Daedalus Don Lawrence Collection Saga Uitgaven  
 

In 2013 verschenen 1.103 uitgaven waarvan 108 herdrukken, 43 heruitgaven, 5 facsimiles, 47 integrales of (pocket)bundelingen en 14 verzamelboxen of - banden/-sleeves bij 85 verschillende uitgeverijen en partners.
Spring snel door naar de volgende uitgevers:
12bis
AAaRGh
Adhemar
Arboris
vzw Arcadia
Bakermat
Ballon
Barcatproductions
De Bezige Bij
Blake en Mortimer
Blloan
Bonte
Mario Boon
Borgerhoff & Lamberigts
Brabant Strip vzw
Bries
Casterman
Catullus
Christelijke Tijdschriften bv
Cookies
Daedalus
Dargaud
Dark Dragon Books
Davidsfonds Uitgeverij
Divina
Divo
Don Lawrence Collection
Dupuis
Les Éditions Albert René
De Eenhoorn
EurEducation
Fantasia
Futuropolis
Glad IJs
Glénat
Graton
De Harmonie
Hauwaerts Uitgeverij
Imprimitiv vzw
Interstat
Joker Editions
Jungle!
Kana
Lannoo
Lannoo | Terra
Lecturis
Linkeroever Uitgevers
Leopold
Loeb
Le Lombard
Maarten Muntinga
Mandarijn
Manteau
Marsu Productions
Materne
Medusa
Monastic
Nijgh & Van Ditmar
Oog & Blik | De Bezige Bij
Oogachtend
Pelikaanpers
Personalia
Pièce Unique
Prestige
RW Uitgeverij
Saga Uitgaven
Sanoma Uitgevers
Sherpa
Silvester
Sombrero
Standaard Uitgeverij
Stichting Kunstboek
Strip2000
Stripstift
Stripwinkel Alex
Stripwinkel Pierke
Syndikaat
TJ-Editions
Uitgeverij De Boemerang
Uitgeverij De Meulder
Uitgeverij HUM!
Uitgeverij L
Uitgeverij 't Mannekesblad
Uitgeverij Het Paard van Troje
Uitgeverij Vrijdag
Van Gennep
V.O.Stripgilde
Xtra
YG-Promoties
Raadpleeg ook onze striplijsten van de laatste vijf jaar:
2013, 2014, 2015, 2016, 2017
 
12bis (1)
• De Laatste Kathaar 3: Het Godsoordeel (Eric Lambert + Arnaud Delalande) (HC) <-mei


AAaRGh... (1)
• Het Jaar van AAaRGh... 1 (AAaRGh) <-december


Adhemar (20)
• Bessy 36: Rond het Athabascameer (Studio Vandersteen) <-februari
• Bessy 37: Getuige ten Laste (Studio Vandersteen) <-februari
• Bessy 38: De Wolvenzon (Studio Vandersteen) <-februari
• Bessy 39: De Laatste Koerier (Studio Vandersteen) <-februari
• Bessy 40: De Vurige Diligence (Studio Vandersteen) <-februari
• De Lustige Kapoentjes 1 (Marc Sleen) (chronologische heruitgave) <-mei
• De Lustige Kapoentjes 2 (Marc Sleen) (chronologische heruitgave) <-mei
• De Lustige Kapoentjes 3 (Marc Sleen) (chronologische heruitgave) <-mei
• De Lustige Kapoentjes 4 (Marc Sleen) (chronologische heruitgave) <-mei
• De Lustige Kapoentjes 5 (Marc Sleen) (chronologische heruitgave) <-mei
• Robert en Bertrand 11: De Groene Draak (Willy Vandersteen) (HC) (heruitgave) <-december
• Robert en Bertrand 12: Zwarte Mie de Orgeldraaister (Willy Vandersteen) (HC) (heruitgave) <-december
• Robert en Bertrand 13: Geheim Document (Willy Vandersteen) (HC) (heruitgave) <-december
• Robert en Bertrand 14: De Spookhond (Willy Vandersteen) (HC) (heruitgave) <-december
• Robert en Bertrand 15: De Stakingbreker (Willy Vandersteen) (HC) (heruitgave) <-december
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 11: De Jonge Brigand (Willy Vandersteen) (HC) <-augustus
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 12: De Staalblauwe Boeddha (Willy Vandersteen) (HC) <-augustus
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 13: De Weerwolf (Willy Vandersteen) (HC) <-augustus
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 14: Tanjar, de Viking (Willy Vandersteen) (HC) <-augustus
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 15: Het Gouden Masker (Willy Vandersteen) (HC) <-augustus


Arboris (40)
• Barbara Wolf 2: De Moord op Barbara Wolf! (Bruno Marivain + François Maingoval) <-december
• Barbara Wolf 2: De Moord op Barbara Wolf! (Bruno Marivain + François Maingoval) (HC) <-december
• Durango 16: Een Gier in de Schemer (Thierry Girod + Yves Swolfs)
<-januari

• Durango 16: Een Gier in de Schemer (Thierry Girod + Yves Swolfs) (HC)
<-januari

• El Niño 6: De Honderdtwintigdagenwind (Boro Pavlovic + Christian Perrissin) <-december
• Kapiten Kreiss 2: Yakuza Dentai (John Heijink) <-maart
• Kapiten Kreiss 2: Yakuza Dentai (John Heijink) (HC) <-maart

• Koblenz 4: M voor Anarchie (Thierry Robin)
<-januari

• Konvooi 12: De Vrije Zone (Philippe Buchet + Jean David Morvan) <-september
• Kookaburra 6: Verbinding met de Toekomst (Nicolas Mitric + Crisse / Nicolas Mitric) <-juli
• Kookaburra 6: Verbinding met de Toekomst (Nicolas Mitric + Crisse / Nicolas Mitric) (HC)<-juli
• Krän 6: De Prinses van Mormol (Eric Hérenguel + Eric Hérenghuel / Hervé Richez / El Rico) <-december
• Krän 6: De Prinses van Mormol (Eric Hérenguel + Eric Hérenghuel / Hervé Richez / El Rico) (HC) <-december
• Kronieken van de Zwarte Maan Specials 2: Kop-of-Munt (Fabrice Angleraud + François Froideval) <-september
• Kronieken van de Zwarte Maan Specials 2: Kop-of-Munt (Fabrice Angleraud + François Froideval) (HC) <-september
• Het Land van Langvergeten Derde Cyclus: De Nieuwe Katharen (bundel deel 9-10-11-12) (Michel Faure + Makyo) (HC) <-oktober
• Het Land van Langvergeten 14: De Macht van de Stenen (N.G. Laval + Makyo) <-november
• Het Land van Langvergeten 14: De Macht van de Stenen (N.G. Laval + Makyo) (HC) <-november
• Pokereiland 1: Winter (Michele Condasta) (HC)
<-januari

• Pokereiland 2: Lente (Michele Condasta) <-maart
• Pokereiland 2: Lente (Michele Condasta) (HC) <-maart
• De Regelaar 4: 666 I.A. (Eric Moreno / Marc Moreno + Eric Corbeyran) <-november
• Sam Bracken 3: Melody Lynn (Philippe Jarbinet) <-september
• Sam Bracken 3: Melody Lynn (Philippe Jarbinet) (HC) <-september
• Showman Killer 1: De Held Zonder Hart (Nicolas Fructus + Alejandro Jodorowsky) (heruitgave met extra dossier) <-maart
• Showman Killer 1: De Held Zonder Hart (Nicolas Fructus + Alejandro Jodorowsky) (HC) (heruitgave met extra dossier) <-maart
• Showman Killer 2: Het Gouden Kind (Nicolas Fructus + Alejandro Jodorowsky) <-maart
• Showman Killer 2: Het Gouden Kind (Nicolas Fructus + Alejandro Jodorowsky) (HC) <-maart

• Tanguy en Laverdure 26: Gevangene van de Serviërs (Yvan Fernandez + Jean-Claude Laidin) <-juni
• Tanguy en Laverdure 26: Gevangene van de Serviërs (Yvan Fernandez + Jean-Claude Laidin) (HC) <-juli
• De Vier Ruiters van de Apocalyps 1: Tocht door de Hel (Simon Bisley + Michael Mendheim) <-september
• De Vier Ruiters van de Apocalyps 1: Tocht door de Hel (Simon Bisley + Michael Mendheim) (HC) <-september
• De Wachters van de Maser 2: Het Oog van de Zee (Massimiliano Frezzato) (HC) <-augustus
• Weena 1: Een Kwestie van Erfelijkheid (Alice Picard + Eric Corbeyran) (HC)
<-januari

• Weena 2: De Beproeving (Alice Picard + Eric Corbeyran)
<-januari

• Weena 2: De Beproeving (Alice Picard + Eric Corbeyran) (HC)
<-januari
• White Crows 1: Hart van Staal (Djief + Djief / Mikaël) <-september
• White Crows 1: Hart van Staal (Djief + Djief / Mikaël) (HC) <-september
• Willems Wereld Magazine 3: Kort door de Bocht (Aloys Oosterwijk) <-maart
• Willems Wereld 14: Kort door de Bocht (Aloys Oosterwijk) (HC) <-maart


vzw Arcadia (10)
Arcadia Archief
• 22. Cupido: Een Vriendinnetje voor Cupido (Malik) (HC) <-mei
• 22. Cupido: Een Vriendinnetje voor Cupido (Malik) (HC/luxe) <-mei
• 23. Jessie Jane: Flirt in Winchester (Mazel + Gérald Frydman) (HC) <-augustus
• 23. Jessie Jane: Flirt in Winchester (Mazel + Gérald Frydman) (HC + HC/luxe) <-augustus
• 24. De Libellenpatroelje 1: Youkaïdi (Marc Hardy + Yann) (HC) <-december
• 24. De Libellenpatroelje 1: Youkaïdi (Marc Hardy + Yann) (HC/luxe) <-december
• 25. François Jullien: Weense Nachten (Martin Jamar + Franklin Dehousse) (HC) <-oktober
• 25. François Jullien: Weense Nachten (Martin Jamar + Franklin Dehousse) (HC/luxe) <-oktober

Greyline Artistique

• 1. Dossier Jan Bosschaert (Jan Bosschaert) (HC) <-maart
• 1. Dossier Jan Bosschaert (Jan Bosschaert) (HC/luxe) <-maart


Bakermat (1)
• Geronimo Stilton - Een Reis door de Tijd 9: De Strijd om de Eiffeltoren (Ennio Bufi + Geronimo Stilton)<-augustus


Ballon (63)
• Albert & Co 6: Mijn Laatste Jaar op de Troon (Charel Cambré) <-oktober
• Assassin's Creed verzamelband deel 1-2-3 (3 x HC in verzamelband) <-december
• Assassin's Creed 4: Hawk (Djilali Defali + Eric Corbeyran) <-februari
• Assassin's Creed 4: Hawk (Djilali Defali + Eric Corbeyran) (HC) <-februari
• De Belevenissen van Jommeke 71: De Sprekende Ezel (Jef Nys) (herdruk) <-april
• De Belevenissen van Jommeke 75: Prinses Pott (Jef Nys) (herdruk) <-april
• De Belevenissen van Jommeke 191: De Magische Spiegel (Jef Nys) (herdruk) <-mei
• De Belevenissen van Jommeke 218: Het Blauwe Prieeltje (Jef Nys) (herdruk) <-mei
• De Belevenissen van Jommeke 263: De Keizer van Tuktut (Philippe Delzenne) <-februari
• De Belevenissen van Jommeke 264: De Wens van Amma-Moai (Gerd Van Loock) <-april
• De Belevenissen van Jommeke 265: Papegaaienbruiloft (Philippe Delzenne) <-juni
• De Belevenissen van Jommeke-de-Luxe verzamelbox deel 1-5 (Jef Nys) (5 x HC in box) <-oktober
• De Belevenissen van Jommeke-de-Luxe 7: De Plastieken Walvis (Jef Nys) (HC met ex-libris van Conz) <-februari
• De Belevenissen van Jommeke-de-Luxe 8: De Gouden Jaguar (Jef Nys) (HC met ex-libris) <-april
• De Belevenissen van Jommeke-de-Luxe 9: De Zwarte Bomma (Jef Nys) (HC) (met ex-libris van Maarten Vande Wiele) <-oktober
• De Belevenissen van Jommeke-de-Luxe 10: Luilekkerland (Jef Nys) (HC) (met ex-libris van Mark Borgions) <-oktober
• Beroep: Leraar 2: Het Rad van Onfortuin (Pica + Erroc) <-februari
• Beroep: Leraar 3: Keet en Kabaal (Pica + Erroc) <-september
• Café Cowala 1 (Bruno de Roover) <-februari
• Dance Academy 1 (Crip + Béka) (herdruk) <-maart
• Dance Academy 2 (Crip + Béka) (herdruk) <-juni
• Dance Academy 3 (Crip + Béka) (herdruk) <-maart
• Dance Academy 4 (Crip + Béka) (herdruk) <-juni
• Dance Academy 7 (Crip + Béka) <-oktober
• Dino's 3 (Bloz + Arnaud Plumeri) <-november
• Dokters 2: De Volgende! (Alain Sirvent + Bélom) <-februari
• Dokters 3: Prima Reflex! (Alain Sirvent + Bélom / Gégé) <-september
• Game Over 1: Blork Raider (Adam / Midam + Midam / Adam / Virginie Augustin) (herdruk) <-maart
• Game Over 2: No Problemo (Adam / Midam  + Virginie Augustin / Midam / Adam / M. Fourrier) (herdruk) <-augustus
• Game Over 3: O, Wat Schattig! (Adam / Midam + Midam / Adam / Laurent Noblet) (herdruk) <-maart
• Game Over 4: Oeps! (Adam / Midam + Midam / gameoverforever.com) (herdruk) <-augustus
• Game Over 8: Cold Case (Adam / Midam) (herdruk) <-september
• Game Over 9: Bomba Fatale (Adam / Midam + Midam / Patelin) <-april
• Game Over 10: Watergate (Midam / Adam / Julien Mariolle / Philippe Auger + Midam / Thitaume) <-oktober
• Jommeke 1: De Jacht op een Voetbal (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 3: De Koningin van Onderland (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 4: Purperen Pillen (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 29: De Vliegende Ton (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 180: Filicasso (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 183: Berta Gobelijn (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 211: De Geest van Anakwaboe (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 229: Het Slimme Varken (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 266: Pannenkoeken van Pierehaar (Philippe Delzenne) <-september
• Jommeke 266: Pannenkoeken van Pierehaar (Philippe Delzenne) (met glow in the dark cover) <-september
• Jommeke 267: Olmek en Toltek (Philippe Delzenne) <-november
• Jommeke Pocket 9: Te Land, ter Zee en in de Lucht: De Grasmobiel / De Plastieken Walvis / De Vliegende Ton (Jef Nys) <-mei
• Jommeke Pocket 10: Arme Anatool: Broeder Anatolius / Het Bal van Mathilde / De Lappenpop (Jef Nys) <-mei
• Jommeke Pocket 11: De Paradijsparade: Paradijseiland / Het Aards Paradijs / Het Bedreigde Paradijs (Jef Nys) <-oktober
• Jommeke Pocket 12: Fifi op een Drafje: Met Fifi op Reis / Paniek rond Odilon / Fifi Kampioen (Jef Nys) <-oktober
• Jommeke Vakantiepret (-Jef Nys-) <-juni
• Jommeke: Wereldkookboek (-Jef Nys-) <-mei
• Kid Paddle - Buiten Reeks: Wie Zoekt die Vindt! (Midam / Adam / Julien Mariolle / Philippe Auger + Araceli Cancino) <-november
• Kinderspel 1: Piraten (Mickaël Roux) <-april
• Kinderspel 2: Cowboys (Mickaël Roux) <-oktober
• De Kleine Prins 5: De Planeet van de Astronoom (Didier Poli + Guillaume Dorison naar Antoine de Saint-Exupéry) <-november
• De Kleine Prins 6: De Planeet van Globus (Didier Poli + Guillaume Dorison naar Antoine de Saint-Exupéry) <-november
• De Liefdesperikelen van Romeo & Julia 1 (Michel Rodrigue + Erroc) <-april
• De Liefdesperikelen van Romeo & Julia 2 (Michel Rodrigue + Erroc) <-oktober
• Sisters 7: M'n Zonnesteekje! (William + Christophe Cazenove) <-mei
• Voetbalgek! 4 (Olivier Saive + Béka) <-juni
• Voetbalgek! 5 (Olivier Saive + Béka) <-november
• Wielergek! 4 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra) <-juni
• Wielergek! 5 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra) <-november


Barcatproductions (6)
• Commissaris Moordenaar 1: Protheses voor een Koningin 1: De Inbrekersschool (Peter Brutin / Matthias Cruyssaert) <-maart
• Commissaris Moordenaar 2: Protheses voor een Koningin 2: De Ultieme prothese (Peter Brutin / Matthias Cruyssaert) <-maart
• Commissaris Moordenaar 3: Parket naar de Maan 1: De Neinstein Machine (Peter Brutin / Matthias Cruyssaert) <-maart
• Glyff 1: Poëzie van de Kleine Bewegingen (Peter Brutin) <-maart
• Norah Limoen 1: Het Zijn de Bonkermannen! 1: De Kroepkrioelen waren MURF (Peter Brutin) <-maart
• Norah Limoen 2: Het Zijn de Bonkermannen! 2: Strak Plan (Peter Brutin) <-maart


De Bezige Bij (10)
• Cowboy Henk: Prentkaarten (Herr Seele + Kamagurka) <-oktober
• De Gierenclub (Caryl Strzelecki + Rudi Vranckx) <-september
• De Terugkeer van Bert en Bobje (Kamagurka) <-juni
De Verhalen van Olivier B. Bommel 3: Tom Poes verzint een List : De Zieke Hertog / Het Monster-Ei / Kaspar de Draak / De Laatste Markies van Carabas (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-april
De Verhalen van Olivier B. Bommel 13: Een Waar gelaat: De Partij van de Blijheid / Mom Bakkesz / De Kneep van Knipmenis (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-oktober
De Verhalen van Olivier B. Bommel 24: Trammelant en Tierelier: De Kwanten / De Beunhaas / De Kiekvogel (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-april
De Verhalen van Olivier B. Bommel 25: Het Is Alles Hupsafladder: De Dankputters / De Feunix / De Windhandel (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-oktober
De Verhalen van Olivier B. Bommel 39: Augurken met Suiker: De Viridiaandinges / De Tuttelwurm / De Verdwenen Heer (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-oktober
De Verhalen van Olivier B. Bommel 41: Een Bommel Staat voor Niets: De Mob-Beweging / De Blijdschapper / De Slijtmijt (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-april
• De Zonnige Kijk - Over de Roze Bril van de Kredietbeoordelaars (Marten Toonder) <-november


Blake en Mortimer (3)
• De Avonturen van Blake en Mortimer 3: Het Geheim van de Zwaardvis 3 (Edgar-Pierre Jacobs) (herdruk) <-augustus
• De Avonturen van Blake en Mortimer 22: De Septimus-Golf (Antoine Aubin / Étienne Schréder + Jean Dufaux) <-december
• De Avonturen van Blake en Mortimer 22: De Septimus-Golf (Antoine Aubin / Étienne Schréder + Jean Dufaux) (HC/luxe met ex-libris) <-december


Blloan (11)
• Abeltje (Renaud Dillies + Régis Hautière) (HC) <-november
• The Beatles - De Begindagen (Mauri Kunnas) (HC) <-oktober
• Marzi 1: 1984-1987 (Sylvain Savoia + Marzena Sowa) (HC) <-april
• Michel (Roger Ibañez + Zidrou) (HC) <-oktober
• Pablo 2: Apollinaire (Clément Oubrerie + Julie Birmant) (HC) <-mei
• Parker 3: De Grote Slag (Darwyn Cooke naar Richard Stark) <-februari
• Shelley 2: Mary Shelley (Daniel Casanave + David Vandermeulen) (HC) <-mei
• Texas Cowboys (Mathieu Bonhomme + Lewis Trondheim) (HC) <-september
• De Toorn van Fantomas 1: Onthoofd (Julie Rocheleau + Olivier Bocquet) (HC) <-november
• De Vreemdeling (Jacques Ferrandez naar de roman van Albert Camus) (HC) <-december
• De Wezentrein 1: Jim (Xavier Fourquemin + Philippe Charlot) (HC) <-september


Bonte (9)
• Berck Klassiekers verzamelbox (Berck) (10 x SC in box) <-augustus
- Berck Klassiekers 1: De Gevangene van de Moerasburcht (Berck)
- Berck Klassiekers 2: De Schat van de Graalridders (Berck)
- Berck Klassiekers 3: De Mislukte Overval (Berck)
- Berck Klassiekers 4: Werner en de Levensplant (Berck)
- Berck Klassiekers 5: De Opstand (Berck)
- Berck Klassiekers 6: De Weerwolf Leeft (Berck)
- Berck Klassiekers 7: De Zwarte Ridder (Berck)
- Berck Klassiekers 8: De Heks (Berck)
- Berck Klassiekers 9: De Schat der Tempeliers (Berck)
- Berck Klassiekers 10: De Donderpadjes (Berck)
• De Dag Toen de Zee Verdween (Lode Devroe + Patrick Verlinden) <-juni
• Daphne, Diederik & Floppy 1: Het Relikwie (Caryl Strzelecki + Uco Egmond) <-november
• Daphne, Diederik & Floppy 2: Het Lam Gods (Caryl Strzelecki + Uco Egmond)
• Dobberman + Van Geyt (Erik) <-november
• Faith McKeon integraal (Arno van Dijk) (HC) <-november
• Oliver Twist (Gilbert Declercq naar Charles Dickens) <-juni
• Slimmeke-Slim en de Discosaurus (Yurg + Yaack) <-juni
• Zilverpijl: Bundeling 1: Sitting Bull / De Doos van Pandora / De Lastige Getuige / Tinka in Gevaar / Het Vervallen Recht / De Spookrijders / De Gevechtswagens / De Pelsrovers / Waar Is Maankind? / De Beschilderde Rots (Frank Sels) (HC) <-november


Mario Boon (1)
• Fiona Poppy 1: Ridder Knorrepot (Mario Boon) <-juni


Borgerhoff & Lamberigts (4)
• Ridder Bauknecht: Te Lui voor 3D (Jeroom) (HC) <-juni


Brabant Strip vzw (8)
Collectie Fenix
• 86. Kari Lente: Drosera Nervosa (Bob Mau) <-mei
• 87. Kari Lente: De Frigimo's (Bob Mau) <-mei
• 88. Daverende Daden van Dees Dubbel en Cesar!: De Schat van Bibi (Rik Clément) <-mei
• 89. Jim Lont: Pitton Plees (Erik Vandemeulebroucke) <-september
• 90. De Vrolijke Bengels 5 (Willy Vandersteen) <-september
• 91. De Vrolijke Bengels 6 (Willy Vandersteen) <-september
• 92. De Daverende Daden van Dees Dubbel en Cesar!: De Geroofde Rubens (Rik Clément) <-december
• 93. Kramikske van de Bakker (Jean-Pol + J. Daniël) <-december


Bries (2)
• Mijn Muze Ligt in de Zetel (Wide Vercnocke) <-maart
• White Cube (Brecht Vandenbroucke) (HC) <-februari


Casterman (48)
• Africa Dreams 3: Die Goede Meneer Stanley (Frédéric Bihel + Maryse Charles / Jean-François Charles) (HC) <-november
• Alex 23: De Groene Rivier (Rafaël Moralès + Jacques Martin) (herdruk) <-februari
• Alex 26: De Iberiër (Christophe Simon + François Maingoval / Patrick Weber / Jacques Martin) (herdruk) <-februari
• Alex 27: De Duivel van Pharos (Christophe Simon + Patrick Weber) (herdruk) <-februari
• Alex 32: De Laatste Verovering (Marc Jailloux + Géraldine Ranouil) <-juni
• Alex Senator 2: De Laatste Farao (Thierry Démarez + Valérie Mangin) <-september
• De Avonturen van Kuifje: Kuifje en de Picaro's (Hérgé) (HC/facsimile) (herdruk) <-juni
• De Avonturen van Kuifje: De Juwelen van Bianca Castafiore (Hergé) (HC/facsimile) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Kuifje: Vlucht 714 (Hergé) (HC/facsimile) (herdruk) <-april
• De Avonturen van Kuifje: De Zaak Zonnebloem (Hergé) (HC/facsimile) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Kuifje: De Zwarte Rotsen (Hergé) (HC/facsimile) (herdruk) <-maart
• D'Avontuur'n van Kuifke: De Krabbe met de Goudne Skoar'n (Hergé) (HC) (Kortrijks dialect) <-september
• Bullet to the Head: integraal (Colin Wilson + Matz) (HC) <-februari
• Canardo 22: De Oude Eend en de Zee (Benoît Sokal / Pascal Regnault + Benoît Sokal) (HC) <-oktober
• De Chninkel Integraal (Grzegorz Rosinski + Jean Van Hamme) (HC) (jubileumeditie met extra interviewdossier) <-juni

• Death Mountains 1: Mary Graves (Daniel Brecht + Christophe Bec) <-maart
• Death Mountains 2: Cannibal Mary (Daniel Brecht + Christophe Bec) <-maart
• Historische Personages: Napoleon Bonaparte 2 (Jean Torton + Pascal Davoz) <-maart
• Kaamelott 7: Tegenaanval op Carmelide (Steven Dupré + Alexandre Astier) <-juni
• De Killer 11: Volharding (Luc Jacamon + Matz)
<-januari
• De Killer 12: De Hand die Voedt (Luc Jacamon + Matz) (HC) <-november
• Het Konvooi 2: De Hoop op een Morgen (José-Maria Broy + Kid Toussaint) <-maart
• De Kozakken van Hitler 1: Macha (Olivier Neuray + Valérie Lemaire) <-juni
• Lefranc 4: Het Hol van de Wolf (Bob De Moor + Jacques Martin) (herdruk) <-februari
• Lefranc 24: Het Geheim van Stalin (Régric + Thierry Robberecht) <-oktober
• Lois 6: In de Klauwen van de Valk (Olivier Pâques + Pierre Valmour) <-februari
• Loopgravenoorlog (Jacques Tardi) (HC) (herdruk) <-november
• Magasin Général 8: De Vrouwen (Régis Loisel / Jean-Louis Tripp)
<-januari
• MX-22 6: Dynastie De Wilde (Frisco + Jean-Claude Bartoll / Agnès Bartoll) <-april
• Nestor Burma 8: Het Eenbenige Skelet (Nicolas Barral naar Léo Malet) (HC) <-juni
• O.D.E.SS.A 1 (Srdjan Nikolic Peka  + Michel Dufranne) <-maart
• O.D.E.SS.A 2 (Srdjan Nikolic Peka + Michel Dufranne) <-juni
• Ongekroonde Helden 1: XVIde Eeuw - Frans I en de Connétable van Bourbon (Eduardo Ocaña + Sylvain Runberg naar Lorànt Deutsch) <-februari
• Oorlog en Liefde 6: Het Eerloze Leger (Jean-Michel Beuriot + Philippe Richelle) (HC) <-november
• Oorlogsvrouwen 1: Amy Johnson (Pierre Wachs + Régis Hautière / Francis Laboutique) <-september
• De Reizen van Alex: Babylon / Mesopotamië (Jean-Marie Ruffieux + Anne Deckers) <-oktober
• Savage 1: Het Spook van Chapultepec (Félix Meynet + Yann) <-oktober
• Sluiers 2: Het Labyrint (Ersel + Renot) (HC) <-april
• De Smaragdridders 3: De Bedrieger (Tiburce Oger naar Anne Robillard) <-maart
• De Smaragdridders 3: De Bedrieger (Tiburce Oger naar Anne Robillard) (HC)
<-april
• De Smaragdridders 4: De Bliksemjongen (Tiburce Oger naar de romans van Anne Robillard) <-november
• Tristan 14: Dracula (Jean Pleyers + Jean-Luc Cornette / Jerry Frissen) <-december
• Universal War Two 1: Het Tijdperk van de Woestijn (Denis Bajram) (HC) <-oktober
• Virginia 1: Morpheus (Benoît Blary + Séverine Gauthier) <-juni
• Whaligoe 1: Lord Douglas (Virginie Augustin + Yann) <-februari

Kaliber
• De Zwarte Dahlia (Miles Hyman + Matz / David Fincher naar James Ellroy) <-november

KSTR
• Last Man 1 (Bastien Vivès / Michaël Sanlaville / Balak + Bastien Vivès) <-april
• Last Man 2 (Bastien Vivès / Michaël Sanlaville / Balak + Bastien Vivès) <-juni
• Last Man 3 (Bastien Vivès / Michaël Sanlaville / Balak + Bastien Vivès) <-november


Catullus (2)
• Fokke & Sukke: Aan de Kinderen (Jean-Marc van Tol + John Stuart Reijd / Bastiaan Geleijnse / Jean-Marc van Tol) (HC) <-oktober
• Fokke & Sukke: Het Afzien van 2013 (Jean-Marc van Tol + John Stuart Reijd / Bastiaan Geleijnse / Jean-Marc van Tol)<-november


Christelijke Tijdschriften bv (1)
• Ivo en de Vikingszoon (Roelof Wijtsma) <-oktober


Cookies (1)
• Cetz 1: Borsten Billen Bier (Enzof) <-oktober


Daedalus (94)
• Aquablue 13: Het Hoge Noorden (Reno + Régis Hautière) <-april
Aquablue 13: Het Hoge Noorden (Reno + Régis Hautière) (HC) <-maart
• Arawn 4: De Bloedketel (Sébastien Grenier + Ronan Le Breton) (HC) <-april
Azimut 1: Avonturiers van de Verloren Tijd (Jean-Baptiste Andreae + Wilfrid Lupano) (HC) <-maart
• De Blauwe Verten 3: Parijs - Madrid (Luc Brahy + Frank Giroud) (HC) <-juni
• Carmen Mc Callum 8: Cyclus 3: Het Geval E.M.G.: In de Leegte van Kirkwood (Stéphane Gess + Fred Duval) <-april
• Carthago 3: Het Monster van Djibouti (Milan Jovanovic + Christophe Bec) <-december
• De Clan van de Draak 3: Godsgericht (Michel Suro + Eric Corbeyran) (heruitgave met nieuwe cover)
<-januari

• De Clan van de Draak 4: De Voorspelling (Michel Suro + Eric Corbeyran) <-november
• Deep 1: Alfa-Predatoren (Federico Pietrobon + Stéphane Betbeder) (HC) <-februari
Dierenriem 1: De Uitdaging van de Ram (Sébastien Goethals + Eric Corbeyran) <-maart
• Dierenriem 2: Het Geheim van de Stier (Horne + Eric Corbeyran) <-april
• Dierenriem 3: De Keuze van de Tweelingen (Sébastien Verdier + Eric Corbeyran) <-mei
• Dierenriem 4: De Erfenis van de Kreeft (Alexis Robin + Eric Corbeyran) <-juni
• Dierenriem 5: Het Aandeel van de Leeuw (Hugo Palasie + Eric Corbeyran) <-augustus
• Dierenriem 6: De Marteling van de Maagd (Nicolas Lannoy + Eric Corbeyran) <-augustus
• Dierenriem 7: Het Oordeel van de Weegschaal (Ullcer + Eric Corbeyran) <-september
• Dierenriem 8: De Techniek van de Schorpioen (Djillali Defali + Eric Corbeyran) <-oktober
• Dierenriem 9: De Reis van de Boogschutter (Luca Malisan + Eric Corbeyran) <-november
• Dierenriem 10: De Macht van de Steenbok (Alexis Robin + Eric Corbeyran) <-december
• Drakendynastie 3: De Zielengevangenis (Emmanuel Civiello + Hélène Herbeau) (HC) <-december
• Drakko 1: De Dertiende Horde (Aleksa Gajic + Valérie Mangin) (HC) <-februari
• Drakko 2: De Nevel van de Slangen (Aleksa Gajic + Valérie Mangin) (HC) <-november
• De Druïden 7: De Vermisten van Cornouaille (Jacques Lamontagne + Jean-Luc Istin) <-mei
• Durandal 4: Het Mark Bretagne IV (Gwendal Lemercier + Nicolas Jarry) (HC) <-oktober
• De Eekhoorn van Vel' d'Hiv (Lax) (HC) <-april
• De Eeuw der Schimmen 2: De Grot (Michel Suro + Eric Corbeyran) <-februari
• De Eeuw der Schimmen 3: De Fanaticus (Michel Suro + Eric Corbeyran) <-december
• Excalibur - Kronieken 1: Eerste Lied: Pendragon (Alain Brion + Jean-Luc Istin) <-september
• Excalibur - Kronieken 1: Eerste Lied: Pendragon (Alain Brion + Jean-Luc Istin) (HC) <-augustus
• Gil St-André 10: De Valstrik (Jean-Charles Kraehn) <-juni
• Gil St-André 10: De Valstrik (Jean-Charles Kraehn) (HC) <-mei
• De Glazen Degens 3: Tigran (Laura Zuccheri + Sylviane Corgiat) (HC) <-oktober
• Het Goud der Dwazen 1: De Expeditie (Giancarlo Olivares + Jean-François Di Giorgio) <-september
• Hercules 1: Het Bloed van Nemeos (Looky + Jean David Morvan) (HC) <-augustus
• Herinneringen aan de Grande Armée 1: 1807 - Wraak voor Austerlitz! (Alexis Alexander + Michel Dufranne) (herdruk)
<-januari

• Inlandsis 2: Broer van Mijn Hart, Zus van Mijn Bloed (Paul Frichet + Stéphane Betbeder) (HC) <-november
• Het Jacobs-Teken - Een Leven in Stripvorm (Louis Alloing + Rodolphe) (HC) (herdruk) <-maart
• Kalimbo 1: Mata-Mata (Fred Besson + Crisse) <-september
• Katharen 3: De Synagoge van Satan (Fabio Bono + Bruno Falba) (HC) <-september
• Kendo: De Weg van het Zwaard 1: De As van de Kindertijd (Federico Ferniani / Mikaël Bourgouin / Yann Tisseron + Mathieu Mariolle naar de roman van Thomas Day) (HC) <-september
De Koning der Apen 1: John Arthur Livingstone (Fabrice Meddour + Philippe Bonifay) (HC) <-maart
• Lancelot 3: Morgane (Alexe + Olivier Peru) (HC)
<-januari

• Legende 6: Het Geheim van de Lamiae (Yves Swolfs) (HC) <-december
• Legioen: Kronieken van Legioen Boek II (Mario Alberti / Tirso / Zhang Xiaoyu + Fabien Nury) (HC) <-februari
• Legioen: Kronieken van Legioen 3 (Mario Alberti / Zhang Xiaoyu / Tirso + Fabien Nury) (HC) <-oktober
• Legioen: Kronieken van Legioen 4 (Mario Alberti / Zhang Xiaoyu / Javier Martin / Éric Henninot / Roberto Ricci + Fabien Nury) (HC) <-oktober
• Lincoln 7: De Gek op de Berg + gratis Lincoln 1: Keikop (Jérôme Jouvray + Olivier Jouvray) (heruitgave)
<-januari

• De Lokroep van de Roots 2: Nairobi (Gaël Séjourné + Joël Callède) (HC) <-mei
• Moeder Oorlog 4: Requiem (Maël + Kris) (HC) <-november
• Neanderthaler 1: Het Jachtkristal (Emmanuel Roudier) <-oktober
De Onthoofde Arenden 15: Mahaut! (Michel Pierret + Erik Arnoux) <-maart
• De Onthoofde Arenden 16: De Oorlog van de Arenden (Michel Pierret + Erik Arnoux) <-juni
• De Onthoofde Arenden Bundeling 9 (Michel Pierret + Erik Arnoux) (HC) <-december
• Ostfront (Fabrice Le Hénanff) (HC) <-december
• Prometheus 5: De Sarcofaag (Stefano Raffaele / Frédéric Peynet / Thierry Démarez / Vax / Francisco Ruizgé / Federico Carlo Ferniani + Christophe Bec) <-juni
• De Roos & het Kruis 5: Het Geheime Genootschap (Augustin Popescu + Nicolas Jarry) <-oktober
• Questor 2: De Zaak Atlantis (Nicola Saviori + Jean-Luc Sala) (HC) <-februari
Relieken 1: Het Graf van Lazarus (Galarza Angel Unzueta + Azpitarte Orroño Koldo) (HC) <-maart
• Rider on the Storm 1: Brussel (Baudoin Deville + Géro) <-augustus
• Rider on the Storm 1: Brussel (Baudoin Deville + Géro) (HC) <-juni
• Samoerai 7: Wapenbroeders (Frédéric Genêt + Jean-François Di Giorgio) <-februari
• Samoerai Legenden 1: Furiko (Cristina Mormile + Jean-François Di Giorgio) <-oktober
• Sektor 3: Contact (Eric Stalner) (HC) <-februari
• Spyder 3: Old School (Sébastien Vastra + Sébastien Latour) (HC) <-augustus
• Spynest 2: Missie 2: Operatie Excalibur (Christophe Alliel + Jean-Luc Sala) (HC) <-juni
• De Strijd om het Vuur 1: In de Nacht der Tijden (Emmanuel Roudier naar de roman van J.-H. Rosny Aîné) (HC) <-november
• De Tempelier: integrale editie (Fabio Bono + Bruno Falba) (HC) <-mei
• Thomas Silane 6: Bevrijding (Roberto Zaghi + Patrice Buendia/Philippe Chanoinat) <-juni
• Travis 8: Cyclus 2: Vitruvia: Tarantula (Christophe Quet + Fred Duval) <-mei
• Troje 2: Het Geheim van de Talos (Erion Ardisha Campanella + Nicolas Jarry) (HC) <-november
• Uchronie[s]: New Beijing 1 (Aurélien Morinière + Eric Corbeyran) (HC) <-februari
• Uchronie[s]: New Delhi 1 (Louis Lachance + Eric Corbeyran) (HC) <-september
Uchronie[s]: New Moscow 1 (Nicolas Otéro + Eric Corbeyran) (HC) <-maart
• Wolf (Éric Stalner + Pierre Boisserie / Éric Stalner naar de roman van Nicolas Vanier) (HC) <-november
• Een Zakje Knikkers 2 (Vincent Bailly + Kris naar de roman van Joseph Joffo) (HC) <-december
• De Zang van de Vampiers - Seizoen 3 14: Ontvoeringen (Richard Guérineau + Eric Corbeyran) <-november
• Ze Waren met Tien 5: Omertà (Éric Stalner) (HC) <-november
• Zombies 0: Dood en Verderf (Lucio Alberto Léoni + Olivier Peru) (HC)
<-januari


1800
• 22. 20.000 Eeuwen onder Zee 2: Het Schuilhol van Cthulhu (Patrick A. Dumas + Richard D. Nolane) (HC)
<-januari
• 23. Jack The Ripper 1: Bloedbanden (Jean-Charles Poupard + François Debois) (HC) <-maart
• 24. De Terugkeer van Dorian Gray 2: Zwart Dier (Bojan Vukic + Stéphane Betbeder) (HC) <-april
• 25. Zij 3: De Levensbron (Alberto Jiménez Alburquerque + Élie Chouraqui naar Henry Rider Haggard) (HC) <-september
• 26. Alamo 2: Een Rode Dageraad (Darko Perovic + Dobbs) (HC) <-oktober

Bloedkoninginnen
• Eleonora - De Zwarte Legende 1 (Carlos Gomez + Arnaud Delalande / Simona Mogavino) (HC) <-september
• Eleonora - De Zwarte Legende 2 (Carlos Gomez + Arnaud Delalande / Simona Mogavino) (HC) <-november
• Isabelle - De Wolvin van Frankrijk 1 (Jaime Calderón + Thierry Gloris / Marie Gloris) (HC) <-oktober

Plankgas
• 5. Chapman 2: De Jaren van Bloed en Goud (Christian Papazoglakis + Denis Bernard / Robert Paquet / Nedzad Kamenica) <-juni
• 5. Chapman 2: Jaren van Goud en Bloed (Christian Papazoglakis + Denis Bernard / Robert Paquet / Nedzad Kamenica) (HC) <-mei
• 6. Chapman 3: Roem en Drama (Christian Papazoglakis / Robert Paquet / Nedzad Kamenica + Denis Bernard) (HC) <-december

Propellor
• 1. Woestijnvalk 1: Martuba Airfield (Franz Zumstein) <-mei
• 1. Woestijnvalk 1: Martuba Airfield (Franz Zumstein) (HC) <-april


Dargaud (40)
• De Adelaars van Rome IV (Enrico Marini) <-december
• De Adelaars van Rome IV (Enrico Marini) (HC) <-december
• Asgard 2: De Midgardslang (Ralph Meyer + Xavier Dorison) <-februari
• Barracuda 4: Rebellie (Jérémy Pétiqueux + Jean Dufaux) <-december
• Betoveringen 1 (José-Luis Munuera + Jean Dufaux) <-maart
• Blacksad 5: Amarillo (Juanjo Guarnido + Juan Díaz Canales) <-december
• Blacksad 5: Amarillo (Juanjo Guarnido + Juan Díaz Canales) (HC) <-december
• Bollie & Billie 31: Een Schat van een Hond! (Laurent Verron + Cric / Pierre Veys / Diego Aranega) <-maart
• Dubbelmasker 6: Hermelijn (Martin Jamar + Jean Dufaux) <-oktober
• Grand Prix verzamelbox deel 1-2-3 (Marvano) (3 x HC in box met ex-libris)
• Insiders Genesis 2: Salsa Colombiana (Luc Brahy + Jean-Claude Bartoll) <-februari
• De Joodse Brigade 1: Vigilante (Marvano) <-november
Karma Salsa 2 (Frédéric Campoy + Philippe Charlot / Joël Callède) <-mei
• De Klant (Man + Zidrou) (HC) <-juni
• De Laatste Tempelier 4: De Tempelvalk (Miguel Lalor + Raymond Khoury) <-maart
• Long John Silver 1: Lady Vivian Hastings (Mathieu Lauffray + Xavier Dorison) (HC) (herdruk) <-juni
• Long John Silver 2: Neptune (Mathieu Lauffray + Xavier Dorison / Mathieu Lauffray) (HC) (herdruk) <-juni
• Long John Silver 3: Het Smaragdgroene Labyrint (Mathieu Lauffray + Xavier Dorison / Mathieu Lauffray) (HC) (herdruk) <-juni
• Long John Silver 4: Guyanacapac (Mathieu Lauffray + Xavier Dorison / Mathieu Lauffray) (HC) <-juni
• Een Mooie Reis (Benoît Springer + Zidrou) (HC) <-maart
• Murena 9: Doornen (Philippe Delaby + Jean Dufaux) <-juni
• Murena 9 - speciale editie: Doornen (Philippe Delaby + Jean Dufaux) (HC) (met andere cover, aangepaste platen en extra dossier) <-november
• Namibia 4 (Bertrand Marchal + Léo / Rodolphe) <-november
• Verre Werelden 5 (Icar + Léo) <-februari
• De Vier Hoeken van de Wereld (Hugues Labiano) (HC) <-mei
• Wayne Shelton 11: Honderd Miljoen Pesos (Christian Denayer + Jean Van Hamme) <-maart
• De Werelden van Aldebaran: Aldebaran 1: De Ramp (Léo) (herdruk) <-september
• De Werelden van Aldebaran: Aldebaran 2: De Blonde Vrouw (Léo) (herdruk) <-september
• De Werelden van Aldebaran: Aldebaran 3: De Foto (Léo) (herdruk) <-september
• De Werelden van Aldebaran: Aldebaran 4: De Groep (Léo) (herdruk) <-september
• De Werelden van Aldebaran: Aldebaran 5: Het Wezen (Léo) (herdruk) <-september
• De Werelden van Aldebaran: Antares 5 (Léo) <-december
• Witte Klauw 1: Het Ei van de Koningsdraak (Olivier TaDuc + Serge Le Tendre) <-juni
• XIII 22: Terug naar Greenfalls (Youri Jigounov + Yves Sente) <-november
• XIII 22: Terug naar Greenfalls (Youri Jigounov + Yves Sente) (HC) <-november
• XIII 22: Terug naar Greenfalls (Youri Jigounov + Yves Sente) (HC/luxe met ex-libris) <-november
• XIII Mystery 6: Billy Stockton (Steve Cuzor + Laurent-Frédéric Bollée) <-november
• XIII Mystery 6: Billy Stockton (Steve Cuzor + Laurent-Frédéric Bollée) (HC) <-november
• XIII Mystery 6: Billy Stockton (Steve Cuzor + Laurent-Frédéric Bollée) (HC/luxe met ex-libris) <-november
• XIII Mystery verzamelbox deel 4-5-6 (3 x HC in box) <-november


Dark Dragon Books (58)
• De Goden van de Nijl (Crisse / Fred Besson) (HC) <-maart
• A Game of Thrones 1 (Tommy Patterson + Daniel Abraham n57aar de romans van George R. R. Martin) <-mei
• A Game of Thrones 2 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar de romans van George R. R. Martin) <-mei
• A Game of Thrones 3 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar de romans van George R. R. Martin) <-augustus
• A Game of Thrones 4 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar de romans van George R. R. Martin) <-augustus
• A Game of Thrones 5 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar de romans van George R. R. Martin) <-november
• A Game of Thrones 6 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar de romans van George R. R. Martin) <-november
• Het Universum van Stefan Wul: Niourk 1: Het Donkere Kind (Olivier Vatine naar de roman van Stefan Wul) <-september
• Het Universum van Stefan Wul: Niourk 1: Het Donkere Kind (Olivier Vatine naar de roman van Stefan Wul) (HC) <-mei
• Het Universum van Stefan Wul: Valstrik op Zarkass 1 (Didier Cassegrain + Yann naar de roman van Stefan Wul) <-september
• Het Universum van Stefan Wul: Valstrik op Zarkass 1 (Didier Cassegrain + Yann naar de roman van Stefan Wul) (HC) <-mei
• Verloren Paradijs - Psalm 2 1: Het Evangelie volgens Jacobs (Brice Cossu + Ange) (HC) <-juni
• Verloren Paradijs - Psalm 2 2: Vrije Val (Brice Cossu + Ange) (HC) <-juni

Animal Kingdom Collection
• Love 1: De Vos (Federico Bertolucci + Fréderic Brrémaud) (HC) (herdruk) <-april
• Love 2: De Tijger (Federico Bertolucci + Fréderic Brrémaud) (HC) <-april
• Pandala 1 (Bertrand Hottin + Tot) (HC) <-april
• Pandala 2 (Bertrand Hottin + Tot) (HC) <-april
• De Sage van Atlas & Axis 1 (Pau) (HC) <-april
• De Sage van Atlas & Axis 2 (Pau) (HC) <-april

Art Collection
• The Best of Vincenzo Cucca (Vincenzo Cucca) (HC) <-oktober
• The Art of Petar Meseldzija (Petar Meseldzija) (HC) <-augustus
• The Best of Clint Langley (Clint Langley) (HC) <-augustus

Celtic Collection
• De Roep van de Legenden 2: Operatie Exclibur II (Fred Vignaux + Éric Pailharey) (HC) <-februari
• De Roep van de Legenden Collector's Pack deel 1-2 (Fred Vignaux + Éric Pailharey) (2 x HC + sleeve + gratis prentenboek Strijders van Dark Dragon Books deel II) <-maart
• Snow White (Looky + Maxe L'Hermenier) (HC)
<-januari


Crown Collection
• Dromen integraal (Terry Dodson + Denis-Pierre Filippi) (HC) <-maart
• Dromen Collector's Pack integraal + dossier (Terry Dodson + Denis-Pierre Filippi) (2 x HC + sleeve) <-maart
• Escobar - De Laatste Maya 2: Stadsgeest (Stéphane Louis) (HC) <-februari
• Escobar Collector's Pack deel 1+2 (Stéphane Louis) (2 x HC + sleeve + gratis prentenboek Strijders van Dark Dragon Books deel II) <-maart
• Hot Charlotte (Vincenzo Cucca + Ennio Ecuba) (HC) <-oktober
• Ravine 1: De Vloek van Nebezial Asheri (Stjepan Sejic + Ron Marz) <-juli
• Ravine 2: De God onder de Berg (Stjepan Sejic + Ron Marz) <-juli
• Ravine 3: Nieuwe Hoop (Stjepan Sejic + Ron Marz) <-oktober
• Notorious Circus (Chris Evenhuis + Kid Toussaint) (HC) <-maart
• Het Wolkenvolk - Zijde en Zwaard 2: Maankind (Ralf Schlüter + Yann Krehl naar de roman van Kai Meyer) (HC)
<-januari

• Het Wolkenvolk: Cyclus 1: Zijde en Zwaard Collector's Pack deel 1+2 (Ralf Schlüter + Yann Krehl naar de roman van Kai Meyer) (2 x HC + sleeve + Strijders van Dark Dragon Books II)
<-januari
• Het Wolkenvolk 3: Lans & Licht: Drakenkerkhof (Ralf Schlüter + Yann Krehl naar de roman van Kai Meyer) (HC) <-augustus
• Het Wolkenvolk 4: Lans & Licht: Hemelbergen (Ralf Schlüter + Yann Krehl naar de roman van Kai Meyer) (HC) <-augustus

Dark Dragon Books Games Collection
• Assassin's Creed 1: The Fall (Cameron Stewart + Karl Kerschl) (HC) (herdruk) <-november
• Assassin's Creed 2A: The Chain (Cameron Stewart + Karl Kerschl) <-november
• Assassin's Creed 2A: The Chain (Cameron Stewart + Karl Kerschl) <-november
• Assassin's Creed 2B: The Chain (Cameron Stewart + Karl Kerschl) <-november
• Avatar - The Last Airbender 1: De Belofte 1 (Gurihiru + Gene Luen Yang) <-november
• Rabbids 1: Bwaaaaaaaaaaaah! (Romain Pujol + Thitaume) <-november
• Splinter Cell Echoes 1: De Missie (Marc Laming + Nathan Edmondson) <-augustus
• Splinter Cell Echoes 2: De Missie 2 (Marc Laming + Nathan Edmondson) <-augustus
• Teenage Mutant Ninja Turtles 1: Verandering Is Constant (Dan Duncan + Kevin Eastman / Tom Waltz) <-november

Heroic Fantasy Collection
• Conan - De Weg der Koningen 1/6 (Mike Hawthorne + Roy Thomas) <-september
• Conan - De Weg der Koningen 2/6 (Mike Hawthorne + Roy Thomas) <-september
• Red Sonja - Koningin van de IJswoestenij 1/2 (José Homs + Frank Cho / Doug Murray) <-september
• Red Sonja - Koningin van de IJswoestenij 2/2 (José Homs + Frank Cho / Doug Murray) <-september

SF Collection
• Pandamonia 2: Dageraad van een Nieuwe Wereld (Vincenzo Cucca + Ennio Ecuba / Vincenzo Lauria) (HC) <-februari
• Pandamonia Collector's Pack deel 1+2 (Vincenzo Cucca + Ennio Ecuba / Vincenzo Lauria) (2 x HC + sleeve + gratis prentenboek Strijders van Dark Dragon Books deel II) <-maart
• Tessa - Intergalactische Agente 4: Cosmolympiades (Stéphane Louis + Nicolas Mitric) <-juli
• Urban 1: De Regels van het Spel (Roberto Ricci + Luc Bunschwig) <-september
• Urban 1: De Regels van het Spel (Roberto Ricci + Luc Brunschwig) (HC) <-juni
• Urban 2: Zij die Zullen Sterven (Roberto Ricci + Luc Bunschwig) <-september
• Urban 2: Zij die Zullen Sterven (Roberto Ricci + Luc Brunschwig) (HC) <-juni


Davidsfonds Uitgeverij (1)
• Lectrr Grijnst: Het Jaar in Cartoons (Lectrr) <-november


Divina (1)
• Biechten (Fred De Heij) <-mei


Divo (1)
• Claire 24: Hartsgeheimen (Robert van der Kroft + Jan van Die / Evert Geradts) <-oktober


Don Lawrence Collection (27)
• Amorfati 1: Vlees en Bloed (Studio Noodweer) <-oktober
• Amorfati 1: Vlees en Bloed (Studio Noodweer) (HC) <-oktober
• Argus '13 (René Leisink) <-november
• Argus '13 (René Leisink) (HC) <-november
• Carbeau - Barones & Bolides 1: Ferrari 250 GT Berlinetta (Eric Heuvel + Noël Ummels) <-februari
• Carbeau - Barones & Bolides 1: Ferrari 250 GT Berlinetta (Eric Heuvel + Noël Ummels) (HC) <-februari
• Don Lawrence - The Legacy 3: Grenzen (Don Lawrence) (HC) <-oktober
• Douwe Dabbert 1: De Verwende Prinses (Piet Wijn + Thom Roep) (heruitgave) <-oktober
• Douwe Dabbert 1: De Verwende Prinses (Piet Wijn + Thom Roep) (HC + dossier) (heruitgave) <-oktober
• Elsje 2: Een Uniek Exemplaar (Gerben Valkema + Eric Hercules) <-maart
• Elsje 7: Gelukkig Is Nadenken Meer Iets Voor Als Je Later Groot Bent (Gerben Valkema + Eric Hercules) <-november
• Elsje 7: Gelukkig Is Nadenken Meer Iets Voor Als Je Later Groot Bent (Gerben Valkema + Eric Hercules) (HC) <-november
• Haas 4: Vergelding (Fred de Heij + Rob van Bavel) <-maart
• Haas 4 - dossiereditie: Vergelding (Fred de Heij + Rob van Bavel) (HC) <-maart
• January Jones 2: De Schedel van Sultan Mkwawa (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (heruitgave met nieuwe cover) <-maart
• January Jones 2: De Schedel van Sultan Mkwawa (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (HC) (heruitgave met nieuwe cover) <-maart
• January Jones 6: Het Graf van de Zeppelin (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) <-oktober
• January Jones 6: Het Graf van de Zeppelin (Eric Heuvel + Martin Lodewijk) (HC) <-oktober
• Rhonda 1: Help Me, Rhonda! (Hans van Oudenaarden naar een idee van Hanco Kolk) <-oktober
• Rhonda 1: Help Me, Rhonda! (Hans van Oudenaarden naar een idee van Hanco Kolk) (HC + dossier) <-oktober
• Rhonda 1: Help Me, Rhonda! - dossiereditie (Hans van Oudenaarden naar een idee van Hanco Kolk) (HC + dossier) <-oktober
• Storm 27 - dossiereditie: De Wisselwachters (Romano Molenaar / Jorg de Vos + Jorg de Vos / Rob van Bavel) (HC/luxe) <-maart
• Storm 28: De Race van Opaal (Romano Molenaar / Jorg de Vos + Dick Matena) <-oktober
• Storm 28: De Race van Opaal (Romano Molenaar / Jorg de Vos + Dick Matena) (HC) <-oktober
• Virl 4: Het Asiel (Dick Matena) <-oktober
• Virl 4: Het Asiel (Dick Matena) (HC) <-oktober
• Ward 1: Gestrand (Marissa Delbressine + Willem Ritstier) <-oktober 


Dupuis (65)
• Agency Interpol 3: Rome - Purple Cats (Alessio Lapo + Thilde Barboni) <-februari
• Agent 212 17: Wit van Kip (Daniel Kox + Raoul Cauvin) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-augustus
• Agent 212 28: Monstereffect (Daniël Kox + Raoul Cauvin) <-maart
• Angelus (José Homs + Frank Giroud) (HC) (integrale uitgave) <-april
• Alleen 8: De Arena (Bruno Gazzotti + Fabien Vehlmann) <-december
• Alter Ego 7: Ultimatum (Mathieu Reynès / Benjamin Benéteau + Pierre-Paul Renders / Denis Lapière) <-maart
• De Avonturen van Buck Danny 7: De Smokkelaars van de Rode Zee (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Buck Danny 9: Petroleumgangsters (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Buck Danny 13: Een Vliegtuig Wordt Vermist (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-maart
• De Avonturen van Buck Danny 15: "NC-22654" Antwoordt Niet Meer (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-april
• De Avonturen van Buck Danny 26: De Vliegende Tijgers Komen Terug (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-september
• De Avonturen van Buck Danny 35: Het Dodenescadrille (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-april
• De Avonturen van Buck Danny 36: De Blauwe Engelen (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-juni
• De Avonturen van Buck Danny 37: De Piloot met het Leren Masker (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (herdruk) <-juni
• De Avonturen van Buck Danny 53: Zwarte Cobra (Winis + Frédéric Zumbiehl) <-december
• De Avonturen van Kuiken I 1: Pwiep Ben Ik? (Janry + Éric-Emmanuel Schmitt) <-september
• De Avonturen van Robbedoes en Kwabbernoot 53: Vip, Viper, Vipst (Yoann + Fabien Vehlmann) <-februari
• Berentand 1: Max (Alain Henriet + Yann) (HC) <-juni
• De Blauwbloezen 2: Van Noord tot Zuid (Louis Salvérius + Raoul Cauvin) (herdruk) <-maart
• De Blauwbloezen 9: De Grote Patrouille (Louis Salvérius + Raoul Cauvin) (herdruk) <-april
• De Blauwbloezen 10: Blauw en Uniformen (Louis Salvérius + Raoul Cauvin) (herdruk) <-juni
• De Blauwbloezen 11: Blauwen in Zwart-Wit (Louis Salvérius + Raoul Cauvin) (herdruk) <-juni
• De Blauwbloezen 12: Blauwbloezen Pakken Kozakken (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-februari
• De Blauwbloezen 15: Rumberley (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-maart
• De Blauwbloezen 24: Baby Blue (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-april
• De Blauwbloezen 27: Bull Run (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-oktober
• De Blauwbloezen 28: The Show Must Go On (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-oktober
• De Blauwbloezen 50: De Klopjacht (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-februari
• De Blauwbloezen 57: Colorado Story (Willy Lambil + Raoul Cauvin) <-oktober
• Cédric 27: Wanneer Vertrekken We? (Laudec + Raoul Cauvin) <-mei
• Esteban 3: Overlevers (Matthieu Bonhomme) <-mei
• De Graaf Is Verstrooid (André Franquin / Jidéhem + Greg met commentaren van José-Luis Bocquet en Serge Honorez) (HC) <-augustus
• Godfried van Bouillon 2 (Jean-Claude Servais) <-november
• G. Raf Zerk 29: Geen Been om op te Staan (Marc Hardy + Raoul Cauvin) <-mei
• Guust 1: Flagrante Flaters (André Franquin / Jidéhem + André Franquin) (HC) <-augustus
• Guust 2: Flaterfeest (André Franquin / Jidéhem + André Franquin) (HC) (heruitgave) <-augustus
• Guust 3: Flaters als Water (André Franquin / Jidéhem + André Franquin) (HC) (heruitgave) <-augustus
• Guust 4: Flaters te Koop (André Franquin / Jidéhem + André Franquin) (HC) (heruitgave) <-september
• Guust 5: Flappende Flaters (André Franquin / Jidéhem + André Franquin) (HC) (heruitgave) <-september
• Lucky Luke 13: De Rechter (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-maart
• Lucky Luke 16: Bootrace op de Mississippi (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-maart
• Lucky Luke 17: In het Spoor van de Daltons (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-april
• Lucky Luke 18: In de Schaduw van de Boortorens (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-april
• Lucky Luke 19: Naijver in Painful Gulch (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-juni
• Lucky Luke 21: De Zwarte Heuvels (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-juni
• Lucky Luke 24: De Karavaan (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-september
• Lucky Luke 25: De Spookstad (Morris + René Goscinny) (herdruk) <-september
• Millennium 1 (José Homs + Sylvain Runberg naar Stieg Larsson) <-april
• Millennium 2 (José Homs + Sylvain Runberg naar de roman van Stieg Larsson) <-december
• Moederkillers 1 (Benoît Ers / Ludo Borecki + Zidrou) <-juni
• Moederkillers 2 (Benoît Ers / Ludo Borecki + Zidrou) <-augustus
• De Psy 19: M'n Stoppen Slaan Door! (Bédu + Raoul Cauvin) <-juni
• Robbedoes door Chaland (Yves Chaland) (HC) <-oktober
• De Robinsons van het Spoor (André Franquin / Jidéhem + Yvan Delporte) (HC) <-november
• Vrouwen in 't Wit 35: Pretbedervers (Philippe Bercovici + Raoul Cauvin) <-april

Spotlight
• Aria 35: De Feniks Verrijst (Michel Weyland) <-juni
• Jeremiah 32: De Chef (Hermann) <-maart
• Jeremiah 32: De Chef (Hermann) (HC) <-maart
• Lady S. 9: Voor het Leven van een Vrouw (Philippe Aymond + Jean Van Hamme) <-december

Vrije Vlucht

• Elke Raaf Pikt: integrale uitgave (Jean-Pierre Gibrat) (HC) <-september
• De Grote Odalisk (Bastien Vivès / Florent Ruppert / Jérôme Mulot) (HC) <-april
• Ivan Ivanka (Benoît Feroumont) <-september
• Spiegelingen 1 (Griffo + Valérie Mangin) (HC) <-maart
• Spiegelingen 2 (Loïc Malnati + Valérie Mangin) (HC) <-april
• Spiegelingen 3 (Denis Bajram + Valérie Mangin) (HC) <-mei


Les Éditions Albert René (1)
• Asterix 35: Asterix bij de Picten (Didier Conrad + Jean-Yves Ferri) <-oktober


De Eenhoorn (1)
• Kito & Boris (Aimée de Jongh) <-augustus


EurEducation (3)
• De 9 Levens van van Bommel (Steve Van Bael + Jan Kragt) (HC)
<-januari
• Brandgevaar (Steve Van Bael + Jan Kragt) <-oktober
• Brandgevaar (Steve Van Bael + Jan Kragt) (HC) <-oktober


Fantasia (1)
• Schemerwoude 14: Vassya (Hermann + Yves H.) (HC/luxe + prent) <-maart


Futuropolis (1)
• De Glimlach van Mao (Michel Constant + Jean-Michel Cornette) <-juni


Glad IJs (4)
• Ik Wil een Harley 1: Het Leven Is te Kort! (Frank Margerin + Marc Cuadrado) <-maart
• The Zumbies 1 (Julien CDM + Yan Lindingre)
<-januari

• The Zumbies 2: Heavy Rock Contest (Julien CDM + Yan Lindingre) <-september
• Zwartkijken (André Franquin) (herdruk)
<-januari


Glénat (42)
• Ars Magna 2: Transmutaties (Milan Jovanovic + Alcante) <-oktober
• Black Cat 9: Het Beslissende Gevecht in het Kasteel (Kentaro Yabuki) <-april
• Black Cat 10: Transfo en dan... (Kentaro Yabuki) <-april
• Black Cat 11: Belofte (Kentaro Yabuki) <-april
• Black Crow 4: De Samenzwering van Satan (Jean-Yves Delitte) (HC) <-maart
• Conquistador 2 (Philippe Xavier + Jean Dufaux)
<-januari

• Elric 1: De Robijnen Troon (Didier Poli / Robin Recht / Jean Bastide + Julien Blondel naar Michael Moorcock) (HC) <-september
• De Hand van de Duivel 1: De Droomfabriek (Kyko Duarte + Mathieu Mariolle) (HC) <-november
• Krijgsheren 2: Vareck (Benoît Dellac / Didier Poli / Jean-Baptiste Hostache / Pascal Haillot / Thomas verguet / Clément Richard + Guillaume Dorison) (HC) <-juni
• Liefde in Oorlogstijd 1: Rode Revolutie (Olivier Mangin + Jack Manini) (HC) <-oktober
• One Piece 16: De Geërfde Wil (Eiichiro Oda) <-april
• One Piece 17: Hiruluks Kersenbomen (Eiichiro Oda) <-april
• De Oorlog van de Sambers: Werner & Charlotte 3: Winter 1768: Uw Kind, Gravin... (Marc-Antoine Boidin + Bernard Yslaire) (HC) <-juni
• Het Orakel van de Maan 1: De Meester van de Abruzzen (Griffo + Frédéric Lenoir) <-april
• Het Orakel van de Maan 2 (Griffo + Frédéric Lenoir / Rodolphe) <-oktober
• Paradox 1: De Oneindige Mens (Laurent Bidot + Didier Convard) <-november
• Pinkerton 1: Dossier Jesse James*1875 (Sébastien Damour + Rémi Guérin) <-februari
• De Pioniers van de Nieuwe Wereld 19: De Opstandelingen (Ersel + Jean-François Charles / Maryse Charles) (HC) <-augustus
• Promise 1: Het Boek van de Laatste Dagen (Mikaël + Thierry Lamy) (HC) <-september
• Rurouni Kenshin 10: Mitsurugi, Leraar en Leerling (Nobuhiro Watsuki) <-april
• Rurouni Kenshin 11: Ouverture voor de Vernietiging (Nobuhiro Watsuki) <-april
• Rurouni Kenshin 12: Kyoto in Vuur en Vlam (Nobuhiro Watsuki) <-september
• Special Branch 1: Het Verval van de Great Eastern (Hamo + Roger Seiter) (HC) <-september
• Terug naar Congo (Hermann + Yves H.) (HC) <-december
• Walhalla 1: Gevaarlijke Streken (Marc Lechuga + Nicolas Pothier) <-augustus

Explora
• Captain Sir Richard Francis Burton 2: De Reis naar Mekka (Lionel Marty + Christian Clot / Guillaume Dorison) (HC) <-augustus
• Tenzing: Op het Dak van de Wereld met Edmund Hillary (Jean-Baptiste Hostache + Christian Clot / Alex Nikolavitch) (HC) <-mei


Grafica

• Black Crow Vertelt 1: De Expeditie van La Pérouse (Jean-Yves Delitte) (HC) <-oktober
• Black Stone 2: New York (Eric Chabbert + Eric Corbeyran) (HC) <-juni
• De Fleury-Nadals 5: Missak 1/2 (Gilles Mezzomo + Frank Giroud) <-maart
• De Fleury-Nadals 6: Missak 2/2 (Gilles Mezzomo + Frank Giroud) (HC) <-december
• Konungar 3: De Straf (Juzhen + Sylvain Runberg) (HC) <-december
• De Montefiore 1: Topmodel (Pasquale Del Vecchio + Christophe Bec / Stéphane Betbeder) <-augustus
• De Piraten van Barataria 6: Siwa (Franck Bonnet + Marc Bourgne) (HC) <-augustus
• De Schilden van Mars 3: Semiramis (Christian Gine + Gilles Chaillet) (HC) <-november
• De Zouaaf 2: Olympe (Ersel + Renot) (HC) <-maart


Prestige

• Silas Corey 1: Het Aquila-Netwerk 1/2 (Pierre Alary + Fabien Nury) (HC) <-februari
• Silas Corey 2: Het Aquila-Netwerk 2/2 (Pierre Alary + Fabien Nury) (HC) <-mei
• Sjanghai 3: Beste Vijanden (Yann Tisseron + Mathieu Mariolle) (HC) <-mei

Speurwerk

• Bankgeheimen USA 5: Dood in Bethlehem (Dominique Hé + Philippe Richelle) (HC) <-maart
• Bankgeheimen USA 6: Rode Maffia (Dominique Hé + Philippe Richelle) (HC) <-november


Zwarte Loge
• De Wachters van het Bloed 5: Acta Est Fabula (Denis Falque + Didier Convard) (HC) <-april


Graton (10)
• Michel Vaillant vintage 7: De Waaghalzen (Jean Graton) (HC met ingenaaide ex-libris) (heruitgave) <-maart
• Michel Vaillant vintage 8: De 8e Man (Jean Graton) (HC met ingenaaide ex-libris) (heruitgave) <-maart
• Michel Vaillant vintage 9: De Terugkeer van Steve Warson (Jean Graton) (HC met ingenaaide ex-libris) (heruitgave) <-maart
• Michel Vaillant vintage 9: De Terugkeer van Steve Warson (Jean Graton) (HC met ingenaaide ex-libris) (heruitgave) <-maart
• Michel Vaillant vintage 10: De Strijd van de Samoerai (Jean Graton) (HC met ex-libris) (heruitgave) <-juni
• Michel Vaillant vintage 11: Paniek in Indianapolis (Jean Graton) (HC met ex-libris) (heruitgave) <-juni
• Michel Vaillant vintage 12: De Ridders van Königsfeld (Jean Graton) (HC met ex-libris) (heruitgave) <-augustus
• Michel Vaillant vintage 13: Concerto voor Piloten (Jean Graton) (HC met ex-libris) (heruitgave) <-augustus
• Michel Vaillant vintage verzamelbox deel 1-13 (Jean Graton) (13 x HC in box) <-november
• Michel Vaillant, Seizoen II - 2: Volt (Marc Bourgne / Benjamin Benéteau + Philippe Graton / Denis Lapière) <-december
• Michel Vaillant, Seizoen II - 2: Volt (Marc Bourgne / Benjamin Benéteau + Philippe Graton / Denis Lapière) (HC) <-december


De Harmonie (8)
• De Avonturen van Wim Kut (Gummbah) (HC) <-november
• Het Kan Altijd Nog Erger in Duizend-en-een Tekeningen (Peter van Straaten) <-mei
• Peter's Zeurkalender 2014 (Peter van Straaten) <-september
• S1ngle 12: Love (Hanco Kolk + Peter de Wit) <-maart
• Schande (Peter van Straaten) (HC) <-november
• Sigmund: Driëntwintigste Sessie (Peter de Wit) <-november
• Sigmund DSM: De Sigmund Methode (Peter de Wit) <-juni
• We Gaan U Eens Lekker Doodmaken (Peter de Wit) (HC) <-maart


Hauwaerts Uitgeverij (1)
• Mr. Nobody (Patrick Van Oppen + Ivan Claeys) <-mei


Imprimitiv vzw (1)
• Aambacht 2 (diverse auteurs)
<-januari


Interstat (1)
• Garfield: Scheurkalender 2014 (Jim Davis) <-september


Joker Editions (2)
• De Rode Duivels 1: Bestemming Brazilië (Philippe Bercovici + André Lebrun) (HC) <-juni
• De Rode Duivels 2: Go! Go! Go! (Philippe Bercovici + André Lebrun) (HC) <-december


Jungle! (3)
• Club 27 1: Amy Winehouse (Javi Fernandez + Christophe Goffet / Patrick Eudeline) <-juni
• Girlz 5: De Eerste Kus (Stefano Bonfanti / Virna Mattrel / Alberto Mattrel / Jacky Goupil) <-juni
• De Trilogie van het Kwaad 1: De Beul van Portland (Michel Montheillet naar de roman van Maxime Chattam) <-februari


Kana (4)
Big Kana
• Ikigami - The Ultimate Limit 7: De Droom die Ik Probeerde te Verwezenlijken (Motorô Mase) <-mei
• Ikigami - The Ultimate Limit 8 (Motorô Mase) <-juni
• Ikigami - The Ultimate Limit 9: Twee Oorlogsslachtoffers (Motorô Mase) <-augustus
• Ikigami - The Ultimate Limit 10: Het Land van Illusies (Motorô Mase) <-september


Lannoo (2)
• Elsie en Mairi - Engelen van Flanders Fields (Ivan Petrus Adriaenssens) (HC) <-oktober
• De Verdwijning van Ingenieur Diesel (Marmus) (HC) <-oktober


Lannoo | Terra (1)
• Kuifje, uit de Geheime Archieven van Hergé (Michel Daubert met illustraties van Hergé) (HC) <-oktober


Lecturis (2)
• Jan van Scorel: Sede Vacante 2153 (Paul Teng + Jan Paul Schutten) <-november
• Strips! - 200 Jaar Nederlands Beeldverhaal (Willem van Helden / Rob van Eijck / Jos van Waterschoot / Joost Pollmann) (HC) <-oktober


Leopold (2)
• Dolfje Weerwolfje Stripboek (Robby van der Meulen / Michiel van de Vijver naar Paul van Loon) <-november
• De Verschrikkelijke Verhalen van de Minidino's! (Gary Northfield) <-september


Linkeroever Uitgevers (1)
• BeeVee: Verloren Voorwerpen (Charel Cambré) (HC) <-oktober


Loeb (1)
• Garfield: Pocket 62 (Jim Davis) <-november


Le Lombard (44)
• Cassio 1: De Eerste Moordenaar (Henri Reculé + Stephen Desberg) (herdruk) <-augustus
• Cassio 7: Een Godin Ontwaakt (Henri Reculé + Stephen Desberg) <-augustus
• Dokus de Leerling 19: Dokus, Modelleerling (Godi + Zidrou) <-augustus
• Golias 2: De Bloem van de Herinnering (Jérôme Lereculey + Serge Le Tendre) <-oktober
• Jonathan 16: Zij die Was (Cosey) <-oktober
• Kruistocht 3: De Meester van de Machines (Philippe Xavier + Jean Dufaux) (herdruk) <-maart
• Kruistocht 4: Vuursnavels (Philippe Xavier + Jean Dufaux) (herdruk) <-maart
• Kruistocht 7: De Meester van het Zand (Philippe Xavier + Jean Dufaux) <-november
• Kruistocht 7: De Meester van het Zand (Philippe Xavier + Jean Dufaux) (HC) <-november
• Monografie Grzegorz Rosinski (Patrick Gaumer / Grzegorz Rosinski) (HC) <-december
• Rani 4: Meesteres (Francis Vallès + Alcante naar Jean Van Hamme) <-september
• Thorgal 1: De IJskoningin (Grzegorz Rosinski + Jean Van Hamme) (herdruk) <-juni
• Thorgal 6: De Val van Brek Zarith (Grzegorz Rosinski + Jean Van Hamme) (herdruk) <-juni
• Thorgal 7: Het Sterrenkind (Grzegorz Rosinski + Jean Van Hamme) (herdruk) <-juni
• Thorgal 10: Het Land Qâ (Grzegorz Rosinski + Jean Van Hamme) (herdruk) <-september
• Thorgal 25: De Blauwe Ziekte (Grzegorz Rosinski + Jean Van Hamme) (herdruk) <-september
• Thorgal 31: Het Schild van Thor (Grzegorz Rosinski + Yves Sente) (herdruk) <-september
• Thorgal 34: Kah-Aniël (Grzegorz Rosinski + Yves Sente) <-november
• Thorgal 34: Kah-Aniël (Grzegorz Rosinski + Yves Sente) (HC) <-november
• Thorgal 34: Kah-Aniël (Grzegorz Rosinski + Yves Sente) (HC/superluxe met ex-libris) <-december
• Vasco 24: De Kinderen van de Vesuvius (Dominique Rousseau + Gilles Chaillet) <-december
• De Werelden van Thorgal - Kriss van Valnor 1: Ik Vergeet Niets! (Giulio De Vita + Yves Sente) (herdruk) <-juni
• De Werelden van Thorgal - Kriss van Valnor 4: Bondgenootschappen (Giulio De Vita + Yves Sente) <-oktober
• De Werelden van Thorgal - Kriss van Valnor 4: Bondgenootschappen (Giulio De Vita + Yves Sente) (HC) <-oktober
• De Werelden van Thorgal - Buiten Reeks: Het Ontstaan van de Werelden (Grzegorz Rosinski / Giulio De Vita / Roman Surzhenko + Yves Sente / Yann) (herdruk) <-februari
• De Werelden van Thorgal - Buiten Reeks: Het Ontstaan van de Werelden (Grzegorz Rosinski / Giulio De Vita / Roman Surzhenko + Yves Sente / Yann) (HC) (herdruk) <-februari
• De Werelden van Thorgal - De Jonge Jaren 1: De Drie Zussen Minkelsönn (Roman Surzhenko + Yann) <-februari
• De Werelden van Thorgal - De Jonge Jaren 1: De Drie Zussen Minkelsönn (Roman Surzhenko + Yann) (HC) <-februari
• De Werelden van Thorgal - Wolvin 3: Het Rijk van de Chaos (Roman Surzhenko + Yann) <-april
• De Werelden van Thorgal - Wolvin 3: Het Rijk van de Chaos (Roman Surzhenko + Yann) (HC) <-april
• De Werelden van Thorgal - Wolvin 3: Het Rijk van de Chaos (Roman Surzhenko + Yann) (HC/luxe met ex-libris) <-april
• Wisher 4: Bolhoed en Toverstaf (Giulio De Vita + Sebastien Latour) <-mei

Derde Stroming
• Alfa 1: De Overdracht (Youri Jigounov + Pascal Renard) (herdruk met nieuwe cover) <-augustus
• Alfa 12: Een Bewogen Reis (Chris Lamquet / Iouri Jigounov + Iouri Jigounov) <-september
• I.R.$. 8: De Zwarte Oorlog (Bernard Vrancken + Stephen Desberg) (herdruk) <-augustus
• I.R.$. Team 1: Football Connection (Marc Bourgne + Stephen Desberg) <-augustus
• I.R.$. Team 2: Wags (Daniel Koller + Stephen Desberg) <-oktober
• John Tiffany 1: Het Geheim van het Geluk (Dan Panosian + Stephen Desberg) <-oktober
• Miss Oktober 2: Dode van de Maand (Alain Queireix + Stephen Desberg) <-oktober
• Sisco 6: Onderhandelingen in 9mm (Thomas Legrain + Benec) <-juni

Getekend
• Geen Weg Terug (Olivier Grenson) (HC) (integrale uitgave) <-juni
• Miss Endicott (Xavier Fourquemin + Jean-Christophe Derrien) (HC) <-april
• Nieuwe Tijden (Eric Warnauts / Guy Raives + Eric Warnauts) (HC) <-september


Maarten Muntinga (1)
Rainbow Pocket
• S1ngle: Do's & Don'ts van Daten (Hanco Kolk + Peter De Wit) <-september


Mandarijn (3)
• DirkJan 1 (herdruk) <-september
• DirkJan 5 (herdruk) <-september
• Dirkjan 19 (Mark Retera) <-oktober


Manteau (1)
• Merho: Zwart op Wit (Toon Horsten) <-oktober


Materne (1)
• Levensweg van het Fruit (Clarke) (HC) <-november


Marsu Productions (1)
• Marsu Kids 2: Een Ei voor Twee (Didier Conrad + Wilbur / Didier Conrad) <-maart


Medusa (44)
• Apostata V: Caesar Augustus (Ken Broeders) <-oktober
• Châteaux Bordeaux 3: De Amateur (Espé + Eric Corbeyran) (HC) <-oktober
• DMC - Devil May Cry 1: De Kronieken van Vergil (Patrick Pion / Robin Recht + Izu) <-februari
DownUnder 1: De Man van Kenzie's River (Fabio Pezzi + Nathalie Sergeef) (HC) <-juni
• Frank Lincoln 5: Kusu-Gun (Marc Bourgne / Eillam + Marc Bourgne) <-september
• Frank Lincoln 5: Kusu-Gun (Marc Bourgne / Eillam + Marc Bourgne) (HC) <-september
• Godenschemering 3: Fafner (Djief + Nicolas Jarry) (HC) <-mei
• Godenschemering 4: Brunhilde (Djief + Nicolas Jarry) (HC) <-november
• De Helse Meute 3: Het Geheim van de Sibille (Drazen Kovacevic + Philippe Thirault) <-februari
• De Helse Meute 3: Het Geheim van de Sibille (Drazen Kovacevic + Philippe Thirault) (HC) <-februari
• Juárez (Corentin Rouge + Nathalie Sergeef) (HC) <-november
• De Keuken van de Duivel 3: Het Hondenaandeel (Karl T. + Damien Marie) (HC) <-mei
• Lijst 66 4: Oklahoma/Texas (Eric Stalner) (HC) <-juni
De Madonna van Pellini 1: Lamb House (Riccardo Federici + François Rivière) (HC) <-juni
• Milan K. 3: De Oorlog van de Siloviki's (Corentin Rouge + Sam Timel) <-september
• Milan K. 3: De Oorlog van de Siloviki's (Corentin Rouge + Sam Timel) (HC) <-september
• Millennium 3: De Adem van de Duivel (François Miville-Deschênes + Richard D. Nolane) <-februari
• Millennium 3: De Adem van de Duivel (François Miville-Deschênes + Richard D. Nolane) (HC) <-februari
• Het Pelikaanprotocol 1 (Jean-Michel Ponzio + Richard Marazano) (HC) <-februari
• Phœnix 1: Afwezigen (Frédéric Peynet + Jean-Charles Gaudin) (HC) <-november
• Re-Mind 2 (Andrea Mutti + Alcante) <-mei
• Re-Mind 2 (Andrea Mutti + Alcante) (HC) <-mei
• Re-Mind 3 (Andrea Mutti + Alcante) <-september
• Re-Mind 3 (Andrea Mutti + Alcante) (HC) <-september
• Saria 1: De Drie Sleutels (Paolo Eleuteri Serpieri + Jean Dufaux) <-februari
• Saria 1: De Drie Sleutels (Paolo Eleuteri Serpieri + Jean Dufaux) (HC) <-februari
• Saria 2: De Engelenpoort (Riccardo Federici + Jean Dufaux) <-oktober
• Saria 2: De Engelenpoort (Riccardo Federici + Jean Dufaux) (HC) <-oktober
• Sergeant-Major Bowen 1: De Hoogste Mens (Gil Formosa + Gil Formosa / Benjamin Rivière) <-februari
• Sergeant-Major Bowen 1: De Hoogste Mens (Gil Formosa + Gil Formosa / Benjamin Rivière) (HC) <-februari
• Sergeant-Major Bowen 2: De Man van Overground 9 (Gil Formosa) <-oktober
• Sergeant-Major Bowen 2: De Man van Overground 9 (Gil Formosa) (HC) <-oktober
• Simon de Samaritaan 2: De Straffen van de Dode Zee (Michel Rouge + Fred Le Berre) (HC) <-mei
• Tatanka 3: Mutatie (Gaël Séjourné + Joël Callède) (HC) <-februari
Territorium 1: Necropsie (Espé + Eric Corbeyran) <-juni
• Territorium 1: Necropsie (Espé + Eric Corbeyran) (HC) <-juni
Territorium 2: Hypnose (Espé + Eric Corbeyran) <-juni
• Territorium 2: Hypnose (Espé + Eric Corbeyran) (HC)
<-juni
• De Vierde Kracht 3: De Groene Hel (Juan Giménez) <-februari
• De Vierde Kracht 3: De Groene Hel (Juan Giménez) (HC) <-februari
• Ys, de Legende 1: Verraad (Dejan Nenadov + Jean-Luc Istin) <-mei
• Ys, de Legende 1: Verraad (Dejan Nenadov + Jean-Luc Istin) (HC) <-mei
• Ys, de Legende 2: Wraak (Dejan Nenadov + Jean-Luc Istin) <-oktober
• Ys, de Legende 2: Wraak (Dejan Nenadov + Jean-Luc Istin) (HC) <-oktober


Monastic (1)
• Tibhirine: Voor God en de Mensen (Dominique Bar + Gaëtan Evrard) (HC) <-oktober


Nijgh & Van Ditmar (1)
• Lang zal Ze Leven (Barbara Stok) <-september


Oog & Blik | De Bezige Bij (25)
• 100 Heinz Hoogtepunten: Niks Mis met Drinken (René Windig / Eddie de Jong) (HC) <-mei
• 100 Heinz Hoogtepunten: Niks Mis met Koningen (René Windig / Eddie de Jong) (HC)
<-mei
• 100 Heinz Hoogtepunten: Niks Mis met de Sint (René Windig / Eddie de Jong) (HC) <-november
• 100 Heinz Hoogtepunten: Niks Mis met Vakantie (René Windig / Eddie de Jong) (HC) <-mei
• Ardalén (Miguelanxo Prado) (HC) <-mei

• Automotiv (Ever Meulen) (HC)
<-januari
• Blast 3: Halsoverkop (Manu Larcenet) (HC) <-september
• Bob Dylan Illustrated (Theo Bogart) (HC) <-oktober
• China 3: De Tijd van het Geld (Li Kunwu + Pierre Ôtié) <-februari
• Door zonder Familie (Gerrit de Jager) <-oktober
• Drie Dagen in Rio (Peter van Dongen) (HC) <-augustus
• Drie Dagen in Rio (Peter van Dongen) (HC/luxe) <-augustus
• Epstein - Het Brein achter de Beatles (Jaron Beekes) <-mei
• Eva's Gedacht (Eva Mouton) <-februari
• De Familie Doorzon (Gerrit de Jager / Wim Stevenhagen) <-oktober
• Gids voor 'Slechte' Vaders (Guy Delisle) <-mei
• Helden van de Tour (Jan Cleijne) <-juni
• Herr Merz (Lars Fiske) <-februari
• Mao's Mussen (Dirk-Jan Hoek)<-augustus
• Munch (Steffen Kverneland) (HC) <-augustus
• Typex' Rembrandt (Typex) <-april
• Verdwaald (Shamisa Debroey) <-september

Oog & Blik Classics
• De Kat van de Rabbijn Compleet (Joann Sfar) (integrale uitgave) <-mei
• Rampokan (Peter van Dongen) (integrale uitgave) <-mei
• Zwart Gat (Charles Burns) (heruitgave in SC) <-augustus


Oogachtend (7)
• Bruss. - Brussel in Shorts (diverse auteurs)
<-januari

• Doel (Jeroen Janssen) (HC) <-oktober
• Esther Verkest 6: Zachte Dwang (Kim Duchateau) (herdruk) <-januari
• Esther Verkest 11: Tot op Zekere Hoogte (Kim Duchateau) <-oktober

• Madame Pipi (Delphine Frantzen)
<-januari

• Monsieur Bermutier (Maarten Vande Wiele)
<-januari

• Morgen Weer een Dag (Bart Schoofs)
<-januari


Pelikaanpers (1)
• Slag om Arnhem September 1944 - Een Historisch Beeldverhaal 3: Adelaar en Pegasus (Hennie Vaessen) (HC) <-oktober


Personalia (3)
• Jan Kruis Glossy (diverse auteurs) <-oktober
• Jan Kruis Glossy (diverse auteurs) (HC) <-oktober
• Jan Kruis Glossy (diverse auteurs) (HC/luxe + dvd) <-oktober


Pièce Unique (1)
• Entr'acte (Steve Michiels) <-februari


Prestige (1)
• Requiem - De Vampierridder 11: Oude Liefde (Olivier Ledroit + Pat Mills) <-september


RW Uitgeverij (36)
• 100 Bullets 1 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-maart
• 100 Bullets 2 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-april
• 100 Bullets 3 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-juni
• 100 Bullets 4 (Eduardo Risso + Brian Azzarello)
<-juni
• 100 Bullets 5 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-juli
• 100 Bullets 6 (Eduardio Risso + Brian Azzarello) <-september
• 100 Bullets 7 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-november
• 100 Bullets 8 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-november

• Batman: Fortunate Son (Gene Ha + Gerard Jones) (HC) <-maart
• Batman: Earth One (Gary Frank + Geoff Jones) (HC)
<-juli
• Batman: Hoe Is het Afgelopen met de Duistere Ridder? Deluxe (Andy Kubert / Simon Bisley / Mark Buckingham / Mike Hoffman / Bernie Mireault + Neil Gaiman) (HC) <-december
• Batman: Jaar Een (David Mazzucchelli + Frank Miller) (HC)
<-april
• Batman: Joker (Lee Bermejo + Brian Azzarello) (HC) <-april
• Batman: The Killing Joke (Brian Bolland + Alan Moore) (HC) <-juni
• Batman / Judge Dredd (Simon Bisley / Cam Kennedy / Carl Critchlow / Dermot Power + John Wagner / Alan Grant) (HC) <-november

• Catwoman: Rome Zien en Sterven (Tim Sale + Jeph Loeb) (HC)<-juni
• Ergens een God (Peter Snejbjerg + John Arcudi) <-december
• Fables Deluxe 1 (Mark Buckingham / Lan Medina + Bill Willingham) (HC) <-augustus
• Flash 1: Voorwaarts (Francis Manapul / Brian Buccellato) (HC) <-november
• Green Lantern 1: Sinestro (Doug Mahnke + Geoff Johns) (HC) <-december
• Green Lantern Deluxe: Wedergeboorte (Ethan Van Sciver + Geof Johns) (HC) <-september

• JLA Earth 2 (Frank Quitely + Grant Morrison) (HC) <-april

• Justice League 1: Het Begint (Jim Lee / Carlos D'Anda + Geoff Johns) (HC) <-november
• Preacher Deluxe 1 (Steve Dillon + Garth Ennis) (HC) <-juni
• Sandman: The Absolute Sandman 1 (Sam Kieth / Mike Dringenberg / Malcolm Jones III + Neil Gaiman) (HC) <-november
• Superman: All-Star Superman (Frank Quitely + Grant Morrison) (HC) <-juli

• Superman: Earth One 1 (Shane Davis + J. Michael Straczynski) (HC) <-april
• Superman: Earth One 2 (Shane Davis + J. Michel Straczynski) (HC) <-juni
• Superman: Family Adventures - Kidz 1 (Aluir Amancio + Mark Millar) <-augustus
• Superman: Superman voor Morgen (Jim Lee + Brian Azzarello) (HC) <-juli

• Superman: De Zoon van Superman (J.H. Williams III / Mick Gray + Howard Chaykin / David Tischman) (HC)
<-april
• Transmetropolitan 1: Aan het Werk (Darick Robertson + Warren Ellis) <-augustus
• Transmetropolitan 2: Levenslust (Darick Robertson + Warren Ellis) <-augustus

• Transmetropolitan 3: Het Jaar van de Schoft (Darick Robertson + Warren Ellis) <-september
• Wonder Woman: De Hiketeia (J. G. Jones / Wade Von Grawbadger + Greg Rucka) (HC)
<-maart
• Wonder Woman 1: Bloed (Cliff Chiang / Tony Akins + Brian Azzarello) (HC) <-november


Saga Uitgaven (61)
• Ben Hur 4: Golgotha (Jean-Yves Mitton naar de roman van Lewis Wallace)
<-januari

• Bernard Prince integraal 1 (Hermann + Greg) (HC) <-augustus
• Bernard Prince integraal 2 (Hermann + Greg) (HC) <-november
• Het Boek van het Lot 3: Silverman (Franck Biancarelli + Serge Le Tendre) <-mei
• Het Boek van het Lot 3: Silverman (Franck Biancarelli + Serge Le Tendre) (HC) <-maart
• Cross Fire 2: In de Geheime Dienst van Zijne Heiligheid (Pierre-Mony Chan + Jean-Luc Sala) <-oktober
• Cross Fire 2: In de Geheime Dienst van Zijne Heiligheid (Pierre-Mony Chan + Jean-Luc Sala) (HC) <-mei
• Cross Fire 3: Sterven en Laten Leven (Pierre-Mony Chan + Jean-Luc Sala) <-november
• Cross Fire 3: Sterven en Laten Leven (Pierre-Mony Chan + Jean-Luc Sala) (HC) <-juni
• Eric De Rop Bloemlezing... en Andere Verhalen (Eric De Rop) <-augustus
• Eric De Rop Bloemlezing... en Andere Verhalen (Eric De Rop) (HC) <-augustus
• Eric De Rop Ribbedebie... en Andere Verhalen (Eric De Rop) <-augustus
• Eric De Rop Ribbedebie... en Andere Verhalen (Eric De Rop) (HC) <-augustus
• Hasta la Victoria 3: Laatste Zomer in Havana (Stefano Casini) <-maart
• Hasta la Victoria 4: Venceremos! (Stefano Casini) <-oktober
• Hasta la Victoria 4: Venceremos! (Stefano Casini) (HC) <-april
• Julia Von Kleist 1: Duitsland 1932 (Bruno Marivain + Jean-Blaise Djian) (HC) <-juni
• Julia Von Kleist 2: Duitsland 1933 (Bruno Marivain + Jean-Blaise Djian) (HC) <-juni
• Julia Von Kleist 3: Duitsland 1934 (Bruno Marivain + Jean-Blaise Djian) (HC) <-juni
• Okiya: Het Huis van Verboden Geneugten (Sik Jun Yung + Jee-Yun)
<-januari

• Valentine Pity integraal (André Benn) (HC) <-augustus
• Valentine Pity 1: De Steen van de Witte Ochtend (André Benn) <-november
• Valentine Pity 2: Een Mannenwereld (André Benn) <-november

Collectie Bamboe
• Ambulance 13 1: Bloedkruis (Alain Mounier + Patrick Cothias / Patrice Ordas) <-juni
• Ambulance 13 2: In Naam van de Mannen (Alain Mounier + Patrick Cothias / Patrice Ordas) <-juni
• Ambulance 13 deel 1+2 integraal (Alain Mounier + Patrick Cothias / Patrice Ordas) (HC) <-april
• Bourbon Street integraal (Alexis Chabert + Philippe Charlot) (HC) <-november
• De Erfenis van de Duivel 2: Het Geheim van de Mont-Saint-Michel (Paul Gastine + Jérôme Félix)
<-januari

• Een Griekse Tragedie 1: Twee Zussen (Viviane Nicaise + Jean-Claude Bartoll) (HC) <-oktober
• Een Griekse Tragedie 2: Drie Huwelijken en Twee Begrafenissen (Viviane Nicaise + Jean-Claude Bartoll) (HC) <-oktober
• Een Nacht in Rome - cyclus 1 (Jim) <-maart
• Een Nacht in Rome - cyclus 1 (Jim) (HC) <-februari
• Magus 1: De Grafdelver (Annabel + Cyrus / François Debois) <-april
• Magus 1: De Grafdelver (Annabel + Cyrus / François Debois) (HC) <-februari
• Magus 2: De Verrader (Annabel + Cyrus / François Debois) <-april
• Magus 2: De Verrader (Annabel + Cyrus / François Debois) (HC) <-februari
• Magus 3: De Deserteur (Annabel + Cyrus / François Debois) <-april
• Magus 3: De Deserteur (Annabel + Cyrus / François Debois) (HC) <-februari
• Sienna 3: Irak, Broederschap en Terrorisme (Chetville + Philippe Emmanuel Filmore) <-december
• Tahya El-Djazaïr integraal (A. Dan + Laurent Galandon) (HC/luxe + ex-libris) <-april
• Het Vervloekte Kind integraal (Arno Monin + Laurent Galandon) (HC) <-mei
• Het Vervloekte Kind 1: De Kaalkoppen (Arno Monin + Laurent Galandon) <-augustus
• Het Vervloekte Kind 2: Het O Teken (Arno Monin + Laurent Galandon) <-augustus
• The Village 3: De Witte Prinses (Bertrand Marchal + Rodolphe) <-februari

En Noir
• Primal Zone (Pierre-Yves Gabrion) (HC) <-april

Extra
• Block 109 1: De Kanselarij (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) <-oktober
• Block 109 1: De Kanselarij (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) (HC) <-maart
• Block 109 2: De Bunker (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) <-oktober
• Block 109 2: De Bunker (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) (HC) <-maart
• Block 109 3: De Heksenketel (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) <-december
• Block 109 3: De Heksenketel (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) (HC) <-maart
• Block 109 4: Rode Ster (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) <-december
• Block 109 4: Rode Ster (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) (HC)
• Ontmoeting (Jean-Yves Mitton) <-maart
• Sir Arthur Benton: integraal (Stéphane Perger + Tarek) (HC)
<-januari

• Sir Arthur Benton 1: Operatie Marmara (Stéphane Perger + Tarek) (HC)
<-januari

• Sir Arthur Benton 2: Wanssee 1942 (Stéphane Perger + Tarek) (HC)
<-januari

• Sir Arthur Benton 3: De Finale Aanval (Stéphane Perger + Tarek) (HC)
<-januari

Geheimen van het Vaticaan
• De Drakenorde 0 (Elia Bonneti + Jean-Luc Istin) <-februari
• Succubus 3: Eanna (Gianluca Acciarino + Thomas Mosdi) <-augustus
• Succubus 3: Eanna (Gianluca Acciarino + Mosdi) (HC) <-mei


Sanoma Uitgevers (2)
• Jan, Jans en de Kinderen 51 (Studio Jan Kruis) <-juli
• Jan, Jans en de Kinderen 52 (Studio Jan Kruis) <-oktober


Sherpa (12)
• Alle Heiligen (Marcel Ruijters) (HC) <-november
• Arman & Ilva 8: De Bijzonder Begaafden (Thé Tjong-Khing + Lo Hartog van Banda) (HC) <-oktober
• Arman & Ilva 15: Thalia (Thé-Tjong Khing + Lo Hartog van Banda) (HC) <-maart
• Arq 16: Dromen 1 (Andreas) (HC) <-juli
• Blueberry: Chihuahua Pearl & De Man die $ 500.000 Waard Was (Jean Giraud + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe + twee bijlages) <-juni
• Capricornus 13: Gekooide Droom (Andreas) (HC) <-mei
• Capricornus 14: De Operatie (Andreas) (HC) <-mei
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 1: De Duivel van de Caraïben / De Koning van de Zeven Zeeën (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC) <-september
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 1: De Duivel van de Caraïben / De Koning van de Zeven Zeeën (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC met piëzografie) <-oktober
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 2: De Kapitein Zonder Naam / Het Brandmerk van de Koning / Muiterij op 'De Oceaan' (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC) <-oktober
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën integraal 2: De Kapitein Zonder Naam / Het Brandmerk van de Koning / Muiterij op 'De Oceaan' (Victor Hubinon + Jean-Michel Charlier) (HC met piëzografie) <-oktober
• Rork integraal 2: Terugkeer (Andreas) (HC)
<-januari


Silvester (58)
• Arctica 5: Bestemming Aarde (Boyan Kovacevic + Daniel Pecqueur) (HC) <-maart
• Aslak 2: De Middelste Mast (Emmanuel Michalak + Fred Weytens / Hub) (HC + ex-libris) <-maart
• Atalante 5: Calaïs en Zetes (Crisse / Fred Besson + Crisse) (HC) <-mei
• De Autoreportages van Margot 4: De Coureur met de Twee Gezichten (Callixte / Olivier Marin + Olivier Marin) (HC) <-oktober
• D 1: Lord Faureston (Bruno Maïorana + Alain Ayroles) (HC) (+ ex-libris) <-april
• D 2: Lady d'Angères (Bruno Maïorana + Alain Ayroles) (HC) <-september
• Dirkjan 8 (Mark Retera) (herdruk)
<-januari

• Dirkjan 10 (Mark Retera) (herdruk)
<-januari

• Drakenbloed 6: Wraak (Stéphane Créty / Julien Hugonnard-Bert + Jean-Luc Istin) (HC) <-juli
• Drakenbloed 7: De Man met het IJzeren Masker (Stéphane Créty / Julien Hugonnard-Bert + Jean-Luc Istin) (HC) <-december
• Edelweiss 3: Walburga (Romain Hugault + Yann) (HC) <-november
• Edelweiss verzamelaarspakket (Edelweiss 3 + Pin-Up Wings 3 + 3 prenten + pin-upomslag) <-november
• Edelweiss exclusief pakket (Edelweiss 3 + Pin-Up Wings 3 + 3 prenten + pin-upomslag + gesigneerde ex-libris) <-november
• De Engelsman die niet van Vuurwapens Houdt 1: Chili met Blauwe Bonen (Paul Salomone + Wilfrid Lupano) (HC) <-juli
• Hannibal Meriadec en de Tranen van Odin 3: Santa Maria Della Salute (Stéphane Créty + Jean-Luc Istin) (HC)
<-januari

• Hara Kiwi: Scheurkalender 2014 (Lectrr) <-september
• Hauteville House 8: Fort Chavagnac (Thierry Gioux / Christophe Quet + Fred Duval) (HC) <-maart
• Hauteville House 9: Het Graf van Aartsdiaken Frollo (Thierry Gioux / Christophe Quet + Fred Duval) (HC) <-december
• De Havik 8: Kaapvaarder voor de Koning (Patrice Pellerin) (HC) <-juli
• De Havik 8: Kaapvaarder voor de Koning - Dossier (Patrice Pellerin) (HC) <-juli
• De Havik Verzamelaarspakket: deel 8 + dossiereditie + 3 prenten (Patrice Pellerin) <-juli
• De Havik Exclusief pakket: deel 8 + dossiereditie + 3 prenten + gesigneerde ex-libris (Patrice Pellerin) <-juli
• De Hel van het Oostfront 1: De Russische Winter (Olivier Speltens) (HC) <-februari
• De Legendariërs 3: Vijandelijke Broers (Patrick Sobral) <-september
• De Legendariërs 3: Vijandelijke Broers (Patrick Sobral) (HC) <-september
• De Legendariërs - Het Begin 1: Danaël (Nadou + Patrick Sobral) <-oktober
• De Legendariërs - Het Begin 1: Danaël (Nadou + Patrick Sobral) (HC) <-oktober
• Marie der Draken 2: Wraak (Thierry Démarez + Ange) (HC) <-april
• Marie der Draken 3: Armaury (Thierry Demarez + Ange) (HC) <-oktober
• Merlijn - Queeste naar het Zwaard 1: De Profetie (Nicolas Demare + Jean-Luc Istin) (HC) <-september
• Merlijn - Queeste naar het Zwaard 2: De Vesting van Kunjir (Nicolas Demare + Jean-Luc Istin) (HC) <-september
• De Oorlog van Alan verzamelbox deel 1-2-3 (Emmanuel Guibert naar Alan Cope) (3 x HC in box) <-mei
• De Oorlog van Alan verzamelbox deel 1-2-3 (Emmanuel Guibert naar Alan Cope) (lege box)<-mei
• Okko 8: De Cyclus van het Vuur 2: Dossiereditie (Hub) (HC)
<-januari

• De Orde van de Drakenridders 10: Naar het Licht (Edouard Guiton + Ange) (HC)
<-januari

• De Orde van de Drakenridders 11: Alle Duizend en Eén Manen (Looky + Ange) (HC) <-april
• De Orde van de Drakenridders 12: Ellys (Brice Cossu + Ange) (HC) <-oktober
• Een Paar Stappen naar het Licht 1: De Geometerie van het Toeval (Bruno Marchand) (HC) <-mei
• Een Paar Stappen naar het Licht 2: De Onwaarschijnlijke Reis (Bruno Marchand) (HC) <-mei
• Een Paar Stappen naar het Licht 3: Reizigers uit een Andere Wereld (Bruno Marchand) (HC) <-september
• De Pijl van Nemrod 6: De Moord (Griffo / Olivier Mangin + Laurent-Frédéric Bollée) (HC)<-mei
• Pin-Up Wings 3 (Romain Hugault) (HC) <-november
• Prins Valiant 20: Jaargang 1956 (Hal Foster) (HC)
<-maart
• Prins Valiant verzamelbox deel 16-20 (Hal Foster) (5 x HC in box) <-april
• Het Testament van Kapitein Crown 1: Vijf Bastaardkinderen (Pascal Hénaff + Tristan Roulot) (HC)
<-januari

• Het Testament van Kapitein Crown 2: Het Goud van de Verdoemden (Pascal Hénaff + Tristan Roulot) (HC) <-juli
• Texas Kid, Mijn Beste (Igor Kordey) <-februari
• UUR U 6: Verbeelding aan de Macht? (Mr. Fab + Fred Duval / Jean-Pierre Pécau) (HC) <-juli
• De Verborgen Geschiedenis 23: Absint (Igor Kordey + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-februari
• De Verborgen Geschiedenis 24: De Onbekende Oorlog (Igor Kordey + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-september
• De Verborgen Geschiedenis 25: De Pauw-Engel (Igor Kordey + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-november
• Voetbalclub 1 (Giuseppe Ferrario + Beppe Ramello) <-november
• Walking Dead 5: De Beste Verdediging (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) (herdruk)
<-januari
• Walking Dead 15: Wie We Zijn (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) <-februari
• Walking Dead 16: De Wijde Wereld (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) <-september
• Walking Dead 17: Vrees het Ergste (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) <-september
• Wollodrïn 3: Het Konvooi 1/2 (Jérôme Lereculey + David Chauvel) (HC) <-februari
• Zeven 10: Zeven Klonen (Stéphane De Caneva + Stéphane Louis) (HC) <-juli


Sombrero (3)
Zwarte Reeks
• 179. De Tuinman (Celestin) <-februari
• 180. Clio en Analia (Buster) <-februari
• 181. Twenty 4 (Von Gotha) <-april


Standaard Uitgeverij (82)
• Amoras 1: Suske (Charel Cambré + Marc Legendre) <-mei
• Amoras 1: Suske (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/luxe + ex-libris) <-mei
• Amoras 1: Suske (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/superluxe + ex-libris) <-mei
• Amoras 2: Jérusalem (Charel Cambré + Marc Legendre) <-november
• Amoras 2: Jérusalem (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/luxe met ex-libris) <-november
• Amoras 2: Jérusalem (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/superluxe met ex-libris) <-november
• De Avonturen van Urbanus 152: De Gouden Pauwels (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout)
<-januari

• De Avonturen van Urbanus 153: De Liegende Leugendetector (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-mei
• De Avonturen van Urbanus 154: Psychiatergeflater (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-augustus
• De Avonturen van Urbanus 155: De Gedroomde Kans (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-oktober
• De Avonturen van Urbanus 156: De Advocaat van de Duivel (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-december
• F.C. De Kampioenen 75: Hello Poepa (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-maart
• F.C. De Kampioenen 76: De Vinnige Voetballer (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-juni
• F.C. De Kampioenen 77: Vijftig Tinten Paarsblauw (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-augustus
• F.C. De Kampioenen 78: Dokter Jekyll en Mister Vertongen (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-oktober
• F.C. De Kampioenen 79: De Kampioenen van de Filmset (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-december
• F.C. De Kampioenen: De Filmspecial: Alle Hens aan Dek / Carmen in het Nieuw / De Kampioenen in Pampanero (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden)
• F.C. De Kampioenen: De Kampioentjes Special: De Lastige Kampioentjes / Het Geheim van de Kampioentjes / Kampioentjes Verliefd (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-mei
• F.C. De Kampioenen: Paulientje Presenteert: De Vijfde Omnibus: Kampioenen aan Zee / Boma in de Coma / De Dader Heeft het Gedaan / De Wereldkampioen / Sergeant Carmen (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden)
<-januari

• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 5: De Fileclown (Wim Swerts / Vanas + Hec Leemans) <-april
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 6: De Gepatenteerde Pestkoppen (Wim Swerts / Luc Vanas + Hec Leemans) <-september
• De Geuzen 8: Verraad in Duindijke (Willy Vandersteen) (HC/luxe) <-maart
• Junior Suske en Wiske 7: Eureka! (Jeff Broeckx / Studio Vandersteen + Willem Ritstier) <-april
• Junior Suske en Wiske 8: In Space (Jeff Broeckx) <-november
• Junior Suske en Wiske: Vakantieboek (Jeff Broeckx) <-juni
• Junior Suske en Wiske: Wintervakantieboek (Jeff Broeckx) <-oktober
• De Kiekeboes 135: Code E (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken) <-februari
• De Kiekeboes 135: Code E (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken) (HC/luxe met linnen rug) <-februari
• De Kiekeboes 135: Code E (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken) (HC/luxe met suède kaft) <-februari
• De Kiekeboes 136: Schijnheilig Bloed (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken) <-mei
• De Kiekeboes 136: Schijnheilig Bloed (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken) (HC/luxe + ex-libris) <-mei
• De Kiekeboes 136: Schijnheilig Bloed (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken) (HC/superluxe + ex-libris) <-mei
• De Kiekeboes 137: Bistro Dodo (Merho met medewerking van Ivan Adriaenssens / Kristof Fagard / Peter Koeken) <-september
• De Kiekeboes 137: Bistro Dodo (Merho met medewerking van Ivan Adriaenssens / Kristof Fagard / Peter Koeken) (HC/luxe met ex-libris) <-september
• De Kiekeboes 137: Bistro Dodo (Merho met medewerking van Ivan Adriaenssens / Kristof Fagard / Peter Koeken) (HC/superluxe met ex-libris) <-september
• De Kiekeboes 138: Geen Rook (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken) <-november
• De Kiekeboes 138: Geen Rook (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken) (HC/luxe met ex-libris) <-november
• De Kiekeboes 138: Geen Rook (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Peter Koeken) (HC/superluxe met ex-libris) <-november
• De Kiekeboes Special 4: Hallo Televisie: Het Geslacht Kinkel / Hoe Meer Kijkers / Heil Bod (Merho) <-juni
• Mega - 10 Strips (diverse auteurs) <-maart
• Mieleke Melleke Mol 11 (Dirk Stallaert + Urbanus) <-december
• Nero: De Oosterse Trilogie: De Matras van Madras / De Grote Shimboem / De Hemelse Vrede (Marc Sleen) <-oktober
• De Rode Ridder 237: De Wederopstanding (Claus D. Scholz) <-februari
• De Rode Ridder 237: De Wederopstanding (Claus D. Scholz) (HC/luxe met linnen rug) <-februari
• De Rode Ridder 237: De Wederopstanding (Claus D. Scholz) (HC/luxe met suède kaft) <-februari
• De Rode Ridder 238: Het Godsgericht (Claus D. Scholz + Marc Legendre) <-mei
• De Rode Ridder 238: Het Godsgericht (Claus D. Scholz + Marc Legendre) (HC/luxe + ex-libris) <-mei
• De Rode Ridder 238: Het Godsgericht (Claus D. Scholz + Marc Legendre) (HC/superluxe + ex-libris) <-mei
• De Rode Ridder 239: De Duivelse Poppenspeler (Claus D. Scholz + Marc Legendre) <-september
• De Rode Ridder 239: De Duivelse Poppenspeler (Claus D. Scholz + Marc Legendre) (HC/luxe met ex-libris) <-september
• De Rode Ridder 239: De Duivelse Poppenspeler (Claus D. Scholz + Marc Legendre) (HC/superluxe met ex-libris) <-september
• De Rode Ridder 240: De Indringers (Claus D. Scholz) <-november
• De Rode Ridder 240: De Indringers (Claus D. Scholz) (HC/luxe met ex-libris) <-november
• De Rode Ridder 240: De Indringers (Claus D. Scholz) (HC/superluxe met ex-libris) <-november
• De Smurfen 32: De Smurfen in Pililut (Pascal Garray + Alain Jost / Thierry Culliford / Dichtersmurf) <-augustus
• De Smurfen: Vakantieboek (-Peyo-) <-mei
• De Smurfen: Winterboek (-Peyo-) <-december
• Suske en Wiske 321: Het IJzeren Duel (Studio Vandersteen) <-maart
• Suske en Wiske 321: Het IJzeren Duel (Studio Vandersteen) (HC/luxe met ex-libris) <-maart
• Suske en Wiske 321: Het IJzeren Duel (Studio Vandersteen) (HC/superluxe met ex-libris) <-maart
• Suske en Wiske 322: De Vliegende Rivier (Studio Vandersteen) <-juni
• Suske en Wiske 322: De Vliegende Rivier (Studio Vandersteen) (HC/luxe met ex-libris) <-juni
• Suske en Wiske 322: De Vliegende Rivier (Studio Vandersteen) (HC/superluxe met ex-libris) <-juni
• Suske en Wiske 323: Barabas de Balorige (Studio Vandersteen) <-september
• Suske en Wiske 323: Barabas de Balorige (Studio Vandersteen) (HC/luxe met ex-libris) <-september
• Suske en Wiske 323: Barabas de Balorige (Studio Vandersteen) (HC/superluxe met ex-libris) <-september
• Suske en Wiske 324: De Royale Ruiter (Studio Vandersteen) <-december
• Suske en Wiske 324: De Royale Ruiter (Studio Vandersteen) (HC/luxe met ex-libris) <-december
• Suske en Wiske 324: De Royale Ruiter (Studio Vandersteen) (HC/superluxe met ex-libris) <-december
• Suske en Wiske: De Coole Kastaar (Studio Vandersteen) (HC/luxe) <-augustus
• Suske en Wiske: Op het Eiland Amoras (Willy Vandersteen) (HC/luxe) <-mei
• Suske en Wiske Feestspecial: De Geverniste Zeerovers / De Toffe Tamboer / De Glanzende Gletsjer / De Stralende Staf (Studio Vandersteen) <-november
• Suske en Wiske Pocket 23: De Nerveuze Nerviërs / De Ringelingschat / Lambiorix (Studio Vandersteen)
<-januari

• Suske en Wiske Pocket 24: De Steensnoepers / De Minilotten van Kokonera / De Koperen Knullen (Studio Vandersteen)
<-januari
• Suske en Wiske Pocket 34: Twee Toffe Totems / De Lachende Wolf / De Natte Navajo (Studio Vandersteen) <-augustus
• Suske en Wiske Pocket 35: De Zwarte Zwaan / De Witte Uil / De Kleine Postruiter (Studio Vandersteen) <-oktober
• Suske en Wiske Pocket 36: Tedere Tronica / De Snorrende Snor / De Sputterende Spuiter (Studio Vandersteen) <-december
• Suske en Wiske Vakantieboek (Studio Vandersteen) <-mei
• Suske en Wiske: Het Vurige Vitamitje (Studio Vandersteen) (HC/luxe) <-april
• Urbanus Omnibus 2: De Pretparkprutsers / Urbanus tegen de Dikkenekken / De Proefkonijnen / Het Gefoefel met de Zak / Ambras in de Klas (Willy Linthout + Urbanus / Willy Linthout) <-september
• Urbanus Speciaal 11: Hup Holland Hup (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-april


Stichting Kunstboek (4)
• Beterschap... (Kamagurka) (HC) <-december
• Gefeliciteerd met... (Kamagurka) (HC) <-december
• Ik Zie Je Graag Maar... (Kamagurka) (HC) <-december
• 't Is de Leeftijd (Kamagurka) (HC) <-december


Strip2000 (27)
• 3 Hoog 1: 1 Bal, 2 Bitches (Ype Driessen) (heruitgave) <-oktober
• 3 Hoog 2: In het Diepe (Ype Driessen) <-september
• 3 Hoog 3: Niet te Beffen! (Ype Driessen) <-mei
• Biebel 30: Geen Gedoe (Ikke) <-mei
• Biebel, de Stroken 1: 1-181 (Ikke) <-augustus
• Biebel, de Stroken 2: 182-363 (Ikke) <-oktober
• De Ruyter 2: Land in Zicht! (Pieter Hogenbirk + Herman Roozen) <-oktober
• Het Godvrrgeten Eiland 1 (Luc Cromheecke + Sti) <-augustus
• Hara Kiwi 9 (Lectrr) <-oktober
• Hotel Nevelzicht 1: Hofleveranciers (Mark Van Herpen) <-augustus
• Jodocus de Barbaar 3: De Schrik van de Onderzee (Marq van Broekhoven) <-oktober
• Jump 1: Zwijgen en Trappen (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-september
• Jump 2: Freeze! (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-september
• Jump 17: Een Nieuwe Start (Charel Cambré) <-september
• Junior & Co 1: Goal! (Uco Egmond + Joeri Donsu) <-mei
• Pim, Pam & Pluis: 20 Avonturen van Pim, Pam & Pluis + Striptekenles (Gerard Leever) <-augustus
• Rembrandt 1: Vroeg Werk (Pieter Hogenbirk + Herman Roozen) <-maart
• Snippers 1: Het Is Weer Zo'n Dag (Aimée De Jongh) <-maart
• Snippers 2: No Problemo! (Aimée De Jongh) <-oktober
• Swamp Thing 5: Duikt Weer Op (Floris Oudshoorn) <-maart
• Timo 3: Vette Avonturen! (Alex Turk) <-september
• Tom Carbon 4: Kunst en Vliegwerk (Luc Cromheecke + Laurent Letzer) (heruitgave) <-maart
• Trix 1 (Mars Gremmen) <-maart
• Trix 2 (Mars Gremmen) <-oktober
• Victor & Vishnu 3: Op Safari (Jeroen Funke) <-mei
• Ype 5: Uit! (Ype Driessen) <-maart
• Ype 6: XXX (Ype Driessen) <-oktober


Stripstift (2)
• Kappie 138: Kappie en de Zeeheks (Toonder Studio's)
• Kappie 139: Kappie en de Woeste Pochtli (Toonder Studio's) <-november


Stripwinkel Alex (1)
• Jeremiah 32: De Chef (Hermann) (HC/luxe + ex-libris/muismat) <-mei


Stripwinkel Pierke (1)
• De Pierkes (diverse auteurs) (HC) <-mei


Syndikaat (9)
• Bunbun2: Oh No, Not Again (Matt Baay) <-april
• De Hel van Niconar (Niconar) <-november
• Mannetje Pug 1: Mannetje Pug (Onno Lolkema / Roland Conté) (herdruk) <-februari
• Mannetje Pug 2: Terug (Onno Lolkema / Roland Conté) <-februari
• Rob Weet Raad (Rob van Barneveld) <-maart
• De Schat van Salami (Rob van Barneveld) (HC) <-maart
• Otto 2: Op Hete Kolen (Frodo De Decker) (HC) <-maart
• Struikelen (Pieter Rosseel) (HC) <-november
• Tussen Katers & Spraakwater (Ron Schuijt) <-december


TJ-Editions (2)
History Collection
• Ypres Memories (Philippe Glogowski) (HC) <-september

Sports Collection
• Brazilian Dream (Philippe Glogowski + Renaud) (HC) <-november


Uitgeverij De Boemerang (6)
• The Champions 22 (Gürsel) <-maart
• The Champions: Scheurkalender 2014 (diverse auteurs) <-augustus
• De Golf Scheurkalender 2014 (diverse auteurs) <-augustus
• Rooie Oortjes 45 (Gürsel) <-december
• Rooie Oortjes: Dubbelalbum 10 (Gürsel / Dany / Bruno Di Sano) <-september
• Rooie Oortjes: Scheurkalender 2014 (diverse auteurs) <-augustus


Uitgeverij HUM! (1)
• Philemon A: De Wilde Piano (Fred) (HC) (heruitgave) <-september


Uitgeverij De Meulder (2)
• Paulus de Boskabouter 23: Bouterbijters in het Bos (Jean Dulieu) (HC) <-maart

Gouden Klassiekers
• 7. Paulus de Boskabouter: Paulus en de Drie Rovers (Jean Dulieu) (HC) <-maart


Uitgeverij L (29)
• 2013 - Het Jaar van Hein (Hein de Kort) (HC) <-november
• Agent 327 Dossier 7: Dossier Zevenslaper (Martin Lodewijk) (herdruk) <-juli
• Agent 327 Dossier 9: De Gesel van Rotterdam (Martin Lodewijk) (herdruk) <-juli
• Agent 327 Dossier 12: De Vergeten Bom (Martin Lodewijk) (herdruk) <-februari
• Agent 327 Dossier 13: Het Pad van de Schildpad (Martin Lodewijk) (herdruk) <-februari
• Agent 327 Dossier 14: Cacoïne en Commando's (Martin Lodewijk) (herdruk) <-juli
• Agent 327 Dossier 17: Hotel New York (Martin Lodewijk) (herdruk) <-februari
• De Beproeving 5: Niemandsland (Mike Perkins + Roberto-Aguirre-Sacasa naar de roman van Stephen King) (HC) <-maart
• De Beproeving 6: Bij het Vallen van de Nacht (Mike Perkins + Roberto-Aguirre-Sacasa naar de roman van Stephen King) (HC) <-september
• De Boeken van de Zieners 6: Nachtogen (Christophe Picaud + Jean-Luc Clerjeaud / Jean-Charles Gaudin naar de romans van Robin Hobb) (HC) <-april
• Ekhö - De Spiegelwereld 1: New York (Alessandro Barbucci + Christophe Arleston) <-oktober
• Ekhö - De Spiegelwereld 1: New York (Alessandro Barbucci + Christophe Arleston) (HC) <-oktober
• Huurlingen 2: De Heer van de Drie Steden (Paolo Deplano + Nicolas Jarry) <-maart
• Huurlingen 3: Drakenoog (Paolo Deplano + Nicolas Jarry)
<-oktober
• Lanfeust Odyssey 4: De Grote Klopjacht (Didier Tarquin + Christophe Arleston) <-februari
• Lanfeust Odyssey 4: De Grote Klopjacht (Didier Tarquin + Christophe Arleston) (HC) <-februari
• Lanfeust van de Sterren 1: Planeet Troy (Didier Tarquin + Christophe Arleston) (herdruk) <-februari
• Lanfeust van de Sterren 7: Het Geheim van de Dolfanten (Didier Tarquin + Christophe Arleston) (herdruk) <-februari
• Marten Toonder - Eerste en Laatste Gesprekken (Robin Lutz) (+ dvd) <-november 2013
• De Wouden van Opaal 4: De Kerkers van Nenuuf (Philippe Pellet + Christophe Arleston) (herdruk) <-februari
• De Wouden van Opaal 5: De Wortelstad (Philippe Pellet + Christophe Arleston) (herdruk) <-februari
• Ythaq 2: Dubbelgangers (Adrien Floch + Christophe Arleston) (herdruk) <-februari
• Ythaq 3: Het Geluid van de Sterren (Adrien Floch + Christophe Arleston) (herdruk) <-februari
• Ythaq 6: Pionnen in Opstand (Adrien Floch + Christophe Arleston) (herdruk) <-februari
• Ythaq 7: Het Teken van de Ythen (Adrien Floch + Christophe Arleston) (herdruk) <-februari
• Ythaq 10: Terugkeer naar Nehorf (Adrien Floch + Christophe Arleston) <-februari
• Ythaq 10: Terugkeer naar Nehorf (Adrien Floch + Christophe Arleston) (HC) <-februari
• Ythaq 11: De Langste Adem (Adrien Floch + Christophe Arleston) <-november
• Ythaq 11: De Langste Adem (Adrien Floch + Christophe Arleston) (HC) <-november


Uitgeverij 't Mannekesblad (1)
• Piet Pienter en Bert Bibber: De Dubbele-Koolzure-Soda-Bom (Pom) (heruitgave met nieuwe cover) <-juni


Uitgeverij Het Paard van Troje (1)
• De Banneling van Tobago: Zeeuwen in de West (Danker Jan Oreel + René Verhulst) (HC) <-juli


Uitgeverij Vrijdag (2)
• Bob De Moor - De Klare Lijn en de Golven (Ronald Grossey) <-december
• Ik Zie U Gaarne met een Boek (Randall.C) (HC) <-december


Van Gennep (2)
• Dirkjan: Buitenaards Goed (Mark Retera) <-februari
• Dirkjan: Scheurkalender 2014 (Mark Retera) <-september


V.O.Stripgilde (2)
• Jack Slender: Kwadraat Vier (Hendrik J. Vos + Willem Ritstier) <-oktober
• Turpin 1: Over Struikrovers & Piraten (Daniel van den Broek + Ivan Claeys) <-oktober


Xtra (10)
• Fred de Heij Presenteert: Pulpman 15 (Fred De Heij / diverse auteurs) <-april
• Fred De Heij Presenteert: Pulpman 16 (Fred De Heij / diverse auteurs) <-december
• Galgenaas (Dan Burr + James Vance) <-november
• Gen Barrevoets in Hiroshima 1: De Bom (Keiji Nakazawa) (herdruk) <-juni
• Gen Barrevoets in Hiroshima 6: Niets dan de Waarheid (Keiji Nakazawa) <-juni
• Heel Erg Anders (Shiuan-Wen Chu) <-mei
• Fast Forward (Serge Baeken) <-mei
• Meideles (Leela Corman) <-november
• Natte Maan 3: Nieuwe Oorden van Angst (Ross Campbell) <-mei
• Zomerwaanzin (Craoman / Dav Guedin + Dav Guedin) <-april


YG-Promoties (1)
• De Avonturen van Razor 2: De Blauwe Planeet (Yan Gevuld) (HC) <-mei


TOEKOMST
Te Verschijnen
Op Stapel