Daedalus Don Lawrence Collection Saga Uitgaven  
 
Striplijst 2017

In 2016 verschenen 1.443 uitgaven waarvan 209 herdrukken, 48 heruitgaven, 110 integrales of (pocket)bundelingen en 31 verzamelboxen, -banden, -sleeves of -wikkels bij 100 verschillende uitgeverijen en partners.
Spring snel door naar de volgende uitgevers:
Adhemar
Arboris
Arcadia vzw

Bakermat
Ballon Comics
BD Must
De Bezige Bij
Big Balloon Publishers
Blake en Mortimer
Blloan
Blossom Books
Bonte
Brabant Strip vzw
Brasser2016
Bries
Casterman
Catullus
Daedalus
Dargaud
Dark Dragon Books
Davidsfonds Uitgeverij
Don Lawrence Collection
Deltas
Dupuis
Editions Art & B.D.
EurEducation
Fantasia
Gallimard / Éditions Moulinsart
Glénat
Gorilla
Graton
Hachette
Hauwaerts Uitgeverij
De Harmonie
De Harmonie / Blloan
INdruk
Jessecartoons
Jill
Joker Éditions
Khani
Lannoo
 
Lebowski
Le Lombard
Loeb
Lucky Comics
Mandarijn
Mario De Koninck
Mediageuzen
Meulenhoff
Nanuq
Nijgh & Van Ditmar

Oogachtend
Parachute Pictures
Pelikaanpers
Personalia
Plan A Uitgevers
Podium
Polis
Prestige
Roularta Media Group
RW Uitgeverij
Saga Uitgaven
Sanoma
Scratch Books
Sherpa
Silvester
Soul Food Comics
Standaard Uitgeverij
Standaard Uitgeverij / Uitgeverij Het Gebroken Zwaard
Standaard Uitgeverij / Marvel
Standaard Uitgeverij / Stribbel Strips
Standaard Uitgeverij / Stripfestival Middelkerke
Standaard-Uitgeverij / Stripwinkel Beo
Strip2000
Strip2000 / Syndikaat
Strip2000 / Zone 5300
Strips! | Museum voor het Beeldverhaal
Strips2Go!
Stripstift
TJ Editions
 
Uitgeverij Ambrosius
Uitgeverij Cliché
Uitgeverij De Boemerang
Uitgeverij De Leeuw
Uitgeverij Divo
Uitgeverij Franka
Uitgeverij HUM!
 
Uitgeverij 't Mannekesblad vzw
Uitgeverij L
Uitgeverij Manteau / Drie
Uitgeverij Snode Plannen
Uitgeverij SubQ
Uitgeverij Van Gennep
Uitgeverij Vrijdag
Uitgeverij Vrijdag / HETPALEIS
Van Halewyck
De Wakkere Muis
Wereldbibliotheek
Wonderland Halfvier Productions
Xtra

Raadpleeg ook onze striplijsten van de laatste vijf jaar:
2013, 2014, 2015, 2016, 2017
 
Adhemar (13)
• Robert en Bertrand 21: De Ramp van Corvilain (Studio Vandersteen) (HC) (met ex-libris) <-mei
• Robert en Bertrand 22: Spoken in het Zwin (Studio Vandersteen) (HC) (met ex-libris)
<-mei
• Robert en Bertrand 23: Het Spookhuis (Studio Vandersteen) (HC) (met ex-libris)
<-mei
• Robert en Bertrand 24: De Gouden Kinkhoorn (Studio Vandersteen) (HC) (met ex-libris)
<-mei
• Robert en Bertrand 25: Vreemde Bezoekers (Studio Vandersteen) (HC) (met ex-libris)
<-mei
• Robert en Bertrand 26: De Zwarte Kat (Studio Vandersteen) (HC) (met ex-libris) <-juni
• Robert en Bertrand 27: De Laatste Bokkerijder (Studio Vandersteen) (HC) (met ex-libris) <-juni
• Robert en Bertrand 28: Het Duel (Studio Vandersteen) (HC) (met ex-libris) <-juni
• Robert en Bertrand 29: De Wolvenhoeve (Studio Vandersteen) (HC) (met ex-libris) <-juni
• Robert en Bertrand 30: De Verdwenen Fotografe (Studio Vandersteen) (HC) (met ex-libris) <-juni
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 21: Tori (Willy Vandersteen) (HC) <-september
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 22: Lancelot (Willy Vandersteen) (HC) <-september
• Uit de Archieven van Willy Vandersteen 23: Simbat de Zeerover (Willy Vandersteen) (HC) <-september


Arboris (48)
• Anders 3: Één Tweeling (Erwin Suvaal + Willem Ritstier) <-oktober
• Apache Junction 1: Wolven in de Schemering (Peter Nuyten) (heruitgave met nieuwe cover) <-november
• Apache Junction 2: Schaduwen in de Wind (Peter Nuyten) <-november
• Apache Junction 2: Schaduwen in de Wind (Peter Nuyten) (HC) <-oktober
• De Complete Baard en Kale 4: Bedrieglijke Streken: 20. De Spoken van Cortecleyn - 22. Graai naar de Macht - 25. Monster Recht Vooruit (Will + Maurice Tillieux) (HC)
<-juli
• De Complete Baard en Kale 4: Bedrieglijke Streken: 20. De Spoken van Cortecleyn - 22. Graai naar de Macht - 25. Monster Recht Vooruit (Will + Maurice Tillieux) (HC/luxe met prent) <-juli
• De Complete Beverpatroelje 4: Speuren in Europa: 10. De Formule "N.N." - 11. De Scharlaken Wolven - 12. Het Zigeunermes (Michel Tacq + Jean-Michel Charlier) (HC) <-maart
• De Complete Beverpatroelje 4: Speuren in Europa: 10. De Formule "N.N." - 11. De Scharlaken Wolven - 12. Het Zigeunermes (Michel Tacq + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met prent)
<-maart
• De Complete Guus Slim 3: Guus Slim, Detective in Drievoud: 7. De Rode Paters - 8. De Drie Vlekken - De Achtervolging - Spek op Vakantie (Maurice Tillieux) (HC) <-oktober
• De Complete Guus Slim 3: Guus Slim, Detective in Drievoud: 7. De Rode Paters - 8. De Drie Vlekken - De Achtervolging - Spek op Vakantie (Maurice Tillieux) (HC/luxe met prent) <-oktober
• De Complete Jerry Spring 1: De Verlaten Mijn: 1. Golden Creek - 2. Yucca Ranch - 3. Zilvermaan (Jijé + Maurice Rosy / Jijé) (HC) <-augustus
• De Complete Jerry Spring 1: De Verlaten Mijn: 1. Golden Creek - 2. Yucca Ranch - 3. Zilvermaan (Jijé + Maurice Rosy / Jijé) (HC/luxe met prent) <-augustus
• De Complete Sophie 1: Van Starter naar Sophie: Starter tegen de Brokkenmakers - 1. Het Ei van Karapolie - 6. Het Huis aan de Overkant (Jidéhem + Yvan Delporte / Jidéhem) (HC) <-mei
• De Complete Sophie 1: Van Starter naar Sophie: Starter tegen de Brokkenmakers - 1. Het Ei van Karapolie - 6. Het Huis aan de Overkant (Jidéhem + Yvan Delporte / Jidéhem) (HC/luxe met ex-libris) <-mei
• De Complete Tanguy en Laverdure 5: Opdracht in Polynesië (Jijé + Jean-Michel Charlier) (HC) <-juni
• De Complete Tanguy en Laverdure 5: Opdracht in Polynesië (Jijé + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met prent) <-juni
• De Complete Tanguy en Laverdure 6: Trammelant in de Woestijn: 13. Luitenant Boemboem - 14. Strijd in de Woestijn - De Stoorzender - Golflengte 268.5 - Spionnen in de Sahara (Jijé + Jean-Michel Charlier) (HC) <-november
• De Complete Tanguy en Laverdure 6: Trammelant in de Woestijn: 13. Luitenant Boemboem - 14. Strijd in de Woestijn - De Stoorzender - Golflengte 268.5 - Spionnen in de Sahara (Jijé + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met ex-libris) <-november
• Durango 2: Het Geweld van de Woede (Yves Swolfs) (herdruk) <-februari
• Durango 3: Valstrik voor een Killer (Yves Swolfs) (herdruk) <-februari
• Durango 17: Jessie (Iko + Yves Swolfs) <-november
• Durango 17: Jessie (Iko + Yves Swolfs) (HC) <-november
• Hindenburg 1: Het Einde Nadert... (TieKo + Patrice Ordas / Patrick Cothias) <-april
• Hindenburg 1: Het Einde Nadert (Tieko + Patrice Ordas / Patrick Cothias) (HC) <-juni
• Hindenburg 2: De Arrogantie van de Lafaards (Tieko + Patrice Ordas / Patrick Cothias) <-augustus
• Hindenburg 2: De Arrogantie van de Lafaards (TieKo + Patrice Ordas / Patrick Cothias) (HC) <-november
• De Huurling - De Definitieve Editie 1: Het Volk van het Heilige Vuur (Vicente Segrelles) (HC) (heruitgave met dossier) <-juli
• De Huurling - De Definitieve Editie 1: Het Volk van het Heilige Vuur (Vicente Segrelles) (HC/luxe met ex-libris) (heruitgave met dossier) <-juli
• De Huurling - De Definitieve Editie 2: De Formule (Vicente Segrelles) (HC) (heruitgave met dossier) <-juli
• De Huurling - De Definitieve Editie 2: De Formule (Vicente Segrelles) (HC/luxe met ex-libris) (heruitgave met dossier) <-juli
• In het Land van Horus: Eerste Bundeling: De Discipelen van Maât: 1. Khaemoeaset of de Wet van Maât - 2. Meresankh of de keuze van Seth (Isabelle Dethan) (HC) <-november
• Kapitein Kreiss 5: De Ader van Gaya (John Heijink) <-maart
• Kapitein Kreiss 5: De Ader van Gaya (John Heijink) (HC)
<-maart
• Koblenz integrale uitgave: De Jacht op de Levensjaren: 1. De Wanhoop van een Geest - 2. Tijdens een Maanloze Nacht in Carthago - 3. De Laatste Winter in Ishiyama - 4. M voor Anarchie (Thierry Robin) (HC) <-november
• Kookaburra K 2: De Planeet van de Schijnbeelden (Humberto Ramos + Crisse / Nicolas Mitric / James Hicks) <-april
• Kookaburra K 2: De Planeet van de Schijnbeelden (Humberto Ramos + Crisse / Nicolas Mitric / James Hicks) (HC) <-juni
• Kookaburra Universe 3: Mano Kha (Christian Paty + Ange) <-april
• Kookaburra Universe 3: Mano Kha (Christian Paty + Ange) (HC) <-juni
• Het Land van Langvergeten 15: Betoverde Stenen (Laval NG + Makyo) <-april
• Het Land van Langvergeten 15 (Laval NG + Makyo) (HC) <-juni
• Magika 4: Big Bang Babylon (Fabrice Angleraud + Franck Tacito) <-januari
• Tanguy en Laverdure 28: Vlucht 501 (Yvan Fenrandez + Jean-Claude Laidin) <-juni
• Tanguy en Laverdure 28: Vlucht 501 (Yvan Fernandez + Jean-Claude Laidin) (HC) <-augustus
• Tanguy en Laverdure 29: Klopjacht in Guyana (Frédéric Toublanc / Julien Lepelletier / Sébastien Philippe + Jean-Claude Laidin) <-oktober
• Tanguy en Laverdure 29: Klopjacht in Guyana (Frédéric Toublanc / Julien Lepelletier / Sébastien Philippe + Jean-Claude Laidin) (HC) <-oktober
• De Wachters van de Maser 3: De IJzeren Toren (Massimiliano Frezzato) (HC) <-januari
• Willems Wereld 17: Nu Je Er Toch Bent (Aloys Oosterwijk) <-maart
• Willems Wereld 17: Nu Je Er Toch Bent (Aloys Oosterwijk) (HC met dossier) <-maart


Arcadia vzw (8)
Arcadia Archief
• 34. Elmer en Ik 1: De Keuze der Middelen (André Benn) (HC) <-februari
• 34. Elmer en Ik 1: De Keuze der Middelen (André Benn) (HC/luxe) <-februari
• 35. Cupido: Gek van Vleugeltjes (Malik) (HC) <-mei
• 35. Cupido: Gek van Vleugeltjes (Malik) (HC/luxe) <-mei
• 36. De Sliert (7): Terug van Weggeweest (Jean-Marc Krings + Zidrou) (HC) <-september
• 36. De Sliert (7): Terug van Weggeweest (Jean-Marc Krings + Zidrou) (HC/luxe) <-september
• 37. De Musketiers: De Juwelen van de Koningin (Mazel + Raoul Cauvin) (HC) <-oktober
• 37. De Musketiers: De Juwelen van de Koningin (Mazel + Raoul Cauvin) (HC/luxe) <-oktober


Bakermat (2)
• Alex Rider 1: Stormbreaker (Kanako Damerum / Yuzuru Takasaki + Antony Johnston naar het boek van Anthony Horowitz) <-februari
• Alex Rider 2: Point Blanc (Kanako Damerum / Yuzuru Takasaki + Antony Johnston naar het boek van Anthony Horowitz) <-februari


Ballon Comics (63)
• Angry Birds Movie Comics 1: Een Nieuwe Start (Diane Fayolle / Stefano Intini / Alessandro Zemolin / Jean-Michel Bosch / Comicup Studio / Valentin Doménech / Cèsar Ferioli / Corrado Mastatuono + Paul Tobin / Jeff Parker) <-mei
• Angry Birds Movie Comic 2: Nooit Eens Rust... (Stefano Intini / Marco Gervasio / Alessandro Zemolin / Diane Fayolle / Jean-Michel Boesch / Giorgio Cavazzano / Paco Rodrigues + Nathan Cosby / Paul Tobin / Jeff Parker) <-september
• Assassin's Creed Conspiracies 1: Die Glocke (Jean-Baptiste Hostache + Guillaume Dorison) <-december
• Bff's 1: Wie Heeft er Gebeld? (Philippe Fenech + Christophe Cazenove)
<-mei
• Bff's 2: Wie Is de Allerbeste?(Philippe Fenech + Christophe Cazenove) <-september
• Dance Academy 4 (Crip + Béka) (herdruk) <-maart
• Dance Academy 6 (Crip + Béka) (herdruk) <-maart
• Dance Academy 7 (Crip + Béka) (herdruk) <-maart
• Diep in de Zee 1 (Jytéry + Christophe Cazenove) <-april
• Diep in de Zee 2 (Jytéry + Christophe Cazenove) <-oktober
• Filip & Mathilde 1: Cirque Royal (Charel Cambré) <-november
• Game Over 9: Bomba Fatale (Adam / Midam + Midam / Patelin) (herdruk) <-november
• Game Over 14: Fatal Attraction (Adam + Midam / Benz) <-oktober
• De Hartendiefjes 1: Een Droomprins voor Soezi (Crip + Béka) <-oktober
• Insecten 3 (Cosby + Christophe Cazenove / François Vodarzac) <-april
• Jommeke 1: De Jacht op een Voetbal (Jef Nys) (herdruk) <-juli
• Jommeke 3: De Koningin van Onderland (Jef Nys) (herdruk) <-februari
• Jommeke 4: Purperen Pillen (Jef Nys) (herdruk) <-juli
• Jommeke 26: Kinderen Baas (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 39: Lieve Choco (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 40: Anakwaboe (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 45: De Zeepkoning (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 82: Opstand in Kokowoko (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 119: Het Apencircus (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 137: Apen Te Koop (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-mei
• Jommeke 155: De Kleine Vandaal (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-juni
• Jommeke 156: De Superster (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 160: De Verdroogde Bron (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-mei
• Jommeke 162: De Zwarte Parel (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 165: Spaghetti met Kaas (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out)
<-mei
• Jommeke 178: Het Bedreigde Paradijs (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 179: Paniek op de Akropolis (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 229: Het Slimme Varken (Jef Nys) (herdruk) <-februari
• Jommeke 233: Paljaskof (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 235: Mama Mataboe (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-september
• Jommeke 238: Kamperen Is Plezant (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 239: Graaf Dondersteen (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-november
• Jommeke 240: De Beer op Sokken (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-mei
• Jommeke 245: Het Vreemde Avontuur (Jef Nys) (herdruk met nieuwe coverlay-out) <-maart
• Jommeke 279: Fifi de Speurneus (Gerd Van Loock + Edwin Wouters) <-februari
• Jommeke 280: De Vogelvriend (Philippe Delzenne) <-april
• Jommeke 281: Bollywood in Bellewaerde (Gerd Van Loock) <-juni
• Jommeke 282: School op Stelten (Philippe Delzenne / Gerd Van Loock) <-augustus
• Jommeke 283: De Notenkraker (Philippe Delzenne) <-oktober
• De Jommekescollectie 1: deel 1-27 (Jef Nys) <-november
• De Jommekescollectie 2: deel 28-55 (Jef Nys) <-november
• Kathy's Kat 5 (Yrgane Ramon + Christophe Cazenove / Hervé Richez) <-maart
• Sisters 1: Een Gezellige Bende! William + Christophe Cazenove) (herdruk) <-maart
• Sisters 2: Zo Doen Wij dat! (William + Christophe Cazenove) (herdruk) <-december
• Sisters 4: Fantasticola! (William + Christophe Cazenove) (herdruk) <-december
• Sisters 9: Mijn Zus ten Voeten uit! (William + Christophe Cazenove / William Maury) (herdruk) <-december
• Sisters 10: Een Overdosis Energie (William Maury + Christophe Cazenove / William Maury) <-maart
• Voetbalgek! 2 (Jack + Béka) (herdruk) <-maart
• Voetbalgek! 5 (Olivier Saive + Béka) (herdruk) <-maart
• Voetbalgek! 6 (Olivier Saive + Béka) (herdruk) <-december
• Voetbalgek! 9 (Olivier Saive + Christophe Cazenove / Jenfèvre / Olivier Sulpice) (herdruk) <-maart
• Voetbalgek! 10 (Olivier Saive + Christophe Cazenove / Jenfèvre / Olivier Sulpice) (herdruk) <-december
• Voetbalgek! 11 (Olivier Saive + Christophe Cazenove / Jenfèvre / Olivier Sulpice) <-juni
• Voetbalgek! 11 (Olivier Saive + Christophe Cazenove / Jenfèvre / Olivier Sulpice) (herdruk) <-december
• Voetbalgek! 12 (Olivier Saive + Christophe Cazenove / Henri Jenfèvre / Olivier Sulpice) <-november
• Wielergek! 8 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra) (herdruk)  <-maart
• Wielergek! 10 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra) <-mei
• Wielergek! 11 (Alain Julié + Jean-Luc Garréra) <-november


BD Must (2)
• Pakket: Middeleeuwse Trilogie over Vlaanderen: De Leeuw van Vlaanderen - De Kerels van Vlaanderen - Sterke Jan (Bob De Moor) (3 x HC) (heruitgave) <-oktober
• Middeleeuwse Trilogie over Vlaanderen verzamelbox (3 x HC in box)
<-oktober


De Bezige Bij (7)
• Avonturen van Tom Poes 2: Tom Poes in den Toovertuin (Marten Toonder) (heruitgave/facsimile) <-oktober
• Mikel (Judith Vanistendael + Mark Bellido) (HC) <-oktober
• De Verhalen van Olivier B. Bommel 42: Dit Neem Ik Niet!: De Klonter - De Muzenis - De Atlantiërs (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-maart
• De Verhalen van Olivier B. Bommel 43: Op Heterdaad Betrapt: De Grootgroeiers - De Zeeslang - Heer Bommel Stuit de Vooruitgang - De Pierrace (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-maart
• De Verhalen van Olivier B. Bommel 44: Tom Poes Blijft bezig: Het Geheim van het Noorderlicht - De Bommelschat - De Schat op de Zeebodem (Marten Toonder) (HC) (heruitgave) <-maart
• Wol (Aart Taminiau) (HC) <-december
• Zaza Gravures 2: Het Geheim van het Konijn (Zaza) (HC) <-oktober


Big Balloon Publishers (5)
• Van Nul tot Nu: De Vaderlandse Geschiedenis integraal (Co Loerakker + Thom Roep) (HC) <-oktober
• Zoekboek Jan van Haasteren (Jan Van Haasteren) (HC) <-oktober

Disney Filmstrips

• Finding Dory (-Disney/Pixar-) (HC) <-juni
• The Secret Life of Pets: Alles over Jou en de Pets! (-Universal Studios-) (HC) <-oktober
• Zootropolis (diverse auteurs + Alessandro Ferrari) <-februari


Blake en Mortimer (4)
• De Avonturen van Blake en Mortimer 10: Het Halssnoer van de Koningin (Edgar P. Jacobs) (herdruk) <-november
• De Avonturen van Blake en Mortimer 24: Het Testament van William S. (André Juillard + Yves Sente)
<-december
• De Avonturen van Blake en Mortimer 24: Het Testament van William S. (André Juillard + Yves Sente) (HC/luxe)
<-december
• Het Gele Teken Zoals Verschenen in Kuifje-magazine (Edgar P. Jacobs) (HC/luxe met ex-libris)
<-september


Blloan (10)
• Bouncer integrale 1: 1. Een Diamant voor het Hiernamaals - 2. Het Medelijden van de Beul (François Boucq + Alejandro Jodorowsky) (HC) <-oktober
• De Kat 4: De Kat Gevat (Philippe Geluck) <-april
• De Kat 5: Van de Kat op de Tak (Philippe Geluck) <-oktober
• Kinky & Cosy 3 (Nix) <-april
• Onafscheidelijk (Benoît Springer + Zidrou) (HC)
<-mei
• The Time Before (Cyril Bonin) (HC) <-september
• De Toorn van Fantomas 3: Met het Hoofd op het Hakblok (Julie Rocheleau + Olivier Bocquet) (HC) <-februari
• De Tuin van Daubigny (Luc Cromheecke + Bruno De Roover) (HC) <-oktober
• Weegee (Wauter Mannaert + Max de Radiguès) (HC) <-september
• De Wezentrein 6: Duels (Xavier Fourquemin + Philippe Charlot) (HC) <-april


Blossom Books (1)
• Nimona (Noelle Stevenson) <-juni


Bonte (26)
• Anders-Man 1: Nu Even Iets Anders, Man! (Ralph Dikmans + Peter Busschots) <-september
• Anders-Man 2: The Siekwel (Ralph Dikmans + Peter Busschots) <-september
• De Avonturen van Gwendolina 5: De Gouden Appelen (Rik Van Nieuwenborgh) <-september
• De Avonturen van Bert 1 (Bert Miky) <-juni
• Carausus, de Vlaamse Cesar / Dirk, de Held van Brugge (Edgar Ley) (HC) <-maart
• Contius: Het Bliksembezoek (Ludwig De Vocht) <-juni
• Diev€n Cartoons (Wouter van Ghysegem) <-maart
• Grenzen 2: Praagse Winter (Lük Bey) <-september
• Hansje integraal: Hansje en de Gouden Ibis - Hansje en de Prins van Jitomir - Hansje Toreador - Hansje en Mylady 66 - Hansje en het Geheim van de Tovenaar - Hansje Contra Number One - Hansje naar Amerika - De Terugtocht van Rosie - Hansje tegen de 5e Colonne (Berck + Yves Duval / Jacques Acar) (HC) <-november
• Jager Cartoons 1 (Wouter van Ghysegem + Yves Declercq) <-maart
• Jager Cartoons 2 (Wouter van Ghysegem + Yves Declercq) <-oktober
• Kari Lente verzamelbox 4: 32. De Grote Juwelenroof - 33. De Paardekop-Apachen - 34. Het Pirateneiland - 35. De Rookteut - 36. De Zwarte Monnik - 37. De Apostelen van Rah-Penkolh - 38. De Jam-Boeven - 39. Het Zwartgallige Spoor - 40. De Onzichtbare Skiër - 41. Avontuur in Mama-Bossa - 42. De Gouden Eieren (verzamelbox + 11 x SC)
<-maart
• Kleur in Strips - Strips en Kleur (Jan Cumps) <-maart
• Marc Sleen: Ons Volk 1944-47 (Marc Sleen) (HC) <-mei
• Mijnheerke Van Maldeghem: Mijnheerke Van Maldeghem & Arnoldus Van Maldeghem (Trui Hoste) <-september
• Nahoj de Groene Ridder: Erwin de Magiër (Pascal Agotha) <-maart
• Noordsage: integraal (Eric van der Heijden) (HC) <-september
• De Onderhond 1: De Tijdloze (Sybren Vercrusse) <-september
• Per'Bat 2: Drie Seizoenen (Yncke) (HC) <-juni
• De Schim 1: Mensenjacht (Waldo Van Gheluwe + Filip Hellemans) <-september
• Slimmeke-Slim 6: De Zaptrons (Yurg + Yaack) <-juni
• Stan Stikker tegen de Raaf (Edward De Rop) (aangevulde heruitgave in kleur met nieuwe cover) <-juni
• Straybots 2: De Paarse Monniken (Derek Wasteland) <-juni
• Team Lou 4: Het Gestolen Schilderij (Sylvia Tops) <-september
• Team Lou 5: Het Geheimzinnige Computerspel (Sylvia Tops) <-september
• Tistjen Dop 5: De Verloren Episodes (Wégé) <-september


Brabant Strip vzw (9)
Collectie Fenix
• 111. Kari Lente: De Mammoets (Bob Mau) <-april
• 112. Kari Lente: De Ogen van Falsaris (Bob Mau) <-april

• 113. De Avonturen van Nonkel Zigomar, Snoe en Snolleke: Het Geheim van Vulcania (Bob De Moor) <-april
• 114. De Vrolijke Bengels 7 (Willy Vandersteen) <-september
• 115. De Vrolijke Bengels 8 (Willy Vandersteen) <-september
• 116. Rob Roy (Jacques Laudy) <-september
• 117. Nieuwe Fratsen van Tijl en de Lamme Tijl Uilenspiegel (Gray) <-november
• 118. De Daverende Daden van Dees Dubbel en Cesar!: De Golvenstraler (Rik Clément) <-november
• 119. Pluk: Pluk en de Valsmunters (El Anton) <-november


Brasser2016 (1)
• Brasser - Paul De Valck (1937-2001) (Frank Daelemans / Marc van de Woestyne Marc met cartoons van Brasser) (HC) <-mei


Bries (6)
• 29 000 Years of Bad Luck (Olivier Schrauwen) <-februari
• Fantomia (Dieter VDO) (HC) <-februari
• Flatlands (Tieten Met Haar)
<-januari
• Narwal (Wide Vercnocke) <-oktober
• Over God z'n Broer en Andere Fijne Vleeswaren (Jan Truyens) (HC) <-december
• Wolven (Ward Zwart + Enzo Smits) (HC met bijlagen) <-december


Casterman (32)
• Africa Dreams 4: Een Koloniaal Proces (Frédéric Bihel + Maryse Charles / Jean-François Charles) (HC) <-september
• Alex 2: De Gouden Sfinx (Jacques Martin) (herdruk) <-november
• Alex 6: De Verloren Legioenen (Jacques Martin) (herdruk) <-november
• Alex 7: De Laatste Spartaan (Jacques Martin) (herdruk) <-november
• Alex 13: Het Spook van Carthago (Jacques Martin) (herdruk)
<-juli
• Alex 28: De verdwenen Stad (Ferry + Patrick Weber) (herdruk) <-november
• Alex 33: Britannia (Marc Jailloux + Mathieu Bréda / Marc Jailloux) (herdruk) <-november
• Alex 35: Het Goud van Saturnus (Marco Venanzi + Pierre Valmour) <-november
• Alex Senator 5: De Schreeuw van Cybele (Thierry Demarez + Valérie Mangin)
<-december
• De Avonturen van Scott Leblanc 4: De Koning der Belgen Staat Schaak (Devig + Philippe Geluck) <-oktober
• Een Beeld van een Jongen (Frederik Peeters + Loo Hui Phang) (HC) <-augustus
• Het Bloed van Lafaards 3: De Samenzwering (Jean-Yves Delitte) (HC) <-september
• De Cambridge Five 2: 54 Broadway (Olivier Neuray + Valérie Lemaire) <-november
• Canardo 24: De Dood Heeft Groene Ogen (Pascal Regnauld + Benoît Sokal / Hugo Sokal) (HC) <-november
• Capa: De Vallende Ster (Florent Silloray) (HC) <-mei
• Cycloop: integrale uitgave: 1. De Huurling - 2. De Held - 3. De Rebel - 4. De Strijder (Luc Jacamon / Gaël De Meyere + Matz) (HC) <-mei
• Hergé, Kuifje en de Treinen (Hergé) (HC) (herdruk)
<-juli
• Holly Ann 2: Wie Zal de Regen Doen Stoppen? (Stéphane Servain + Kid Toussaint) (HC) <-mei
• De Killer cyclus 1: 1. Schot in het Duister - 2. De Valstrik - 3. In het Krijt - 4. Bloedlink - 5. Met de Dood in het Hart (Luc Jacamon + Matz) (HC)
<-december
• De Laatste Aanval (Jacques Tardi / Dominique Grange) (HC met cd)
<-december
• Lefranc 27: De Vogelman (Régric + Roger Seiter) <-augustus
• Magasin Général integraal 1: 1. Marie - 2. Serge - 3. De Mannen (Régis Loisel / Jean-Louis Tripp) (HC) <-september
• Na de Ramp (Jean-Christophe Chauzy) (HC)
<-december
• Nestor Burma 11: Nestor Burma tegen QED (Emmanuel Moynot naar Léo Malet) (HC) <-november
• Oorlogsvrouwen 4: Mila Racine (Olivier Frasier + Régis Hautière / Francis Laboutique / Emmannuelle Polack) <-mei
• De Oorlog van de Lulu's 4: Het Afscheid (Hardoc + Régis Hautière) <-november
• Parijs Zien... 2: De Nacht van de Vallende Sterren (François Schuiten + Benoît Peeters) (HC)
<-december
• De Reizen van Alex: Rome (1) (Gilles Chaillet + Gilles Chaillet / Jacques Martin) (herdruk)
<-juli
• De Reportages van Lefranc: De Strijd om de Pacific (Yves Plateau / Olivier Weinberg)
<-december
• De Roofdierenclub 1: De Boeman (Steven Dupré + Valérie Mangin) <-maart
• Ruimtekruimels (Craig Thompson) <-maart
• Tristan 15: De IJzeren Poort (Paul Teng + Jean-Luc Cornette / Jerry Frissen) <-februari


Catullus (2)
• Fokke & Sukke: Aan het Examen - De Beste Eindexamengrappen (Jean-Marc Van Tol + Bastiaan Geleijnse / John Stuart / Jean-Marc Van Tol) (HC) <-mei
• Fokke & Sukke: Het Afzien van 2016 (Jean-Marc Van Tol + Bastiaan Geleijnse / John Stuart / Jean-Marc Van Tol) <-december


Daedalus (96)
• De 7 Wonderen 3: 254 v. Chr. - De Vuurtoren van Alexandrië (Tommaso Bennato + Luca Blengino) <-juli
• De 7 Wonderen 3: De Vuurtoren van Alexandrië - 254 v. Chr. (Tommaso Bennato + Luca Blengino) (HC) <-juni
• De 7 Wonderen 4: De Tempel van Artemis - 585 v. Chr. (Antonio Sarchione + Luca Blengino) <-november
• De 7 Wonderen 4: De Tempel van Artemis - 585 v. Chr. (Antonio Sarchione + Luca Blengino) (HC) <-oktober
• 14-18 3: Op het Veld van Eer (Januari 1915) (Étienne Le Roux / Loïc Chevallier + Eric Corbeyran) (HC) <-februari
• 14-18 4: Een Loopgracht te Ver (april 1915) (Étienne Le Roux / Jérôme Brizard + Eric Corbeyran) (HC) <-september
• 14-18 5: De Ebbenhouten Reus (februari 1916) (Étienne Le Roux / Loïc Chevallier + Eric Corbeyran) (HC)
<-december
• Antarcides 4: Zij die uit de Nacht Komen (Notaro + Alain Paris) <-maart
• Aspis, Detectives van het Ongewone 4: Vampiers en Dramatiek (Jacques Lamontagne + Thierry Gloris) <-augustus
• Bloedkoninginnen: Fredegonde - De Bloeddorstige 1/2 (Alessia de Vincenzi + Virginie Greiner) (HC) <-februari
• Bloedkoninginnen: Tseu Hi - De Drakenvrouw 1/2 (Fabio Mantovani + Philippe Nihoul) (HC) <-maart
• Carmen McCallum - Cyclus 3: Het Geval E.M.G. - 10: Mazzere (Emem + Fred Duval) <-september
• Carthago 4: De Monolieten van Koubé (Milan Jovanovic + Christophe Bec) <-januari
• Chimère(s) 1887 4: Bloedband (Vincent + Christophe Arleston / Mélanÿn) (HC) <-juli
• Complot 2: De Krach van 1929 (Luc Brahy + Gihef) <-juli
• Complot 2: De Krach van 1929 (Luc Brahy + Gihef / Alcante) (HC) <-juni
• Complot 3: De Slag om Hamburger Hill (Stéphane Perger + Gihef) <-november
• Complot 3: De Slag om Hamburger Hill (Stéphane Perger + Gihef) (HC) <-oktober
• Dwarf 4: Erà Drakka (Shovel) (HC) <-juni
• Dwergen 1: Redwin van de Smederij (Pierre-Denis Goux + Nicolas Jarry) <-maart
• Dwergen 1: Redwin van de Smidse (Pierre-Denis Goux + Nicolas Jarry) (HC) <-februari
• Dwergen 2: Ordo van Talion (Stéphane Créty + Nicolas Jarry) <-augustus
• Dwergen 2: Ordo van Talion (Stéphane Créty + Nicolas Jarry) (HC) <-juli
• Dwergen 3: Aral van de Tempel (Paolo Deplano + Nicolas Jarry)
<-december
• Dwergen 3: Aral van de Tempel (Paolo Deplano + Nicolas Jarry) (HC) <-november
• De Eeuw der Schimmen 6: De Duivel (Michel Suro + Eric Corbeyran) <-oktober
• Excalibur - Kronieken 4: Patricius (Alain Brion + Jean-Luc Istin) <-oktober
• Elfen 1: Het Krystal van de Blauwe Elfen (Kyko Duarte + Jean-Luc Istin) (herdruk) <-juni
• Elfen 3: Witte Elf, Zwart Hart (Stéphane Bileau + Olivier Peru) (herdruk) <-juni
• Elfen 4: De Uitverkorene der Halfelfen (Jean-Paul Bordier + Eric Corbeyran) (herdruk)
<-december
• Elfen 8: De Laatste Schaduw (Stéphane Bileau + Olivier Peru) <-maart
• Elfen 8: De Laatste Schaduw (Stéphane Bileau + Olivier Peru) (HC) <-februari
• Elfen 9: Het Beleg van Cadanla (Gwendal Lemercier + Eric Corbeyran) <-augustus
• Elfen 9: Het Beleg van Cadanla (Gwendal Lemercier + Eric Corbeyran) (HC) <-juli
• Elfen 10: Zwarte Elf, Somber Hart (Ma Yi + Marc Hadrien)
<-december
• Elfen 10: Zwarte Elf, Somber Hart (Ma Yi + Marc Hadrien) (HC) <-november
• Erik de Rode: integrale editie: 1. Het Bloed van de Vikings - 2. Vinland (Laurent Sieurac + Jean-François Di Giorgio) <-januari
• Excalibur - Kronieken 4: Patricius (Alain Brion + Jean-Luc Istin) (HC) <-september
• Frontlinies 1: Stonne (mei 1940) (Brada + Jean-Pierre Pécau) <-oktober
• Frontlinies 1: Stonne (Mei 1940) (Brada + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-september
• Frontlinies 2: Adlertag (augustus 1940) (Benoît Dellac + Jean-Pierre Pécau) <-oktober
• Frontlinies 2: Adlertag (Augustus 1940) (Benoît Dellac + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-september
• Frontlinies 3: LRDG (herfst 1941) (Bane + Jean-Pierre Pécau)
<-december
• Frontlinies 3: LRDG (herfst 1941) (Bane + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-november
• Goud onder de Sneeuw 2: Mersh (Éric Stalner / Jean-Marc Stalner + Éric Stalner naar de roman van Nicolas Vanier) (HC) <-februari
• De Horla (Guillaume Sorel naar de roman van Guy de Maupassant) (HC) <-november
• Kalimbo 2: Voorbij de Einder (Fred Besson + Crisse) <-juli
• Lady Spitfire 3: Een voor Allen, Allen voor Haar (Maza + Sébastien Latour) <-juni
• Lady Spitfire 3: Een voor Allen, Allen voor Haar (Maza + Sébastien Latour) (HC) <-maart
• Loki: integrale editie: 1. Smeulend IJs - 2. De Linke God (Benjamin Loirat + Dobbs) <-februari
• Loki: integrale editie: 1. Smeulend IJs - 2. De Linke God (Benjamin Loirat + Dobbs) (HC) <-januari
• Mandalay 4: Bloedbroeders (Gallur + Philippe Thirault) (HC) <-juni
• Man van het Jaar 5: 1871 - Held van de Parijse Commune (Benoît Dellac + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-februari
• Man van het Jaar 6: 1492 - De Man die Amerika Hielp Ontdekken (Patrick Tandiang + Céka) (HC) <-oktober
• De Meester-Inquisiteurs 1: Obeyron (Pierre-Denis Goux + Olivier Peru) <-september
• De Meester-Inquisiteurs 1: Obeyron (Pierre-Denis Goux + Olivier Peru) (HC) <-augustus
• De Meester-Inquisiteurs 2: Sasmaël (Paolo Deplano + Nicolas Jarry) <-september
• De Meester-Inquisiteurs 2: Sasmaël (Paolo Deplano + Nicolas Jarry) (HC) <-augustus
• Mjöllnir: integrale editie: 1. De Hamer en het Aambeeld - 2. Ragnarök (Pierre-Denis Goux + Olivier Peru) <-januari
• Moeder Oorlog: Kronieken (Maël / Vincent Bailly / Damien Cuvillier / Édith / Hardoc / Jeff Pourquié + Kris) (HC)
<-december
• Het Narrenschip 3: Storingen (Turf) <-augustus
• Het Narrenschip 3: Storingen (Turf) (HC) <-juli
• Het Narrenschip 4: Werk aan de Winkel (Turf) <-november
• Het Narrenschip 4: Werk aan de Winkel (Turf) (HC) <-oktober
• Neanderthaler 3: De Meuteleider (Emmanuel Roudier) <-juni
• De Onthoofde Arenden Bundeling 11: 21. De Hand van de Profeet - 22. Sigwald (Michel Pierret) (HC)
<-december
• Orakel 4: De Misvormde (Nicolas Demare + Patrice Lesparre) <-juni
• Orakel 4: De Misvormde (Nicolas Demare + Patrice Lesparre) (HC) <-juni
• Orakel 5: De Weduwe (Erwan Seure-Le-Bihan + Stéphane Betbeder) <-oktober
• Orakel 5: De Weduwe (Erwan Seure-Le Bihan + Stéphane Betbeder) (HC) <-september
• Prometheus 9: In het Duister (1/2) (Stefano Raffaele + Christophe Bec) <-februari
• Samoerai 10: Ririko (Cristina Mormile + Jean-François Di Giorgio)
<-december
• Senseï 1: De School van de Eenzame Wolven (Vax + Jean-François Di Giorgio) <-maart
• Spynest 3: Operatie Arendsjong (Christophe Alliel + Jean-Luc Sala) (HC) <-augustus
• De Strijd om het Vuur 3: Door de Watergebieden (Emmanuel Roudier naar de roman van J.-H. Rosny Aîné) <-juni
• Surcouf 3: De Kaperkoning (Guy Michel + Arnaud Delalande / Erick Surcouf) <-juli
• Thomas Silane 8: Gif (Roberto Zaghi + Patrice Buendia / Philippe Chanoinat) <-juni
• Travis - Cyclus 3: Blue Gold - 10: Dommy (Christophe Quet + Fred Duval) <-september
• Uchronie[s]: New Beijing 3 (Aurélien Morinière + Eric Corbeyran) (HC) <-maart
• USA über Alles 1: Project Aurora (Maza + Fred Blanchard / Richard D. Nolane) <-december
• USA über Alles 1: Project Aurora (Maza + Jean-Pierre Pécau / Fred Blanchard) (HC) <-november
• Vito 3: De Grote Jacht (Eric Stalner) (HC) <-oktober
• Wunderwaffen 4: De Linkerhand van de Führer (Maza + Richard D. Nolane) (herdruk)
<-december
• Wunderwaffen 5: Disaster Day (Maza + Richard D. Nolane) <-juni
• Wunderwaffen 5: Disaster Day (Maza + Richard D. Nolane) (HC) <-maart
• Wunderwaffen 6: Het Antarcticaspectrum (Maza + Richard D. Nolane)
<-december
• Wunderwaffen 6: Het Antarcticaspectrum (Maza + Richard D. Nolane) (HC) <-november
• De Zang van de Vampiers 16: Executies (Richard Guérineau + Eric Corbeyran) <-oktober
• Zombies Nechronologies 1: De Onfortuinlijken (Nicolas Petrimaux + Olivier Peru) (HC) <-juli

1800
• Dr Watson 1: De Grote Leegte (Darko Perovic + Stéphane Betbeder) (HC) <-augustus
• Sherlock Holmes - De Kronieken van Moriarty 1: Hergeboorte) (Andrea Fattori + Sylvain Cordurié) (HC) <-maart

Plankgas
• Ayrton Senna (Christian Papazoglakis / Robert Paquet + Lionel Froissart) (herdruk) <-augustus
• Harry Octane 2: Mystieke Bocht (Christian Papazoglakis) <-maart
• Harry Octane 2: Mystieke Bocht (Christian Papazoglakis) (HC) <-februari
• Jacky Ickx 1: Rainmaster (Jean-Marc Krings + Vincent Dugomier)
<-december
• Jacky Ickx 1: Rainmaster (Jean-Marc Krings + Vincent Dugomier) (HC)
<-december 


Dargaud (49)
• De Adelaars van Rome 1 (Enrico Marini) (herdruk) <-maart
• De Adelaars van Rome 2 (Enrico Marini) (herdruk) <-maart
• De Adelaars van Rome 3 (Enrico Marini) (herdruk) <-maart
• De Adelaars van Rome 5 (Enrico Marini) <-december
• De Adelaars van Rome 5 (Enrico Marini) (HC)
<-december
• Amazonia 1 (Bertrand Marchal + Rodolphe / Léo) <-november
• Arthus Trivium 1: De Engelen van Nostradamus (Juan Luis Landa + Sandro Raule) <-februari
• Arthus Trivium 2: De Derde Magiër (Juan Luis Landa + Sandro Raule) <-november
• De Bank 4: 1857-1871 - Tweede Generatie: De Schatkamer van de Commune (Malo Kerfriden + Pierre Boisserie / Philippe Guillaume) <-maart
• De Bank 5: 1882-1914 - Derde Generatie (Stéphane Brangier + Pierre Boisserie / Philippe Guillaume) <-september
• Barracuda 6: Bevrijding (Jérémy Petiqueux + Jean Dufaux) <-november
• Betoveringen 4 (Jose Luis Munuera) <-maart
• Blacksad 1: Ergens tussen de Schaduwen - Achter de Schermen (Juanjo Guarnido + Juan Díaz Canales) <-september
• Blacksad 1: Ergens tussen de Schaduwen - Achter de Schermen (Juanjo Guarnido + Juan Díaz Canales) (HC) <-september
• Blacksad 1: Ergens tussen de Schaduwen - Achter de Schermen (Juanjo Guarnido + Juan Díaz Canales) (HC/luxe) <-september
• Blacksad 4: De Hel, de Stilte (Juanjo Guarnido + Juan Díaz Canales) (herdruk) <-november
• Blueberry: Integrale Editie 2: 4. De Lange Weg naar Cochise - 5. Oorlog of Vrede - 6. De Man met de Zilveren Ster (Jean Giraud + Jean-Michel Charlier) (HC) <-augustus
• Blueberry: Integrale Uitgave 3: 7. Het IJzeren Paard - 8. De Man met de IJzeren Vuist - 9. Vlakte der Sioux (Jean Giraud + Jean-Michel Charlier) (HC)
<-december
• Bollie & Billie 33: Het Spoor Bijster (Laurent Verron + Cric / Pierre Veys) <-februari
• Djinn 13: Kim Nelson (Ana Mirallès + Jean Dufaux) <-november
• De Dood van Stalin (Thierry Robin + Fabien Nury) (HC) <-oktober
• De Jonge Jaren van Blueberry 21: Het Konvooi van de Ballingen (Michel Blanc-Dumont + François Corteggiani) <-maart
• De Joodse Brigade 3: Hatikvah (Marvano) (HC) <-juni
• De Joodse Brigade verzamelbox (Marvano) <-juni
• De Klaagzang van de Verloren Gewesten integrale cyclus 2 - De Genaderidders: 5. Moriganen - 6. De Guinea Lord - 7. Fee Sanctus - 8. Sill Valt (Philippe Delaby / Jérémy Petiqueux + Jean Dufaux) (HC)
<-december
• De Kunst van Morris (Morris / Stéphane Beaujean / Jean-Pierre Mercier / Gaëtan Akyüz / Vladimir Lecointre) (HC) <-oktober
• De Laatste Grens 3 (Icar + Léo) <-november
• Mermaid Project 1 (Fred Simon + Corine Jamar / Léo) <-november
• Mermaid Project 2 (Fred Simon + Corine Jamar / Léo) <-november
• Mooie Zomers 2: De Kreek (Jordi Lafebre + Zidrou) <-juni
• Op Zoek naar de Tijdvogel - Voor de Zoektocht 1: Vriend Javin (Dominique Lidwine + Serge Le Tendre / Régis Loisel) (herdruk) <-juni
• Op Zoek naar de Tijdvogel - Voor de Zoektocht 2: Het Spreukenboek van de Goden (Mohamed Aouamri + Serge Le Tendre / Régis Loisel) (herdruk) <-juni
• Regenwolf (Rubén Pellejero + Jean Dufaux) (HC)
<-maart
• Het Slapende Woud (Nicolas Bara + Pierre Boisserie) (HC) <-juni
• Ster van de Woestijn 3 (Hugues Labiano + Stephen Desberg / Enrico Marini) <-november
• Tyler Cross 2: Angola (Brüno + Fabien Nury) (HC) <-
april
• Undertaker 1: De Goudvreter (Ralph Meyer + Xavier Dorison) (herdruk) <-maart
• Vincent: Heilige tussen de Musketiers (Martin Jamar + Jean Dufaux) (HC) <-november
• De Vliegenier 1: Het Vertrek (Chrys Millien / Erik Arnoux + Jean-Charles Kraehn) <-augustus
• De Werelden van Aldebaran: Overlevenden - Kwantumanomalieën 4 (Léo) <-juni
• XIII 7: De Nacht van 3 Augustus (William Vance + Jean Van Hamme) (herdruk) <-november
• XIII 24: De Erfenis van Jason MacLane (Iouri Jigounov + Yves Sente) <-juni
• XIII 24: De Erfenis van Jason MacLane (Iouri Jigounov + Yves Sente) (HC) <-juni
• XIII 24: De Erfenis van Jason MacLane (Iouri Jigounov + Yves Sente) (HC/luxe met ex-libris) <-juni
• XIII Mystery 10: Calvin Wax (Corentin Rouge + Fred Duval) <-november
• XIII Mystery 10: Calvin Wax (Corentin Rouge + Fred Duval) (HC) <-november
• XIII Mystery 10: Calvin Wax (Corentin Rouge + Fred Duval) (HC/luxe met ex-libris) <-november
• XIII Mystery verzamelbox deel 7-8-9 (3 x HC in box) <-december


Dark Dragon Books (127)
• Campus Stellae - Op de Weg naar Compostella 4: De Dood met de Vier Gezichten - Van Vezelay naar Compostella (Andrea Mutti + Pierre-Roland Saint-Dizier) <-april
• Celestine en de Paarden 1: Salar Vliegt! (Stefano Turconi + Lili Mésange) (herdruk) <-april
• Celestine en de Paarden 3: De Wedstrijd (Stefano Turconi + Lili Mesange) <-maart
• Celestine en de Paarden 4: De Kampioenen (Stefano Turconi + Lili Mésange) <-juli
• Celestine en de Paarden 5: Een Heerlijke Rit (Stefano Turconi + Lili Mésange) <-december
• Dragonero: De Eerste Missie (Giuseppe Matteoni + Luca Enoch) <-augustus
• Dragonero: De Eerste Missie (Giuseppe Matteoni + Luca Enoch) (HC met artprint) <-juni
• Druuna 0: Anima (Paolo Eleuteri Serpieri) (HC) <-maart
• Druuna integraal 1: 1. Morbus Gravis - 2. Delta (Paolo Eleuteri Serpieri) (HC) <-maart
• Druuna integraal 2: 3. Creatura - 4. Carnivora (Paolo Eleuteri Serpieri) (HC)
<-november
• Druuna integraal 3: 5. Mandragora - 6. Aphrodisia (Paolo Eleuteri Serpieri) (HC) <-november
• Druuna voordeelpakket 0 + 1 (Paolo Eleuteri Serpieri) (2 x HC met prent) <-maart
• Druuna voordeelpakket 2+3 (Paolo Eleuteri Serpieri) (2 x HC met ex-libris)
<-november
• ElfQuest 2: De Laatste Tocht 2 (Richard Pini / Wendy Pini) (herdruk) <-april
• ElfQuest 7: De Laatste Tocht 7 (Wendy Pini / Richard Pini) <-april
• ElfQuest 8: De Laatste Tocht 8 (Richard Pini / Wendy Pini) <-december
• Engel / Duvel 2: Vagevuur (Mirka Andolfo) <-februari
• Engel / Duvel 3: Paradijs (Mirka Andolfo) <-juni
• A Game of Thrones 1 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar de roman van George R. R. Martin) (herdruk) <-april
• A Game of Thrones 3 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar de roman van George R. R. Martin) (herdruk) <-april
• A Game of Thrones 5 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar de roman van George R. R. Martin) (herdruk) <-april
• A Game of Thrones 6 (Tommy Patterson + Daniel Abraham naar de roman van George R. R. Martin) (herdruk) <-april
• De Hagenridder - A Game of Thrones Prequel 6 (Tommy Patterson + Ben Avery naar George R. R. Martin) <-februari
• Heartland Stories 1: Robocity (Marlon Teunissen) (HC) (herziene herdruk met prent)
<-juli
• Inkt en Bloed (Renaud + Gihef) (HC met prent) <-december
• Isabellae 3: Dochters van Ériu (Gabor + Sandro Raule) <-mei
• Isabellae 4: Onder de Tombe van 500 Koningen (Gabor + Sandro Raule) <-december
• Het Kasteel van de Sterren 2: 1869: De Verovering van de Ruimte 2 (Alex Alice) (HC) <-maart
• Het Kasteel van de Sterren - Collector's Pack deel 1+2 (Alex Alice) (2 x HC) <-maart
• Koralovski 1: De Oligarch (Philippe Gauckler) <-februari
• Koralovski 2: In de Schaduw van de Wereld (Philippe Gauckler) <-februari
• Koralovski 3: Brandende Horizons (Philippe Gauckler) <-oktober
• Lady Mechanika 1: Het Mysterie van het Mechanische Lijk 1 (Joe Benitez)
<-juli
• Lady Mechanika 1: Het Mysterie van het Mechanische Lijk 1 (Joe Benitez) (HC/luxe met gesigneerde prent) <-december
• Lady Mechanika 2: Het Mysterie van het Mechanische Lijk 2 (Joe Benitez)
<-juli
• Lady Mechanika 2: Het Mysterie van het Mechanische Lijk 2 (Joe Benitez) (HC/luxe met gesigneerde prent) <-december
• Lady Mechanika 3: Het Mysterie van het Mechanische Lijk 3 (Joe Benitez) <-oktober
• Lady Mechanika 3: Het Mysterie van het Mechanische Lijk 3 (Joe Benitez) (HC/luxe met gesigneerde prent) <-december
• Leren Lezen met Star Wars: Rey en BB-8 (diverse auteurs) (HC) <-december
• Leren Lezen met Star Wars: De Strijd van Finn (diverse auteurs) (HC) <-december
• Leren Lezen met Star Wars: Han en Chewie Keren Terug (diverse auteurs) (HC) <-december
• Love 4: De Dinosaurus (Federico Bertolucci + Fréderic Brrémaud) (HC) <-juni
• Meta-Baron 1: Wilhelm-100, de Techno-Admiraal (Valentin Sécher + Jerry Frissen / Alejandro Jodorowsky) <-januari
• Meta-Baron 2: Khonrad, de Anti-Baron (Valentin Secher + Jerry Frissen naar Alejandro Jodorowsky) <-september
• Meta-Baron integraal 1: 1. Wilhelm-100, de Techno-Admiraal - 2. Khonrad, de Anti-Baron (Valentin Sécher + Jerry Frissen naar Alejandro Jodorowsky) (HC met extra katern en prent) <-december
• Miauw! 2: Kat-adaaa! (Paolo Antista + Frédéric Brrémaud) <-januari
• Miauw! 3: Kattenkronkels (Paolo Antista + Frédéric Brrémaud) <-mei
• Miauw! 4: Kattenbabbels (Paolo Antista + Frédéric Brrémaud) <-september
• Mickey - De Cyclus van de Magiërs 5 (Marco Gervasio + Stefano Ambrosio) <-januari
• Night of the Living Dead 1: Erfzondes (Elia Bonetti + Jean-Luc Istin) <-augustus
• Night of the Living Dead 1: Erfzondes (Elia Bonetti + Jean-Luc Istin) (HC/luxe met gesigneerde prent) <-december
• Night of the Living Dead 2: Mandy's Demonen (Elia Bonetti + Jean-Luc Istin) <-augustus
• Night of the Living Dead 2: Mandy's Demonen (Elia Bonetti + Jean-Luc Istin) (Joe Benitez) (HC/luxe met gesigneerde prent) <-december
• Night of the Living Dead: Collector's Pack deel 1+2 (2 x HC/luxe met gesigneerde prent) <-december
• Onliners (Frans Mensink) (HC/luxe met gesigneerde prent) <-december
• De Papieren Tijger 2 (Mark de Jonge) (HC) <-oktober
• De Papieren Tijger integraal (Mark de Jonge)
<-november
• Redemption 1: Toewijding (Lajos Farkas + Nicolas Tackian) <-maart
• Redemption 2: Opoffering (Lajos Farkas + Nicolas Tackian) <-maart
• Retroworld integraal (Cédric Peyravernay / Bazal + Patrick Galliano naar de roman van Julia Verlanger)
<-november
• Retroworld integraal (Cédric Peyravernay / Bazal + Patrick Galliano naar het werk van Julia Verlanger) (HC met prent) <-september
• Solo 3: De Overlevenden van de Chaos (Oscar Martín) <-januari
• Sparta 3: Vrees de Dood Niet (Christophe Simon + Patrick Weber) (herdruk) <-april
• Star Wars: C-3PO: De Fantoomarm (Tony Harris + James Robinson) <-juni
• Star Wars: Chewbacca 1: Tussenstop op Andelm-IV 1 (Phil Noto + Gerry Duggan) <-oktober
• Star Wars: Chewbacca 2: Tussenstop op Andelm-IV 2 (Phil Noto + Gerry Duggan) <-oktober
• Star Wars: Confrontatie op Smokkelaarsmaan 1 (Simone Bianchi / Stuart Immonen + Jason Aaron) <-augustus
• Star Wars: Confrontatie op Smokkelaarsmaan 2 (Simone Bianchi + Jason Aaron)
<-november
• Star Wars: Darth Vader: Duistere Missie 2 (Salvador Larroca + Kieron Gillen) <-februari
• Star Wars: Darth Vader: Duistere Missie 3 (Salvador Larroca + Kieron Gillen) <-mei
• Star Wars: Darth Vader: Schaduw en Geheimen 1 (Salvador Larroca + Kieron Gillen) <-augustus
• Star Wars: Darth Vader: Schaduw en Geheimen 2 (Salvador Larroca + Kieron Gillen)
<-november
• Star Wars Filmspecial: Episode I: The Phantom Menace (Matteo Piana / Alessandro Pastrovicchio + Alessandro Ferrari) <-september
• Star Wars Filmspecial: Episode I: The Phantom Menace (Matteo Piana / Alessandro Pastrovicchio + Alessandro Ferrari) (HC/luxe met gesigneerde prent) <-december
• Star Wars Filmspecial: Episode II: Attack of the Clones (Matteo Piana / Alessandro Pastrovicchio + Alessandro Ferrari) <-december
• Star Wars Filmspecial: Episode VI: Return of the Jedi (Matteo Piana / Alessandro Pastrovicchio + Alessandro Ferrari) (herdruk) <-februari
• Star Wars: The Force Awakens: het geïllustreerde filmboek (diverse auteurs) (HC) <-oktober
• Star Wars: Jedi Academie (Jeffrey Brown) (HC) <-december
• Star Wars Jeffrey Brown Collector's 3-Pack (3 x HC) <-december
• Star Wars Jeffrey Brown Collector's 4-Pack (4 x HC) <-december
• Star Wars: Legends verzamelbox 1 (box + deel 1-2-3-4-5) > juli 2016
• Star Wars: Legends verzamelbox 1 (lege box) > juli 2016
• Star Wars: Legends verzamelbox 2 (box + deel 6-7-8-9-10) > juli 2016
• Star Wars: Legends verzamelbox 2 (lege box)
<-juli
• Star Wars: Obi-Wan & Anakin 1: Open of Gesloten? 1 (Marco Checchetto + Charles Soule) <-april
• Star Wars: Obi-Wan & Anakin 2: Open of Gesloten? 2 (Marco Checchetto + Charles Soule)
<-juli
• Star Wars: Prinses Leia 1: De Kinderen van Alderaan 1 (Terry Dodson + Mark Waid) <-maart
• Star Wars: Prinses Leia 2: De Kinderen van Alderaan 2 (Terry Dodson + Mark Waid) <-maart
• Star Wars: Rebels 1 (Bob Moleworth / Ingo Römling + Martin Fisher) <-januari
• Star Wars: Rebels 2 (Bob Moleworth / Ingo Römling + Martin Fisher / Jeremy Barlow) <-juni
• Star Wars: Rebels 3: vergiftigde Lading (Bob Moleworth / Ingo Römling + Martin Fisher) <-oktober
• Star Wars Remastered: Episode VI - Return of the Jedi (Al Williamson / Carlos Garzon / Ron Frenz / Tom Palmer + Archie Goodwin) (HC met prent) <-december
• Star Wars Remastered: Episode IV - A New Hope (Howard Chaykin + Roy Thomas) <-augustus
• Star Wars Remastered: Episode IV - A New Hope (Howard Chaykin + Roy Thomas) (HC met artprint) <-juni
• Star Wars Remastered: Episode V - The Empire Strikes Back (Al Williamson / Carlos Garzon + Archie Goodwin)
<-november
• Star Wars Remastered: Episode V - The Empire Strikes Back (Al Williamson / Carlos Garzon + Archie Goodwin) (HC met prent) <-september
• Star Wars: Rogue One: Het Officiële Filmboek (diverse auteurs) <-december
• Star Wars: Shattered Empire 1 (Marco Checchetto + Greg Rucka) <-januari
• Star Wars: Shattered Empire 2 (Marco Checchetto + Greg Rucka) <-januari
• Star Wars: Skywalker Slaat Toe 2 (John Cassaday + Jason Aaron) <-februari
• Star Wars: Skywalker Slaat Toe 3 (John Cassaday + Jason Aaron) <-mei
• Tessa - Intergalactische Agente 5: In het Juweel... (Stéphane Louis + Nicolas Mitric) <-september
• Tessa - Intergalactische Agente 6: Dageraad in Montreal (Stéphane Louis + Nicolas Mitric) <-december
• Trizia: Ambities (Pedro Pérez) <-september
• Trizia: Ambities (Pedro Pérez) (HC/luxe met gesigneerde prent) <-december
• Het Universum van Stefan Wul: Enorme Angst 3: Operatie Diepe Kloof (Raúl Arnáiz + Denis Lapière) <-september
• Verdwaalde Kogels (Jef + Matz naar een verhaal van Walter Hill) <-augustus
• Verdwaalde Kogels (Jef + Matz naar een verhaal van Walter Hill) (HC met artprint) <-juni
• Walkure: Missie naar Asgard (Drazen Kovacevic / Simon Champelovier + Sylvain Cordurié) <-november      
• Walkure: Missie naar Asgard (Drazen Kovacevíc + Sylvain Cordurié) (HC met prent) <-september
• Walter de Wolf 1: De Weerwolf Baby (Jose Luis Munuera) <-april
• Walter de Wolf 2: Een Hongerige Vos (Jose Luis Munuera) <-april
• Walter de Wolf 3: De Magische Ringen (Jose Luis Munuera) <-oktober
• De Wereld van Het Kristallen Zwaard - Zwarte Zorya 1 (Fabio Lai + Sylvia Douyé) <-mei
• De Wereld van Het Kristallen Zwaard - Zwarte Zorya 2 (Fabio Lai + Sylvia Douyé) <-mei
• WW2.2 - Een Andere Tweede Wereldoorlog 1: De Slag om Parijs (Eric Henninot / Hervé Boivin + David Chauvel) <-mei
• WW2.2 - Een Andere Tweede Wereldoorlog 2: Operatie Felix (Marcial Toledano + José Robledo) <-mei
• WW 2.2 - Een Andere Tweede Wereldoorlog 3: Geheime Dienst (Vincent Cara + Mathieu Gabella) <-juli
• WW 2.2 - Een Andere Tweede Wereldoorlog 4: Elimineer Vasili Zaitsev (Rosanas Ramon + Hanna) <-juli
• WW 2.2 - Een Andere Tweede Wereldoorlog 5: Een Odyssee op Sicilië (Pasquale Del Vecchio + Luca Blengino) <-oktober
• WW 2.2 - Een Andere Tweede Wereldoorlog 6: Gele Hond (Étienne Le Roux + Hubert) <-oktober

Dark Dragon Books Games Collection
• Skylanders 3: Machine Magnus (Mike Bowden / David Baldeon + Ron Marz) <-februari
• Skylanders 4: Deja Vu (Mike Bowden / David Baldeon + Ron Marz)
<-mei
• Skylanders 5: Terugkeer van de Drakenkoning (Mike Bowden / David Baldeon + Ron Marz) <-augustus
• Skylanders 6: Terugkeer van de Drakenkoning 2 (Mike Bowden / David Baldeon + Ron Marz) <-november
• Tomb Raider 6: Het Doek Valt (Nicolás Daniel Selma + Gail Simone / Rhianna Pratchett) <-januari

Graphic Novel Collection
• 1. Luxley: integraal (Francisco Ruizgé + Valérie Mangin) (HC) (herdruk) <-april


Davidsfonds Uitgeverij (1)
• Lectrr Steekt: Het Jaar in Cartoons (Lectrr) <-december


Deltas (1)
• Violetta 2 (Arianna Rea / Roberta Zanotta / Cristina Stella / Antonello Dalena / Federica Salfo + Alessandro Ferrari / Lucia Vaccarino) <-februari


Don Lawrence Collection (34)
• 40 Hours 3: Bijna Weekend! (Dick Heins + Eric Hercules) <-juni
• Alleen rond de Wereld (Eric Heuvel + Rob van Bavel) <-maart
• Argus 2016 (René Leisink) <-november
• Cor Morelli - Open Dossiers 1: Telefoon uit Andromeda (Aloys Oosterwijk) <-maart
• Cor Morelli - Open Dossiers 1: Telefoon uit Andromeda (Aloys Oosterwijk) (HC) <-maart
• Douwe Dabbert 8: De Zee naar Zuid (Piet Wijn + Thom Roep) (heruitgave) <-maart
• Douwe Dabbert 8: De Zee naar Zuid (Piet Wijn + Thom Roep) (HC met dossier) (heruitgave) <-maart
• Douwe Dabbert 9: Florijn de Flierefluiter (Piet Wijn + Thom Roep) (heruitgave) <-juni
• Douwe Dabbert 9: Florijn de Flierefluiter (Piet Wijn + Thom Roep) (HC met extra dossier) (heruitgave) <-juni
• Douwe Dabbert 10: De Tanden van Casius Gaius (Piet Wijn + Thom Roep) (heruitgave) <-november
• Douwe Dabbert 10: De Tanden van Casius Gaius (Piet Wijn + Thom Roep) (HC met extra dossier) (heruitgave) <-oktober
• Elsje 10: Je Bent van Harte Welkom een Feestje voor Me te Geven (Gerben Valkema + Eric Hercules) <-november
• Elsje 10: Je Bent van Harte Welkom een Feestje voor Me te Geven (Gerben Valkema + Eric Hercules) (HC) <-november
• Elsje (A4) 3: Aanbevolen door Experts (Gerben Valkema + Eric Hercules) <-september
• Elsje Maakt Geschiedenis (Gerben Valkema + Eric Hercules) <-maart
• Floris van Dondermonde 2: Heer Floris Vraagt Erom (Remco Polman) <-november
• Haas 6: Jachtgrond (Fred de Heij + Rob van Bavel) <-juni
• Haas 6: Jachtgrond (Fred de Heij + Rob van Bavel) (HC met extra dossier) <-juni
• January Jones 8: De Eerste Keizer (Eric Heuvel) <-juni
• January Jones 8: De Eerste Keizer (Eric Heuvel) (HC) <-juni
• Liberty Meadows 1: Voor Pillen en Praatjes (Frank Cho) <-maart
• Liberty Meadows 2: Knuffels op Recept (Frank Cho) <-juni
• Liberty Meadows 3: Patiënten in het Wild (Frank Cho) <-september
• Max Miller 3: Schaduwspel (IJsbrand Oost + Frank Jonker) <-september
• Reborn 1 (Aimée de Jongh) <-maart
• Reborn 1 (Aimée de Jongh) (HC) <-maart
• Rhonda 2: Rebecca - dossiereditie (Hans van Oudenaarden) (HC/luxe) <-juli
• Storm - De Kronieken van Pandarve 29: Het Koraal van Kesmee - dossier editie (Romano Molenaar / Jorg de Vos + Rob van Bavel) (HC) <-maart
• Storm - De Kronieken van Roodhaar 2: De Vijfde Toren (Romano Molenaar + Rob van Bavel) <-maart
• Storm - De Kronieken van Roodhaar 2: De Vijfde Toren (Romano Molenaar + Rob van Bavel) (HC) <-maart
• Storm - De Kronieken van Roodhaar 2: De Vijfde Toren Dossiereditie (Romano Molenaar + Rob van Bavel) (HC/luxe) <-juni
• Storm - De Kronieken van Roodhaar 3: De Ark van Noorach (Romano Molenaar + Rob van Bavel) <-oktober
• Storm - De Kronieken van Roodhaar 3: De Ark van Noorach (Romano Molenaar + Rob van Bavel) (HC) <-november
• Veertigers: Libideau! (Jeroen Steehouwer + Frans Hasselaar) <-maart


Dupuis (74)
• Agent 212 29: Een Neus voor Gevaar (Daniel Kox + Raoul Cauvin) <-april
• Alleen 1: Spoorloos (Bruno Gazzotti + Fabien Vehlmann) (herdruk) <-maart
• Alleen 4: De Rode Cairns (Bruno Gazzotti + Fabien Vehlmann) (herdruk) <-maart
• Alleen 10: De Ontsterfmachine (Bruno Gazzotti + Fabien Vehlmann)
<-december
• De Avonturen van Buck Danny "Classic" 3: De Spoken van de Rijzende Zon (Jean-Michel Arroyo + Frédéric Marniquet / Frédéric Zumbiehl) <-juni
• De Avonturen van Kuiken I 2: Schijn Bedriegt (Janry + Éric-Emmanuel Schmitt) <-februari
• Berentand 4: Amerika Bomber (Alain Henriet + Yann) (HC) <-juni
• Berentand: Eerste Cyclus: 1. Max - 2. Hanna - 3. Werner (Alain Henriet + Yann) (HC)
<-november
• De Blauwbloezen 3: Voor Vijftienhonderd Dollar Extra (Louis Salvérius + Raoul Cauvin) (herdruk) <-februari
• De Blauwbloezen 16: Bronco Benny (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-februari
• De Blauwbloezen 19: The David (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-maart
• De Blauwbloezen 20: Black Face (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-maart
• De Blauwbloezen 22: Blauwen en Vrouwen (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk)
<-mei
• De Blauwbloezen 24: Baby Blue (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk)
<-mei
• De Blauwbloezen 30: De Roos van Bantry (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-juni
• De Blauwbloezen 31: Drummer Boy (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-juni
• De Blauwbloezen 33: Grumbler en Zonen (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-juni
• De Blauwbloezen 39: Puppet Blues (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-september
• De Blauwbloezen 44: Het Oor van Lincoln (Willy Lambil + Raoul Cauvin) (herdruk) <-september
• De Blauwbloezen 60: Carte Blanche voor een Blauwbloes (Willy Lambil + Raoul Cauvin)
<-november
• De Blauwbloezen: Een Hommage door... (Denis Bodart + Thierry Gloris // Denis Goulet + Sti // Jose Luis Munuera // Renaud Collin // Olivier Dutto // Aimée de Jongh // Pau + Denis Lapière // Olivier Schwartz // Clarke // Baba + Lapuss' // Olivier Frasier + Joris Chamblain // Eric Maltaite + Zidrou // Blutch) (met cover van Aimée de Jongh)
<-november
• De Blauwbloezen: Een Hommage door... (Denis Bodart + Thierry Gloris // Denis Goulet + Sti // Jose Luis Munuera // Renaud Collin // Olivier Dutto // Aimée de Jongh // Pau + Denis Lapière // Olivier Schwartz // Clarke // Baba + Lapuss' // Olivier Frasier + Joris Chamblain // Eric Maltaite + Zidrou // Blutch) (HC met cover van Blutch)
<-november
• De Blauwbloezen: Oorlogsblues (Willy Lambil) (HC/luxe)
<-november
• Buck Danny 55: Defcon One (Gil Formosa + Frédéric Zumbiehl)
<-december
• De Campbells 4: Het Goud van San Brandamo (Jose Luis Munuera) <-augustus
• Cédric 2: Sneeuwvakantie (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk) <-juni
• Cédric 3: Een Harde Leerschool (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk)
<-november
• Cédric 5: Korte Sladood (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk)
<-november
• Cédric 7: Opa Voelt Nattigheid (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk) <-juni
• Cédric 11: Zwaanzin (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk) <-april
• Cédric 12: Poespas (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk) <-april
• Cédric 16: Waar Zit de Rem? (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk) <-juni
• Cédric 20: Klaar! (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk) <-augustus
• Cédric 21: Aan het Dromen? (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk) <-augustus
• Cédric 22: Lelijk is Ze! (Laudec + Raoul Cauvin) (herdruk) <-maart
• Cédric 30: Stilte, Ik Draai! (Laudec + Raoul Cauvin)
<-mei
• Dad 1: Papa's Schatten (Nob) <-maart
• Dad 2: Familiegeheimen (Nob) <-augustus
• G. Raf Zerk 32: Ezelsstamp (Marc Hardy + Raoul Cauvin) <-juni
• Harmony 1: Memento (Mathieu Reynès) <-april
• Harmony 2: Indigo (Mathieu Reynès) <-oktober
• De Heer Vastenavond van As: integrale editie: 1. Welkom! - 2. De Telescoop van Charon - 3. Het Land der Tranen - 4. Het Opstandingsvaccin (Éric Liberge) (HC) <-april
• Jerome K. Jerome Bloks 25: Aïna (Alain Dodier)
<-mei
• Lady S. 12: Krachtsverhoudingen (Philippe Aymond)
<-december
• Lucky Luke 1: Dick Diggers Goudmijn (Morris) (herziene herdruk) <-september
• Lucky Luke 31: Tortilla's voor de Daltons (Morris + René Goscinny) (herziene herdruk) <-oktober
• Magic 7 1: Nooit Alleen (Giuseppe Quattrocchi + Kid Toussaint) <-september
• Magic 7 2: Tegen Allen (Giuseppe Quattrocchi + Kid Toussaint) <-september
• Millennium Saga 1: Koude Zielen (Belén Ortega + Sylvain Runberg)
<-december
• Op Weg naar Compostella 3: Notre-Dame (Jean-Claude Servais) (HC)
<-november
• De Psy 21: Ik Voel me 'n Stuk Beter! (Bédu + Raoul Cauvin) <-juni
• Robbedoes door... 9: Kwabbernoot Gaat Trouwen (Benoît Feroumont) <-juni
• Robbedoes door... 10: Het Licht van Borneo (Frank Pé + Zidrou)
<-november  
• Robbedoes en Kwabbernoot 55: De Marsupilami Is Woest (Yoann + Fabien Vehlmann) <-april
• Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin 1: 2. Er Is een Tovenaar in Rommelgem - 4. Robbedoes en de Erfgenamen (André Franquin + J. Darc / André Franquin) (HC) <-maart
• Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin 2: 5. De Roof van de Marsupilami - 6. De Hoorn van de Neushoorn (André Franquin) (HC) <-maart
• Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin 3: 7. De Dictator en de Paddenstoel - 8. Pas Op, Kwabbernoot! (André Franquin) (HC) <-mei
• Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin 4: 9. Het Schuilhol van het Zeemonster - 10. Het Masker der Stilte (André Franquin) (HC) <-mei
• Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin 5: 11. De Gorilla Heeft het Gedaan / Een Rustige Vakantie - 12. Het Nest van de Marsupilami's / Boeven op de Kermis (André Franquin) (HC) <-augustus
• Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin 6: 13. De Bezoeker uit de Oertijd / De Graaf Is Verstrooid - 14. De Gevangene van Boeddha (André Franquin + André Franquin / Greg) (HC) <-augustus
• Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin 7: 15. Z van Zwendel - 16. De Schaduw van Z (André Franquin / Jidéhem + Greg) (HC) <-augustus
• Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin 8: 18. QRN op Bretzelburg - 19. Hommeles in Rommelgem (André Franquin + Greg / Peyo / Gos) (HC) <-oktober
• Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin 9: De Tank - Robbedoes en het Geprefabriceerde Huis - De Erfenis - Radar de Robot - Robbedoes en de Plannen van de Robot - Robbedoes, Bokser (André Franquin) (HC) <-oktober
• Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin 10: Robbedoes te Paard - Robbedoes bij de Pygmeeën - De Zwarte Hoeden - Mysterie aan de Grens - De Super Quick - Robbedoes en de Sifon - Robbedoes en de Telegeleide Rolschaatsen - De Kreeft - Robbedoes en de Bobbelmannen (André Franquin) (HC)
<-december
• Robbedoes en Kwabbernoot door Franquin 11: Tembo Taboe - De Miniatuurtjes - Bravo Brothers - De Marsupilami Zet de Stad op Stelten - Laat de Roodborstjes met Rust - Kerstmis voor een Herrieschopper - vijf gags met de Marsupilami (André Franquin) (HC) <-december
• De Rode Baron 1: Tussen de Kogels door (Carlos Puerta + Pierre Veys) <-oktober
• De Rode Baron 1: Tussen de Kogels door (Carlos Puerta + Pierre Veys) (HC) <-september
• Stomp 2: De Spoken van Knightrave 2 (Eric Maltaite + Stéphane Colman) <-mei
• Vrouwen in 't Wit 38: Doe Alsof Je Thuis Bent! (Philippe Bercovici + Raoul Cauvin) <-april

Spotlight
• Lady S. 4: Wie een Kuil Graaft voor een Ander... (Philippe Aymond + Jean Van Hamme) (herdruk) <-maart

Vrije Vlucht
• De Duivel der Zeven Zeeën integraal (Hermann + Yves H.) (HC)
<-december
• Eenzame Harten (Cyril Pedrosa) (HC)
<-mei
• Eerlijke Lui 4 (Laurent Durieux + Laurent Durieux / Jean-Pierre Gibrat) (HC) <-februari
• De Veerman (Hermann + Yves H.) (HC) <-december


Editions Art & B.D. (1)
• Harry Dickson 11: De Diefstal van het Lam Gods en de Boodschapper van de Goden (Renaud + Christian Vanderhaeghe naar Jean Ray) (HC) <-september


EurEducation (1)
• George Maduro: Held van Curaçao tot Madurodam (Franky Drappier + Jan Kragt) <-november


Fantasia (1)
• Old Pa Anderson (Hermann + Yves H.) (HC/luxe met ex-libris) <-maart


Gallimard / Éditions Moulinsart (1)
• Kuifje, Hergé's Klassieker (Pierre Sterckx) (HC) <-september


Glénat (29)
• Angelique: De Geschiedenis Heeft Niet (Altijd) Veel om het Lijf... (Dany + Erroc / Michel Rodrigue) <-juni
• Antarctica 3: 908 Zuid (Bernard Köllé + Jean-Claude Bartoll) (HC) <-september
• Bloedvijanden 2: De Koning van Huka-Huka (Francis Carin / David Caryn + Francis Carin) (HC) <-juni
• Caravaggio 1: Met Degen en Palet (Milo Manara) (HC) (herdruk) <-juli
• De Grote Dode 1: Bijentranen (Vincent Mallié + Régis Loisel / Jean-Blaise Djian) (HC) (herdruk) <-april
• De Grote Dode 6: De Bres (Vincent Mallié + Régis Loisel / Jean-Blaise Djian) (HC) <-februari
• Jheronimus Bosch (Griffo) (HC) <-april
• Joe Bar Team 3 (Fane) (herdruk) <-september
• Joe Bar Team 6 (Fane) (herdruk) <-september
• Jonge Wolven (Federico Nardo + Pierre Makyo naar de roman van Michel Folco) (HC)
• Kaplan & Masson 2: Kunnen We Hitler Redden? (Jean-Christophe Thibert + Didier Convard / Jean-Christophe Thibert) (HC) <-augustus
• Kersten: De Lijfarts van Himmler (Fabien Bedouel + Patrice Perna) (HC) <-juni
• Lou! 7: De Hut (Julien Neel) <-november
• De Meesters van de Gerst integraal 1: 1. Charles, 1854 - 2. Margrit, 1886 - 3. Adrien, 1917 - 4. Noël, 1932 (Francis Vallès + Jean Van Hamme) (HC) <-oktober
• Memphis 3: No Man's Land (Bertrand Marchal + Rodolphe)
<-mei
• De Oorlog van de Sambers: Maxime & Constance 2: Winter 1781, Een Bruid Ontwaakt (Marc-Antoine Boidin + Bernard Yslaire) (HC) <-februari
• Het Orakel van de Maan 4: De Dochter van de Wijze (Griffo + Frédéric Lenoir / Rodolphe) <-oktober
• Pinkerton 4: Dossier Allan Pinkerton *1884* (Sébastien Damour + Rémi Guérin) (HC) <-augustus
• De Pioniers van de Nieuwe Wereld 20: Wolvennacht (Ersel + Maryse Charles / Jean-François Charles) (HC) <-april
• De Piraten van Barataria: integrale editie cyclus 1: 1: New Orleans - 2: Cartagena - 3. Grand Isle - 4. Oceaan (Franck Bonnet + Marc Bourgne) (HC) <-april
• De Piraten van Barataria 9: Chalmette (Franck Bonnet + Marc Bourgne) (HC) <-april
• Pornhollywood (Dominique Hé + Noël Simsolo) (HC) <-augustus
• Promise 3: Incubus (Mikaël + Thierry Lamy) (HC) <-maart
• Rio 1: God Voor Ons Allen (Corentin Rouge + Louise Garcia / Corentin Rouge) <-juni
• Samber VII: Straatmadeliefje (Bernard Yslaire) (HC) <-november
• Silas Corey 4: Het Zarkoff-Testament 2 (Pierre Alary + Fabien Nury) (HC) <-mei
• Sneeuw - De Oorsprong 1: De Twaalf (Fred Vignaux + Éric Adam / Didier Convard) (HC) <-oktober
• Verdwaald (Christophe Bec) (HC) <-mei
• De Zonen van El Topo 1: Kaïn (José Ladrönn + Alejandro Jodorowsky) (HC) <-september


Gorilla (30)
• Een Avontuur van Jacques Gipar 1: De Pinardiersbende (Jean-Luc Delvaux + Thierry Dubois) (HC) <-april
• Een Avontuur van Jacques Gipar 2: De Terugkeer van de Kapucijnen (Jean-Luc Delvaux + Thierry Dubois) (HC) <-augustus
• Berlin Avenue (Marcel Rouffa) (HC) <-september
• Betty Blues (Renaud Dillies) (HC) <-juni
• Big Bill Is Dood (Walther Taborda + Wander Antunes) (HC) <-maart
• De Daltons 1: De Eerste Dode (Jesús Alonso + Olivier Visonneau) (HC) <-oktober
• Dode Hoek 1: De Hayabusa-bende (Laurent Astier + Xavier Bétaucourt) (HC) <-maart
• Futura 2: Garane (Jean-Charles Kraehn) (HC) <-oktober
• Gold of the Dead (Yan Le Pon + Silvio Panucci / Fred Weytens) (HC) <-februari
• De Grote Rivier 1: Jean Tambour (Jean-Luc Hiettre + Serge Aillery) (HC) (heruitgave) <-februari
• De Grote Rivier 2: Oostenwind (Jean-Luc Hiettre + Serge Aillery) (HC) (heruitgave) <-augustus
• De Hand van Pangboche 2 (André Taymans) (HC) <-september
• In de Geest van Gaudí (Jesús Alonso + El Torres) (HC) <-mei
• Het Lijk en de Bank (Tony Sandoval) (HC) <-januari
• Kroniek der Onsterfelijken 6: De Genadeslag 2 (Chaiko Cai Feng + Benjamin von Eckartsberg naar de roman van Wolfgang Hohlbein) (HC) <-februari
• Mauro Caldi 6: De Ferrari-dieven (Michel Constant + Denis Lapière) (HC) <-januari
• Mauro Caldi 7: De Oude Dame (Michel Constant + Denis Lapière) (HC) <-mei
• Misty Mission 1: Op Aarde als in de Hemel (Michel Kœniguer) (HC) <-maart
• Narcisse 2: Terra Nullius (Chanouga) (HC) <-januari
• Nocturno 1 (Tony Sandoval) (HC) <-april
• Nocturno 2 (Tony Sandoval) (HC) <-september
• Onzichtbare Echo's 1 (Grazia La Padula + Tony Sandoval) (HC) <-maart
• Onzichtbare Echo's 2 (Grazia La Padula + Tony Sandoval) (HC) <-augustus
• Oude Bokken & Groene Blaadjes 1: De Zwarte Vlek (Etienne Willem) (HC) <-januari
• Oude Bokken & Groene Blaadjes 2: Murder Party (Etienne Willem) (HC) <-mei
• De Reis van de Vaders 4: Barabbas (David Ratte) (HC) <-april
• De Reis van de Vaders - De Exodus volgens Yona 1: De Afkomst (David Ratte) (HC) <-februari
• De Reis van de Vaders - De Exodus volgens Yona 2: Onrust (David Ratte) (HC) <-juni
• De Reis van de Vaders - De Exodus volgens Yona 3: Opschudding (David Ratte) (HC) <-september
• De Vleugels van de Aap 1: Wakanda (Etienne Willem) (HC) <-oktober


Graton (2)
• Michel Vaillant 5: Heropstanding (Marc Bourgne / Benjamin Benéteau + Philippe Graton / Denis Lapière) <-augustus
• Michel Vaillant 5: Heropstanding (Marc Bourgne / Benjamin Benéteau + Philippe Graton / Denis Lapière) (HC) <-augustus


Hachette (2)
• Asterix 12: Asterix en de Olympische Spelen (Albert Uderzo + René Goscinny) (herdruk met speciaal katern) <-juni
• De XII Werken van Asterix (Albert Uderzo + René Goscinny) (compleet nieuwe editie) <-oktober


De Harmonie (6)
• De Definitieve Feministische Golf (Gummbah) (HC) <-mei
• Lachen met Bril (Peter van Straaten) <-oktober
• Mijn Vrouw Begrijpt Me Niet, Mijn Vrouw Heeft Me Door (Peter van Straaten) <-maart
• Peter's Zeurkalender 2017 (Peter van Straaten) <-oktober
• S1ngle 15: $1ngle (Hanco Kolk + Peter de Wit) <-oktober
• Sigmund: Zesentwintigste Sessie (Peter de Wit) <-november


De Harmonie / Blloan (1)
• De Man van Nu (Hanco Kolk / Kim Duchateau) <-mei


Hauwaerts Uitgeverij (7)
• Tamba 5: De Zonnekoning (Mozart Couto + Piet De Lombaerde) <-juni
• Tamba 6: Vlaamse Kermis (Mozart Couto + Piet De Lombaerde) <-juni
• Tamba 7: Heksenjacht (Mozart Couto + Piet De Lombaerde) <-juni
• Uit de Archieven van Claus D. Scholz (Claus D. Scholz) (HC) <-april
• Uit de Archieven van Erik 2 (Erik Vandemeulebroucke) (HC) <-juni
• Zilverpijl: De Jeugdavonturen van de Kleine Antilope 1: De Doorbraak / De Spookruiter / Rokende Colts / De Bizonslachting (Frank Sels) (HC) <-april
• Zilverpijl - De Jeugdavonturen van de Kleine Antilope 2: De Zwarte Hengst - De Wolvenkoning - Op het Oorlogspad - De Slangenkuil (Frank Sels) (HC) <-juni


INdruk (12)
• Apostata VII: Niets Meer dan een Wolk (Ken Broeders) <-oktober
• Apostata VII: Niets Meer dan een Wolk (Ken Broeders) (HC) <-oktober
• Châteaux Bordeaux 6: De Makelaar (Espé + Eric Corbeyran) (HC) <-oktober
• DownUnder 3: Terra Nulius (Fabio Pezzi + Nathalie Sergeef) (HC)
<-maart
• Het Land van de Vampiers 2: Requiem (Manuel Garcia + David Muñoz) <-oktober
• Het Land van de Vampiers 2: Requiem (Manuel Garcia + David Muñoz) (HC) <-oktober
• Het Meisje van Paname 1 (Kas + Laurent Galandon) (HC) <-juni

• Phœnix 2: Suzan (Frédéric Peynet + Jean-Charles Gaudin) (HC) <-maart
• De Vierde Kracht 4 (Juan Giménez) <-juni
• De Vierde Kracht 4 (Juan Giménez) (HC) <-juni
• Ys, de Legende 3: Zondvloed (Dejan Nenadov + Jean-Luc Istin) <-oktober
• Ys, de Legende 3: Zondvloed (Dejan Nenadov + Jean-Luc Istin) (HC) <-oktober


Jessecartoons (2)
• Deurwaarder Van Dokken: Laat Niet Met Zich Spotten (Jesse van Muylwijck) (HC) <-juni
• De Rechter: Is de Draad Kwijt - Ups & Downs in de ICT (Jesse van Muylwijck) (HC) <-juni


Jil (1)
• Uier 7 (Ckoe) <-juni


Joker Éditions (2)
• De Duiveltjes 1: Een Snelle Leerschool (Philippe Bercovici + Jean Derycke) (HC) <-juli
• De Rode Duivels 5: Ja, het Kan! (Philippe Bercovici + André Lebrun) (HC) <-juni


Khani (3)
• Largo Winch: 19. Cross Fire - 20. 20 Seconden (Philippe Francq + Jean Van Hamme) (HC/luxe met ex-libris) <-maart
• Stomp 2: De Spoken van Knightrave 2 (Eric Maltaite + Stéphane Colman) (HC/luxe met ex-libris) <-juni
• XIII Mystery 10: Calvin Wax (Corentin Rouge + Fred Duval) (HC/luxe met ex-libris) <-november


Lannoo (3)
• Cher Ami: Ode aan de Dieren in de Eerste Wereldoorlog (Ivan Petrus Adriaenssens / Gustavo Garcia / Roman Klohkov + Joost Wynant) (met bijgevoegde cd, muziek van Yuko) <-oktober
• Oktober (Caryl Strzelecki + Johan de Boose) (HC)
<-oktober
• Verloren (Caryl Strzelecki + Rudi Vranckx)
<-oktober


Lebowski (1)
• Democratie (Alecos Papadatos / Annie Di Donna + Abraham Kawa) <-maart


Le Lombard (34)
• Corentin: De Drie Parels van Sa-Skya (Christophe Simon + Jean Van Hamme / Christophe Simon) (HC) <-augustus
• Dokus, de Leerling 22: Plan D (Godi + Zidrou) <-augustus
• Gloria Victis 2: De Tol van de Nederlaag (Mateo Guerrero + Juanra Fernández) <-februari
• Gloria Victis 3: Nemesis (Mateo Guerrero + Juanra Fernández) <-september
• Heroveringen 4: Dood van een Koning (François Miville-Deschênes + Sylvain Runberg)
<-oktober
• Magritte: Een Surrealistische Kroniek (Thomas Campi + Vincent Zabus / Thomas Campi) (HC) <-december
• Marie-Leontine (Raphaël Beuchot + Zidrou / Raphaël Beuchot) (HC) <-augustus
• Maxentius 1: De Nika-Opstand (Carlos Rafael Duarte + Romain Sardou) <-juni
• Maxentius 2: De Augusta (Carlos Rafael Duarte + Romain Sardou) <-juni
• De Nieuwe Avonturen van Bob Morane 2: Het Dorp dat niet Bestond (Dimitri Armand + Luc Brunschwig / Aurélien Ducoudray)
<-november
• De Nieuwe Avonturen van Rik Ringers 2: Moord in de Jardin du Luxembourg (Simon Van Liemt + Zidrou) <-december
• Thorgal 35: Scharlaken Vuur (Grzegorz Rosinski + Xavier Dorison)
<-november
• Thorgal 35: Scharlaken Vuur (Grzegorz Rosinski + Xavier Dorison) (HC)
<-november
• Thorgal 35: Het Scharlaken Vuur (Grzegorz Rosinski + Xavier Dorison) (HC/luxe) <-december
• Vasco 26: De Citadellen van Zand (Dominique Rousseau + Luc Révillon / Gilles Chaillet)
<-mei
• De Werelden van Thorgal - Buiten Reeks: Het Ontstaan van de Werelden (Grzegorz Rosinski / Giulio De Vita / Roman Surzhenko / Yves Sente / Yann) (herdruk) <-juni
• De Werelden van Thorgal - De Jonge Jaren 1: De Drie Zussen Minkelson (Roman Surzhenko + Yann) (herdruk) <-november
• De Werelden van Thorgal - De Jonge Jaren 4: Berserkers (Roman Surzhenko + Yann) <-april
• De Werelden van Thorgal - De Jonge Jaren 4: Berserkers (Roman Surzhenko + Yann) (HC) <-april
• De Werelden van Thorgal - Kriss van Valnor 3: Een Koningin Waardig (Giulio De Vita + Yves Sente) (herdruk) <-maart
• De Werelden van Thorgal - Wolvin 1: Raïssa (Roman Surzhenko + Yann) (herdruk) <-maart
• De Werelden van Thorgal - Wolvin 2: De Afgehakte Hand van de God Tyr (Roman Surzhenko + Yann) (herdruk) <-maart
• De Werelden van Thorgal - Wolvin 6: De Koningin van de Zwarte Alfen (Roman Surzhenko + Yann) <-oktober
• De Werelden van Thorgal - Wolvin 6: De Koningin van de Zwarte Alfen (Roman Surzhenko + Yann) (HC) <-oktober 

Derde Stroming
• De Advocaat 2: Nood Breekt Wet (Frédéric Volante + Laurent Galandon / Frank Giroud)
<-november
• Alfa - Eerste Wapenfeiten 1: Vuurdoop (Eric Loutte) + Emmanuel Herzet) (herdruk) <-november
• Alfa - Eerste Wapenfeiten 3: De Volgende Ronde (Alain Quereix + Emmanuel Herzet) <-augustus
• I.R.$. 17: Larry's Paradise (Bernard Vrancken + Stephen Desberg) <-oktober
• Niklos Koda 14: De Spiborg (Olivier Grenson + Jean Dufaux) <-juni
• Sherman 7: De Laatste Akte van Ludwig. Londen (Magda Seron + Stephen Desberg)
<-november
• Sisco 9: Gold Black (Thomas Legrain + Benec) <-augustus

Getekend
• Gelukkige Tijden (Eric Warnauts / Guy Raives + Eric Warnauts) (HC)
<-oktober
• Old Pa Anderson (Hermann + Yves H.) (HC) <-februari
• Zwanenzang 2: Opdat Iemand Ons Hoort (Cédric Barbouche + Xavier Dorison / Emmanuel Herzet) (HC) <-maart


Loeb (17)
• Garfield 122: Garfield Is er Klaar voor! (Jim Davis) <-juni
• Garfield 123: Garfield Gaat erop uit! (Jim Davis) <-juni
• Garfield 124: Garfield Vertrouwt op de Toekomst (Jim Davis) <-september
• Garfield 125: In Close-up (Jim Davis) <-december
• Garfield Dubbel-album 33 (Jim Davis)
<-maart
• Garfield Dubbel-album 34 (Jim Davis) <-september
• Garfield Dubbel-album 35 (Jim Davis) <-november
• Garfield Dubbel-album 36 (Jim Davis) <-september

• Garfield Dubbel-album 37 (Jim Davis) <-december
• Garfield Pocket 87: Van Hot naar Her (Jim Davis) <-januari
• Garfield Pocket 88: De Krabbelaar (Jim Davis) <-januari
• Garfield Pocket 89: Garfield Slaapt Graag Uit (Jim Davis) <-maart
• Garfield Pocket 90: Ziet het Even Niet Zitten (Jim Davis)
<-mei   
• Garfield Pocket 91: Tijd voor een Tukje (Jim Davis) <-juni
• Garfield Pocket 92: In Goed Gezelschap (Jim Davis) <-september
• Garfield Pocket 93: Garfield Tast Toe (Jim Davis) <-september
• Garfield Pocket 94: Garfield Slaat hard Toe (Jim Davis) <-september


Lucky Comics (10)
• De Avonturen van Kid Lucky naar Morris 3: Hotemetotem (Achdé) <-februari
• De Avonturen van Lucky Luke naar Morris 7 (Achdé + Jul) <-november
• Lucky Luke 34: Dalton City (Morris + René Goscinny) (herziene herdruk) <-september
• Lucky Luke 38: Ma Dalton (Morris + René Goscinny) (herziene herdruk) <-oktober
• Lucky Luke 50: De Eenarmige Bandiet (Morris + Bob De Groot) (herziene herdruk) <-september
• Lucky Luke 58: De Duivelsranch (Morris + Xavier Fauche / Claude Guyloïs / Jean Léturgie) (herziene herdruk) <-oktober
• Lucky Luke 61: De Daltons Verliezen Hun Geheugen (Morris + Xavier Fauche / Jean Léturgie) (herziene herdruk) <-oktober
• Lucky Luke 68: O.K. Corral (Morris + Xavier Fauche / Eric Adam) (herziene herdruk) <-september
• De Moordenaar van Lucky Luke (Matthieu Bonhomme) <-juni
• De Moordenaar van Lucky Luke (Matthieu Bonhomme) (herdruk) <-oktober


Mandarijn (1)
• Dirkjan 22 (Mark Retera) <-oktober


Mario De Koninck (2)
• Familie De Koninck 2: Oef!! Ze Liggen in Bed! (Mario De Koninck) <-juni
• Familie De Koninck 3 (Mario De Koninck) <-september


Mediageuzen (11)
• Artemis: Dochter van Zeus (Giuseppe Manunta + Frédéric Brrémaud) (HC) <-juni
• DoomsDay 1: 91119 (Mario Boon + LeON) (heruitgave) <-februari
• DoomsDay 2: 22220 (Mario Boon + LeON) <-februari
• Iris 1: Niet voor Publicatie! (Steve Van Bael + LeON) <-september
• Marc Coucke 1: Op Zoek naar Ronald Inho (Steve Van Bael + LeON) <-juli
• Miss Deeplane: Als de Maskers Vallen (Stéphane Louis) <-juni
• Mosselen om Half Twee 1: Nacht van de Struisvogel (David Felizarda Real + Xander De Rycke) <-juni
• De Queeste van Yin 1: Aries (Isabel Baele) <-september
• Space Gangsters 1: Waterpret (Julien Motteler) <-juni
• Star Trek 1: 5 Year Mission (Rachael Stott + Mike Johnson) <-september
• Warlord of Mars - Dejah Thoris 1: De Kolos van Mars (Carlos Rafael Duarte + Arvid Nelson) (HC) <-november


Meulenhoff (1)
• Turks Fruit (Dick Matena naar de roman van Jan Wolkers) (HC) <-september


Nijgh & Van Ditmar (1)
• Toch een Geluk (Barbara Stok) <-april


Nanuq (2)
• Boerke: De Zoon van (Pieter De Poortere) (HC) (heruitgave) <-december
• Boerke 8: Boerke in Space (Pieter de Poortere) (HC) <-maart


Oogachtend (5)
• Abadaringi (Jeroen Janssen) (HC) <-januari
• Boy (Stedho + Johan Stuyck) (HC)
<-november
• Hubert (Ben Gijsemans) (HC) (herdruk) <-juni
• Kleine Helden (Luis Lambrechts / Robin Sel / Alison Souffreau / Alec Herbert / Rani De Prée / Lander Daniëls / Annelies Wylleman / Nikita Naidofski / Ansgar Reul) <-februari
• Vierenveertig na Ronny (Michaël Olbrechts) (HC) <-januari


Parachute Pictures (1)
• Flodder 1: Het Mysterie van de Dode Blondjes (Wijo Koek / Dick Maas) <-januari


Pelikaanpers (1)
• De Keizer die zijn Land Ontvluchtte - Een Historisch Beeldverhaal (Hennie Vaessen) (HC) <-december


Personalia (5)
• De Pieplaaider (Marten Toonder) <-september
• Tom Poes en het Tijddeurtje (Dick Matena / Marten Toonder) <-november
• Tom Poes en het Tijddeurtje (Dick Matena / Marten Toonder) (HC) <-november


Plan A Uitgevers (3)
Kijk en Lees
• Joep - AVI Start: Kom Mee! (Michiel van de Vijver) (HC) <-augustus
• Joep - AVI M3: Pak Aan! (Michiel van de Vijver) (HC) <-augustus
• Joep - AVI E3: In Volle Vaart (Michiel van de Vijver) (HC) <-augustus


Podium (1)
• De Stripprofessor: Vijftig Colleges over Tekenkunst (Joost Pollmann) <-december


Polis (1)
• Het Is Maar om te Lachen: Hoe Cartoonisten de Wereld Veranderen (Roel Daenen) (HC) <-januari


Prestige (5)
• Docteur Mystère integraal: 1. Milanese Mysteries - 2. De Oorlog der Werelden - 3 . De Verschrikkingen van de Zwarte Jungle (Lucio Filippucci + Alfredo Castelli) (HC) <-juni
• Duisteringen (Alfonso Font) (HC) <-september
• Het Grote Bedrog (Domingo R. Mandrafina + Carlos Trillo) (HC) (heruitgave in kleur) <-februari
• De Partizanen Integraal 3: Het Balkan-Front - Operatie Sneeuwvlok - De Scarabee - De Saboteurs (Julio Radilovic + Dorde Lebovic / Marcel Cukli) (HC) <-januari
• De Verpleegster (Zalozabal) (HC) <-juni


Roularta Media Group (1)
• Franquin, Meester van de Lach (diverse auteurs) (HC) <-juni


RW Uitgeverij (29)
• 100 Bullets 22 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-februari
• 100 Bullets 23 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-juni
• 100 Bullets 24 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-juni
• 100 Bullets 25 (Eduardo Risso + Brian Azzarello) <-juni
• Absolute Watchmen (Dave Gibbons + Alan Moore) (HC) (heruitgave) <-december
• Aquaman 3: De Troon van Atlantis (Ivan Reis / Paul Pelletier / Pete Woods / Pere Perez + Geoff Johns) (HC) <-februari
• Batman: Arkham City (Carlos D'Anda + Paul Dini) (HC) <-augustus
• Batman: The Dark Knight 3: Gek (Ethan Van Sciver / Szymon Kudranski + Gregg Hurwitz) (HC) <-oktober
• Batman: Detective Comics 3: Keizer Penguin (Jason Fabok / Andy Clarke / Henrik Johnson / Sandu Florea + John Layman) (HC) <-juni
• Batman: Detective Comics 4: Wrath (Jason Fabok / Andy Clarke / Jaime Mendoza + John Layman) (HC) <-december
• Batman: Earth One 2 (Gary Frank + Geoff Johns) (HC) <-oktober
• Batman: Haunted Knight Deluxe (Tim Sale + Jeph Loeb) (HC) <-maart
• Batman and Robin 3: Dood van de Familie (Adrian Syaf / Patrick Gleason / Greg Capullo / Cicente Cifuentes / Mick Gray / Keith Champagne / Jonathan Glapion + Peter J. Tomasi / Scott Snyder) (HC) <-december
• Batwoman 3: 's Werelds Besten (J.H. Williams III / Trevor McCarthy + J.H. Williams III / W. Haden Blackman) (HC) <-maart
• Fables Deluxe 6 (Mark Buckingham / Steve Leialoha / Jim Fern / Shawn McManus / Jimmy Palmiotti / Andrew Pepoy + Bill Willingham) (HC) <-februari
• Fables Deluxe 7 (Mark Buckingham / Steve Leialoha / Andrew Pepoy / Gene Ha / Joshua Middleton / Inaki Miranda / Michael Allred / Aaron Alexovich + Bill Willingham) (HC) <-december
• Flash 4: Reverse-Flash (Francis Manapul / Scott Hepburn / Chris Sprouse / Karl Story / Keith Champagne + Francis Manapul / Brian Buccellato) (HC) <-juni
• Justice League 3: De Troon van Atlantis (Ivan Reis / Paul Pelletier / Tony S. Daniel + Geoff Johns / Jeff Lemire) (HC) <-maart
• Mortal Kombat X 2: Bloedgoden (Ruy José / Dexter Soy / Igor Vitorino / Daniel Sampere / Oclair Albert / Daniel Henriques / Juan Albarran + Shawn Kittelsen) <-oktober
• Multiversity 7: Mastermen (Jim Lee + Grant Morrison) <-februari
• Multiversity 8: Ultra Comics (Doug Mahnke + Grant Morrison) <-maart
• Multiversity 9 (Frank Quitely + Grant Morrison) <-juni
• Preacher Deluxe 3 (Steve Dillon / Steve Pugh / Carlos Ezquerra + Garth Ennis) (HC) <-augustus
• Preacher Deluxe 4 (Steve Dillon + Garth Ennis) (HC) <-oktober
• Sandman Deluxe 4 (Mike Dringenberg / Malcolm Jones III / Kelley Jones / P. Craig Russell + Neil Gaiman) (HC) <-juni
• Shazam 1 (Gary Frank + Geoff Johns) (HC) <-augustus
• Suicide Squad 1: Een Trap Na (Federico Dallocchino / Clayton Henry / Cliff Richards / Andrei Bressan / Ig Guara + Adam Glas) (HC) <-oktober
• Superman: Action Comics 3: Het Einde der Tijden (Travel Foreman / Rag Morales / Brad Walker / Chris Sprouse + Grant Morrison / Sholly Fisch) (HC) <-augustus
• Wonder Woman 4: Oorlog (Goran Sudzuka / Tony Akins / Dan Green + Brian Azzarello) (HC) <-juni


Saga Uitgaven (57)
• Boes 1 (Wil Raymakers + Thijs Wilms) (HC) <-september
• Boes 2 (Wil Raymakers + Thijs Wilms)
<-oktober
• Boes: Integraal 1 (Wil Raymakers + Thijs Wilms) (HC) <-juni
• Boes: Integraal 2 (Wil Raymakers + Thijs Wilms) (HC)
<-september
• Bruce J. Hawker Integraal 1: De Ingewanden van de H.M.S. Thunder - 1. Koers Gibraltar - 2. De Orgie der Verdoemden - 3. Press Gang (William Vance) (HC) <-maart
• Bruce J. Hawker Integraal 2: 4. De Puzzel - 5. Alles of Niets - 6. De Beulen van de Nacht - 7. Het Koninkrijk van de Hel (William Vance + André-Paul Duchâteau) (HC) <-april
• Bruno Brazil Integraal 1: 1. De Haai die Tweemaal Stierf - 2. Commando Kaaiman - 3. Ogen Zonder Gelaat - 4. De Versteende Stad (William Vance + Greg) (HC) <-februari
• Bruno Brazil Integraal 2: 5. De Nacht der Jakhalzen - 6. Dodendans in Sacramento - 7. Kaaimannen in het Rijstveld - 8. Storm op de Aleoeten (William Vance + Greg) (HC met twee prenten) <-mei
• Bruno Brazil Integraal 3: 9. Quitte of Dubbel voor Alak 6 - Dossier Bruno Brazil - Het Einde...!?? (William Vance + Greg) (HC) <-juni
• Cross Fire 4: Godfinger (Pierre-Mony Chan + Jean-Luc Sala) <-januari
• Er Was Eens 5: Het Rechtertje van Melun (Sylvain Vallée + Fabien Nury) (HC) <-februari
• Er Was Eens 6: Het Beloofde Land (Sylvain Vallée + Fabien Nury) (HC) <-februari
• Garfield Compleet 2: 1980 tot 1982 (Jim Davis) (HC) <-maart
• De Koning van de Ribauds 1 (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) <-februari
• De Koning van de Ribauds: Boek II (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) (HC)
<-oktober
• Kramikske integraal 1: 1. De Valseblunders - 2. Mundialitis - 3. De Geest van Gisteren - 4. De Achtste Samoerai - 5. De Soeppiraten (Jean-Pol) (HC) <-september
• Kramikske integraal 1: 1. De Valseblunders - 2. Mundialitis - 3. De Geest van Gisteren - 4. De Achtste Samoerai - 5. De Soeppiraten (Jean-Pol) (HC/luxe met ex-libris) <-september
• De Minimensjes integraal 1: 1967-1970: 19. Alarm in Ellendam bij Ravertem - Ontsnapt - Het Schatermannetje - Torenpech - Paaseieren uit Ellendam - Van Muizen en Minimensjes - De Minimensjes Maken het Bont - 1. De Uittocht (Pierre Seron + Albert Desprechins / Pierre Seron) (HC)
<-oktober 
• Sam integraal 1: 1. De Garage - 2. Apestreken - 3. De Knokenkoffer - 4. Pruimentijd (Jan Bosschaert + Marc Legendre) (HC) <-september
• Sam integraal 1: 1. De Garage - 2. Apestreken - 3. De Knokenkoffer - 4. Pruimentijd (Jan Bosschaert + Marc Legendre) (HC/luxe met ex-libris) <-september

Collectie Bamboe
• Achter de Schermen van Een Nacht in Rome (Aurélien Ducoudray met illustraties van Jim) (HC) <-februari
• Ambulance 13 integrale uitgave 3: 5. De IJzerveren - 6. Oorlogsgezicht (Alain Mounier + Patrice Ordas) (HC) <-november
• De Erfenis van de Duivel 4: De Apocalyps (Paul Gastine + Jérôme Félix) (HC)
<-november
• De Erfenis van de Duivel integraal (Paul Gastine + Jérôme Félix) (HC)
<-november
• Helena 1 (Lounis Chabane + Jim)
<-september
• Helena 1 (Lounis Chabane + Jim) (HC) <-juni
• Helena 2 (Lounis Chabane + Jim)
<-oktober
• Helena 2 (Lounis Chabane + Jim) (HC)
<-juli
• Helena integraal (Lounis Chabane + Jim) (HC/luxe met ex-libris)
<-september
• Een Klein Boekje 1 (Mig + Jim)
<-mei

• Een Klein Boekje 1 (Mig + Jim) (HC) <-maart

• Een Klein Boekje 2 (Mig + Jim)
<-mei

• Een Klein Boekje 2 (Mig + Jim) (HC) <-maart
• Merci (Arno Monin + Zidrou) (HC) <-april
• Moeder Rusland 1: De Amazones van Basajev (Anlor + Aurélien Ducoudray) <-juli
• Moeder Rusland 2: De Duiven van Grozny (Anlor + Aurélien Ducoudray) <-juli
• Moeder Rusland: Integrale Uitgave (Anlor + Aurélien Ducoudray) (HC) <-mei
• Moeder Rusland integraal: 1. De Amazones van Basajev - 2. De Duiven van Grozny (Anlor + Aurélien Ducoudray) (HC/luxe) <-november
• Mooie Momenten (Jim) (HC) <-juli
• Mooie Momenten (Jim) (HC/luxe met ex-libris) <-september
• Het Oog van de Dobermanns 3: De Grijns van de Oude Aap (Beb Zanat + Patrick Cothias + Patrice Ordas) (HC)
<-oktober
• De Post- en Liefdebezorger (Sébastien Morice + Didier Quella-Guyot) (HC) <-november
• De Rode Schoenen 1: Georges (Damien Cuvillier + Gérard Cousseau) <-november
• De Rode Schoenen 2: De Albino's (Damien Cuvillier + Gérard Cousseau)
<-november
• De Rode Schoenen integraal (Damien Cuvillier + Gérard Cousseau) (HC) <-september
• S.O.S. Lusitania 2: 18 Minuten om te Overleven (Jack Manini + Patrice Ordas / Patrick Cothias) <-februari
• S.O.S. Lusitania 3: De Nagedachtenis van de Verdronkenen (Jack Manini + Patrice Ordas / Patrick Cothias) <-april
• S.O.S. Lusitania 3: De Nagedachtenis van de Verdronkenen (Jack Manini + Patrice Ordas / Patrick Cothias) (HC) <-februari
• Waar Zijn de Mooie Dagen? 1 (Alex Tefenkgi + Jim) <-juni
• Waar Zijn de Mooie Dagen? 1 (Alex Tefenkgi + Jim) (HC) <-april
• Waar Zijn de Mooie Dagen? 2 (Alex Tefenkgi + Jim) <-juni
• Waar Zijn de Mooie Dagen? 2 (Alex Tefenkgi + Jim) (HC) <-mei
• Waar Zijn de Mooie Dagen? integraal (Alex Tefenkgi + Jim) (HC/luxe met ex-libris) <-september

Collectie Extra
• Block 109 7: Ritter Germania (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) <-maart
• Block 109 7: Ritter Germania (Ronan Toulhoat + Vincent Brugeas) (HC) <-januari

Geheimen, van het Vaticaan
• Succubus 4: Messalina (Marco Dominici + Thomas Mosdi) <-januari
• Het Vijfde Evangelie 4: Revelatie (Benoît Dellac + Jean-Luc Istin) <-maart


Sanoma (2)
• Jan, Jans en de Kinderen 57 (Studio Jan Kruis) <-april
• Jan, Jans en de Kinderen 58 (Studio Jan Kruis) <-november


Scratch Books (18)
• Chlorophyl integraal 2: 4. De Spoorpiraten - 5. Zizanion de Verschrikkelijke - 6. De Terugkeer van Chlorophyl - Pas Op voor de Verf! (Raymond Macherot) (HC) <-augustus
• Fucking Hell (Sam Peeters) (HC)
<-mei
• Heinz 4: Van H tot Z: N (René Windig / Eddie de Jong) (HC)
<-mei
• De Hemelse Bibendum (Nicolas de Crécy) (HC) <-augustus
• Mark Smeets: Schetsboek 1993 (Mark Smeets) (HC)
<-mei
• In the Pines - 5 Murder Ballads (Erik Kriek) <-september
• In the Pines - 5 Murder Ballads (Erik Kriek) (HC met cd) <-februari
• In the Pines - 5 Murder Ballads (Erik Kriek) (HC met cd) (herdruk) <-maart
• In the Pines - 5 Murder Ballads (Erik Kriek) (HC/luxe met cd en prent) <-maart
• Jan Kordaat integraal 2: 1946-1950: De Treinramp - Jan Kordaat en de Gestolen Rubens - De Loterij - De Duivelrots - Tegen Cor Aasgier (Eddy Paape + Jean Doisy / Yvan Delporte) (HC) <-november
• De Kennedy Files 1: De Man die President Wilde Worden (Erik Varekamp + Mick Peet) <-november
• De Kennedy Files 1: De Man die President Wilde Worden (Erik Varekamp + Mick Peet) (HC) <-november
• Patience (Daniel Clowes) (HC) <-januari
• Scratches 1 (diverse auteurs) <-oktober
• Spotters (Michiel van de Pol) (HC) <-april
• Tibet: De Genezing van Mhusha de Slagersdochter (Mark Hendriks) (HC/luxe met originele tekening) <-maart
• De Triomf van het Tekenen (Mark Smeets, samengesteld door Fake Booij, Piet Schreuders, Luuk Smeets, René Windig) (HC)
<-mei
• De Worstelrepubliek (Nicolas de Crécy) (HC/luxe met prent) <-maart


Sherpa (29)
• Aâma 3: De Spiegelwoestijn (Frederik Peeters) <-februari
• Aâma 4: Je Wordt Fantastisch, Meisje (Frederik Peeters) <-april
• Arman & Ilva 3: Camilla (Thé Tjong-Khing + Lo Hartog van Banda) (HC) (heruitgave) <-februari
• Comanche: Het Brandmerk van Dobbs: 3. De Wolven van Wyoming - 4. De Hemel Is Rood boven Laramie - 5. Nacht over de Woestijn (Hermann + Greg) (HC) <-augustus
• Comanche: Het Brandmerk van Dobbs: 3. De Wolven van Wyoming - 4. De Hemel Is Rood boven Laramie - 5. Nacht over de Woestijn (Hermann + Greg) (HC/luxe met gesigneerde piezografie) <-augustus
• De Eerste Reis en Andere Verhalen: Een Robijn op je Lippen - Het Portret - De Eerste Reis - Opa (Edmond Baudoin) (HC) <-juni
• Half Blood (Ibrahim R. Ineke) (HC) <-maart
• Half Blood (Ibrahim R. Ineke) (HC/luxe) <-maart
• Lone Sloane 1: De Zes Reizen van Lone Sloane (Philippe Druillet) (HC/luxe met gesigneerde piezografie) <-februari
• Lone Sloane 2: Delirius (Philippe Druillet) (HC/luxe met gesigneerde piezografie) <-februari
• Het Noorderlicht - Het Gouden Kompas 3 (Clément Oubrerie + Stéphane Melchior naar de roman van Philip Pullman) (HC)
<-december
• Het Noorderlicht - Het Gouden Kompas 3 (Clément Oubrerie + Stéphane Melchior naar de roman van Philip Pullman) (HC/luxe met gesigneerde piezografie)
<-december
• Opa en Oma (Thé Tjong-Khing + Lo Hartog van Banda) (HC) <-september
• Ravian en Laureline 4: Welkom op Alflolol (Jean Mézières + Pierre Christin) (HC) (heruitgave met extra kortverhaal) <-maart
• Ravian en Laureline 5: De Vogels van de Meester (Jean Mézières + Pierre Christin) (HC) (heruitgave met extra kortverhaal) <-maart
• Ravian en Laureline luxeset deel 5+6 (2 x HC/luxe met twee piezografieën en extra, gesigneerde prent) <-april
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën 7: 21. Zwendel in Ebbenhout - 24. Opstand in Jamaica (Patrice Pellerin + Jean-Michel Charlier) (HC) <-juni
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën 7: 21. Zwendel in Ebbenhout - 24. Opstand in Jamaica (Patrice Pellerin + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met ex-libris) <-augustus
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën 8: 19. Het Hellevuur - 20b. Het Eiland van de Verdwenen Schepen (Jijé / Lorg + Jean-Michel Charlier) (HC)
<-december
• Roodbaard - De Schrik van de Zeven Zeeën 8: 19. Het Hellevuur - 20b. Het Eiland van de Verdwenen Schepen (Jijé / Lorg + Jean-Michel Charlier) (HC/luxe met prent)
<-december
• Simon van de Rivier - Kroniek van een Toekomstige Wereld integraal 2 (Claude Auclair) (HC) <-januari
• Simon van de Rivier - Kroniek van een Toekomstige Wereld integraal 2: 3. Maïlis - 4. De Pelgrims - 5. City N.W. Nr3 (Claude Auclair) (HC/luxe met piezografie) <-maart
• Simon van de Rivier - Kroniek van een Toekomstige Wereld 3: 6. De Opwekkende Kracht - 7. De Weg van het Ogam - 8. Schipbreuk 1 - 9. Schipbreuk 2 (Claude Auclair + Alain Riondet) (HC) <-september
• Simon van de Rivier - Kroniek van een Toekomstige Wereld 3: 6. De Opwekkende Kracht - 7. De Weg van het Ogam - 8. Schipbreuk 1 - 9. Schipbreuk 2 (Claude Auclair + Alain Riondet) (HC/luxe met prent) <-september
• Student Tijloos: Het Spiegeldoolhof (Thé Tjong-Khing + Lo Hartog van Banda) (HC) (heruitgave) <-juni
• Student Tijloos: Het Spiegeldoolhof (Thé Tjong-Khing + Lo Hartog van Banda) (HC/luxe) (heruitgave) <-juni
• Suite Française - Storm in Juni (Emmanuel Moynot naar de roman van Irène Némirovsky) <-september
• Zandkasteel (Frederik Peeters + Pierre-Oscar Lévy) (HC) <-augustus
• Zandkasteel (Frederik Peeters + Pierre Oscar Lévy) (HC/luxe met leporelloprent) <-september


Silvester (100)
• Angel Wings 3: Bestemming Broadway (Romain Hugault + Yann) (HC) <-november
• Angel Wings verzamelbox deel 1-2-3 (3 x HC in box) <-november
• Angel Wings verzamelbox deel 1-2-3 (lege box + ex-libris) <-november
• Aslak 3: Het Midden van de Mast (Emmanuel Michalak + Fred Weytens / Hub) (HC) <-maart
• Aslak 4: De Wereld van het Niets (Emmanuel Michalak + Fred Weytens / Hub) (HC) <-september
• Belem deel 1-4 verzamelbox (4 x HC met box + ex-libris)
<-juli
• Belem deel 1-4 verzamelbox (lege box + ex-libris)
<-juli
• Centaurus 1: Het Beloofde Land (Zoran Janjetov + Léo / Rodolphe) (herdruk) <-augustus
• Centaurus 2: Het Vreemde Land (Zoran Janjetov + Léo / Rodolphe) <-augustus
• Centaurus 2: Het Vreemde Land (Zoran Janjetov + Léo / Rodolphe) (HC) <-augustus
• Donjon Monsters 6: Herrie bij de Brouwers (Yoann + Lewis Trondheim / Joann Sfar) (HC) <-oktober
• Drakenbloed 9: In de Naam van... Satan! (Stéphane Créty / Julien Hugonnard-Bert + Jean-Luc Istin) (HC) <-april
• Drakenbloed 10: Lilith (Stéphane Créty + Jean-Luc Istin) (HC) <-november
• Edelweiss 1: Valentine (Romain Hugault + Yann) <-juni
• Edelweiss 2: Sidonie (Romain Hugault + Yann) <-juni
• Edelweiss 3: Walburga (Romain Hugault + Yann) <-juni
• De Engelsman die niet van Vuurwapens Houdt 3: Het Mysterie van de Spinnenvrouw (Paul Salomone + Wilfrid Lupano) (HC) <-december
• Golden City 11: De Voortvluchtigen (Nicolas Malfin + Daniel Pecqueur) (HC) <-september
• Golden Cup deel 1-2-3-4-5-6 (6 x HC in box) <-november
• Golden Cup deel 1-2-3-4-5-6 (lege box + ex-libris) <-november
• Hauteville House 11: La Hague (Thierry Gioux / Christophe Quet + Fred Duval) (HC) <-december
• De Havik 9: Kelder de Medusa! (Patrice Pellerin)
<-juli
• De Havik 9: Kelder de Medusa! (Patrice Pellerin) (HC) <-april
• Hazes, de Stripbiografie 1: 1951-1976 - Bloed (Ben Westervoorde + Jan-Willem de Vries) (HC) <-november
• Hazes, de Stripbiografie 1 - Mokum-editie: 1951-1976 - Bloed (Ben Westervoorde + Jan-Willem de Vries) (HC) <-november
• De Hel van het Oostfront 4: Wij Waren Mensen (Olivier Speltens) (HC) <-november
• De Hel van het Oostfront deel 1-2-3-4 (4 x HC in box) <-november
• De Hel van het Oostfront deel 1-2-3-4 (lege box + ex-libris) <-november
• Hemel in Puin 5: Hotel Eden (Olivier Dauger + Philippe Pinard) (HC) <-september
• Hemel in Puin verzamelbox deel 1-2-3-4-5 (lege box + ex-libris) <-november
• Izuna verzamelbox deel 1+2 (2 x HC in box + ex-libris) <-juli
• Izuna verzamelbox deel 1+2 (lege box + ex-libris)
<-juli
• De Legendariërs 5: Hartzeer (Patrick Sobral)
<-juli
• De Legendariërs 6: De Hand van de Toekomst (Patrick Sobrial) <-oktober
• De Lemen Troon 6: Het Beleg van Orleans (Theo Caneschi + France Richemond) (HC) <-december
• Major Arcanum deel 1-6 verzamelbox (6 x HC met box + ex-libris)
<-juli
• Major Arcanum deel 1-6 verzamelbox (lege box + ex-libris)
<-juli
• Okko 10: De Cyclus van de Leegte II (Hub) (HC) <-april
• Okko 10: De Cyclus van de Leegte II - Dossiereditie (Hub) (HC/luxe met ex-libris) <-mei
• Okko verzamelbox deel 1-10 (Hub) (lege box met ex-libris) <-april

• Oktoknopie 7: Oktoknopie Vliegt Uit (Gerard Leever) <-juni
• Operatie Overlord 1: Sainte-Mère-Eglise (Davide Fabbri + Michaël Le Galli) (HC met ex-libris) <-augustus
• Operatie Overlord 2: Omaha Beach (Davide Fabbri / Christian Della Vecchia + Bruno Falba) <-november
• Operatie Overlord 2: Omaha Beach (Davide Fabbri / Christian Dalla Vecchia + Bruno Falba) (HC met ex-libris) <-oktober
• De Orde van de Drakenridders 15: De Vijand (Patrick Boutin-Gagné + Ange) (HC) <-juni
• De Orde van de Drakenridders box 3 deel 7-8-9 (3 x HC in box) <-november
• De Orde van de Drakenridders box 3 deel 7-8-9 (lege box + ex-libris) <-november
• Outcast 1: Omgeven door Duisternis (Paul Azaceta + Robert Kirkman) <-april
• Outcast 2: Verlicht de Weg (Paul Azaceta + Robert Kirkman) <-april
• Outcast 3: Een Eindeloze Ondergang (Paul Azaceta + Robert Kirkman) <-oktober
• Outcast 4: De Grens Overschreden (Paul Azaceta + Robert Kirkman) <-oktober
• Outcast Boek 1: 1. Omgeven door Duisternis - 2. Verlicht de Weg (Paul Azaceta + Robert Kirkman) (HC) <-april
• Outcast Boek 2: 3. Een Eindeloze Ondergang - 4. De Grens Overschreden (Paul Azaceta + Robert Kirkman) (HC met ex-libris) <-oktober
• Pin-Up Wings 4 (Romain Hugault) (HC) <-november
• Prins Valiant 25: Jaargang 1961 (Hal Foster) (HC) <-januari
• Prins Valiant 26: Jaargang 1962 (Hal Foster) (HC) <-september
• Prins Valiant verzamelbox deel 21-25 (5 x HC met box + ex-libris)
<-juli
• Prins Valiant verzamelbox deel 21-25 (lege box + ex-libris)
<-juli
• Ravermoon 3: Het Verterende Vuur (Leo Pilipovic + Sylvain Cordurié) (HC) <-september
• Het Rechte Pad 1: Lastige Jongens (Morgann Tanco + Wilfrid Lupano) <-juni
• Het Rechte Pad 1: Lastige Jongens (Morgann Tanco + Wilfrid Lupano) (HC met ex-libris) <-mei
• Het Rechte Pad 2: De Nacht van de Griezel (Morgann Tanco + Wilfrid Lupano) <-november
• Het Rechte Pad 2: De Nacht van de Griezel (Morgann Tanco + Wilfrid Lupano) (HC met ex-libris) <-oktober
• Romain Hugault exclusief pakket: Angel Wings 3 (HC) + Pin-Up Wings 4 (HC) + 4 displays + gesigneerde ex-libris met speciale pin-upomslag <-november
• Sky•Doll 4: Sudra (Alessandro Barbucci + Barbara Canepa / Alessandro Barbucci) (HC) <-september
• Te Paard! 1: Hiep Hinnik Hoera! (Miss Prickly + Laurent Dufreney) <-oktober
• UUR U 8: Parijs Staat Nog Steeds in Brand (Damien + Fred Duval / Jean-Pierre Pécau) <-juni
• UUR U 8: Parijs Staat Nog Steeds in Brand (Damien + Fred Duval / Jean-Pierre Pécau) (HC) <-juni
• De Verborgen Geschiedenis 28: De Stad van Duizend Zuilen (Igor Kordey + Jean-Pierre Pécau) (HC) <-juni
• The Walking Dead 5 (Charlie Adlard + Robert Kirkman)
<-juli
• The Walking Dead 6 (Charlie Adlard + Robert Kirkman)
<-juli
• The Walking Dead 7 (Charlie Adlard + Robert Kirkman)
<-juli
• The Walking Dead 8 (Charlie Adlard + Robert Kirkman)
<-juli
• Walking Dead 10: Waarin We Veranderen (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) (herdruk) <-augustus
• Walking Dead 21: Hel Breekt Los (2/2) (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC met ex-libris) <-augustus
• Walking Dead 22: Een Nieuw Begin (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC) <-december
• Walking Dead 23: Gefluister en Geschreeuw (Charlie Adlard + Robert Kirkman) (HC)
<-december
• Wollodrïn 5: Hij die Slaapt (1/2) (Jérôme Lereculey + David Chauvel) (HC)
<-december
• Wollodrïn verzamelbox deel 1+2 (2 x HC in box + ex-libris) <-juli
• Wollodrïn verzamelbox deel 1+2 (lege box + ex-libris) <-juli
• Wollodrïn verzamelbox deel 3+4 (2 x HC in box + ex-libris) <-juli
• Wollodrïn verzamelbox deel 3+4 (lege box + ex-libris) <-juli
• Wonderball 1: De Jager (Colin Wilson + Jean-Pierre Pécau / Fred Duval) <-juni
• Wonderball 1: De Jager (Colin Wilson + Jean-Pierre Pécau / Fred Duval) (HC met ex-libris) <-mei
• Wonderball 2: Het Spook (Colin Wilson + Jean-Pierre Pécau / Fred Duval) <-juni
• Wonderball 2: Het Spook (Colin Wilson + Jean-Pierre Pécau / Fred Duval) (HC met ex-libris) <-mei
• Zeven Ruiters 1: De Erfgraaf (Jacques Terpant naar de roman van Jean Raspail) <-september
• Zeven Ruiters 1: De Erfgraaf (Jacques Terpant naar de roman van Jean Raspail) (HC met ex-libris) <-mei
• Zeven Ruiters 2: De Prijs van het Bloed (Jacues Terpant naar de roman van Jean Raspail) <-november
• Zeven Ruiters 2: De Prijs van het Bloed (Jacques Terpant naar de roman van Jean Raspail) (HC met ex-libris) <-oktober
• De Zielenvreter 1: De Wachter (Patrick Boutin-Gagné + François Lapierre) <-september
• De Zielenvreter 1: De Wachter (Patrick Boutin-Gagné + François Lapierre) (HC met ex-libris) <-augustus
• De Zielenvreter 2: De Poort (Patrick Boutin-Gagné + François Lapierre) <-november
• De Zielenvreter 2: De Poort (Patrick Boutin-Gagné + François Lapierre) (HC met ex-libris) <-oktober


Soul Food Comics (3)
• Irmina (Barbara Yelin) (HC) <-oktober
• Ontaard Verklaard (Una) <-februari
• Teleurstellen Vergt Lef: Opgroeien in Turkije (Özge Samanci) <-mei


Standaard Uitgeverij (135)
• Amoras: De Complete Saga (Charel Cambré + Marc Legendre) <-april
• Amoras: The Making of Amoras (Charel Cambré + Marc Legendre) <-januari
• De Avonturen van Nero integraal 3: 1966-1967: 63. Kouwe Kwibus - 64. Arthur de Vetvogel - 65. De Wallabieten - 66. De Gouden Kabouter (Marc Sleen) (HC) <-november
• De Avonturen van Urbanus 167: De Razende Matot (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-januari
• De Avonturen van Urbanus 168: De Asielvlinders (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-maart
• De Avonturen van Urbanus 169: Het Gewassen Brein (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-mei
• De Avonturen van Urbanus 170: Oedipussy (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-augustus
• De Avonturen van Urbanus 171: De Sprekende Portretten (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-november
• F.C. De Kampioenen 1: Zal 't Gaan, Ja? (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 4: Vliegende Dagschotels (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 5: 't Is Niet Waar, Hé? (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 6: De Dubbele Dino's (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 7: Kampioen Zijn Is Plezant! (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 10: De Ontsnapping van Sinterklaas (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 12: Sehks-Schandaal (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 15: De Huilende Hooligan (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 16: Bij Sjoeke en Sjoeke (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 29: Stem voor Mij! (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 33: Kampioenen in Afrika (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 34: Supermarkske op de Bres (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 35: Agent Vertongen (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 41: Xavier Gaat Vreemd (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 43: Boma in de Wellness (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 44: De Antieke Antiquair (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 45: Alle Hens aan Dek (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 46: Supermarkske op het Slechte Pad (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 48: De Jobhopper (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 51: Baby Vertongen (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 52: De Nies van de Neus (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 53: Don Padre Padrone (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 54: De Rally van Tante Eulalie (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 55: Paulientje op de Dool (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 56: Miss Moeail (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 57: Carmen in het Nieuw (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 63: DDT Doet Weer Mee (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 64: 20 Jaar Later (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 66: Kampioentjes Verliefd (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 69: Vertongen Vampier (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 70: Fernand Gaat Trouwen (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 72: Xaverius de Grote (Hec Leemans) (herdruk) <-maart
• F.C. De Kampioenen 89: Paniek in de Pussycat (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-maart
• F.C. De Kampioenen 90: De Kampioentjes Maken het Bont (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-juni
• F.C. De Kampioenen 91: De Malle Mascotte (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-september
• F.C. De Kampioenen 92: De Pakjesoorlog (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) (+ luister-cd) <-december
• F.C. De Kampioenen: De EK Special: 74. Dolle Door - 62. Oma Boma Trainer - 76. De Vinnige Voetballer (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) (met bijgevoegd speelschema) <-april
• F.C. De Kampioenen Luisterboek 1: De Kampioenen in Pampanero (Hec Leemans) (strip + cd) <-april
• F.C. De Kampioenen Luisterboek: De Erfenis van Maurice (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) (HC met cd) <-augustus
• F.C. De Kampioenen Omnibus 8: Xavier Presenteert: 36. De Trouwpartij - 37. Kampioenen op Latten - 38. Buffalo Boma - 39. De Vliegende Reporter - 40. De Groene Zwaan (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-oktober
• F.C. De Kampioenen Special: De Nieuwe Kampioentjes-special: 80. De Kampioentjes en het Spookkasteel - 59. De Afronaut - 75. Hello Poepa (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-november
• F.C. De Kampioenen Stickerstrip: De Verdwenen Kampioenen (Hec Leemans met medewerking van Tom Bouden) <-augustus
• F.C. De Kampioenen Zoekboek: Op Zoek naar Boma (Hec Leemans) (HC) <-april
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 14: Mark van de Jungle (Wim Swerts /+ Vanas + François Corteggiani / Hec Leemans) <-januari
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 15: De Terugkeer van het Beest (Wim Swerts / Vanas + François Corteggiani / Hec Leemans) <-mei
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 16: De Verdwijning van Oma Boma (Wim Swerts / Vanas + François Corteggiani / Hec Leemans) <-september
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co 17: Het Uur van de Jakhals (Wim Swerts / Vanas + François Corteggiani / Hec Leemans) <-oktober
• F.C. De Kampioenen Presenteert: Vertongen & Co Omnibus 1: 1. Het Gouden Bolleke - 2. Een Dag in de Zoo - 3. De Geslepen Slaper - 4. De Goudzoeker - 5. De Fileclown (Wim Swerts /+ Vanas + Hec Leemans) <-februari
• J.ROM - Force of Gold 4: Bloedmaan (Romano Molenaar + Bruno De Roover) <-mei
• J.ROM - Force of Gold 5: Rode Sneeuw (Romano Molenaar + Bruno De Roover) <-november
• Junior Suske en Wiske: Het Grote AVI-leesboek (Jeff Broeckx) (HC) <-februari
• Junior Suske en Wiske - Verhaaltjes voor Beginnende Lezers 11: Op Reis door de Tijd (Jeff Broeckx + Anneke Scholtens) <-februari
• De Kiekeboes 17: Fanny Girl (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 23: De Snor van Kiekeboe (Merho) (herdruk met nieuwe cover) <-oktober
• De Kiekeboes 26: Album 26 (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 89: De S van Pion (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 99: Mona de Musical (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 100: 99 Plus (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 102: De Potloodmummie (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 104: De Himbagodin (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 105: Het Boerka Complot (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 109: Een Echte Vitalko (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 111: Dédé bij Nacht (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 113: De Wokchinees (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 114: Bij Verdiensten (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 123: Vluchtmisdrijf (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 124: Stinkend Rijk (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 125: Vrouwen Komen van Mars (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 126: Tienduizend Dagen (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 128: Nood in Macadamia (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 130: Het SS Syndroom (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 132: Alle Eendjes (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 134: Schatjes op Zolder (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 135: Code E (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 136: Schijnheilig Bloed (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 138: Geen Rook (Merho) (herdruk) <-oktober
• De Kiekeboes 145: Wie A Zegt (Merho met medewerking van Thomas Du Caju en Jos Vanspauwen) <-maart
• De Kiekeboes 146: Alibaberg (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Jos Vanspauwen) <-juli
• De Kiekeboes 147: Gebroken Zwart (Merho met medewerking van Thomas Du Caju / Kristof Fagard / Jos Vanspauwen) <-oktober
• De Kiekeboes Special 7: Zoete Zonden: 5. Tegen de Sterren Op - 29. Zoete Regen - 117. Drie Bollen met Slagroom (Merho) <-februari
• De Kiekeboes Special 8: Bling Bling: 53. De Roze Rolls - 71. King Sacha - 127. De Pepermunten (Merho) <-augustus
• Het Laatste Avontuur van Nero: Zilveren Tranen (Dirk Stallaert + Marc Sleen) (HC) <-november
• Leer Strips tekenen met de Kiekeboes (Merho met medewerking van Kristof Fagard) <-mei
• Nero: De Premières 4: Adhemar - De Zoon van Nero (Marc Sleen) <-april
• Nero: De Premières 5: Van Zwam: Het Geheim van Matsuoka (Marc Sleen) <-september
• Plooiplezier met Urbanus (Willy Linthout / Steven de Rie) <-juni
• De Rode Ridder 249: De Satansvrucht (Claus D. Scholz + Peter Van Gucht) <-februari
• De Rode Ridder 250: De Uitverkorene (Fabio Bono + Marc Legendre) <-mei
• De Rode Ridder 251: De Gevangene (Fabio Bono + Marc Legendre) <-september
• De Rode Ridder 252: De Hellemond (Fabio Bono + Marc Legendre) <-december
• De Smurfen 1: De Zwarte Smurfen (Peyo + Peyo / Yvan Delporte) (herdruk) <-april
• De Smurfen 3: De Smurfin (Peyo + Peyo / Yvan Delporte) (herdruk) <-april
• De Smurfen 4: Het Ei en de Smurfen (Peyo + Peyo / Yvan Delporte) (herdruk) <-augustus
• De Smurfen 5: De Smurfen en de Krwakakrwa (Peyo + Peyo / Gos) (herdruk) <-april
• De Smurfen 6: De Ruimtesmurf (Peyo + Peyo / Yvan Delporte / Gos) (herdruk) <-augustus
• De Smurfen 7: De Leerlingsmurf (Peyo + Peyo / Yvan Delporte) (herdruk) <-april
• De Smurfen 11: De Olympische Smurfen (Peyo) (herdruk) <-augustus
• De Smurfen 12: De Babysmurf (Peyo) (herdruk) <-augustus
• De Smurfen 13: De Smurfjes (Peyo) (herdruk) <-april
• De Smurfen 17: De Geldsmurf (Alain Maury / Peyo + Peyo / Thierry Culliford) (herdruk) <-augustus
• De Smurfen 18: De Juwelensmurf (Alain Maury + Luc Parthoens / Thierry Culliford) (herdruk) <-augustus
• De Smurfen 19: Dokter Smurf (Ludo Borecki / Alain Maury + Luc Parthoens / Thierry Culliford) (herdruk) <-april
• De Smurfen 20: De Wilde Smurf (Alain Maury + Luc Parthoens / Thierry Culliford) (herdruk) <-april
• De Smurfen 23: De Reportersmurf (Ludo Borecki + Luc Parthoens / Thierry Culliford) (herdruk) <-april
• De Smurfen 24: De Goksmurfen (Ludo Borecki + Luc Parthoens / Thierry Culliford) (herdruk) <-augustus
• De Smurfen 25: Smurfensalade (Ludo Borecki / Jeroen De Coninck + Luc Parthoens / Thierry Culliford) (herdruk) <-augustus
• De Smurfen 35: De Smurfen en de Halfgeest (Jeroen De Coninck / Miguel Díaz + Alain Jost / Thierry Culliford) <-augustus
• De Smurfen: De Smurfenspelen (-Peyo-) <-juli
• De Smurfen: Smurfvoetbal (-Peyo-) <-juni
• De Smurfen Zoekboek: Waar Is Knutselsmurf? (-Peyo-) (HC) <-maart
• Suske en Wiske 333: De Bibberende Bosch (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-februari
• Suske en Wiske 333: De Bibberende Bosch - Special Jheronimus Editie (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-februari
• Suske en Wiske 334: Taxi Tata - Expeditie Robikson (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-april
• Suske en Wiske 335: Het Lederen Monster (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-juni
• Suske en Wiske 336: Het Omgekeerde Land (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-september
• Suske en Wiske 337: Game of Drones (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) <-december
• Suske en Wiske Halloweenspecial: 140. De Zwarte Madam - 208. De Hellegathonden - 218. De Krachtige Krans - 226. De Mysterieuze Mijn - 252. Volle Maan (Willy Vandersteen / Studio Vandersteen) <-oktober
• Suske en Wiske: De Kleurrijke Klassiekers (kleurboek) <-februari
• Suske en Wiske Zomerspecial 2016: 134. De Witte Uil - 117. De Toornige Tjiftjaf - 163. De Vlijtige Vlinder - 313. De Kwakende Queen (Studio Vandersteen) <-mei
• Urbanus Omnibus 5: 21. De Sponskesrace - 22. De Gesloten Koffer - 23. Urbanellalala - 24. Het Verslechteringsgesticht - 25. De Zeven Plagen (Willy Linthout + Urbanus / Willy Linthout) <-juni
• Urbanus Special 14: Cesar: 106. De Centjesziekte - 115. Cesar, de Bosfopper - 137. Het Dilemma van Cesar (Willy Linthout met assistentie van Steven de Rie + Urbanus / Willy Linthout) <-oktober
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 20: Grappige Filmpjes (Dirk Stallaert + Urbanus) <-maart
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 21: De Toverstrikjes (Dirk Stallaert + Urbanus) <-juni
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 22: Zo Gevaarlijk! (Dirk Stallaert + Urbanus) <-september
• Urbanus Vertelt: Mieleke Melleke Mol 23: Puppie de Puppy (Dirk Stallaert + Urbanus) <-november


Standaard Uitgeverij / Marvel (36)
• All New X-Men 003 (Stuart Immonen / Wade Von Grawbadger / David Marquez + Brian Michael Bendis) <-februari
• All New X-Men 004 (Stuart Immonen / Wade Von Grawbadger + Brian Michael Bendis) <-april
• All New X-Men 005 (Stuart Immonen / David Lafuente / Wade von Grawbadger + Brian Michael Bendis) <-juli
• All New X-Men 006 (Frank Cho / Stuart Immonen / David López / Chris Bachalo / Wade Von Grawbadger / Cam Smith / Tim Townsend / Mark Irwin / Jaime Mendoza / Victor Olazaba / Al Vey + Brian Michael Bendis / Brian Wood) <-oktober
• Captain America 002 (John Romita, Jr. + Rick Remender) <-januari
• Captain America 003 (John Romita, Jr. / Klaus Janson / Tom Palmer / Scott Hanna + Rick Remender) <-maart
• Captain America 004 (John Romita / Tom Palmer / Klaus Janson / Scott Hanna / Carlos Pacheco + Rick Remender) <-mei
• Captain America 005 (Nic Klein / Carlos Pacheco / Mariano Taibo Rick Remender) <-augustus
• Captain America 006 (Nic Klein / Pascal Alixe + Rick Remender) <-november
• Guardians of the Galaxy 002 (Steven McNiven + Brian Michael Bendis) <-januari
• Guardians of the Galaxy 003 (Sara Pichelli / Olivier Coipel / Valerio Schiti / Francesco Francavilla / Mark Morales + Brian Michael Bendis) <-maart
• Guardians of the Galaxy 004 (Francesco Francavilla / Kevin Maguire Ming Doyle / Michael Avon Oeming / Michael Del Mundo + Brian Michael Bendis) <-mei
• Guardians of the Galaxy 005 (Skottie Young) <-augustus
• Guardians of the Galaxy 006 (Skottie Young / Jake Parker + Skottie Young) <-november
• Iron Man 003 (Greg Land / Jay Leisten / Dale Eighlesham + Kieron Gillen) <-februari
• Iron Man 004 (Dale Eaglesham + Kieron Gillen) <-april
• Iron Man 005 (Greg Land / Carlo Pagulayan / Jay Leisten / Scott Hanna + Kieron Gillen)
<-juli
• Iron Man 006 (Joe Bennett / Scott Hanna / Carlo Pagulayan + Kieron Gillen) <-oktober
• Thor - God of Thunder 002 (Esad Ribic + Jason Aaron) <-januari
• Thor - God of Thunder 003 (Esad Ribic + Jason Aaron) <-maart
• Thor - God of Thunder 004 (Esad Ribic / Nic Klein + Jason Aaron) <-mei
• Thor - God of Thunder 005 (Ron Garney + Jason Aaron) <-augustus
• Thor - God of Thunder 006 (Ron Garney / Das Pastoras / Emanuela Lupacchino + Jason Aaron) <-november
• The Superior Spider-Man 003 (Giuseppe Camuncoli / John Dell / Ryan Stegman + Dan Slott) <-februari
• The Superior Spider-Man 004 (Humberto Ramos / Victor Olazaba + Dan Slott) <-april
• The Superior Spider-Man 005 (Ryan Stegman / Giuseppe Camuncoli / Cam Smith / John Dell + Dan Slott / Christos Gage)
<-juli
• The Superior Spider-Man 006 (Giuseppe Camuncoli / Humberto Ramos / Terry Pallot / Victor Olazaba / John Dell + Dan Slott / Christos Gage) <-oktober
• Uncanny Avengers 003 (Daniel Acuña + Rick Remender) <-februari
• Uncanny Avengers 004 (Daniel Acuña / Salvador Larroca + Rick Remender) <-april
• Uncanny Avengers 005 (Daniel Acuña / Steve McNiven / John Dell / Dexter Vines / Jay Leisten + Rick Remender)
<-juli
• Uncanny Avengers 006 (Adam Kubert / Steve McNiven / John Dell / Jay Leisten + Rick Remender / Gerry Duggan) <-oktober
• Wolverine 002 (Alan Davis / Mirco Pierfederici + Paul Cornell) <-januari
• Wolverine 003 (Alan Davis / Mirco Pierfederici / Karl Kesel / Mark Farmer + Paul Cornell) <-maart
• Wolverine 004 (Alan Davis / Mark Farmer + Paul Cornell) <-mei
• Wolverine 005 (Alan Davis / Ryan Stegman / Mark Farmer / Mark Morales + Paul Cornell) <-augustus
• Wolverine 006 (Ryan Stegman / David Baldeon / Gerardo Sandoval / Mark Morales / John Livesay / Scott Hanna + Paul Cornell) <-november


Standaard Uitgeverij /
Uitgeverij Het Gebroken zwaard
(1)
• Amoras 1: Suske - Artist Edition - (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/luxe) <-oktober


Standaard Uitgeverij / Stribbel Strips (40)
• Amoras: The Making of Amoras (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/luxe) <-januari
• Amoras: The Making of Amoras (Charel Cambré + Marc Legendre) (HC/superluxe) <-januari
• J.ROM - Force of Gold 4: Bloedmaan (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC/luxe met ex-libris) <-mei
• J.ROM - Force of Gold 4: Bloedmaan (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC/superluxe met ex-libris) <-mei
• J.ROM - Force of Gold 5: Rode Sneeuw (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC/luxe met ex-libris) <-november
• J.ROM - Force of Gold 5: Rode Sneeuw (Romano Molenaar + Bruno De Roover) (HC/superluxe met ex-libris) <-november

• De Kiekeboes 145: Wie A Zegt (Merho) (HC/luxe met ex-libris) <-maart
• De Kiekeboes 145: Wie A Zegt (Merho) (HC/superluxe met ex-libris) <-maart
• De Kiekeboes 146: Alibaberg (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Jos Vanspauwen) (HC/luxe met ex-libris) <-juli
• De Kiekeboes 146: Alibaberg (Merho met medewerking van Kristof Fagard en Jos Vanspauwen) (HC/superluxe met ex-libris) <-juli
• De Kiekeboes 147: Gebroken Zwart (Merho met medewerking van Thomas Du Caju / Kristof Fagard / Jos Vanspauwen) (HC/luxe met ex-libris) <-oktober
• De Kiekeboes 147: Gebroken Zwart (Merho met medewerking van Thomas Du Caju / Kristof Fagard / Jos Vanspauwen) (HC/superluxe met ex-libris) <-oktober
• Nero: De Premières 4: Adhemar - De Zoon van Nero (Marc Sleen) (HC/luxe) <-april
• Nero: De Premières 4: Adhemar - De Zoon van Nero (Marc Sleen) (HC/superluxe) <-april
• Nero: De Premières 5: Van Zwam: Het Geheim van Matsuoka (Marc Sleen) (HC/luxe met ex-libris) <-september
• Nero: De Premières 5: Van Zwam: Het Geheim van Matsuoka (Marc Sleen) (HC/superluxe met ex-libris) <-september
• De Rode Ridder Trilogie: 247. De Klauw - Inferno - De Drietand (Claus D. Scholz) (HC/luxe met ex-libris) <-september
• De Rode Ridder Trilogie: 247. De Klauw - Inferno - De Drietand (Claus D. Scholz) (HC/luxe met ex-libris + originele plaat) <-september
• De Rode Ridder 249: De Satansvrucht (Claus D. Scholz + Peter Van Gucht) (HC/luxe met ex-libris) <-februari
• De Rode Ridder 249: De Satansvrucht (Claus D. Scholz + Peter Van Gucht) (HC/superluxe met ex-libris) <-februari
• De Rode Ridder 250: De Uitverkorene (Fabio Bono + Marc Legendre) (HC/luxe met ex-libris) <-mei
• De Rode Ridder 250: De Uitverkorene (Fabio Bono + Marc Legendre) (HC/superluxe met ex-libris) <-mei
• De Rode Ridder 251: De Gevangene (Fabio Bono + Marc Legendre) (HC/luxe met ex-libris) <-september
• De Rode Ridder 251: De Gevangene (Fabio Bono + Marc Legendre) (HC/superluxe met ex-libris) <-september
• De Rode Ridder 252: De Hellemond (Fabio Bono + Marc Legendre) (HC/luxe met ex-libris) <-december
• De Rode Ridder 252: De Hellemond (Fabio Bono + Marc Legendre) (HC/superluxe met ex-libris)
<-december
• Suske en Wiske Blauwe Reeks 6: De Gezanten van Mars (Willy Vandersteen) (HC/luxe) <-januari
• Suske en Wiske 333: De Bibberende Bosch (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe met ex-libris) <-februari
• Suske en Wiske 333: De Bibberende Bosch (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe met ex-libris) <-februari
• Suske en Wiske 334: Taxi Tata - Expeditie Robikson (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe) <-april
• Suske en Wiske 334: Taxi Tata - Expeditie Robikson (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe) <-april
• Suske en Wiske 335: Het Lederen Monster (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe met ex-libris) <-juni
• Suske en Wiske 335: Het Lederen Monster (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe met ex-libris) <-juni
• Suske en Wiske 336: Het Omgekeerde Land (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe met ex-libris) <-september
• Suske en Wiske 336: Het Omgekeerde Land (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe met ex-libris) <-september
• Suske en Wiske 337: Game of Drones (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe met ex-libris) <-december
• Suske en Wiske 337: Game of Drones (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/superluxe met ex-libris)
<-december
• Suske en Wiske blauwe reeks 7: De Groene Splinter (Willy Vandersteen) (HC/luxe) <-juni
• Suske en Wiske Blauwe Reeks 8: het Gouden Paard (Willy vandersteen) (HC/luxe) <-november
• Suske en Wiske voor SOS Kinderdorpen verzamelbox (6 x HC/luxe + ex-librissen in box) <-september


Standaard Uitgeverij / Stripfestival Middelkerke (1)
• Suske en Wiske: Het Verloren Verleden (Luc Morjaeu + Peter Van Gucht) (HC/luxe met ex-libris) <-juli


Standaard Uitgeverij / Stripwinkel Beo (2)
• Suske en Wiske 164: De Roaap van Rubbes (Paul Geerts / Studio Vandersteen) (Antwerps dialect) <-juni
• Suske en Wiske 164: De Roaap van Rubbes (Paul Geerts / Studio Vandersteen) (HC/luxe) (Antwerps dialect) <-juni


Strip2000 (58)
• Ayak + Por 3: De Ietsoloog (Wilbert van der Steen + Marc Legendre) <-oktober
• Beestjes 5: Verzinnen een List (Schwantz) <-april
• Beestjes 6: Evolutie? (Schwantz) <-september
• Beestjes 7: Gezellig (Schwantz) <-december
• Biebel - De Stroken 11: 1812-1993 (Ikke) <-januari
• Biep & Zwiep 3: Weinig om het Lijf (Luc Morjaeu) (heruitgave) <-juni
• Biep & Zwiep 4: Terug naar School (Luc Morjaeu) <-november
• Café Cowala 1 (Bruno De Roover) (heruitgave met nieuwe cover) <-mei
• Caztar 2: Nibi Nibi (Luc Poets + Ivan Petrus) <-oktober
• Dating for Geeks 4: A New Hope (Kenny Rubenis) <-maart
• Dating for Geeks 5: In Space (Kenny Rubenis) <-oktober
• Eugène 8: Lekker Bezig (Jan Dirk Barreveld) <-januari
• FC Schwalbe 1: Daar Is 'm (D'Auwe) <-juni
• Flip 2: Op naar de Top! (Willem Ritstier) <-maart
• Flip 3: ... en de Rest (Willem Ritstier) <-september
• Geef Mij Maar Amsterdam (Ype Driessen) (HC) <-oktober
• Hermanus 4: Sprakeloos (Crazie Dutch Men + Herman van Veen) <-februari
• Hara Kiwi 1 (Lectrr) (heruitgave) <-juni
• Hara Kiwi 2 (Lectrr) (heruitgave) <-augustus
• Hara Kiwi 11,5: The Dork Side (Lectrr) <-maart
• Jump 12: De Kop van Kiekeboe (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-februari
• Jump 13: Boek XIII (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-juni
• Jump 14: De Meeneemchinees (Charel Cambré) (heruitgave met nieuwe cover) <-september
• Junior & Co 4: Voetbaltrucs (Uco Egmond + Joeri Donsu) <-mei
• Kale Kop 1: Werkloos Hartje (Serge Ernst + Zidrou) <-januari
• Kale Kop 2: De Krokodillenbende (Serge Ernst + Zidrou) <-mei
• Kale Kop 3: Dokter Zita (Serge Ernst + Zidrou) <-augustus
• Lise op Monstereiland 1 (Kristof Berte + Kristof Berte / Barcas) <-november
• Louca 1: De Aftrap (Bruno Dequier) <-januari
• Louca 2: De Confrontatie (Bruno Dequier) <-mei
• Louca 3: Als het maar... (Bruno Dequier) <-augustus
• Louca 4: Geestdrift (Bruno Dequier) <-december
• Michel, de Trouwe Hond 2: Gaat uit de Bol (Mic + Sti) <-januari
• Noortje 14: Altijd Opgeruimd (Jan Steeman + Patty Klein) <-februari
• Noortje 15: Zet 'm op (Jan Steeman + Patty Klein) <-augustus
• Op Missie 2 (Marcel Ruijters / Emma Ringelding / Rob van Barneveld / Floor de Goede / Dace Sietina) (cover van Marcel Ruijters) <-juni
• Op Missie 2 (Marcel Ruijters / Emma Ringelding / Rob van Barneveld / Floor de Goede / Dace Sietina) (cover van Emma Ringelding) <-juni
• Op Missie 2 (Marcel Ruijters / Emma Ringelding / Rob van Barneveld / Floor de Goede / Dace Sietina) (cover van Rob van Barneveld) <-juni
• Op Missie 2 (Marcel Ruijters / Emma Ringelding / Rob van Barneveld / Floor de Goede / Dace Sietina) (cover van Floor de Goede) <-juni
• Op Missie 2 (Marcel Ruijters / Emma Ringelding / Rob van Barneveld / Floor de Goede / Dace Sietina) (cover van Dace Sietina) <-juni
• Pinanti United 2: Pompen of Verzuipen (Charel Cambré) <-oktober
• Rag Racers 1 (Philippe Madou) <-november
• SfinX 1: Slaapfeestje (René Bergmans) <-februari
• SfinX 2: In Alles BFF's (René Bergmans) <-september
• Snippers 7: Eerst een Selfie (Aimée de Jongh) <-mei
• Suus & Sas 1: Goed Bekeken (Gerard Leever) (heruitgave) <-januari
• Suus & Sas 2: Een Hunk Met (Gerard Leever) <-augustus
• Suus & Sas 9: Gescoord! (Gerard Leever) <-september
• Suus & Sas 10: Girlie Girlie (Gerard Leever) <-november
• Swamp Thing 8: Wordt een Hele Grote (Floris Oudshoorn) <-april
• Tamara 8: De Smeerlap! (Christian Darasse / Bosse + Zidrou) <-maart
• Tamara 9: Diego... (Christian Darasse / Bosse + Zidrou) <-juni
• Tamara 10: Grapje, Mama! (Christian Darasse / Bosse + Zidrou) <-augustus
• Tenniskids 1: Grappenvangers (Patrice Le Sourd + Céka) <-april
• Tenniskids 2: Net Niet! (Patrice Le Sourd + Céka) <-september
• Tony Rabbit / Ronan Rabbit 1 (Sti) <-april
• Ype 9: Lat (Ype Driessen) <-maart
• Ze Jacky Touch 2: Doel Quattro (Pau + Sti) <-februari


Strip2000 / Syndikaat (16)
• Cabin Fever | Homs (Jens K. Styve) <-oktober
• Evert Kwok 2 (Eelke de Blouw / Tjarko Evenboer) (herdruk) <-november
• Evert Kwok 5 (Eelke de Blouw / Tjarko Evenboer) (herdruk) <-oktober
• Evert Kwok 6 (Eelke de Blouw / Tjarko Evenboer) <-november
• Evert Kwok Vakantieboek (Eelke de Blouw / Tjarko Evenboer) <-juni
• Ik Mik 1 (Maikel Verkoelen) <-januari
• Jodocus de Barbaar 4: De Blinde Ziener (Marq van Broekhoven) <-februari
• Piet Paaltjens in Beeld (Marc Weikamp naar de gedichten van Piet Paaltjens) (HC) <-december
• Tijl 1: De Twist in het Sticht (Ron Schuijt)
<-december
• Pim 1: De Schat van Salami (Rob van Barneveld) (heruitgave met nieuwe cover) <-mei
• Pim 2: De Vloek van Poppenstein (Rob van Barneveld) <-mei
• Ridiculand: Balthasar (Wouter Goudswaard) <-augustus
• Spoedgeval (Daniel Arruda Massa) <-september
• Tara (Rik Wielheesen + Marc de Lobie) (HC) <-maart
• Victor & Vishnu 5: Op Water en Brood (Jeroen Funke) (met ganzenbord) <-april


Strip2000 / Zone 5300 (2)
• Duplex (Lies van Gasse + Tsead Bruinja / Serge Baeken + Anneke Claus / Wilbert van der Steen + Marije Langelaar / Robert van Raffe + Daniël Dee / Maarten De Saeger + Maarten van der Graaff / Delphine Frantzen + Maud Vanhauwaert / Sam Peeters + Dennis Gaens / Ruben Steeman + Ellen Deckwitz) (HC) <-juni
• Eefje Wentelteefje 1: Wij Willen Eefje Wentelteefje (Jeroen de Leijer)
<-mei 


Strips! | Museum voor het Beeldverhaal (1)
• Martin Lodewijk | Stripmaker en Reclametekenaar (Rob van Eijck / Rob van der Nol) (HC) <-oktober


Strips2Go! (1)
• Alexander de Grote 3: Het Raadsel van de Sfinx (Bart Proost + Barcas) <-februari


Stripgilde (2)
• Fake Vintage Book Covers 2: Death Came Slow (Kristof Spaey) (HC) <-september
• P.I.G.S. (Cecilia Valagussa) (HC)
<-september


Stripstift (2)
• Kappie 130: Kappie en de Despoot van Mespoot (Piet Wijn / Marten Toonder) <-december
• Kappie 136: Kappie en de Weermakers (Piet Wijn / Marten Toonder) <-juni


TJ Editions (2)
Sports Collection
• De Rode Duivels 3: De Duivels op het EK (Philippe Glogowski / Renaud + Philippe Glogowski) (HC) <-april
• Le Tour de France 1: Kleine Verhaaltjes uit de Grote Ronde (Thomas Liera / Sergio Gerasi + Didier Ocula) (HC) <-mei 


Uitgeverij Ambrosius (2)
• Ambrosius 101/2: Het Onvoltooide Werk (Gideon L. Brugman + Gideon L. Brugman / Orion Roos) <-december
• Ambrosius: Het Gideon Brugman Schetsboek (Gideon L. Brugman)
<-december


Uitgeverij Cliché (4)
• Tom Poes 1: En de Krakers (Marten Toonder) (heruitgave met nieuwe cover) <-februari
• Tom Poes 1: En de Krakers (Marten Toonder) (heruitgave met nieuwe cover) (HC)
<-februari
• Tom Poes 2: Tom Poes en de Woelwater (Marten Toonder) (heruitgave met nieuwe cover) <-november
• Tom Poes 2: Tom Poes en de Woelwater (Marten Toonder) (HC) (heruitgave met nieuwe cover) <-november


Uitgeverij De Boemerang (17)
• The Champions 7 (Gürsel) (herdruk) <-april
• The Champions 8 (Gürcan Gürsel) (herdruk) <-juni
• The Champions 9 (Gürcan Gürsel) (herdruk) <-juni
• The Champions 10 (Gurcan Gürsel) (herdruk) <-september
• The Champions 11 (Gurcan Gürsel) (herdruk) <-september
• The Champions 26 (Gürsel + Lebrun) <-maart
• The Champions 27 (Gurcan Gürsel) <-november
• The Champions Scheurkalender 2017 (diverse auteurs) <-september
• Rooie Oortjes 19 (Gurcan Gürsel) (herdruk) <-oktober
• Rooie Oortjes 20 (Gurcan Gürsel) (herdruk) <-oktober
• Rooie Oortjes 22 (Gurcan Gürsel) (herdruk) <-september
• Rooie Oortjes 23 (Gurcan Gürsel) (herdruk) <-september
• Rooie Oortjes 28 (Gurcan Gürsel) (herdruk) <-september
• Rooie Oortjes 29 (Dany) (herdruk) <-april
• Rooie Oortjes 46 (Gürsel) (herdruk) <-maart
• Rooie Oortjes 47 (Alberto + Rob Harren) <-november
• Rooie Oortjes Scheurkalender 2017 (diverse auteurs) <-september


Uitgeverij De Leeuw (6)
• Asterix & Obelix Activityboek (Albert Uderzo) <-juni
• Asterix & Obelix Scheurkalender 2017 (Albert Uderzo) <-september
• Asterix & Obelix Verjaardagskalender 2017 (Albert Uderzo) <-juni
• The Champions Activityboek (Gürcan Gürsel) <-juni

• Suske en Wiske Scheurkalender 2017 (Studio Vandersteen) <-september
• Garfield Vakantieboek (Jim Davis) <-juni


Uitgeverij Divo (1)
• Claire 27: Functioneel Bloot (Robert van der Kroft + Jan van Die / Evert Geradts) <-september


Uitgeverij Franka bv (5)
• Franka 12: De Blauwe Venus (Henk Kuijpers) (herdruk) <-oktober
• Franka 15: De Ogen van de Roerganger (Henk Kuijpers) (herdruk) <-oktober
• Franka 23: Geheim 1948 (Henk Kuijpers) <-maart
• Franka 23: Geheim 1948 (Henk Kuijpers) (HC) <-maart
• Franka 23: Geheim 1948 (Henk Kuijpers) (HC/luxe)<-juni


Uitgeverij HUM! (6)
• Het Kleine Circus (Fred) (HC) <-januari
• Mooi Duister (Kerascoët + Fabien Vehlmann / Kerascoët) (HC) <-oktober
• Philemon 8 (S): Het Veldwachterseiland (Fred) (HC) (heruitgave) <-augustus
• Philemon 9 (C): Ondertussen op de Tweede T (Fred) (HC) <-maart
• Tex Willer: Rangers over de Grens! (Mario Alberti + Mauro Boselli) <-maart
• Tex Willer Classics 6: Patagonië (Pasquale Frisenda + Mauro Boselli) <-oktober


Uitgeverij L (26)
• Agent 327: The Making Of 04: 50 Jaar Agent 327 (W.F. Habraken / Martin Lodewijk) (HC) <-maart
• Agent 327: The Making Of 04: 50 Jaar Agent 327 (W.F. Habraken / Martin Lodewijk) (HC/luxe met originele schets)
<-maart
• De ATH Jaren: Ruimtevaart - 1957-1958 (Martin Lodewijk) (HC) <-oktober
• De Boeken van de Zieners 9: Weerzien (Christophe Picaud + Jean-Luc Clerjeaud naar de roman van Robin Hobb) (HC) <-maart
• Cutting Edge - Op het Scherp van de Snede 3 (Mario Alberti + Francesco Dimitri) <-maart
• Cutting Edge - Op het Scherp van de Snede 3 (Mario Alberti + Francesco Dimitri) (HC) <-maart
• Cutting Edge - Op het Scherp van de Snede 4 (Mario Alberti + Francesco Dimitri) <-september
• Cutting Edge - Op het Scherp van de Snede 4 (Mario Alberti + Francesco Dimitri) (HC) <-september
• Ekhö - De Spiegelwereld 5: Het Geheim van de Preshaunen (Alessandro Barbucci + Christophe Arleston) <-oktober
• Ekhö - De Spiegelwereld 5: Het Geheim van de Preshaunen (Alessandro Barbucci + Christophe Arleston) (HC) <-oktober
• Lanfeust Odyssey 7: De Mefistische Armada (Didier Tarquin + Christophe Arleston) <-juni
• Lanfeust Odyssey 7: De Mefistische Armada (Didier Tarquin + Christophe Arleston) (HC) <-juni
• Moréa - De Strijd tussen Draken en Engelen 5: Het Litteken van het Duister (Thierry Labrosse + Dominique Latil / Christophe Arleston) <-oktober
• Moréa - De Strijd tussen Draken en Engelen 5: Het Litteken van het Duister (Thierry Labrosse + Dominique Latil / Christophe Arleston) (HC) <-oktober
• Trollen van Troy 3: Als een Vlucht Petaurussen (Jean-Christophe Mourier + Christophe Arleston) (heruitgave) <-oktober
• Trollen van Troy 3: Als een Vlucht Petaurussen (Jean-Christophe Mourier + Christophe Arleston) (HC) (heruitgave) <-oktober
• Trollen van Troy 4: Het Occulte Vuur (Jean-Christophe Mourier + Christophe Arleston) (heruitgave) <-oktober
• Trollen van Troy 4: Het Occulte Vuur (Jean-Christophe Mourier + Christophe Arleston) (HC) (heruitgave) <-oktober
• Trollen van Troy 5: De Hekserijen van de Wonderdoener (Jean-Christophe Mourier + Christophe Arleston) (heruitgave) <-oktober
• Trollen van Troy 5: De Hekserijen van de Wonderdoener (Jean-Christophe Mourier + Christophe Arleston) (HC) (heruitgave) <-oktober
• Trollen van Troy 21: Het Goud van de Trollen (Jean-Christophe Mourier + Christophe Arleston) <-oktober
• Trollen van Troy 21: Het Goud van de Trollen (Jean-Christophe Mourier + Christophe Arleston) (HC) <-oktober
• De Wouden van Opaal 9: Een Zee van Licht (Philippe Pellet + Christophe Arleston) <-juni
• De Wouden van Opaal 9: Een Zee van Licht (Philippe Pellet + Christophe Arleston) (HC) <-juni
• Ythaq 13: Verre Horizon (Adrien Floch + Christophe Arleston) <-februari
• Ythaq 13: Verre Horizon (Adrien Floch + Christophe Arleston) (HC) <-maart


Uitgeverij 't Mannekesblad vzw (4)
• Space Sleep Syndrome 1: Resurrection (Melk Thalmann) (HC) <-februari

Buiten Reeks
• 1. Zwik & Zwak: Wat een Circus (Ron Van Riet + Pug) <-september
• 2. Toogpraat en Andere Onzinnigheden (Eric De Rop) <-september


Uitgeverij Manteau / Drie (1)
• Michiel: Autobiografie van een Volksheld (Tom Borremans) (HC) <-oktober


Uitgeverij Snode Plannen (1)
• Station Tijd (Bertin van Vliet) <-maart


Uitgeverij SubQ (2)
• Deserteur (Halfdan Pisket) <-juni
• Economix: Hoe Onze Economie Werkt (en niet werkt) (Dan E. Burr + Michael Goodwin) <-oktober


Uitgeverij Van Gennep (1)
• Dirkjan Scheurkalender 2017 (Mark Retera) <-september


Uitgeverij Vrijdag (2)
• Schip Vol Honden (Randall Caesar / Chris Carlier) (met vinylplaat) <-maart
• Stoelen aan de Kant: Plezier Onderweg, Thuis en Daarbuiten (Steve Michiels) <-mei


Uitgeverij Vrijdag / HETPALEIS (1)
• Thuis in Theater (Pieter De Poortere) (HC) <-april


Van Halewyck (2)
• Belgium et cetera... 1830-2030 in Press Cartoons (Kamagurka / Marec / Gal / Karl / Zaza / Quirit / Ilah / Kim Duchateau / Lectrr / Kroll / Gal / Vadot / Ilah / Dubus / Johan De Moor / Cecile Bertrand / Kanar / Cost. / Fritz / Steve / Joris Snaet / Clou / Fred / Sondron) <-september
• Exit 2016 (Marec) <-oktober


De Wakkere Muis (1)
• Geronimo Stilton 12: De Muizenissige Musketiers (Federica Salfo / Mirka Andolfo + Michele Foschini / Leonardo Favia) <-juni


Wereldbibliotheek (2)
• Nel - Een Zot geweld (Lies Van Gasse + Peter Theunynck) (HC) <-mei
• Sprookjes van Grimm Zonder Woorden (Frank Flöthmann) (HC) <-oktober


Wonderland Halfvier Productions (1)
• Belles de Scènes: Epische Filmauto's (François Walthéry / Clovis / Jean-Luc Delvaux / Bruno Di Sano / Christian Papazoglakis / Robert Paquet / Jean-Marc Stalner / Wim Swerts / Gilson / Doudou / Yannick Thiel / Osi) (HC) <-maart


Xtra (9)
• Céline en de Kolonie van Collaborateurs (Paul Brizzi / Gaëtan Brizzi + Christophe Malavoy naar de roman van Céline Louis-Ferdinand) (HC) <-november
• Claire DeWitt 2: Aan de Poorten van de Hel (Fred de Heij + Willem Ritstier) <-februari
• Claire DeWitt 2: Aan de Poorten van de Hel (Fred de Heij + Willem Ritstier) (HC) <-februari

• De Drinker (Jakob Hinrichs naar de roman van Hans Fallada) <-oktober
• De Eerste Keer (Dav Guedin) (HC) <-juni
• Finger Food (Serge Baeken) <-november
• Natte Maan 6: Gisteren Is Niet Meer (Sophie Campbell) <-februari

• Pulpman 18 (Fred de Heij) <-juni
• Het Wijfje: Een Geïllustreerde Handleiding voor Vrouwen (Nele Sys) (HC) <-november 


TOEKOMST
Te Verschijnen
Op Stapel
TOPPERS
13 x XIII
14-18
De 25 bekendste konijnen
20 jaar Arcadia, 20 topstrips
25 jaar Vrije Vlucht
30 jaar Kiekeboe
49 Kanjers van Oranje
50 jaar De Rode Ridder
60 jaar Nero
70 jaar Kuifje-weekblad
Aantrekkelijkste Heldinnen Top 540
Asterix Top Six
Batmanspecial
BelgenTop 100
De Blauwbloezen Top 49
De Grenzeloze Top 500 (2010)
De Grenzeloze Top 500 (2012)
De Honderd Hoogtepunten van Willy Vandersteen
De Rest van de Wereld Top 50
FransenTop 100
Jaartoppers
Jommeke Top 10
Koppeltjestop 20
Napoleon in de strip
ReeksTop 50
Robbedoes
Schrijvers over Strips
Schurken- & Feeksentop
Star Wars
Suske en Wiske: 70 stroken in 70 dagen
Urbanus Top 15
De Wereld rond Franquin
Westernstrips