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 268: Prins Carnaval (Gerd Van Loock) <-februari
• Jommeke 269: De Lawaai-eter (Philippe Delzenne) <-april
• Jommeke 270: De Gestrande Pennenzak (Gerd Van Loock) <-juni
• Jommeke 271: De Koning van Bananopia (Philip Delzenne) <-augustus
• Jommeke 272: De Boemerang van Kirimbir (Philip Delzenne) <-oktober
• Jommeke 272: De Boemerang van Kirimbir (Philip Delzenne) (covered by Merho) <-oktober
• Jommeke 272: De Boemerang van Kirimbir (Philip Delzenne) (covered by Carll Cneut) <-oktober
• Jommeke 272: De Boemerang van Kirimbir (Philip Delzenne) (covered by Mark Borgions) <-oktober
• Jommeke-de-Luxe verzamelbox deel 6-10 (5 x HC + verzamelbox) <-oktober
• Kathy's Kat 1 (Yrgane Ramon + Christophe Cazenove / Hervé Richez) <-april
• Kathy's Kat 2 (Yrgane Ramon + Christophe Cazenove / Hervé Richez) <-september
• Kid Paddle 14: Serial Gamer (Midam) <-december
• Kinderspel 3: Ridders (Mickaël Roux) <-mei
• Message on a Bottle (Thomas Du Caju + Erik Verdonck) (HC) <-september
• Sisters 8: Als Ze Maar Gelukkig Is! (William + Christophe Cazenove / William) <-september
• Voetbalgek! 6 (Olivier Saive + Béka) <-februari
• Voetbalgek! 7 (Olivier Saive + Henri Jenfèvre / Olivier Sulpice) <-juni
• Voetbalgek! 8 (Olivier Saive + Béka) <-november
• Wielergek! 6 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra) <-juni
• Wielergek! 6 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra) <-november


BenSeys.com Uitgaven (1)
• Psy Carl 1: Compleet / Ondersteboven (Ben Seys) <-maart


De Bezige Bij (10)
• Gewonde Stad - Augustus 1914 (Johanna Spaey met illustraties van Gerolf van de Perre) (HC) <-maart
De Vaderlandsche Geschiedenis Verteld door Cowboy Henk (Herr Seele + Kamagurka) (HC) <-mei
De Verhalen van Olivier B. Bommel 1: De Avonturen van Tom Poes: Avonturen van Tom Poes / De Toverpijp / De Tovertuin / De Geheimzinnige Roverhoofdman / De Drakenburcht (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-mei
De Verhalen van Olivier B. Bommel 6: Hoe Loopt Dit Af?: Tom Poes Ontmoet een Oude Bekende / De Superfilmonderneming / De Meester-Schilder (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-november
De Verhalen van Olivier B. Bommel 14: Een Gesmoorde Kreet: De Geheimzinnige Gaper / De Partenspeler / Het Wroeg-Wezen (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-november
De Verhalen van Olivier B. Bommel 27: Kommer en Kwel: De Hachelbouten / De Bommellegende / De Toornviolen (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-november
De Verhalen van Olivier B. Bommel 34: Wat Mal!: De Vuursalamander / De Labberdaan / De Pasmunt (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-mei
De Verhalen van Olivier B. Bommel 40: De Toorn van een Heer: De Astromanen / Het Platmaken / De Onbetaalbare Reis (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-mei
• De Weetmuts (Marten Toonder) (heruitgave) <-oktober


Blake en Mortimer (7)
• De Avonturen van Blake en Mortimer 7: Het Raadsel van Atlantis (Edgar P. Jacobs) (herdruk) <-oktober
• De Avonturen van Blake en Mortimer 12: De 3 Formules van Professor Satô 2 (Bob De Moor / Edgar P. Jacobs + Edgar P. Jacobs) (herdruk) <-oktober
• De Avonturen van Blake en Mortimer 23: De Staf van Plutarchus (André Juillard / Étienne Schréder + Yves Sente) <-december
• De Avonturen van Blake en Mortimer 23: De Staf van Plutarchus (André Juillard / Étienne Schréder + Yves Sente) (HC/luxe) <-december
• Blake & Mortimer Kalender 2015 (Edgar-Pierre Jacobs) <-oktober
• Blake en Mortimer buiten reeks: Het Gedroomde Avontuur (Didier Convard met illustraties van André Juillard) (HC) <-mei
• Jacobs 329 Tekeningen (Edgar P. Jacobs) (HC + ex-libris) <-december


Blloan (16)
• De Bijbel volgens de Kat (Philippe Geluk & God) <-oktober
• Boerke Bijbel (Pieter De Poortere) (HC) <-november
• Boerke 7: Prins Boerke (Pieter De Poortere) (HC) <-mei
• Django Unchained (R.M. Guéra / Jason Latour / Denys Cowan / Danijel Zezelj / John Floyd + Reginald Hudlin naar Quentin Tarantino) <-februari
• De Kat 1: De Negen Levens van De Kat (Philippe Geluck) <-juni
• Gavrilo Princip - De Man die WO I Ontketende (Henrik Rehr) (HC) <-juni
• Iedereen Gen... iaal (Pascal Barry / Gert Matthijs met cartoons van O-Sekoer / Lectrr / Zaza / Joris Snaet / Pieter de Poortere / Steve Michiels / Erwin Vanmol / Reinhart Croon / Eva Mouton) <-juli
• Junker: Een Pruisische Blues (Simon Spruyt) (HC) <-september
• Losse Tongen (Pascal Rabaté) (HC) <-oktober
• Omnivisibilis (Matthieu Bonhomme + Lewis Trondheim) (HC) <-april
• Pablo 3: Matisse (Clément Oubrerie + Julie Birmant) (HC) <-mei
• Robert Moses: De Man die New York Bouwde (Olivier Balez + Pierre Christin) (HC) <-september
• Sugar - Leven als Kat (Serge Baeken) (HC) <-februari
• Texas Cowboys 2 (Matthieu Bonhomme + Lewis Trondheim) (HC) <-oktober
• De Wezentrein 2: Harvey (Xavier Fourquemin + Philippe Charlot) (HC) <-april
• De Wezentrein 3: Lisa (Xavier Fourquemin + Philippe Charlot) (HC) <-september


Bonte (29)
• 3 x Atoomstijl - Salomon Barkowitz (Marc Lumer) <-maart
• 3 x Atoomstijl - Salomon Barkowitz (Marc Lumer) (HC) <-maart
• Apacha Canyon / Rachna van de Spinnen (Waldo Van Gheluwe) <-mei

• De Avonturen van Borko 4: Het Zwaard van Hmurr (Rik Van Nieuwenborgh) <-maart
• De Avonturen van Gwendolina, het Elfenmeisje 1: Het Boek van Loki (Rik Van Nieuwenborgh)
<-maart
• De Avonturen van Kari Lente verzamelbox 3: 21. De Schat van Charlie / 22. De Knitselgasbel / 23. De Dolfijnen / 24. De Pantoffels van Aladdin / 25. Het Wezen uit de Ruimte / 26. De Gestolen Maanstenen / 27. Het Versteende Woud / 28. Basis Edelweis / 29. De Poppen van Kastapoulos / 30. Appeltjes voor de Angst / 31. De Levende Meteoriet (Bob Mau) (box + 11 x SC) <-september
• Een Avontuur van Pits en Kaliber: De Verloren Safari (Bob Mau) <-september
• De Ballonvaarder Integraal (Wouter Peeters + Jan de Ruysser) (HC) <-mei
• Eridu 3: De Aftocht (Waldo Van Gheluwe) <-januari

• De Ever & De Roos 2: De Heilige Ezel (Kurt Cassauwers + Ross Cappaert) <-januari
• Grenzen 1: De Wraakengel (Lük Bey) <-april
• Hotel Kosmos (Derek Wasteland) <-april
• De Lustige Kapoentjes: Een Nieuwe Generatie (Tom Bouden + Tom Bouden / Ivan Claeys / Steven Dupré / Hec Leemans / Marc Legendre / Luderei / Tom Metdepenningen / Pom / Ben Seys / Wim Swerts) (HC) (integrale editie) <-augustus
• Mark & Kris: De Rode Bramen (Rik David) <-augustus
• De Moeraskerels (Buth + Rik Puttemans) (HC) <-september
• Marc Sleen in Ons Volkske 1945 (Marc Sleen) (HC) <-september
• Noordsage 1: De Wolven van Loki (Eric van der Heijden) <-april
• Noordsage 2: Het Rijk van de Duistere Elfen (Eric van der Heijden)<-maart
• Ohio 1790 (Gunther Uyttebroek)
<-april
• Over Mensen en Monsters (Michiel den Hamer + Niquicho) <-maart

• Parallelle Wereld: Droom (Herbert Staljanssens + Leentje Storm) <-augustus
• Paul Geerts catalogus (Paul Geerts) <-mei
• Per'Bat 1: Het Kristal van Argo (Yncke) (HC) <-september
• Serge 2: De Gebrekkige (Jeff Broeckx + Maria De Winter) <-augustus
• Slimmeke-Slim 1: Ziet Ze Vliegen (Yurg + Yaack) <-maart
• Straybots 1: De Weg naar Flipside City (Derek Wasteland) <-maart
• Het Vonnis (Caryl Strzelecki) <-maart
• Zonnelandverhalen (Buth + Rik Puttemans) (HC) <-september

Bonte Magazine
• 37. Bruxman 2: Bruxman en de Wraak van de Lange Wapper (Yurg + Stan Lauryssens) <-maart


Borgerhoff & Lamberigts (1)
• Flatlife (Jonas Geirnaert) (HC + dvd) <-september


Brabant Strip vzw (8)
Collectie Fenix
• 94. Kari Lente: De Vloek van de Kluizenaar (Bob Mau) <-april
• 95. Kari Lente: Het Superelixir (Bob Mau) <-april
• 96. Bimmelabom (Jacques Laudy) <-september
• 97. De Vrolijke Bengels 3 (Willy Vandersteen) <-september
• 98. De Vrolijke Bengels 4 (Willy Vandersteen) <-september
• 99. De Daverende Daden van Dees Dubbel en Cesar!: De Vampier van Langshier (Rik Clément) <-december
• 100. Het Mysterie van de Oude Burcht (Bob De Moor + John Van Looveren) (HC) <-december
• 101. De Avonturen van Jim Lont: Sluwe Baviaan (Erik Vandemeulebroucke) <-december


Bries (6)
• Jim Curious - Reis naar de Diepten van de Oceaan (Matthias Picard) (HC + twee 3D-brilletjes) <-juni
• Meer Als het Klikt (Dominique Goblet / Kai Pfeiffer) (HC) <-september
• My Boy (Olivier Schrauwen) (HC) (herziene herdruk met nieuwe cover op groter formaat) <-februari
• O Scenario (Piet Pollet + Jan Pollet) (HC) <-september
• Snow (Dieter vdo) (HC) <-januari
• Wildvlees (Wide Vercnocke) <-juni


Casterman (33)
• 14-18 Missie Alaska 1: Moufflot, Winter 1914 (Félix Brune + Michael Delbosco / Daniel Duhand) (HC) <-oktober
• Alex 13: Het Spook van Carthago (Jacques Martin) (herdruk) <-januari
• Alex 24: Roma, Roma... (Rafaël Moralès + Jacques Martin) (herdruk) <-januari
• Alex 33: Britannia (Marc Jailloux + Mathieu Bréda) <-juli
• Alex Senator 3: Het Complot van de Roofvogel (Thierry Démarez + Valérie Mangin) <-december
• Airborne 44 5: Als Je Moet Overleven (Philippe Jarbinet) (HC) <-juni
• De Avonturen van Kuifje: Cokes in Voorraad (Hergé) (HC/facsimilé) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Scott Leblanc 3: Paniek over Saigon (Devig + Philippe Geluck) <-mei
• Bloedheet (Baru naar de roman van Jean Vautrin) (HC) <-maart
• Het Bloed van Lafaards 1: De Wraak van Yama (Jean-Yves Delitte) (HC) <-augustus
• Eva's GeSternte - Herinneringen aan de XXste Eeuw / Biografie van een Engel van de XXste Eeuw (Bernard Yslaire) (HC) <-februari
• Historische Personages - Napoleon Bonaparte 3 (Jean Torton + Pascal Davoz) <-januari
• Hotel Particulier (Guillaume Sorel) (HC) <-september
• India Dreams 8: De Adem van Kali (Jean-François Charles + Maryse Charles) (HC) <-februari
• De Killer 13: Vluchtlijnen (Luc Jacamon + Matz) (HC) <-november
• De Kozakken van Hitler 2: Kolia (Olivier Neuray + Valérie Lemaire) <-augustus
• Kraa 3: De Kille Woede van de Storm (Benoît Sokal) (HC) <-februari
• Lefranc 25: Cuba Libre (Régric + Roger Seiter) <-november
• Magasin Général 9: Notre-Dame-des-Lacs (Régis Loisel / Jean-Louis Tripp) <-november
• Magasin Général 9: Notre-Dame-des-Lacs (Régis Loisel / Jean-Louis Tripp) (HC) <-november
• De Oorlog van de Lulu's 1: 1914 - Het Weeshuis (Hardoc + Régis Hautière) <-augustus
• De Oorlog van de Lulu's 2: 1915 - Hans (Hardoc + Régis Hautière) <-oktober
• De Reizen van Alex: Alesia (Wyllow + Pascal Davoz) <-december
• De Reizen van Alex: Rome (1) (Gilles Chaillet + Jacques Martin) (herdruk) <-maart
• De Reportages van Lefranc: De Landing (Olivier Weinberg + Isabelle Bournier) <-mei
• De Reportages van Lefranc: Het Ardennenoffensief (Olivier Weinberg / Alain Maury / Yves Plateau + Isabelle Bournier) <-november
• De Reizen van Tristan: Parijs (Yves Plateau) <-juni
• De Reizen van Tristan: Het Vaticaan (Enrico Sallustio) <-december
• Parijs Zien... 1 (François Schuiten + Benoît Peeters) (HC). <-december
• Typhaon (Guillaume Sorel + Dieter) (HC) <-maart
• Universal War Two 2: Het Beloofde Land (Denis Bajram) (HC) <-november
• Van de Duistere Steden naar de Lichtstad (François Schuiten) <-december
• Whaligoe 2 (Virginie Augustin + Yann) <-februari


Catullus (4)
• Fokke & Sukke: Aan de Dunne (Jean-Marc Van Tol + Bastiaan Geleijnse / John Stuart / Jean-Marc Van Tol) (HC) <-maart
• Fokke & Sukke: Aan het Infuus (Jean-Marc Van Tol + Bastiaan Geleijnse / John Stuart Reid) (HC) <-november
• Fokke & Sukke: Het Afzien van 2014 (Jean-Marc Van Tol + Bastiaan Geleijnse / John Stuart Reid) <-november
• Kort & Triest 4: Gekooid! (Jean-Marc Van Tol) <-december


Daedalus (84)
• Aquablue 4: Zwart Koraal (Olivier Vatine + Thierry Cailleteau) (herdruk) <-juli
• Aquablue 14: Standard-Island (Reno + Régis Hautière) <-december
• Aquablue 14: Standard-Island (Reno + Régis Hautière) (HC) <-november
• Arawn 5: Hergeboorte (Sébastien Grenier + Ronan Le Breton) (HC) <-april
• Aspis, Detectives van het Ongewone 3: Twee Noord-Franse Indianen (Jacques Lamontagne + Thierry Gloris) <-februari
• Azimut 2: Laat de Schoonheid Sterven (Jean-Baptiste Andreae + Wilfrid Lupano) (HC) <-november
• Carmen McCallum 9: Cyclus 3: Het Geval E.M.G.: Vendetta (Emem + Fred Duval) <-november
• Carthago Adventures 2: Chipekwe (Max von Fafner + Christophe Bec) <-december
• De Clan van de Draak 5: Het Geheim (Michel Suro + Eric Corbeyran) <-juli
• Deep 2: Massa-Extinctie (Federico Pietrobon + Stéphane Betbeder) (HC) <-maart
• Dierenriem 11: De Vervloeking van de Waterman (Vukasin Gajic + Eric Corbeyran) <-januari
• Dierenriem 12: De Ervaring van de Vissen (Sinisa Banovic + Eric Corbeyran) <-maart
• Dierenriem 13: Het Plan van de Slangendrager (Étienne Le Roux / Jérôme Brizard + Eric Corbeyran) <-maart
• Duisternis 4: Koning Ti-Harnog (Iko + Christophe Bec) (HC) <-september
• Dwarf 3: Tach'nemlig (Shovel) (HC) <-maart
• De Eeuw der Schimmen 4: De Hogepriesteres (Michel Suro + Eric Corbeyran)
• Elfen 1: Het Krystal van de Blauwe Elfen (Kyko Duarte + Jean-Luc Istin) <-maart
• Elfen 1: Het Krystal van de Blauwe Elfen (Kyko Duarte + Jean-Luc Istin) (HC) <-februari
• Elfen 2: De Eer van de Boselfen (Gianluca Maconi + Nicolas Jarry) <-april
• Elfen 2: De Eer van de Boselfen (Gianluca Maconi + Nicolas Jarry) (HC) <-maart
• Elfen 3: Witte Elf, Zwart Hart (Stéphane Bileau + Olivier Peru) <-november
• Elfen 3: Witte Elf, Zwart Hart (Stéphane Bileau + Olivier Peru) (HC) <-oktober
• Excalibur Kronieken 2: Tweede Lied: Cernunnos (Alain Brion + Jean-Luc Istin) <-mei
• Excalibur - Kronieken 2: Tweede Lied: Cernunnos (Alain Brion + Jean-Luc Istin) (HC) <-april
• Gil Saint-André 11: Afrikaanse Ballade (Jean-Michel Kraehn) <-december
• Gil Saint-André 11: Afrikaans Avontuur (Jean-Michel Kraehn) (HC) <-november
• Het Goud der Dwazen 2: Te Vuur en te Zwaard (Giancarlo Olivares + Jean-François Di Giorgio) (HC) <-december
• Goud onder de Sneeuw 1: Klondike (Jean-Marc Stalner + Éric Stalner naar de roman van Nicolas Vanier) (HC) <-maart
• Hercules 2: De Kerkers van Herne (Looky / Olivier Thill + Jean David Morvan) (HC) <-augustus
• Horacio van Alba 2: De Soldatenkoning (Nicolas Siner + Jérôme Le Gris) (HC) <-februari
• Ik Ben een Kathaar 5: Het Grote Labyrinth (Alessandro Galore + Makyo) <-april
• Kind van het Onweer 2: Kruispunt der Winden (Didier Poli + Manuel Bichebois) (HC) (herdruk) <-april
• Lady Spitfire 1: Dochter van de Lucht (Maza + Sébastien Latour) <-mei
• Lady Spitfire 1: Het Luchtmeisje (Maza + Sébastien Latour) (HC) <-april
• Lincoln 8: De Duivel van de Loopgraven (Jérôme Jouvray + Olivier Jouvray) <-december
• De Lokroep van de Roots 3: Sanyanga (Gaël Séjourné + Joël Callède) (HC) <-december
• Luuna 8: De Dromenvanger (Nicolas Kéramidas + Jean David Morvan met de hulp van S. Tréfouel) <-maart
• Man van het Jaar 1: 1917 - De Onbekende Soldaat (Mr Fab + Jean-Pierre Pécau / Fred Blanchard / Fred Duval) (HC) <-oktober
• Man van het Jaar 2: 1431 - De Man die Jeanne d'Arc Verraadde (Horne + Eric Corbeyran) (HC) <-november
• Mattéo 3: Derde Periode (Augustus 1936) (Jean-Pierre Gibrat) (HC) <-april
• Moeder Oorlog: Integrale Editie (Maël + Kris) (HC) <-oktober
• Neanderthaler 2: De Levensdrank (Emmanuel Roudier) <-november
• De Onthoofde Arenden 17: De Kastijding van de Vazal (Michel Pierret + Erik Arnoux) <-februari
• Orakel 1: De Pythia (Stefano Martino + Olivier Peru) <-november
• Orakel 1: De Pythia (Stefano Martino + Olivier Peru) (HC) <-oktober
• De Onthoofde Arenden 18: De Ruiter van Angoulesme (Michel Pierret + Erik Arnoux) <-juni
• De Orde van de Kling 2: Verslagenheid (Dave Kendall + Nicolas Tackian) <-februari
• Prins van het Onweer 2: De Moordende Mist (Giulio Zeloni + Manuel Bichebois) <-april
• Prometheus 6: De Boog (Stefano Raffaele + Christophe Bec) <-maart
• Rider on the Storm 2: Londen (Baudoin Deville + Géro) <-oktober
• Rider on the Storm 2: Londen (Baudoin Deville + Géro) (HC) <-oktober
• Samoerai 3: De Dertiende Profeet (Frédéric Genêt + Jean-François Di Giorgio) (herdruk) <-juli
• Samoerai 8: Bloedbroeders (Frédéric Gênet + Jean-François Di Giorgio) <-maart
• Samoerai Legenden 1: Furiko (Cristina Mormille  + Jean-François Di Giorgio) (herdruk) <-juli
• Samoerai Legenden 2: De Ruil (Cristina Mormille / Frédéric Genêt + Jean-François Di Giorgio) <-oktober
• Spyder 4: Mensenjacht (Patrick Tandiang + Sébastien Latour) (HC) <-augustus
• De Strijd om het Vuur 2: Op de Oever van de Grote Rivier (Emmanuel Roudier naar de roman van J.-H. Rosny Aîné) <-november
• Surcouf 1: De Geboorte van een Legende (Guy Michel + Arnaud Delalande / Erick Surcouf) <-februari
• Tempelridder 2: Midden in het Strijdgewoel (Luciano Alberto Leoni / Emanuela Negrin + Jean-Luc Istin) <-september
• Travis 9: Cyclus 3: Blue Gold: Het Blauwe Goud (Christophe Quet + Fred Duval) <-november
• Uchronie[s]: New Beijing 2 (Aurélien Morinière + Eric Corbeyran) (HC) <-december
• De Verschrikkelijke Paus 2: Julius II (Theo Caneschi + Alejandro Jodorowsky) (HC) (herdruk) <-december
• De Verschrikkelijke Paus 3: De Verderfelijke Deugd (Theo Caneschi + Alejandro Jodorowsky) (HC) <-december
• Vito 1: De Andere Kant (Éric Stalner) (HC) <-januari
• Westfront: Berlijn (Fabrice Le Hénanff) (HC) <-december
• Woestijnvalk 2: Hal Far (Franz Zumstein) <-februari
• Woestijnvalk 2: Hal Far (Franz Zumstein) (HC) <-januari
• Woestijnvalk 3: Bergün (Franz Zumstein)
<-april

• Woestijnvalk 3: Bergun (Franz Zumstein) (HC) <-maart
• Woestijnvalk 4: Saqqara (Franz Zumstein) <-augustus
• Woestijnvalk 4: Saqqara (Franz Zumstein) (HC) <-juli
• Wunderwaffen 1: Piloot van de Duivel (Maza + Richard D. Nolane) <-oktober
• Wunderwaffen 1: Piloot van de Duivel (Maza + Richard D. Nolane) (HC) <-oktober
• Wunderwaffen 2: Bij de Poorten van de Hel (Maza + Richard D. Nolane) <-december
• Wunderwaffen 2: Aan de Poort van de Hel (Maza + Richard D. Nolane) (HC) <-november
• Ze Waren met Tien 6: De Oude Keizer (Eric Stalner) (HC) <-juli
• Zombies 3: Handboek Ontbinding (Sophian Cholet + Olivier Peru) (HC) <-april

1800
• Nosferatu 2: Parra Bellum (Stephane Martino + Olivier Peru) (HC) <-februari
• Sherlock Holmes & de Necronomicon 2: De Nacht op de Wereld (Vladimir Krstic-Laci + Sylvain Cordurié) (HC) <-oktober

Plankgas
• 6. Chapman 3: Roem en Drama (Christian Papazoglakis / Robert Paquet / Nedzad Kamenica + Denis Bernard) <-januar
• 7. Ayrton Senna: Verhaal van een Mythe (Robert Paquet / Christian Papazoglakis + Lionel Froissart) <-juli
• 7. Ayrton Senna: Verhaal van een Mythe (Robert Paquet / Christian Papazoglakis + Lionel Froissart) (HC) <-juli
• 8. Alpine: Het Blauwe Bloed (Christian Papazoglakis + Denis Bernard) <-september
• 8. Alpine: Het Blauwe Bloed (Christian Papazoglakis + Denis Bernard) (HC) <-augustus


Dargaud (40)
• De Avonturen van Philip en Francis 3: SOS Meteorologen (Nicolas Barral + Pierre Veys) <-oktober
• Betoveringen 2 (José-Luis Munuera + Jean Dufaux) <-februari
• Black Op 7 - Seizoen II 1 (Hugues Labiano + Stephen Desberg) <-maart
• Blacksad 5: Amarillo (Juanjo Guarnido + Juan Díaz Canales) (HC/luxe) <-december
• De Expeditie 2: Oproer in Niangara (Marcelo Frusin + Richard Marazano) (HC) <-oktober
• Familie Piraat 2: De Bedrieger (Fabrice Parme + Aude Picault / Fabrice Parme) <-september
• Folies Bergère (Francis Porcel + Zidrou) (HC) <-mei
• Insiders - Seizoen II 2: African Connection (Renaud Garreta + Jean-Claude Bartoll) <-augustus
• Insiders Genesis 3: Miami's Fever (Luc Brahy + Jean-Claude Bartoll) <-januari
• Karma Salsa 3 (Frédéric Campoy + Philippe Charlot / Joël Callède) <-mei
• De Klaagzang van de Verloren Gewesten 8: De Genaderidders 4: Sill Valt (Philippe Delaby / Jérémy Petiqueux + Jean Dufaux) <-december
• De Klaagzang van de Verloren Gewesten 8: De Genaderidders 4: Sill Valt - speciale editie (Philippe Delaby / Jérémy Petiqueux + Jean Dufaux) (HC) <-december
• Krasse Knarren 1: Doodgaan Kan Altijd Nog (Paul Cauuet + Wilfrid Lupano) (HC) <-juni
• Krasse Knarren 2: Bonny and Pierrot (Paul Cauuet + Wilfrid Lupano) (HC) <-november
• De Laatste Grens 1 (Icar + Léo) <-oktober
• De Laatste Tempelier 5: Het Werk van de Duivel (Bruno Rocco + Raymond Khoury) <-mei
• Long John Silver verzamelbox (lege box) <-december
• Long John Silver verzamelbox (4 x HC in box) <-december
• La Mondaine 1 (Jordi Lafebvre + Zidrou) (HC) <-juni
• La Mondaine 2 (Jordi Lafebre + Zidrou) (HC) <-september
• Marina 1: De Kinderen van de Doge (Matteo + Zidrou8) <-januari
• Op Zoek naar de Tijdvogel - Voor de Zoektocht 4: Ridder Bolster (Vincent Mallié + Serge Le Tendre / Régis Loisel) <-februari
• Ravian en Laureline 22: Herinneringen aan de Toekomst (Jean-Claude Mézières + Pierre Christin) <-januari
• De Schorpioen 1: Het Teken van de Duivel (Enrico Marini + Stephen Desberg) (herdruk) <-oktober
• De Schorpioen 3: Het Kruis van Petrus (Enrico Marini + Stephen Desberg) (herdruk) <-oktober
• De Schorpioen 7: In de Naam van de Vader (Enrico Marini + Stephen Desberg) (herdruk) <-oktober
• De Schorpioen 11: De Negende Familie (Enrico Marino + Stephen Desberg) <-december
• Tyler Cross (Brüno + Fabien Nury) (HC) <-augustus
• De Werelden van Aldebaran: Overlevenden - Kwantumanomalieën 3 (Léo) <-november
• Wayne Shelton 12: No Return (Christian Denayer + Jean Van Hamme) <-december
• Witte Klauw 2: De Opstand van het Apenvolk (Olivier TaDuc + Serge Le Tendre) <-augustus
• XIII 23: De Boodschap van de Martelaar (Youri Jigounov + Yves Sente) <-december
• XIII 23: De Boodschap van de Martelaar (Youri Jigounov + Yves Sente) (HC) <-december
• XIII 23: De Boodschap van de Martelaar (Youri Jigounov + Yves Sente) (HC/luxe) <-december
• XIII Mystery 7: Betty Barnowsky (Sylvain Vallée + Joël Callède) <-juni
• XIII Mystery 7: Betty Barnowsky (Sylvain Vallée + Joël Callède) (HC) <-juni
• XIII Mystery 7: Betty Barnowsky (Sylvain Vallée + Joël Callède) (HC/luxe met ex-libris) <-juni
• De 7 Levens van de Sperwer: De Ninon-Cyclus 1: 15 Jaar Later (André Juillard + Patrick Cothias) (HC) <-februari

Zwartlijn
• Perico 1 (Philippe Berthet + Régis Hautière) <-maart
• Perico 2 (Philippe Berthet + Régis Hautière) <-oktober


Dark Dragon Books (65)
• Arelate 1: Vitalis (Laurent Sieurac + Laurent Sieurac / Alain Genot) <-mei
• Arelate 2: Auctoratus (Laurent Sieurac + Laurent Sieurac / Alain Genot) <-mei
• Arelate 3: Atticus (Laurent Sieurac + Laurent Sieurac / Alain Genot) <-september
• Belle en het Beest 1 (Looky + Maxe L'Hermenier) (HC) <-oktober
• DoomsDay 1: 91119 (Mario Boon + LeON) <-september
• ElfQuest 1: De Laatste Tocht 1 (Wendy Pini / Richard Pini) <-april
• ElfQuest 2: De Laatste Tocht 2 (Wendy Pini / Richard Pini) <-juni
• ElfQuest 3: De Laatste Tocht 3 (Wendy Pini / Richard Pini) <-oktober
• Ergerlijk Eliootje 1: Herexamen (Steve Van Bael + LeON) <-oktober
• Freaks' School 1: Vreemde Universiteit 1/2 (Florent Maudoux) <-april
• Freaks' School 2: Vreemde Universiteit 2/2 (Florent Maudoux) <-april
• A Game of Thrones 7 (Tommy Patterson + Daniel Abraham/George R. R. Martin) <-april
• A Game of Thrones 8 (Tommy Patterson + Daniel Abraham/George R. R. Martin) <-april
• A Game of Thrones 9 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar George R. R. Martin) <-september
• A Game of Thrones 10 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar George R. R. Martin) <-september
• A Game of Thrones 11 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar George R. R. Martin) <-december
• De Gouden Jaren van Mickey Mouse 1: 1936 | 1937 (Floyd Gottfredson) (HC) <-november
• De Hagenridder 1 - A Game of Thrones Prequel (Mike S. Miller + Ben Avery naar George R. R. Martin) <-december
• Kabur: De Rode Ster (Mike Ratera + Jean-Marc Lofficier) (HC) <-maart
• De Kinderen van Kapitein Grant 2 (Alexis Nesme naar Jules Verne) (HC) <-juli
• De Kinderen van Kapitein Grant 3: De Maori's (Alexis Nesme naar Jules Verne) (HC) <-oktober
• Tinkelbel in Wonderland 1 (Robi Pena / Crisse + Crisse) (HC) <-oktober
• Het Universum van Stefan Wul: Enorme Angst 1: Opstand der Oceanen (Mathieu Reynès + Denis Lapière naar de roman van Stefan Wul) <-maart
• Het Universum van Stefan Wul: Enorme Angst 1: Opstand der Oceanen (Mathieu Reynès + Denis Lapière naar de roman van Stefan Wul) (HC) <-maart
• Het Universum van Stefan Wul: Niourk 2: De Stad (Olivier Vatine naar de roman van Stefan Wul) <-maart
• Het Universum van Stefan Wul: Niourk 2: De Stad (Olivier Vatine naar de roman van Stefan Wul) (HC) <-maart
• Het Universum van Stefan Wul: De Valstrik van Zarkass 2: Nieuw Pondichery Mijn Lief (Didier Cassegrain + Yann naar de roman van Stefan Wul) <-maart
• Het Universum van Stefan Wul: De Valstrik van Zarkass 2: Nieuw Pondichery Mijn Lief (Didier Cassegrain + Yann naar de roman van Stefan Wul) (HC) <-maart
• De Verloren Verhalen van Lemuria 1: De Bergen van Moran (Apri Kusbiantoro + Sytse S. Algera) <-mei

Animal Kingdom Collection
• Love 3: De Leeuw (Federico Bertolucci + Fréderic Brrémaud) (HC) <-april
• Pandala 3: De Laatste Reis (Bertrand Hottin + Tot) (HC) <-april

Art Collection
• The Best of Mike Ratera (Mike Ratera) (HC) <-maart
• The Best of Paul Renaud (Paul Renaud) (HC) <-oktober

Celtic Collection

• Haven 2: De Ring van Dammor (Kan-J + Jacques Lamontagne) (HC) <-juli
• Haven 3: De Drie Sleutels (Kan-J + Jacques Lamontagne) (HC) <-oktober
• De Koningssmeden 2: De Elfenvader (Tregis + Nicolas Jarry) (HC) <-juli

Crown Collection

• Nicodemus Red 1: De Draken van Hillrude (Maba + Crisse) (HC)
<-februari
• Verloren Paradijs - Psalm 2 3: Ten Zuiden van Eden (Brice Cossu + Ange) (HC) <-januari
• Verloren Paradijs - Psalm 2 4: Eindes (Brice Cossu + Ange) (HC) <-januari

Dark Dragon Books Games Collection
• Assassin's Creed 3A: Brahman (Cameron Stewart / Karl Kerschl + Brendan Fletcher / Cameron Stewart) <-november
• Assassin's Creed 3B: Brahman (Cameron Stewart / Karl Kerschl + Brendan Fletcher / Cameron Stewart) <-november
• Assassin's Creed 3: Brahman (Cameron Stewart / Karl Kerschl + Brendan Fletcher / Cameron Stewart) (HC)
<-januari
• Avatar - The Last Airbender 2: De Belofte 2 (Gurihiru + Gene Luen Yang) <-maart
• Avatar - De Legende van Aang 3: De Belofte 3 (Gurihiru + Gene Luen Yang) <-juli
• Avatar 4 - Cyclus 2: De Zoektocht 1: De Legende van Aang 1 (Studio Gurihiru + Gene Luen Yang) <-november
• Dragon Age 1: Het Stille Woud (Chad Hardin + Alexander Freed / David Gaider) <-september
• Dragon Age 2: Zij Die Spreken (Chad Hardin + Alexander Freed / David Gaider) <-september
• Dragon Age 3: Tot We Slapen (Chad Hardin + Alexander Freed / David Gaider) <-november
• Rabbids 2: Invasie (Romain Pujol + Thitaume) <-juni
• Rabbids 3: Op Zijn Kop! (Romain Pujol + Thitaume) <-november
• Star Wars, cyclus 1 - 1: In de Schaduw van Yavin 1 (Carlos D'Anda + Brian Wood) <-oktober
• Star Wars, cyclus 1 - 2: In de Schaduw van Yavin 2 (Carlos D'Anda + Brian Wood) <-oktober
• Star Wars 3, cyclus 1 - 3: In de Schaduw van Yavin 3 (Carlos D'Anda + Brian Wood) <-december
• Star Wars 4, cyclus 2 - 1: De Ruïnes van Alderaan 1 (Ryan Kelly / Carlos D'Anda + Brian Wood) <-december
• Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Oude Vijanden, Nieuwe Vijanden 2 (Dan Duncan + Kevin Eastman / Tom Waltz) <-maart

• Teenage Mutant Ninja Turtles 32: Oude Vijanden, Nieuwe Vijanden 3 (Dan Duncan + Kevin Eastman / Tom Waltz) <-juli
• Teenage Mutant Ninja Turtles 4: Oude Vijanden, Nieuwe Vijanden 4 (Dan Duncan + Kevin Eastman / Tom Waltz) <-november

• Tomb Raider 1: Schuldgevoel! (Nicolás Daniel Selma + Gail Simone) <-juni
• Tomb Raider 2: Schaduwjacht! (Nicoles Daniel Selma + Gail Simone) <-oktober

• Tomb Raider 3: Voor een Vriend (Nicolás Daniel Selma + Gail Simone) <-december

Heroic Fantasy Collection
• Conan - De Weg der Koningen 3 (Mike Hawthorne + Roy Thomas) <-februari
• Conan - De Weg der Koningen 4 (Mike Hawthorne + Roy Thomas) <-juni
• Conan - De Weg der Koningen 5 (Dan Pastorian + Roy Thomas) <-oktober
• Conan - De Weg der Koningen 6 (Mike Hawthorne + Roy Thomas) <-december

SF Collection
• Khaal - Kronieken van een Galactische Keizer 2 (Valentin Sécher + Stéphane Louis) (HC) <-juli


Davidsfonds Uitgeverij (2)
• Cartoons 2014 - Internationaal Cartoonfestival Knokke-Heist (diverse auteurs) <-november
• Lectrr Gromt - Het Jaar in Cartoons (Lectrr) <-november


Die Keure (1)
• Het Bedreigde Evenwicht (Gilbert Declercq + Bert De Craene) <-oktober


Diepenmaat (1)
• Dik Tevreden - 65 Jaar Sporttekeningen (Jan Ferwerda / Ruud Gosse / Dik Bruynesteyn) (HC) <-maart


Divo (1)
• Claire 25: Cocktail (Robert van der Kroft + Jan Van Die / Evert Geradts) <-oktober


Dol-Fijn (4)
• Tom en Jerry: De Bange Beer (©Turner Entertainment Co. / ©Warner Bros. Entertainment Inc.) <-september
• Tom en Jerry: De Dolle Dino (©Turner Entertainment Co. / ©Warner Bros. Entertainment Inc.) <-september
• Tom en Jerry: Tom Kampioen (©Turner Entertainment Co. / ©Warner Bros. Entertainment Inc.) <-september
• Tom en Jerry: Tom onder Hypnose (©Turner Entertainment Co. / ©Warner Bros. Entertainment Inc.) <-september


Don Lawrence Collection (41)
• 40 Hours 2: U Wordt Doorgelicht (Dick Heins + Eric Hercules) <-juni
• Argus '14 (René Leisink) <-november
• Carbeau - Barones & Bolides 2: Shelby Cobra Dragonsnake (Eric Heuvel + Noël Ummels) <-oktober
• Carbeau 2: Shelby Cobra Dragonsnake (Eric Heuvel + Noël Ummels) (HC) <-september
• Douwe Dabbert 1: De Verwende Prinses (Piet Wijn + Thom Roep) (HC met extra dossier) (herdruk) <-oktober
• Douwe Dabbert 2: Het Verborgen Dierenrijk (Piet Wijn + Thom Roep) (heruitgave) <-maart
• Douwe Dabbert 2: Het Verborgen Dierenrijk (Piet Wijn + Thom Roep) (HC met dossier) (heruitgave) <-maart
• Douwe Dabbert 3: De Valse Heelmeester (Piet Wijn + Thom Roep) (heruitgave) <-juni
• Douwe Dabbert 3: De Valse Heelmeester (Piet Wijn + Thom Roep) (HC) (heruitgave met extra dossier) <-juni
• Douwe Dabbert 4: De Poort naar Oost (Piet Wijn + Thom Roep) <-oktober
• Douwe Dabbert 4: De Poort naar Oost (Piet Wijn + Thom Roep) (HC met extra dossier)
<-oktober
• Elsje 8: Het Kan Maar Zo Zijn Dat Er Hier Sprake Is van een Nieuwe Soort (Gerben Valkema + Eric Hercules) <-november
• Elsje 8: Het Kan Maar Zo Zijn Dat Er Hier Sprake Is van een Nieuwe Soort (Gerben Valkema + Eric Hercules) (HC) <-november

• Floris van Dondermonde 1 (Remco Polman) <-oktober
• Guardian 1: Sir Godfried - Miss Banning - Doctor Lowe (Robbert Damen) <-maart
• Guardian 1: Sir Godfried - Miss Banning - Doctor Lowe (Robbert Damen) (HC) <-maart
• Haas 5: Dodenlijst (Fred de Heij + Rob van Bavel) <-oktober
• Haas 5: Dodenlijst (Fred de Heij + Rob van Bavel) (HC op kleiner formaat met extra dossier) <-oktober
• January Jones 3: De Schatten van Koningin Salomo (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (heruitgave met nieuwe cover) <-maart
• January Jones 3: De Schatten van Koning Salomo (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (HC) (heruitgave met nieuwe cover) <-maart
• January Jones 4: Het Pinkerton-Draaiboek (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (heruitgave) <-juni
• January Jones 4: Het Pinkerton-Draaiboek (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (HC) (heruitgave) <-juni
• January Jones 5: De Horens van de Stier (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (HC) (herdruk) <-oktober
• January Jones 6: Het Graf van de Zeppelin (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (HC) (herdruk) <-oktober
• De Jaren Pep (Ger Apeldoorn) (licht herziene herdruk in SC met andere cover) <-oktober
• De Jaren Pep (Ger Apeldoorn) (HC) <-mei
• Max Miller 2: De Orde van de Blauwe Steen (IJsbrand Oost) <-juni
• De Partners 18: Albino (Carry Brugman + Dick Richards) <-oktober
• De Partners 18: Albino (Carry Brugman + Dick Richards) (HC) <-oktober
• Soeperman 2: Maakt Geen Vrienden (René Uilenbroek + Willem Ritstier) <-maart
• Storm 0: Commandant Grek (Don Lawrence + Vince Wernham) (aangevulde heruitgave) <-maart
• Storm 0: Commandant Grek (Don Lawrence + Vince Wernham) (HC) (aangevulde heruitgave) <-maart
• Storm 3: Het Volk van de Woestijn (Don Lawrence + Dick Matena) (herziene heruitgave) <-maart
• Storm 4: De Groene Hel (Don Lawrence + Dick Matena) (herziene heruitgave) <-maart
• Storm 7: De Legende van Yggdrasil (Don Lawrence + Kelvin Gosnell) (herziene heruitgave) <-maart
• Storm 8: Stad der Verdoemden (Don Lawrence + Kelvin Gosnell) (herziene heruitgave) <-maart
• Storm 28 Dossier Editie: De Storm van Opaal (Romano Molenaar / Jorg de Vos + Dick Matena) (HC) <-maart
• Storm - De Kronieken van Roodhaar 1: De Legende van Krill (Romano Molenaar + Roy Thomas) <-oktober
• Storm - De Kronieken van Roodhaar 1: De Legende van Krill (Romano Molenaar + Roy Thomas) (HC) <-oktober
• Ward 2: Het Labyrint (Marissa Delbressine + Willem Ritstier) <-oktober


Dupuis (53)
• De Avonturen van Buck Danny 1: De Jappen Vallen Aan (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Buck Danny 31: X-15 (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Buck Danny "Classic" 1: Sabres boven Korea (Jean-Michel Arroyo + Frédéric Zumbiehl) <-november
• Berentand 2: Hanna (Alain Henriet + Yann) (HC) <-juni
• De Blauwbloezen 1: Wagen in 't Westen (Louis Salvérius + Raoul Cauvin) (herdruk) <-december
• De Blauwbloezen 33: Grumbler en Zonen (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-mei
• De Blauwbloezen 40: De Stromannen (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-december
• De Blauwbloezen 47: De Nancy Harts (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-september
• De Blauwbloezen 51: Een Steekje Los bij Stark (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-september
• De Blauwbloezen 52: De Blauwen in de Mist (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-augustus
• De Blauwbloezen 53: Blauw Bloed bij de Blauwen (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-mei
• De Blauwbloezen 58: Groene Vingers (Willy Lambil + Raoul Cauvin) <-december
• De Campbells 1: Inferno (José-Luis Munuera) <-juni
• De Campbells 2: De Gevreesde Piraat Morgan (José-Luis Munuera) <-oktober
• Cédric 28: Valse Start! (Laudec + Raoul Cauvin) <-april
• Esteban 4: Gevangenen aan de Andere Kant van de Wereld (Matthieu Bonhomme) <-maart
• G. Raf Zerk 30: Vragen over Leven en Dood (Marc Hardy + Raoul Cauvin) <-mei
• Guust: Gas Geven, Guust! (André Franquin) <-december
• Guust: Wapenstokken, Fluitjes en 'n Grote Lolly (André Franquin) <-januari
• Lucky Luke 1: Dick Digger's Goudmijn (Morris) (herdruk) <-mei
• Lucky Luke 7: Dr. Doxey's Elixer (Morris) (herdruk) <-augustus
• Lucky Luke 20: Billy the Kid (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-mei
• Lucky Luke 31: Tortilla's voor de Daltons (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-augustus
• Millennium 3 (Man + Sylvain Runberg naar de roman van Stieg Larsson) <-april
• Millennium 4: De Vrouw die met Vuur Speelde 2 (Man + Sylvain Runberg naar de roman van Stieg Larsson) <-november
• Mooie Navels 6: Een Bloedhete Zomer (Marc Delaf + Maryse Dubuc) <-april
• Natasja 22: De Blauwe Sperwer (François Walthéry + Sirius / François Walthéry) <-augustus
• Op Weg naar Compostella 1: Kleine Eenhoorn (Jean-Claude Servais) (HC) <-november
• Robbedoes door... 7: De Luipaardvrouw (Olivier Schwartz + Yann) <-juni
• Een Rustige Vakantie (André Franquin met commentaren van José-Louis Bocquet en Serge Honorez) (HC) (dossieruitgave) <-mei
• Slangengebroed 1 (Renaud + Gihef) <-april
• Slangengebroed 2 (Renaud + Gihef) <-april
• Soda I: Een Engel Gaat Heen (Luc Warnant + Philippe Tome) (herdruk) <-december
• Soda II: Brieven voor Satan (Luc Warnant + Philippe Tome) (herdruk) <-december
• Soda III: Gij Zult Niet Schieten (Luc Warnant / Bruno Gazzotti + Philippe Tome) (herdruk) <-december
• Soda XIII: Verrijzenis (Dan Verlinden + Philippe Tome) <-december
• Stomp 1: De Spoken van Knightgrave (Eric Maltaite + Stéphane Colman) (HC) <-mei
• De Super Quick (André Franquin met commentaren van José-Louis Bocquet en Serge Honorez) (HC) (dossieruitgave) <-november
• Vrouwen in 't Wit 36: Hoe Bevalt het? (Philippe Bercovici + Raoul Cauvin) <-mei
• Zombillenium 3: Control Freaks (Arthur de Pins) <-januari

Spotlight
• Aria 36: Het Bergpad (Michel Weyland) <-augustus
• Jeremiah 33: De Grote Loebas en het Blondje (Hermann) <-oktober
• Jeremiah 33: De Grote Loebas en het Blondje (Hermann) (HC) <-oktober
• Jerome K. Jerome Bloks 24: De Kluizenaar (Alain Dodier) <-september
• Kogaratsu 13: Taro (Marc Michetz + Bosse) <-augustus
• Lady S. 10: DNA (Philippe Aymond) <-december
• Largo Winch 19: Crossfire (Philippe Francq + Jean Van Hamme) <-november
• Largo Winch 19: Crossfire (Philippe Francq + Jean Van Hamme) (HC) <-november
• Largo Winch 19: Crossfire (Philippe Francq + Jean Van Hamme) (HC/luxe met prent) <-november

Vrije Vlucht
• Eerlijke Lui 3 (Christian Durieux + Jean-Pierre Gibrat) (HC) <-maart
• Femme Fatale (Max Cabanes naar de roman van Doug Headline) (HC) <-oktober


Editions Art & B.D. (1)
• Harry Dickson 9: De Wachters van de Diepte 1 (Pascal J. Zanon / Philippe Chapelle + Christian Vanderhaeghe naar Jean Ray) (HC) <-september


Éditions du Signe (1)
• Sint-Nikolaas: Van het Oosten naar het Westen (Vincent Wagner + Thierry Wintzner) (HC) <-maart


De Eenhoorn (1)
• Kito & Boris 2: Dit ben Jij! (Aimée de Jongh) <-maart


EPO (1)
• Patagonië Zingt (Dree Peremans / Guido Van Hellemont met illustraties van Albert Daniëls) (+cd) <-november


Eureducation (1)
• Vechten voor Vrede (Steve Van Bael + Jan Kragt) <-december


Fantasia (2)
• Jeremiah 33: De Grote Loebas en het Blondje (Hermann) (HC/luxe) <-oktober
• Station 16 (Hermann + Yves H.) (HC/luxe)
<-maart


Glénat (32)
• Antarctica 1: Bedrog (Bertrand Köllé + Jean-Claude Bartoll) (HC) <-augustus
• Bloedvijanden 1: Een Magere Oogst (Francis Carin / David Caryn + Francis Carin) (HC) <-juni
• Bouncer 9: And Back (François Boucq + Alejandro Jodorowsky) (HC) <-januari
• Conquistador 3 (Philippe Xavier + Jean Dufaux) <-februari
• Deadline (Christian Rossi + Laurent-Frédéric Bollée) (HC) <-juni
• Elric 2: Stormbrenger (Julien Telo / Robin Recht / Didier Poli + Julien Blondel / Jean-Luc Cano naar Michael Moorcock) (HC) <-oktober
• Flor de Luna 5: Christie (Éric Lambert + Pierre Boisserie) (HC) <-augustus
• De Geheime Driehoek - Hertz 4: De Schaduw van de Adelaar (Denis Falque / Christian Gine + Didier Convard / Éric Adam) (HC) <-juni
• Joe Bar Team 8 (Fane) <-november
• Liefde in Oorlogstijd 2: Blauw Bauhaus (Olivier Mangin + Jack Manini) (HC) <-juni
• Lugubere Verhalen (Hermann + Hermann / Yvan Delporte / Christian Godard) (HC) (aangevulde heruitgave) <-oktober
• Memphis 1: Schijnwereld (Bertrand Marchal + Rodolphe) <-februari
Memphis 2: De Dode Stad (Bertrand Marchal + Rodolphe) <-december
• Mevrouw Livingstone: Congo, De Groote Oorlog (Barly Baruti + Christophe Cassiau-Haurie) (HC) <-september
• Mexicana 1 (Gilles Mezzomo + Mars / Matz) (HC) <-september
• De Montefiore 2: Namaak (Pasquale Del Vecchio + Stéphane Betbeder / Christophe Bec) <-augustus
• Notre Dame II: Quasimodo (Jean Bastide + Robin Recht naar Victor Hugo) (HC) <-september
• De Oorlog van de Sambers: Maxime & Constance 1: Herfst 1775, De Verloofde van de Slapeloze Nachten (Marc-Antoine Boidin + Bernard Yslaire) (HC) <-oktober
• Het Orakel van de Maan 3: De Rode Capes (Griffo + Frédéric Lenoir / Rodolphe) <-februari
• Pinkerton 2: Dossier Lincoln *1861* (Sébastien Damour + Rémi Guérin) <-mei
• Promise 2: De Lijdende Mens (Mikaël + Thierry Lamy) (HC) <-oktober
• Shadow Banking 1: De Kracht van de Schaduw (Éric Chabbert + Eric Corbeyran / Frédéric Bagarry) <-november
• Special Branch 2: De Reis van de Great Eastern (Hamo + Roger Seiter) (HC) <-maart
• Special Branch 3: De Great Eastern Ontwaakt (Hamo + Roger Seiter) (HC) <-juni
• Waar Sprookjes Vandaan Komen: Sneeuwwitje (Fabrice Meddour + Philippe Bonifay) (HC) <-januari
• Waar Sprookjes Vandaan Komen: Blauwbaard (Stéphane Duval + Philippe Bonifay) (HC) <-januari
• Waar Sprookjes Vandaan Komen: Pinokkio (Thibaud De Rochebrune + Philippe Bonifay) (HC) <-januari

Grafica

• Black Crow 5: Wraak (Jean-Yves Delitte) (HC) <-september
• Black Crow Vertelt 2: De Hermione (Jean-Yves Delitte) (HC) <-maart
• Het Derde Testament - Julius III: De Openbaring - Hoofdstuk 2/2 (Thimothée Montaigne + Alex Alice / Xavier Dorison ) (HC) <-januari
• De Piraten van Barataria 7: Aghurmi (Franck Bonnet + Marc Bourgne) (HC) <-augustus
• Vorstenbloed 3: Wolven en Koningen (Dongzi Liu + Alejandro Jodorowsky) (HC) <-januari


Graton (2)
• Michel Vaillant 3: Hoogspanning (Marc Bourgne / Benjamin Benéteau + Denis Lapière / Philippe Graton) <-december
Michel Vaillant 3: Hoogspanning (Marc Bourgne / Benjamin Benéteau + Denis Lapière / Philippe Graton) (HC) <-december


De Harmonie (9)
• Aan de Laatste Roker (Henny Vrienten met cartoons van Peter van Straaten) (HC)
• Burka Basics (Peter de Wit) (HC) <-oktober
• Hier (Gummbah) (HC) <-december
• Niet Doen Opa (Peter van Straaten) <-april
• Peter's Zeurkalender 2015 (Peter Van Straaten) <-oktober
• S1ngle 13: Style (Hanco Kolk + Peter de Wit) <-mei
• Sigmund: Vierentwintigste Sessie (Peter de Wit) <-november
• Sigmund Weet Wel Raad met Therapie (Peter de Wit) (HC) <-april
• Het Uitje van de Muggeziftersclub (Matthias Giesen) <-mei


INdruk (4)
• Apostata VI: Neshrakavan (Ken Broeders) <-oktober
• Apostata Bundel I: I. De Purperen Vloek - II. De Heks (Ken Broeders) (HC) <-december
• Apostata Bundel II: III. Argentoratum - IV. Paulus met de Ketting (Ken Broeders) (HC) <-december
• Apostata Bundel III: V. Caesar Augustus - VI. Neshrakavan (Ken Broeders) (HC) <-december


Joker Editions (3)
• Chef Albert: Belgische Gerechten! (De Marck + Marc Van Staen / De Marck / Albert Verdeyen) (HC) <-november
• De Rode Duivels 3: Samen naar de Top! (Philippe Bercovici + André Lebrun) (HC) <-juli
• De Rode Duivels... van Sporting Brugske-Op 2: Brugske-Op... & Company (De Marck + Gosselin / De Marck) (HC) <-december


Just Publishers (1)
• Charley's Oorlog 1: 2 Juni 1916 - 1 Augustus 1916 (Joe Colquhoun + Pat Mills) (HC) <-oktober


Khani (2)
• Natasja 22: De Blauwe Sperwer (François Walthéry + Sirius) (HC/luxe met ex-libris) <-juli
• Stomp 1: De Spoken van Knightrave (Eric Maltaite + Stéphane Colman) (HC/luxe met prent) <-november


Kluitman (2)
• De Schippers van de Kameleon (Dick Matena naar Hotze de Roos) <-oktober
• De Schippers van de Kameleon (Dick Matena naar Hotze de Roos) (HC) <-oktober


Koning Boudewijnstichting (1)
• Het Tijdperk van de Steden (Thierry Bellefroid / Tristan Garcia / Thierry Grillet / Benoît Mouchart / Benoît Peeters / Michel Wittock met illustraties van François Schuiten) <-februari


Koper Comics (1)
• Casper en Hobbes 1 (Bill Watterson) (heruitgave) <-oktober


Lebowski Publishers (1)
• Kakhiel (Kakhiel) <-januari


Loeb (3)
• Garfield 81: Garfield Is een Boekenwurm (Jim Davis) <-juli
• Garfield 113: Doet het Kalmpjes aan (-Jim Davis-) <-april
• Garfield 114: Geeft Les (-Jim Davis-) <-april


Le Lombard (37)
• De Balling 2: De Purperen Koningin (Tarumbana + Henscher) <-januari
• Cassio 8: De Schilder van de Dood (Henri Reculé + Stephen Desberg) <-augustus
• Dokus de Leerling 20: 0+0=Dokus (Godi + Zidrou) <-augustus
• Golden Dogs 1: Fanny (Griffo + Stephen Desberg) <-maart
• Golden Dogs 2: Orwood (Griffo + Stephen Desberg) <-september
• Golias 3: Het Jeugdelixer (Jérôme Lereculey + Serge Le Tendre) <-oktober
• Hans Integraal 1: Het Laatste Eiland / De Gevangene van de Eeuwigheid / De Mutanten van Xanaia / De Gladiatoren (Grzegorz Rosinski + André-Paul Duchâteau) (HC) <-september
• Hans Integraal 2: De Wet van Ardelian / De Toverplaneet / De Kinderen van het Oneindige / Het Gezicht van het Monster (Grzegorz Rosinski / Kas + André-Paul Duchâteau) <-november
• H.ELL 1: De Vele Gezichten van de Dood (Bernard Vrancken + Stephen Desberg) <-februari
• Heroveringen 2: De Hinderlaag van de Hittieten (François Miville-Deschênes + Sylvain Runberg) <-augustus
• Kruistocht VIII: De Laatste Adem (Philippe Xavier + Jean Dufaux) <-november
• Kruistocht VIII: De Laatste Adem (Philippe Xavier + Jean Dufaux) (HC) <-november

• Medina 3: De Slachtoffers (Yacine Elghorri + Jean Dufaux) <-januari
• Noach 3: En het Water Overspoelde de Wereld (Niko Henrichon + Darren Aronofsky / Ari Handel) <-april
• Noach 3: En het Water Overspoelde de Wereld (Niko Henrichon + Darren Aronofsky / Ari Handel) (HC) <-april
• Noach 4: Hij die Bloed Doet Vloeien (Niko Henrichon + Darren Aronofsky / Ari Handel) <-april
• Noach 4: Hij die Bloed Doet Vloeien (Niko Henrichon + Darren Aronofsky / Ari Handel) (HC) <-april
• Saga Valta 2: Sosjia (Mohamed Aouamri + Jean Dufaux) <-augustus 
• De Werelden van Thorgal - De Jonge Jaren 2: Het Oog van Odin (Roman Surzhenko + Yann) <-maart
• De Werelden van Thorgal - De Jonge Jaren 2: Het Oog van Odin (Roman Surzhenko + Yann) (HC) <-februari
• De Werelden van Thorgal - Kriss van Valnor 5: Rode Raheborg (Giulio De Vita + Yves Sente / Giulio De Vita) <-december
• De Werelden van Thorgal - Kriss van Valnor 5: Rode Raheborg (Giulio De Vita + Yves Sente / Giulio De Vita) (HC) <-december
• De Werelden van Thorgal - Wolvin 4: Crow (Roman Surzhenko + Yann) <-april
• De Werelden van Thorgal - Wolvin 4: Crow (Roman Surzhenko + Yann) (HC) <-april

Collectie Tegenbeeld
• Gauguin: Buiten Gebaande Paden (Christophe Gaultier + Maximilien Le Roy) (HC) <-maart

Derde Stroming
• I.R.$.15: De Meerwaarde van de Dood (Bernard Vrancken + Stephen Desberg) <-december
• I.R.$. Team 3: Goal Business (Daniel Koller + Stephen Desberg) <-juni
• I.R.$. Team 4: Het Laatste Schot (Marc Bourgne + Stephen Desberg) <-juni
• John Tiffany 2: Het Verlangen van het Verlangen (Dan Panosian + Stephen Desberg) <-november
• Miss Oktober 3: Gruwelijke Herinneringen (Alain Queireix + Stephen Desberg) <-oktober
• Niklos Koda 11: De Dans van de Duivel (Olivier Grenson + Jean Dufaux) <-januari
• Niklos Koda 12: De Oceaan (Olivier Grenson + Jean Dufaux) <-augustus
• Sisco 7: De Wet van Murphy (Thomas Legrain + Benec) <-februari
• Sisco 8: Realpolitik (Thomas Legrain + Benec) <-oktober

Getekend
• Na de Oorlog (Eric Warnauts / Guy Raives + Eric Warnauts) (HC) <-september
• Station 16 (Hermann + Yves H.) (HC) <-februari
• Zwanenzang 1 (Cédric Babouche + Xavier Dorison / Emmanuel Herzet) (HC) <-september


Lucky Comics (1)
• De Avonturen van Kid Lucky naar Morris 2: Lasso Mortale (Achdé) <-februari


Mandarijn (4)
• Dirkjan 3 (Mark Retera) (herdruk) <-januari
• Dirkjan 4 (Mark Retera) (herdruk) <-februari
• Dirkjan 7 (Mark Retera) (herdruk) <-april
• Dirkjan 20 (Mark Retera) <-oktober


Manteau (1)
• Knuffelbos, het Boek (Jeroom) <-oktober


Marsu Productions (1)
• Marsupilami 27: Sterrenhart (Batem + Stéphane Colman) <-januari


Medusa (20)
• Châteaux Bordeaux 4: De Millésimes (Espé + Eric Corbeyran) (HC) <-november
• DownUnder 2: Dromenstof (Fabio Pezzi + Nathalie Sergeef) (HC) <-november
• Frank Lincoln 6: Black Bag Job (Marc Bourgne / Eillam + Marc Bourgne) <-oktober
• Frank Lincoln 6: Black Bag Job (Marc Bourgne / Eillam + Marc Bourgne) (HC) <-oktober
• Godenschemering 0: De Vervloeking van de Ring (Gwendal Lemercier + Jean-Luc Istin) (HC) <-oktober
• De Helse Meute 4: Het Hol van het Kwaad (Drazen Kovacevic + Philippe Thirault) <-mei
• De Helse Meute 4: Het Hol van het Kwaad (Drazen Kovacevic + Philippe Thirault) (HC) <-mei
• Highlands 1: Het Portret van Amelia (Philippe Aymond) (HC) <-maart
• Ik, Draak 2: Het IJzeren Boek (Juan Gimenez) (HC) <-maart
• Kaap Hoorn 4: De Prins van de Ziel (Enea Riboldi + Christian Perrissin) (HC) <-november
• Land van de Vampiers 1: Exodus (Manuel Garcia + David Muñoz) <-mei
• Land van de Vampiers 1: Exodus (Manuel Garcia + David Muñoz) (HC) <-mei
• Lijst 66 5: Californië (Éric Stalner) (HC) <-maart
• De Madonna van Pellini 2: Het Weeshuis van Rosewood (Riccardo Federici + François Rivière) (HC) <-november
• Het Pelikaanprotocol 2 (Jean-Michel Ponzio + Richard Marazano) (HC) <-maart
• Piratenvlag 3: In het Hart van de Tijd (Brice Bingono + Eric Corbeyran) (HC) <-oktober
• Re-Mind 4 (Andrea Mutti + Alcante) <-oktober
• Re-Mind 4 (Andrea Mutti + Alcante) (HC) <-oktober
• Territorium 3: Verdwijning (Espé + Eric Corbeyran) <-mei
• Territorium 3: Verdwijning (Espé + Eric Corbeyran) (HC) <-mei


Monastic Uitgeverij (2)
• Johannes Paulus II: Karel Wojtyla, van Krakau naar Rome (Dominique Bar + Louis-Bernard Koch / Guy Lehideux) <-april
• Johannes Paulus II: Onvermoeibare Pelgrim (Dominique Bar + Louis-Bernard Koch / Guy Lehideux)
<-april


Nieuw Amsterdam (2)
• Heftige Hersens! (Jan Bart Dieperink + Mark Mieras) <-maart
• Waanzin & Wijnzin (Harold Hamersma met cartoons van Kamagurka) (HC) <-maart


Oogachtend (8)
• De Allerlaatste Tijger (Michaël Olbrechts) <-februari
• Bruss.2 - Brussels in Shorts (Stedho / Michaël Olbrechts + Laure Allain / Mikkel Ørsted Sauzet / Steve Michiels / Kim Duchateau / Gwénola Carrère / Delphine Frantzen / Fabienne Loodts) <-oktober
• Esther 12: De Muze van Hierboven (Kim Duchateau) <-oktober
• Hubert (Ben Gijsemans) (HC) <-oktober
• De Liefhebbers (Brecht Evens) (herdruk) <-oktober
• Het Mirakel van Vierves (Inne Haine) (HC) <-oktober
• Morgen Weer een Dag 2: In Gezinsverband (Bart Schoofs) <-maart
• Panter (Brecht Evens) (HC) <-oktober


Oog & Blik | De Bezige Bij (8)
• Blast 2: De Openbaring van Sint-Jacky (Manu Larcenet) (HC) (herdruk) <-mei
• Blast 4: En Nu Maar Hopen dat de Boeddhisten Zich Vergissen (Manu Larcenet) (HC) <-mei
• De Grap Is Rond (Gerrit de Jager / Peter de Wit) <-april
• Kop en Staart: Literaire Encyclopedie met Muizen (Catherine Lewis met illustraties van Joost Swarte) (HC) <-februari
• De Kraker, de Agent, de Advocaat en de Stad (Maia Matches / Sjoerd Kaandorp / Aart Taminau + Marieke Aafjes / Moira Van Dijk / Jasmijn Snojink) (HC) <-mei
• Suikerschedel (Charles Burns) (HC) <-november
• De Terugkeer van de Wespendief (Aimée de Jongh) <-oktober
• Zonder Filter (Robert Van Raffe) (HC) <-februari


Pear Productions (1)
• Het Ei van Soma (Paul Geerts) (HC) (geïllustreerd verhaal) <-mei


Personalia (1)
• 100 Pagina's Dick (Dick Matena / Rob van Eijk / Rob van der Nol / Martin Lodewijk) (HC) <-maart


Plan A Uitgevers (3)
• Geheim Agent G. Ruwel: Hebbes! (Michiel van de Vijver) (HC) <-september
• Geheim Agent G. Ruwel: Geen Paniek! (Michiel van de Vijver) (HC) <-september
• Geheim Agent G. Ruwel: Missie Geslaagd (Michiel van de Vijver) (HC) <-september


Podium (1)
• De Wake (Nanne Meulendijks + Ronald Giphart) <-januari


Paul Rijperman (2)
Dick Matena-Collectie
• 1. De Argonautjes: De Onderwereld (Dick Matena + Lo Hartog van Banda) (HC) <-juni
• 3. De Argonautjes: Het Orakel van Delphi (Dick Matena + Lo Hartog van Banda) (HC) <-juni


Rubinstein (1)
• Goal! (Guillermo Mordillo) (HC) <-juni


RW Uitgeverij (63)
• 100 Bullets 9 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-februari
• 100 Bullets 10 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-maart
• 100 Bullets 11 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-april
• 100 Bullets 12 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-mei
• 100 Bullets 13 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-juni
• 100 Bullets 14 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-juli
• 100 Bullets 15 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-augustus
• 100 Bullets 16 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-december
• Aquaman 1: De Trog (Ivan Reis + Geoff Johns) (HC) <-mei
• Batman 1: Het Hof der Uilen (Greg Capullo + Scott Snyder) (HC) <-juli
• Batman: Arkham Asylum (Dave McKean + Grant Morrison) (HC) <-augustus
• Batman: Damian Zoon van Batman (Andy Kubert) (HC) <-september
• Batman: The Dark Knight - Golden Dawn (Jason Fabok + David Finch) (HC) <-oktober
• Batman: The Dark Knight 1: Angsten (David Finch / Ed Benes + Paul Jenkins / David Finch / Judd Winick / Joe Harris) (HC) <-november
• Batman: Gothic Deluxe (Klaus Janson + Grant Morrison) (HC) <-december
• Batman: Under the Red Hood 2 (Doug Mahnke / Shane Davis / Eric Battle + Judd Winick) (HC)
<-december

• Batman: De Zwarte Spiegel (Jock / Francesco Francavilla + Scott Snyder) (HC) <-oktober
• Batman and Robin 1: Geboren Moordenaar (Patrick Gleason / Mick Gray + Peter J. Tomasi) (HC) <-september
• Batman: Detective Comics 1: Vele Gezichten van de Dood (Tony S. Daniel) (HC) <-april
• Batman: Harley Quinn 1: Preludes en Foute Grappen (Terry Dodson / Craig Rousseau / Yvel Guichet + Karl Kesel / Paul Dini) (HC) <-juni
• Batman: Harley Quinn 2: Misdaad en Romantiek (Terry Dodson / Craig Rousseau / Pete Woods / Bruce Timm + Karl Kesel) (HC) <-november
• Batman Incorporated 1: Duivelsster(Chris Burnham + Grant Morrison) (HC) <-september
• Batman: Jekyll & Hyde (Jae Lee / Sean Phillips + Paul Jenkins) (HC) <-juli
• Batman - The Brave and the Bold - Kidz 1 (J. Bone + Joseph Torres) <-april
• Batman - The Brave and the Bold - Kidz 2 (Rick Burchett / Stewart McKenny + Sholly Fisch) <-november
• Batman: Joker - De Man die Lacht (Doug Mahnke / Sean Phillips + Ed Brubaker) (HC) <-april
• Batman: Man-Bat (John Bolton + Jamie Delano) (HC) <-februari
• Batman: Noël (Lee Bermejo) (HC) <-mei
• Batman: Under the Red Hood 1 (Doug Mahnke / Paul Lee + Judd Winick) (HC) <-augustus
• Before Watchmen: Comedian (J.G. Jones + Brian Azzarello) (HC)
<-januari
• Before Watchmen: Dr. Manhattan (Adam Hughes + J. Michael Straczynski) (HC) <-juni
• Before Watchmen: Minutemen (Darwyn Cooke) (HC) <-januari
• Before Watchmen: Ozymandias (Jae Lee + Len Wein) (HC) <-augustus
• Before Watchmen: Rorschach (Lee Bermejo + Brian Azzarello) (HC) <-maart
• Before Watchmen: Silk Spectre (Amanda Conner + Darwyn Cooke) (HC) <-oktober
• Before Watchmen: Vergeten Verhalen (Eduardo Risso / John Higgins / Steve Rude + J. Michael Straczynski / Len Wein / John Higgins) (HC) <-september
• Black Orchid Deluxe (Dave McKean + Neil Gaiman) (HC) (heruitgave) <-april
• Broeder Lono 1: ¡El Hombre Respira! (Eduardo Risso + Brian Azzarello) (HC) <-november
• Death Deluxe (Chris Bachalo / Mark Buckingham / Jeffrey Jones / P. Craig Russell / Dave McKean / Mark Pennington + Neil Gaiman) (HC)
<-januari
• Fables Deluxe 2 (Mark Buckingham / Lan Medina / Steve Leialoha / Linda Medley / Craig Hamilton / Bryan Talbot / P. Craig Russell + Bill Willingham) (HC) <-maart
• Fables Deluxe 3 (Mark Buckingham / Steve Leialoha / Tony Akins / Jimmy Palmiotti + Bill Willingham) (HC) <-september
• Flash 2: Revolutie van de Rogues (Francis Manapul + Brian Buccellato) (HC) <-september
• Green Arrow: Year One (Jock + Andy Diggle) (HC) <-april
• Justice Absolute Edition (Doug Braithwaite / Alex Ross + Jim Krueger / Alex Ross) (HC) <-februari
• Mad vs. Maffia (diverse auteurs)
<-januari
• Saga 1 (Fiona Staples + Brian K. Vaughan) (HC) <-november
• Sandman Deluxe 2 (Mike Dringenberg / Malcolm Jones III / Chris Bachalo / Michael Zulli / Steve Parkhouse + Neil Gaiman) (HC) <-december
• Superman 1: De Prijs van Verandering (Jesús Merino / Nicola Scott + George Pérez) (HC) <-augustus
• Superman: Action Comics 1: Superman en de Mannen van Staal (Rags Morales / Andy Kubert / Brent Anderson / Gene Ha / Brad Walker + Grant Morrison) (HC) <-april
• Superman: Godfall (Talent Caldwell / Jason Gorder + Michael Turner / Joe Kelly) (HC) <-juni
• Superman: Kryptonite (Tim Sale + Darwyn Cooke) (HC) <-januari
• Superman: De Laatste Familie van Krypton (Renato Arlem + Cary Bates) (HC) <-oktober
• Transmetropolitan 4: Het Nieuwe Tuig (Darick Robertson + Warren Ellis) <-februari
• Transmetropolitan 5: Eenzame Stad (Darick Robertson + Warren Ellis) <-maart
• Transmetropolitan 6: In de Aanval (Darick Robertson + Warren Ellis) <-april
• Transmetropolitan 7: Spiders Tirade (Darick Robertson + Warren Ellis) <-mei
• Transmetropolitan 8: Klaagzang (Darick Robertson + Warren Ellis) <-juli
• Transmetropolitan 9: De Remedie (Darick Robertson + Warren Ellis) <-september
• Transmetropolitan 10: Nog Één Keer (Darick Robertson + Warren Ellis) <-november
• The Wake 1 (Sean Murphy + Scott Snyder) <-september
• The Wake 2 (Sean Murphy + Scott Snyder) <-december
• Wonder Woman 2: Zweet (Cliff Chiang / Tony Akins / Kano + Brian Azzarello) (HC) <-oktober


Saga Uitgaven (58)
• Bernard Prince integraal 3 (Hermann + Greg) (HC) <-januari
• Dag en Heidi: De Tiran (Jeff Broeckx + Maria de Winter) (+ prent) <-september
• Dag en Heidi: De Vreemde Vogel (Jeff Broeckx + Maria de Winter) (+ prent) <-september
• Dag en Heidi: De Wolkenhoeve (Jeff Broeckx + Maria de Winter) (+ prent) <-september
• Figaro 1: Het Masker van de Wereld (Steve Van Bael) (heruitgave met nieuwe cover) <-april
• Figaro 2: Biechtgeheim (Steve Van Bael) (heruitgave met nieuwe cover) <-april
• Figaro 3: De Marscode (Steve Van Bael) (heruitgave met nieuwe cover) <-mei
• Figaro 4: Taco's en Diamanten (Steve Van Bael) (heruitgave met nieuwe cover) <-mei
• Figaro 5: De Duivelsbijbel (Steve Van Bael) (heruitgave met nieuwe cover) <-juni
• Figaro 6: De Vloek van Myra (Steve Van Bael) (heruitgave met nieuwe cover) <-juni
• Julia Von Kleist 1: Duitsland 1932 (Bruno Marivain + Jean-Blaise Djian) <-februari
• Julia Von Kleist 2: Duitsland 1933 (Bruno Marivain + Jean-Blaise Djian) <-februari
• Julia Von Kleist 3: Duitsland 1934 (Bruno Marivain + Jean-Blaise Djian) <-februari
• Ken Games 1: Steen (Marcial Toledano + José Robledo) <-mei
• Ken Games 1: Steen (Marcial Toledano + José Robledo) (HC) <-februari
• Ken Games 2: Blad (Marcial Tolno + José Robledo) <-mei
• Ken Games 2: Blad (Marcial Toledano + José Robledo) (HC) <-februari
• Ken Games 3: Schaar (Marcial Toledano + José Robledo) <-mei
• Ken Games 3: Schaar (Marcial Toledano + José Robledo) (HC) <-februari
• Western Valley 1: Chicanas (Cristina Mormille + Jean-François DiGiorgio) <-april
• Western Valley 1: Chicanas (Cristina Mormille + Jean-François Di Giorgio) (HC) <-januari
• Western Valley 2: De Kulas van de Duivel (Cristina Mormille + Jean-François DiGiorgio) <-april
• Western Valley 2: De Kulas van de Duivel (Cristina Mormille + Jean-François Di Giorgio) (HC) <-januari

Collectie Bamboe
• Ambulance 13 3: De Dappere Mannen (Alain Mounier + Patrick Cothias / Patrice Ordas) <-juni
• Ambulance 13 4: Naamloze Doden (Alain Mounier + Patrick Cothias / Patrice Ordas)
• Ambulance 13 cyclus 2 integraal (Alain Mounier + Patrick Cothias / Patrice Ordas) (HC) <-mei
• Bourbon Street 1: De Spoken van Cornelius (Alexis Chabert + Philippe Charlot) <-maart
• Bourbon Street 2: Afscheidstournee (Alexis Chabert + Philippe Charlot) <-maart
• De Erfenis van de Duivel 3: Rex Mundi (Paul Gastine + Jérome Félix) (HC) <-oktober
• Een Griekse Tragedie 1: Twee Zussen (Viviane Nicaise + Jean-Claude Bartoll) <-maart
• Een Griekse Tragedie 2: Drie Huwelijken en Twee Begrafenissen (Viviane Nicaise + Jean-Claude Bartoll) <-maart
• Hollywood Boulevard (Ingrid Liman + Jérome Félix) <-juni
• Hollywood Boulevard integraal (Ingrid Liman + Jérôme Félix) (HC) <-januari
• Een Nacht in Rome 1 (Jim) (herdruk met nieuwe cover) <-juni
• Een Nacht in Rome 2 (Jim) <-juni
• Een Nacht in Rome 2 (Jim) (HC) <-april
• De Onschuldige Schuldigen 1: Het Lek (Anlor + Laurent Galandon) <-oktober
• De Onschuldige Schuldigen 1: Het Lek (Anlor + Laurent Galandon) (HC) <-maart
• De Onschuldige Schuldigen 2: Het Verraad (Anlor + Laurent Galandon) <-oktober
• De Onschuldige Schuldigen 2: Het Verraad (Anlor + Laurent Galandon) (HC) <-maart
• De Onschuldige Schuldigen 3: De Vrijheid (Anlor + Laurent Galandon) <-oktober
• De Onschuldige Schuldigen 3: De Vrijheid (Anlor + Laurent Galandon) (HC) <-maart
• Het Oog van de Dobermanns 1: Voor de Glorie van de Duivel (Beb Zanat + Patrick Cothias / Patrice Ordas) (HC) <-juni
• Het Oog van de Dobermanns 2: De Schaduw van de Honden (Beb Zanat + Patrick Cothias / Patrice Ordas) (HC) <-november
• Voor een Beetje Geluk 1: Felix (A. Dan + Laurent Galandon) <-november
• Voor een Beetje Geluk 2: Aurélien (A. Dan + Laurent Galandon) <-november
• Voor een Beetje Geluk - Integrale editie (A. Dan + Laurent Galandon) (HC) <-juni
• De Wilde Vlucht Cyclus 1 - Integraal (Arno Monin + Laurent Galandon) (HC) <-september
• De Wilde Vlucht Cyclus 2 - Integraal (Hamo + Laurent Galandon) (HC)
<-september

Extra
• Block 109 5: Operatie Loden Zon (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) (HC) <-juni
• Block 109 6: New York 1947 (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) (HC) <-oktober
• Helden & Koeien (Hermann) (HC) <-mei
• Jorikus Magnus II: De Vergelding (Criva + Verhast) <-september
• Jorikus Magnus II: De Vergelding (Criva + Verhast) (HC) <-april
• Sir Arthur Benton 1: Operatie Marmara (Stéphane Perger + Tarek) <-januari
• Sir Arthur Benton 2: Wanssee 1942 (Stéphane Perger + Tarek) <-januari
• Sir Arthur Benton 3: De Finale Aanval (Stéphane Perger + Tarek) <-januari

Geheimen van het Vaticaan
• Het Vijfde Evangelie 3: Herodion (Roberto Jorge Viacava + Jean-Luc Istin) (HC) <-november


Sanoma Uitgevers (9)
• Jan, Jans en de Kinderen 25 (Jan Kruis) (herdruk) <-december
• Jan, Jans en de Kinderen 26 (Studio Jan Kruis) (herdruk) <-december
• Jan, Jans en de Kinderen 28 (Studio Jan Kruis) (herdruk) <-december
• Jan, Jans en de Kinderen 29 (Studio Jan Kruis) (herdruk) <-december
• Jan, Jans en de Kinderen 30 (Studio Jan Kruis) (herdruk) <-december
• Jan, Jans en de Kinderen 39 (Studio Jan Kruis) (herdruk) <-december
• Jan, Jans en de Kinderen 40 (Studio Jan Kruis) (herdruk) <-december
• Jan, Jans en de Kinderen 53 (Studio Jan Kruis) <-mei
• Jan, Jans en de Kinderen 54 (Studio Jan Kruis) <-oktober


Scratch Books (5)
• Kongo - De Duistere Reis van Józef Teodor Konrad Korzeniowski (Tom Tirabosco + Christian Perrissin) <-oktober
• Kongo - De Duistere Reis van Józef Teodor Konrad Korzeniowski (Tom Tirabosco + Christian Perrissin) (HC) <-oktober
• De Piraat en de Apotheker (Henning Wagenbreth naar Robert Louis Stevenson) (HC) <-november
• Vandaag Is de Laatste Dag van de Rest van Je Leven (Ulli Lust) <-oktober
• Vandaag Is de Laatste Dag van de Rest van Je Leven (Ulli Lust) (HC) <-oktober


Sherpa (18)
• Aâma 1: De Geur van Warm Stof (Frederik Peeters) <-juli
• Arman & Ilva 9: De Stormvleer (Thé Tjong-Khing + Lo Hartog van Banda) (HC)
<-maart
• Arq 17: Dromen 2 (Andreas) (HC) <-oktober
• Capricornus 15: New York (Andreas) (HC)
<-maart
• Capricornus 16: Close-Up (Andreas) (HC)
<-maart

• Diosamante & De Kinderen van Diosomante (Jean-Claude Gal + Alejandro Jodorowsky) (HC/luxe) <-januari
• Doolhof van Eeden (Roelof Wijtsma) (HC) <-mei
• Dragon by Andreas (Andreas) (puzzel) <-november
• Majoor Fataal: De Hermetische Garage (Mœbius) (HC) <-augustus
• De Papieren Tijger (Mark de Jonge) (HC) <-april
• Ravian en Laureline 0: De Levende Dromen (Jean-Claude Mézières + Pierre Christin) (HC) (herziene uitgave met extra dossier) <-mei
• Ravian en Laureline 1: Het Woedende Water / Aarde in Vlammen (Jean-Claude Mézières + Pierre Christin) (HC) (herziene uitgave met extra dossier) <-mei
• Ravian en Laureline 0+1 (Jean-Claude Mézières + Pierre Christin) (2 x HC + twee piezografieën + gesigneerde prent via voorintekening) <-juni
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 3: Het Spookschip / Dodemanseiland / De Spaanse Hinderlaag (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC) <-juni
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 3: Het Spookschip / Dodemanseiland / De Spaanse Hinderlaag (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe + piezografie via voorintekening) <-juli
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 4: De Ondergang van 'De Zwarte Valk' / Dood of Levend / De Schat van Roodbaard (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC) <-november
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 4: De Ondergang van 'De Zwarte Valk' / Dood of Levend / De Schat van Roodbaard (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe + piezografie via voorintekening) <-december
• De Vliegenkoning 3: Volgende Glimlach (Mezzo + Michel Pirus) (HC) <-oktober


Silvester (61)
• Arctica 6: De Voortvluchtigen (Boyan Kovacevic + Daniel Pecqueur) (HC) <-mei
• Angel Wings 1: Burma Banshees (Romain Hugault + Yann) (HC + poster) <-november
• Atalante - De Legende 6: Het Labyrinth van Hades (Manu Grey + Crisse) HC) <-september 
• De Avonturen van Bob Neyret, Gentleman Driver: De Meiden van Oom Bob (Emilio Van der Zuiden + Metapat) (HC) <-september 
• Belem 3: Het Jacht van het Bagno (Jean-Yves Delitte) (HC) <-juli
• Cosa Nostra - Het Ware Verhaal 3: Hampton Farms (Erwan Le Saëc + David Chauvel) (HC) (herdruk) <-december
• Donjon Monsters 5: De Nacht van de Versierder (Jean-Emmanuel Vermot-Desroches + Lewis Trondheim / Joann Sfar) (HC) <-december
• Drakenbloed verzamelbox deel 4-5-6 (lege box + ex-libris) <-april
• Edelweiss verzamelbox deel 1-2-3 (3 x HC in box) <-februari
• END 1: Elisabeth (Anna Merli / Barbara Canepa + Barbara Canepa) (HC) <-februari
• Golden City 6: Jessica (Nicolas Malfin + Daniel Pecqueur) (HC) (herdruk) <-december
• Hannibal Meriadec en de Tranen van Odin 4: Alamendez, Jager en Kannibaal (Stéphane Créty + Jean-Luc Istin) (HC) <-augustus
• De Havik 7: De Missie (Patrice Pellerin) <-december
• De Havik 8: Kaapvaarder voor de Koning (Patrice Pellerin) <-december
• Hauteville House verzamelbox deel 5-6-7-8-9 (box + ex-libris) <-mei
• Hauteville House verzamelbox deel 5-6-7-8-9 (lege box + ex-libris) <-april
• De Hel van het Oostfront 1: De Russische Winter (Olivier Speltens) (HC) (herdruk) <-februari
• De Hel van het Oostfront 2: De Grootmacht Ontwaakt (Olivier Speltens) (HC) <-februari
• Hemel in Puin 2: Alarmstart (Olivier Dauger + Philipe Pinard) (HC) <-januari
• Hemel in Puin 3: Horrido (Olivier Daugert + Philipe Pinard) (HC) <-september 
• Marie der Draken 4: William (Thierry Démarez + Ange) (HC) <-augustus
• Kaasheld en Poephoofd 5: Kunst met de Grote K en P (Lamelos) <-augustus
• De Krabbenmars (Arthur de Pins) (HC + ex-libris) <-december
• De Legendariërs 4: Het Ontwaken van de Krea-Kaos (Patrick Sobral) <-december
• Legende van de Scharlaken Wolken - Izuna 1: Kamigakushi (Carita Lupattelli + Saverio Tenuta / Bruno Letizia) (HC) <-oktober
• Het Maagdenbos 3: Huwelijk (Béatrice Tillier + Jean Dufaux) (HC) <-februari
• Het Maagdenbos verzamelbox deel 1-2-3 (box + ex-libris) <-mei
• Het Maagdenbos verzamelbox deel 1-2-3 (lege box + ex-libris) <-april
• Machtsspel 6: Antinéa (Leo Pilipovic + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-februari
• Machtsspel verzamelbox deel 4-5-6 (box + ex-libris) <-mei
• Machtsspel verzamelbox deel 4-5-6 (lege box + ex-libris) <-april
• Merlijn - Queeste naar het Zwaard 3: Swerg de Vervloekte (Nicolas Demare + Jean-Luc Istin) (HC) <-januari
• Merlijn - Queeste naar het Zwaard 4: Mureas (Nicolas Demare + Jean-Luc Istin) (HC) <-september 
• Moemin 1 (Tove Jansson) (HC) <-mei
• Okko 1: De Cyclus van het Water I (Hub) (HC) (herdruk) <-april
• Okko deel 1+2 met wikkel (Hub) (2 x HC + wikkel) <-mei
• Okko deel 3+4 met wikkel (Hub) (2 x HC + wikkel) <-mei
• Okko deel 5+6 met wikkel (Hub) (2 x HC + wikkel) <-mei
• Okko 9: De Cyclus van de Leegte I (Hub) (HC) <-mei
• Okko 9: De Cyclus van de Leegte I - Exclusief Pakket (Hub) (HC + artbook + wikkel + gesigneerde prentenset) <-juni
• Okko 9: De Cyclus van de Leegte I - dossiereditie (Hub) (HC + gesigneerde ex-libris) <-juni
• Okko Artbook (Hub) (HC) <-mei
• De Pijl van Nemrod 7: De Nachten (Griffo + Laurent-Frédéric Bollée) (HC) <-juli
• Pin-Up Wings 1 (Romain Hugault) (HC) <-mei
• Prins Valiant Boek 15: Jaargang 1965-1966 (Hal Foster) (HC) <-mei
• Prins Valiant 21: Jaargang 1957 (Hal Foster) (HC) <-april
• Prins Valiant 22: Jaargang 1958 (Hal Foster) (HC) <-juli
• Prins Valiant 23: Jaargang 1959 (Hal Foster) (HC) <-oktober
• De Verborgen Geschiedenis 1: Genesis (Igor Kordeyu + Jean-Pierre Pécau) (HC) (herdruk) <-december
• De Verborgen Geschiedenis 26: De Admiraal van de Duivel (Igor Kordey + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-juli
• Voetbalclub 2 (Giuseppe Ferrario + Beppe Ramello) <-augustus
• Voetbalclub 3 (Giuseppe Ferrario + Beppe Ramello) <-augustus
• Walking Dead 3: Achter Slot en Grendel (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) (herdruk) <-februari
• Walking Dead 6: Dit Trieste Leven (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) (herdruk) <-januari
• Walking Dead 7: Stilte voor de Storm (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) (herdruk) <-januari
• Walking Dead 18: Hoe Nu Verder (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) <-januari
• Walking Dead 19: Op Oorlogspad (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) <-mei
• Walking Dead 20: Hel Breekt Los 1/2 (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) <-mei
• Walking Dead verzamelbox deel 13-16 (box + ex-libris) <-mei
• Walking Dead verzamelbox deel 13-16 (lege box + ex-libris) <-april
• Wollodrïn 4: Het Konvooi 2/2 (Jérôme Lereculey + David Chauvel) (HC) <-februari
• Zeven 2: Zeven Dieven (Jérôme Lereculey + David Chauvel) (HC) (herdruk) <-december


Snoeck (1)
• Wat Nero Zo Bijzonder Maakt (Guido De Bruycker) (HC) <-maart


Standaard Uitgeverij (100)
• Amoras 3: Krimson (Charel Cambré + Marc Legendre) <-mei
• Amoras 4: Lambik (Charel Cambré + Marc Legendre) <-oktober
• De Avonturen van Nero integraal 1: 1965-1966: 55. Het Bobobeeldje - 56. Het Groene Vuur - 57. De Linkadoors - 58. Aboe-Markoeb (Marc Sleen) (HC) <-december
• De Avonturen van Urbanus 157: Woehaha! (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-januari
• De Avonturen van Urbanus 158: De Afgedankte Stripfiguren (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-april
• De Avonturen van Urbanus 159: Het Poesje van Pussy (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-juni
• De Avonturen van Urbanus 160: Juul Crapuul (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-september
• De Avonturen van Urbanus 161: De Gemolken Duiven (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout)
<-november
• F.C. De Kampioenen 25: Sergeant Carmen (Hec Leemans) (herdruk) <-april
• F.C. De Kampioenen 34: Supermarkske op de Bres (Hec Leemans) (herdruk) <-april
• F.C. De Kampioenen 36: De Trouwpartij (Hec Leemans) (herdruk) <-april
• F.C. De Kampioenen 37: Kampioenen op Latten (Hec Leemans) (herdruk) <-april
• F.C. De Kampioenen 40: De Groene Zwaan (Hec Leemans) (herdruk) <-april
• F.C. De Kampioenen 41: Xavier Gaat Vreemd (Hec Leemans) (herdruk) <-april
• F.C. De Kampioenen 44: De Antieke Antiquair (Hec Leemans) (herdruk) <-april
• F.C. De Kampioenen 62: Oma Boma Trainer (Hec Leemans) (herdruk) <-april
• F.C. De Kampioenen 80: De Kampioentjes en het Spookkasteel (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-maart
• F.C. De Kampioenen 81: De Kampioenen in Rio (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-juni
• F.C. De Kampioenen 82: Boma op de Klippen (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-september
• F.C. De Kampioenen 83: Op Zoek naar Neroke (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-december
• F.C. De Kampioenen - Bieke Presenteert: De Zesde Omnibus: Het Spiedende Oog / Vertongen en Zoon / Man, Man, Man! / Stem voor Mij! / Gebakken Lucht (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-oktober
• F.C. De Kampioenen: De Wereldkampioenen Special (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-april
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 7: De Bastaard van Benidorm (Wim Swerts / Vanas + Hec Leemans) <-januari
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 8: De Vloek van de Japanse Vaas (Wim Swerts / Vanas + François Corteggiani / Hec Leemans) <-mei
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 9: De Laatste Vampier (Wim Swerts / Vanas + Hec Leemans) <-oktober
• F.C. De Kampioenen Special: Op Glad IJs: De Ontsnapping van Sinterklaas / Kampioenen op Latten / Buffalo Boma (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-november
• De Geuzen 8: Verraad in Duindijke (Willy Vandersteen) (HC/luxe) <-maart
• J.Rom - Force of Gold 1: Schaduw (Romano Molenaar + Bruno De Roover)
• J.Rom - Force of Gold 1: Schaduw (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC)
• Junior Suske en Wiske 9: Ontspoorde Spookjes (Jeff Broeckx) <-april
• Junior Suske en Wiske 10: Het Wilde Westen (Jeff Broeckx) <-oktober
• Junior Suske en Wiske: Zomerboek (Jeff Broeckx) <-mei
• De Kiekeboes 101: In Vuur en Vlam (Merho) (herdruk) <-april
• De Kiekeboes 106: Vrolijke Vrolijke Vrienden (Merho) (herdruk) <-april
• De Kiekeboes 112: En in Kwade Dagen (Merho) (herdruk) <-april
• De Kiekeboes 118: Kort en Bondig (Merho) (herdruk) <-april
• De Kiekeboes 123: Vluchtmisdrijf (Merho) (herdruk) <-april
• De Kiekeboes 124: Stinkend Rijk (Merho) (herdruk) <-april
• De Kiekeboes 127: De Pepermunten (Merho) (herdruk) <-april
• De Kiekeboes 136: Schijnheilig Bloed (Merho) (herdruk) <-april
• De Kiekeboes 139: Zonder Vuur (Merho met medewerking van Kristof Fagard, Peter Koeken en Ivan Adriaenssens) <-februari
• De Kiekeboes 140: Bubbelspel (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Jeroen Weckers) <-september
• De Kiekeboes 141: De Dode Brievenbus (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Thomas Du Caju) <-december
• De Kiekeboes: Kiekeboeket 2.0 (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Ivan Adriaenssens) (herziene heruitgave) <-juni
• De Kiekeboes Special 5: Music Maestro: Havana Gilla / Lang Zullen Ze Leven / Vrolijke Vrolijke Vrienden (Merho) <-mei
• Nero - De Premières 1: Petoetje: Moea-Papoea (Marc Sleen) <-oktober
• Nero - De Premières 2: Petatje: De Ring van Petatje (Marc Sleen) <-oktober
• De Rode Ridder 241: De Zwarte Weduwe (Claus D. Scholz + Marc Legendre) <-februari
• De Rode Ridder 242: De Spookkrijgers (Claus D. Scholz) <-mei
• De Rode Ridder 243: De Hellevliet (Claus D. Scholz + Marc Legendre) <-september
• De Rode Ridder 244: Mensenjacht (Claus D. Scholz) <-december
• De Smurfen 10: Smurfensoep (Peyo) (herdruk) <-februari
• De Smurfen 13: De Smurfjes (Peyo) (herdruk) <-februari
• De Smurfen 33: Gargamel Is Verliefd (Jeroen De Coninck + Alain Jost / Thierry Culliford) <-augustus
• De Smurfen: De Favoriete Strips van Brilsmurf: De Zwarte Smurfen / De Vliegende Smurf / De Smurfen en de Krwakakrwa / De Leerlingsmurf / Smurfenissen (-Peyo-) <-december
• De Smurfen: Vakantieboek (-Peyo-) <-juni
• Suske en Wiske 68: Het Eiland Amoras (Willy Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 152: De Bevende Baobab (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 153: De Nare Varaan (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 156: Beminde Barabas (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 157: De Mollie Meivis (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 159: De Minilotten van Kokonera (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 160: De Bokkige Bombardon (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 161: De Blinkende Boemerang (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 162: De Gouden Locomotief (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 163: De Vlijtige Vlinder (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 165: De Sputterende Spuiter (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 166: De Maffe Maniak (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 169: De Amoureuze Amazone (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 174: Het Statige Standbeeld (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 175: De Kadulle Cupido (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 179: De Windbrekers (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 180: Het Kregelige Ketje (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 181: De Perenprins (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 184: De Regenboogprinses (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 191: De Vergeten Vallei / Toffe Tiko (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 196: De Natte Navajo (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 198: De Lieve Lilleham (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 201: Het Dreigende Dinges (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 213: De Eenzame Eenhoorn (Studio Vandersteen) (herdruk) <-april
• Suske en Wiske 325: Het Schrikkelspook (Studio Vandersteen) <-februari
• Suske en Wiske 326: De Zwarte Tulp (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-juni
• Suske en Wiske 327: Het Gebroken Dorp (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-september
• Suske en Wiske 328: Sterrenrood (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-december
• Suske en Wiske: Familieboek: De Spokenjagers / De Lieve Lilleham / De Edele Elfen (Studio Vandersteen) <-november
• Suske en Wiske Pocket 37: De Vliegende Aap / Het Vliegende Bed / De Tuf-Tuf-Club (Studio Vandersteen) <-maart
• Suske en Wiske Pocket 38: De Poenschepper / De Gekke Gokker / De Gladde Glipper (Studio Vandersteen) <-mei
• Suske en Wiske Pocket 39: Het Zoemende Ei / De Briesende Bruid / De Bokkige Bombardon (Studio Vandersteen) <-september
• Suske en Wiske Pocket 40: De Circusbaron / De Charmante Koffiepot / De Sprietatoom (Studio Vandersteen) <-december
• Suske en Wiske: Tante Biotica (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-december
• Suske en Wiske: Het Vervloekte Venster (Studio Vandersteen) (HC/luxe) <-april
• Suske en Wiske: Vakantieboek (Studio Vandersteen) <-juni
• Urbanus Omnibus 3: De Tenor van Tollembeek / Urbanus Moet Trouwen / Radio Salami / De Geboorte van Urbanus / Het Vlooiencircus (Willy Linthout + Urbanus / Willy Linthout) <-mei
• Urbanus Special 12: Amedee: De Allesweters / In de Ban van de Spin / Lokerse Paardenworsten (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-oktober
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 12: Kan het Wat Stiller?! (Dirk Stallaert + Urbanus) <-maart
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 13: Paniek (Dirk Stallaert + Urbanus) <-juni
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 14: Bij de Kapper (Dirk Stallaert + Urbanus) <-september
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 15: De Nacht van Sinterklaas (Dirk Stallaert + Urbanus) <-november


Standaard Uitgeverij / Stribbel Strips (39)
• Amoras 3: Krimson (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/luxe met ex-libris) <-mei
• Amoras 3: Krimson (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/superluxe met ex-libris) <-mei
• Amoras 4: Lambik (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/luxe) <-oktober
• Amoras 4: Lambik (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/superluxe) <-oktober
• De Avonturen van Suske en Wiske: Het Spaanse Spook (Willy Vandersteen) (HC/superluxe) <-maart
• De Avonturen van Suske en Wiske: De Bronzen Sleutel (Willy Vandersteen) (HC/superluxe) <-juni
• De Avonturen van Suske en Wiske: De Tartaarse Helm (Willy Vandersteen) (HC/superluxe) <-november
• J.Rom - Force of Gold 1: Schaduw (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC/luxe) <-november
• J.Rom - Force of Gold 1: Schaduw (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC/superluxe) <-november
• De Kiekeboes 139: Zonder Vuur (Merho met medewerking van Kristof Fagard, Peter Koeken en Ivan Adriaenssens) (HC/luxe) <-februari
• De Kiekeboes 139: Zonder Vuur (Merho met medewerking van Kristof Fagard, Peter Koeken en Ivan Adriaenssens) (HC/superluxe) <-februari
• De Kiekeboes 140: Bubbelspel (Merho) (HC/luxe met prent) <-september
• De Kiekeboes 140: Bubbelspel (Merho) (HC/superluxe met prent) <-september
• De Kiekeboes 141: De Dode Brievenbus (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Thomas Du Caju) (HC/luxe) <-december
• De Kiekeboes 141: De Dode Brievenbus (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Thomas Du Caju) (HC/superluxe)
<-december

• De Kiekeboes: Kiekeboeket 2.0 (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Ivan Adriaenssens) (herziene heruitgave) (HC/luxe) <-juni
• De Kiekeboes: Kiekeboeket 2.0 (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Ivan Adriaenssens) (herziene heruitgave) (HC/superluxe) <-juni
• Nero - De Premières 1: Petoetje: Moea-Papoea (Marc Sleen) (HC/luxe) <-oktober
• Nero - De Premières 1: Petoetje: Moea-Papoea (Marc Sleen) (HC/superluxe) <-oktober
• Nero - De Premières 2: Petatje: De Ring van Petatje (Marc Sleen) (HC/luxe) <-oktober
• Nero - De Premières 2: Petatje: De Ring van Petatje (Marc Sleen) (HC/superluxe) <-oktober
• De Rode Ridder 241: De Zwarte Weduwe (Claus D. Scholz + Marc Legendre) (HC/luxe) <-februari
• De Rode Ridder 241: De Zwarte Weduwe (Claus D. Scholz + Marc Legendre) (HC/superluxe) <-februari
• De Rode Ridder 242: De Spookkrijgers (Claus D. Scholz) (HC/luxe met ex-libris) <-mei
• De Rode Ridder 242: De Spookkrijgers (Claus D. Scholz) (HC/superluxe met ex-libris) <-mei
• De Rode Ridder 243: De Hellevliet (Claus D. Scholz + Marc Legendre) (HC/luxe met prent) <-september
• De Rode Ridder 243: De Hellevliet (Claus D. Scholz + Marc Legendre) (HC/superluxe met prent) <-september
• De Rode Ridder 244: Mensenjacht (Claus D. Scholz) (HC/luxe) <-december
• De Rode Ridder 244: Mensenjacht (Claus D. Scholz) (HC/superluxe)
<-december

• Suske en Wiske 325: Het Schrikkelspook (Studio Vandersteen) (HC/luxe) <-februari
• Suske en Wiske 325: Het Schrikkelspook (Studio Vandersteen) (HC/superluxe) <-februari
• Suske en Wiske 326: De Zwarte Tulp (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe) <-juni
• Suske en Wiske 326: De Zwarte Tulp (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe) <-juni
• Suske en Wiske 327: Het Gebroken Dorp (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe met prent) <-september
• Suske en Wiske 327: Het Gebroken Dorp (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe met prent) <-september
Suske en Wiske 328: Sterrenrood (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe) <-december
Suske en Wiske 328: Sterrenrood (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe) <-december
• Suske en Wiske: Tante Biotica (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe)
<-december
• Suske en Wiske: Tante Biotica (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe)
<-december


Strip2000 (49)
• Ayak + Por 1 (Wilbert van der Steen + Marc Legendre / Wilbert van der Steen) <-augustus
• Biebel - De Stroken 3: 364-545 (Ikke) <-april
• Biebel - De Stroken 4: 546 - 727 (Ikke) <-oktober
• Biebel - De Stroken 5: 728 - 909 (Ikke) <-september
• Biebel - De Stroken 6: 910 - 1091 (Ikke) <-oktober
• Café Cowala 2 (Bruno De Roover) <-augustus
• Dating for Geeks 1: Single Players (Kenny Rubenis) <-oktober
• Eugène 6: Bakkie Troost (Jan Dirk Barreveld) <-maart
• Filip van België 1: Waar Is dat Feestje? (Charel Cambré) <-oktober
• Flip 1: Auw! (Willem Ritstier) <-mei
• Flo 6: Spoorloos Verlangen (Floor de Goede) <-mei
• Hara Kiwi 10 (Lectrr) <-oktober
• Humormels 1 (Geinz) <-oktober
• Het Godvrrgeten Eiland 2 (Luc Cromheecke + Sti) <-juni
• Hotel Nevelzicht 2: À la Carte (Mark van Herpen) <-augustus
• Hunker Bunker 3: Flink Opgeschoten (Reinhart Croon) <-september
• Jump 3: De IJzervreter (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-april
• Jump 4: Game Over (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-augustus
• Jump 5: De Kleuterdynamo (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-september
• Jump 6: Het Geheim van Vrankensteen (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-oktober
• Jump 18: Het Brein van Brains (Charel Cambré + Charel Cambré / Bruno De Roover) <-april
• Op Missie: 10 Veteranen 10 Verhalen (Afghanistan = variantcover van Erik Kriek) (Jan Cleijne / Erik de Graaf / Aimée de Jongh / Jeroen Funke / Eric Heuvel / Erik Kriek / Anne Staal / Michiel van de Pol / Wilbert van der Steen / Robert van Raffe) <-oktober
• Op Missie: 10 Veteranen 10 Verhalen (Angola = variantcover van Robert van Raffe) (Jan Cleijne / Erik de Graaf / Aimée de Jongh / Jeroen Funke / Eric Heuvel / Erik Kriek / Anne Staal / Michiel van de Pol / Wilbert van der Steen / Robert van Raffe) <-oktober
• Op Missie: 10 Veteranen 10 Verhalen (Indonesië = variantcover van Eric Heuvel) (Jan Cleijne / Erik de Graaf / Aimée de Jongh / Jeroen Funke / Eric Heuvel / Erik Kriek / Anne Staal / Michiel van de Pol / Wilbert van der Steen / Robert van Raffe) <-oktober
• Op Missie: 10 Veteranen 10 Verhalen (Irak = variantcover van Wilbert van der Steen) (Jan Cleijne / Erik de Graaf / Aimée de Jongh / Jeroen Funke / Eric Heuvel / Erik Kriek / Anne Staal / Michiel van de Pol / Wilbert van der Steen / Robert van Raffe) <-oktober
• Op Missie: 10 Veteranen 10 Verhalen (Korea = variantcover van Jeroen Funke) (Jan Cleijne / Erik de Graaf / Aimée de Jongh / Jeroen Funke / Eric Heuvel / Erik Kriek / Anne Staal / Michiel van de Pol / Wilbert van der Steen / Robert van Raffe) <-oktober
• Op Missie: 10 Veteranen 10 Verhalen (Kosovo = variantcover van Jan Cleijne) (Jan Cleijne / Erik de Graaf / Aimée de Jongh / Jeroen Funke / Eric Heuvel / Erik Kriek / Anne Staal / Michiel van de Pol / Wilbert van der Steen / Robert van Raffe) <-oktober
• Op Missie: 10 Veteranen 10 Verhalen (Libanon = variantcover van Anne Staal) (Jan Cleijne / Erik de Graaf / Aimée de Jongh / Jeroen Funke / Eric Heuvel / Erik Kriek / Anne Staal / Michiel van de Pol / Wilbert van der Steen / Robert van Raffe) <-oktober
• Op Missie: 10 Veteranen 10 Verhalen (Nederland = variantcover van Erik de Graaf) (Jan Cleijne / Erik de Graaf / Aimée de Jongh / Jeroen Funke / Eric Heuvel / Erik Kriek / Anne Staal / Michiel van de Pol / Wilbert van der Steen / Robert van Raffe) <-oktober
• Op Missie: 10 Veteranen 10 Verhalen (Nieuw-Guinea = variantcover van Aimée de Jongh) (Jan Cleijne / Erik de Graaf / Aimée de Jongh / Jeroen Funke / Eric Heuvel / Erik Kriek / Anne Staal / Michiel van de Pol / Wilbert van der Steen / Robert van Raffe) <-oktober
• Op Missie: 10 Veteranen 10 Verhalen (Somalië = variantcover van Michiel van de Pol) (Jan Cleijne / Erik de Graaf / Aimée de Jongh / Jeroen Funke / Eric Heuvel / Erik Kriek / Anne Staal / Michiel van de Pol / Wilbert van der Steen / Robert van Raffe) <-oktober
• Plunk! 1: I Love Plunk! (Luc Cromheecke + Laurent Letzer) <-april
• Plunk! 2: 100% Pure Plunk! (Luc Cromheecke + Laurent Letzer) (heruitgave) <-mei
• Snippers 3: Verboden te Voederen (Aimée De Jongh) <-maart
• Snippers 4: Heisa, Boompje, Beestje (Aimée de Jongh) <-oktober
• Strip Up Comedy Club 1: Schuddebuiken (John Schleipen) <-mei
• Swamp Thing 6: Blijft Positief (Floris Oudshoorn) <-maart
• Timo 4: Hoog en Droog! (Alex Turk) (+ gratis puzzelboekje) <-september
• Tim Tijdloos: Het Switchkristal (Pieter Hogenbirk + Willem Ritstier) <-maart
• Tobkok 1: Culinaire Calamiteiten (Uco Egmond) (nieuwe uitvoering op oblongformaat) <-september
• Uuterwaerdt 1: Fout in de Oorlog (Daniel van den Broek + Herman Roozen) <-maart
• Uuterwaerdt 2: Van Echt tot Vals (Daniel van den Broek + Herman Roozen) <-oktober
• Victor & Vishnu 4: Op het Nippertje (Jeroen Funke) <-mei
• De Vloek van Bangebroek 1 (Gerard Leever) <-mei
• De Vloek van Bangebroek 2 (Gerard Leever) <-mei
• Ype 7: Zonde (Ype Driessen) <-mei
• Ze Is van Mij 1! (Mars Gremmen) <-maart
• Ze Is van Mij! 2 (Mars Gremmen) <-augustus
• Zoociety 1: En het Einde van de Wereld (Peter Koch) <-juni


Strips2Go! (2)
• Alexander De Grote 1: Alfa en Omega (Bart Proost) <-juli
• Alexander De Grote 2: De Sandalen van Hermes (Bart Proost + Barcas) <-juli


Stripgilde (2)
• Anders 1: Lars (Kristof Spaey + Bart Vaessen) <-september
• A Song Called City 1 (Rik Willemen + Bram Michielsen / Rik Willemen) <-september


Stripstift (2)
• Kappie 133: Kappie en de Blauwe Walvis (Toonder Studio's) <-januari
• Kappie 141: Kappie en de Wijde Verten (Toonder Studio's) <-maart


Stripwinkel Alex (23)
• Alzéor Mondraggo 1: De Witte Steen (David Caryn + Makyo) (HC/luxe) <-november
• Alzéor Mondraggo 2: De Rode Prins (David Caryn + Makyo) (HC/luxe) <-november
• Alzéor Mondraggo 3: De Sleutel van de Liefde (David Caryn + Makyo) (HC/luxe) <-november
• Konvooi - De Jeugdjaren van Nävis 1: Houyo (Jose-Luis Munuera + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi - De Jeugdjaren van Nävis 2: Girodoess (Jose-Luis Munuera + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi - De Jeugdjaren van Nävis 3: De Kwabouwer (Jose-Luis Munuera + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi - De Jeugdjaren van Nävis 4: Heb Jij Nog Energie? (Jose-Luis Munuera + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 0: De Verzamelaar (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 1: In Vuur en Vlam (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 2: De Privé-Verzameling (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 3: Het Raderwerk (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 5 (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 6: List en Bedrog (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 7: Q.H.I. (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 8: De Menselijke Natuur (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 9: Infiltratie (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 10: Terugslag (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 11: De Zwevende Wereld (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Konvooi 12: De Vrije Zone (Philippe Buchet + Jean David Morvan) (HC/luxe) <-november
• Voorbij de Steen 1: Het Spoor van Demer (Ken Broeders) (HC/luxe) <-november
• Voorbij de Steen 2: Drehadaxa (Ken Broeders) (HC/luxe) <-november
• Voorbij de Steen 3: Rheyn (Ken Broeders) (HC/luxe) <-november
• Voorbij de Steen 4: De Drakenmeester (Ken Broeders) (HC/luxe) <-november


Stripwinkel Pierke (1)
• Pierke: Zegget Zuu (diverse tekenaars met teksten van Freek Neirynck) <-september


Syndikaat (4)
• Brom & Vlieg: Vliegangst (Sandra de Haan) <-oktober
• Otto 3: De Uitverkorene (Frodo De Decker) (HC) <-juni
• Rood, Feestje met de Regen (Rob van Barneveld) (HC) <-oktober
• Schaap & Godin 1: Schaapachtige Praktijken (Wouter Goudswaard) <-december


Terra (1)
• Alain Passard: De Wereld van een Meesterchef (Christophe Blain) (HC) <-april


TJ Editions (2)
History Collection
• Scoutswoord, Erewoord 1 (Philippe Glogowski / Willy Harold Williamson / Vas / Ingrid de Vuyst / Leonardo Palmisano + Jean-Claude Bourret / Philippe Glogowski / Lionel Courtot) (HC) <-augustus

Sports Collection

• De Braziliaanse Droom 2: Een Stunt (Philippe Glogowski + Renaud) (HC) <-mei


Uitgeverij Bibliodroom / Lectrr (1)
• Gara Kiewie - Lectrr in 't Plat West-Vlams (Lectrr) <-november


Uitgeverij Boumaar (6)
• Piloot Storm 17: Veteraan in Actie / De Wormzoekers van Naugan (Henk Sprenger) <-juni
• Piloot Storm 18: De Geheimen van Mars / Alarm! De Rantops Komen! (Henk Sprenger) <-juni
• Piloot Storm 19: De Hal der Duizend Zuchtjes / De Laatste der Reuzenmieren (Henk Sprenger) <-juni
• Sheriff Teddy Bundel 1 (Roy D'Ami) (HC) <-juni
• Sheriff Teddy Bundel 2 (Roy D'Ami) (HC) <-juni
• Sheriff Teddy Bundel 3 (Roy D'Ami) (HC) <-juni


Uitgeverij De Boemerang (7)
• The Champions 23 (Gürsel) <-januari
• The Champions 24 (Alberto / D'Auwe / Brunel / Manhaes) <-september
• Rooie Oortjes 45 (Gürsel) <-januari
• Rooie Oortjes 46 (Gürsel / Carjim / Alberto) <-december
• Rooie Oortjes: The Best Of 1: Dany (Dany) <-augustus
• Rooie Oortjes: The Best Of 2: Gürsel (Gürsel) <-september
• Rooie Oortjes: Scheurkalender 2015 (diverse auteurs) <-september


Uitgeverij Franka (12)
• Franka 14: Het Portugese Goudschip (Henk Kuijpers) (herziene heruitgave met nieuwe cover) <-februari
• Franka 14: Het Portugese Goudschip (Henk Kuijpers) (HC) (herziene heruitgave met nieuwe cover) <-februari
• Franka 15: De Ogen van de Roerganger (Henk Kuijpers) (herziene en aangevulde heruitgave met nieuwe cover) <-mei
• Franka 15: De Ogen van de Roerganger (Henk Kuijpers) (herziene en aangevulde heruitgave met nieuwe cover) (HC) <-mei
• Franka 16: Succes Verzekerd (Henk Kuijpers) (herziene en aangevulde heruitgave met nieuwe cover) <-mei
• Franka 16: Succes Verzekerd (Henk Kuijpers) (herziene en aangevulde heruitgave met nieuwe cover) (HC) <-mei
• Franka 17: Eigen Risico (Henk Kuijpers) (herziene en aangevulde heruitgave met nieuwe cover) <-mei
• Franka 17: Eigen Risico (Henk Kuijpers) (herziene en aangevulde heruitgave met nieuwe cover) (HC) <-mei
• De Avonturen van Franka - Extra: Chroom: De Cadillac Club / De Harley Collection (Henk Kuijpers) <-november
• De Avonturen van Franka - Extra: Chroom: De Cadillac Club / De Harley Collection (Henk Kuijpers) (HC) <-november
• De Avonturen van Franka - Extra: Chroom: De Cadillac Club / De Harley Collection (Henk Kuijpers) (HC/luxe) <-november
• De Avonturen van Franka - Extra: Chroom: De Cadillac Club / De Harley Collection (Henk Kuijpers) (HC/luxe/Collector's Edition) <-november


Uitgeverij Hauwaerts (4)
• Buffalo Bill (Frank Sels + Hugo Renaerts) (HC) <-oktober
• Jeroen en Klaas 1: De Weerwolven (Arthur Garcia + Piet de Lombaerde) <-september
• Jeroen en Klaas 2: Het Mysterie van de Draak (Arthur Garcia + Piet de Lombaerde) <-september
• Jeroen en Klaas 3: De Terugkeer van de Reuzen (Arthur Garcia + Piet de Lombaerde) <-september


Uitgeverij HUM! (5)
• Philemon A (1): Avant la Lettre (Fred) (HC) (heruitgave) <-maart
• Philemon N (5): Het Luchtkasteel (Fred) (HC) (heruitgave) <-juli
• Philemon N (17): De Trein naar Straks (Fred) (HC) <-september
• Tex Willer Classics 1: De Laatste Rebel (Colin Wilson + Claudio Nizzi) <-maart
• Tex Willer Classics 2: Dodemansrit (Fabio Civitelli + Mauro Boselli) <-oktober


Uitgeverij L (31)
• 2014 - Het Jaar van Hein (Hein de Kort) <-november
• Amazones van Troy 2: Het Goud der Diepten (Dany + Christophe Arleston / Melanÿn) <-mei
• Amazones van Troy 2: Het Goud der Diepten (Dany + Christophe Arleston / Melanÿn) (HC) <-mei
• De Boeken van de Zieners 7: Oversteek (Christophe Picaud + Jean-Luc Clerjeaud naar Robin Hobb) (HC) <-juli
• Ekhö - De Spiegelwereld 2: Paris Empire (Alessandro Barbucci + Christophe Arleston) <-april
• Ekhö - De Spiegelwereld 2: Paris Empire (Alessandro Barbucci + Christophe Arleston) (HC) <-april
• Elixers 3: De Wind van Nergens (Alberto Varanda + Christophe Arleston) <-mei
• Elixers 3: De Wind van Nergens (Alberto Varanda + Christophe Arleston) (HC) <-mei
• Lanfeust Odyssey 5: Valstrik in het Zand (Didier Tarquin + Christophe Arleston) <-februari
• Lanfeust Odyssey 5: Valstrik in het Zand (Didier Tarquin + Christophe Arleston) (HC) <-februari
• Legenden van Troy: Ploneïs de Onzekere (Eric Hübsch + Christophe Arleston / Jean-Luc Sala) <-september
• Legenden van Troy: Ploneïs de Onzekere (Eric Hübsch + Christophe Arleston / Jean-Luc Sala) (HC) <-september
• Legenden van Troy: Tykko 3: De Honderd Tempels (Nicolas Keramidas + Christophe Arleston / Mélanÿn) <-oktober
• Legenden van Troy: Tykko 3: De Honderd Tempels (Nicolas Keramidas + Christophe Arleston / Mélanÿn) (HC) <-oktober
• Legenden van Troy: Het Uur van de Gargouille (Didier Cassegrain + Christophe Arleston) <-september
• Legenden van Troy: Het Uur van de Gargouille (Didier Cassegrain + Christophe Arleston) (HC) <-september
• Nieuwe Vrienden (Eric Heuvel + Frank Jonker / Eric Heuvel / Anne Frank Stichting) (HC) <-februari
• Odyxes 1: De Tijdreiziger (Steven Lejeune + Christophe Arleston) <-november
• Odyxes 1: De Tijdreiziger (Steven Lejeune + Christophe Arleston) (HC)
<-november
• De Profeet 3: Pater Tenabrarum (Mathieu Lauffray) <-oktober
• De Profeet 3: Pater Tenabrarum (Mathieu Lauffray) (HC) <-oktober
• Trollen van Troy 17: Het Huwelijk van Waha (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) <-juni
• Trollen van Troy 17: Het Huwelijk van Waha (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) (HC) <-juni
• Trollen van Troy 18: De Proffie Blues (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) <-oktober
• Trollen van Troy 18: De Proffie Blues (Jean-Louis Mourier + Christophe Arleston) (HC) <-oktober
• De Wouden van Opaal 6: De Betovering van de Pontifex (Philippe Pellet + Christophe Arleston) (herdruk) <-februari
• De Wouden van Opaal 8: De Horden van het Duister (Philippe Pellet + Christophe Arleston) <-februari
• De Wouden van Opaal 8: De Horden van het Duister (Philippe Pellet + Christophe Arleston) (HC) <-februari
• Ythaq 4: De Schaduw van Khengis (Adrien Floch + Christophe Arleston) (herdruk) <-februari
• Ythaq 9: De Onmogelijke Waarheid (Adrien Floch + Christophe Arleston) (herdruk) <-februari


Uitgeverij Nouga (1)
• De Lustige Kapoentjes 8.2: Dromen Zijn Bedrog (Tom Bouden + Tom Bouden / Ivan Claeys / Steven Dupré / Hec Leemans / Marc Legendre / Luderei / Tom Metdepenningen / Pom / Ben Seys / Wim Swerts) <-augustus


Uitgeverij Personalia (1)
• Tom Poes en de Pas-kaart (Dick Matena) (HC) <-december


Uitgeverij Rainbow (1)
Rainbow
• 1090. Er Kan Wel Wat Zout Uit (Peter van Straaten) <-januari


Uitgeverij 't Mannekesblad (6)
• Piet Pienter en Bert Bibber 13: De Anti-Zwaartekracht-Generator (Pom) (heruitgave met nieuwe cover) <-oktober
• Piet Pienter en Bert Bibber 37: Atoombrandstof Warwinkelarium (Pom) (heruitgave met nieuwe cover) <-oktober
• Poms Piet Pienter en Bert Bibber in Danny's Harry Humus: De Valse Basuras (Danny/Pom) (heruitgave met nieuwe cover) <-oktober

Minerva Serie

• 44. Piet Pienter en Bert Bibber 3: Het Raadsel van de Schimmenburcht (Pom) (heruitgave met nieuwe cover)
<-april
• 54. Babyblues (Sanne Bijnens) <-april
• Fijne Vleeswaren (diverse auteurs) <-juni


Uitgeverij Van Gennep (3)
• Dirkjan Scheurkalender 2015 (Mark Retera) <-november
• Evert Kwok - De Beste Woordgrappen (Eelke de Blauw + Tjarko Evenboer)
<-november
• Evert Kwok: De Beste Woordgrappen 2 (Evert Kwok) <-december


Uitgeverij Van Halewyck (1)
• Leve Selfië (Marec) <-november


Uitgeverij Van Halewyck /
Hans Kusters Music
(1)
• 100 Erotische Tekeningen (Marec) (HC) <-mei


Uitgeverij Vrijdag (3)
• Dansen Drinken Betalen (Philip Paquet + Adriaan Van Aken + cd van Joris Caluwaerts) <-januari
• Vlaamse Reuzen. De Complete Stripgidsinterviews 1974-2001 (Jan Smet / Toon Horsten) <-september
• Het Zotte Geweld (Joris Vermassen) <-april


Xtra (10)
• Als het Niet Uitkomt Moet Je het Zeggen (Gruijl) <-juli
• Claire DeWitt 1: Tot in de Dood (Fred de Heij + Willem Ritstier) <-oktober
• Francine: Wayward Girls / Wayward Girls 2 (Michiel Budel) <-juli
• Gen Barrevoets in Hiroshima 7: Tot Stof Vergaan (Keiji Nakazawa) <-maart
• Gen Barrevoets in Hiroshima 8: Kooplui des Doods (Keiji Nakazawa) <-juli
• Herinneringen (Rudolf Kahl) (herziene herdruk) <-maart
• Muggen (Bart Nijstad) <-juli
• Natte Maan 4: Doordrenkt met het Kwaad (Ross Campbell) <-september
• Peking - Oorlog in de Diplomatenwijk (Fred de Heij) <-maart
• Het Studentenhuis (Fred de Heij) <-maart


Stichting Zet.El (1)
• IJstijd (Nicolas de Crécy) (HC) <-januari


TOEKOMST
Te Verschijnen
Op Stapel